Skoči na vsebino

projekt mazda6 webasto upgrade


jures

Priporočeno sporočilo

Ja pred fl mam js mazdo. Se prav preve? dela in vlo?ka ? vrjetno .... kok to pride v grobem....500?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Niti ne, se pa se greva vreme ka pa rabis saj je v medolandiji topleje kot v dolini

 

Remote s centralo je 180

Pumpa ene 30-40

Rele 10

Elektronka 30-50 (odvisno od ponudbe)

 

Ostalo pa samoobdavcitev. Lahko skupaj ce cs.

Webasto v 2.2 je vsaj na prijaznem mestu.

Velikokrat dobis na avto netu rabljen webasto z mazde 2.0 za 50? - zamenjas elektronki in das potem na ebay z opison da je iz 2.2. Za isti denar 100% prodas

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Evo klopko jaz sem nabavil perpartes popolnoma vse vkljucno s pecjo - tocno 400? od tega je daljinec s centralo bil najvec 170?.

 

Ti pec imas rabis samo elektronko, kar bi pomenilo cca 250-280? zate

Pec

Vodna pumpa

Drek pumpa

Kablovje

Rele

Daljinec

Cevi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

250-280? je vredu cena.

Se pravi je to vse kar potrebuje? da vklopi? webasto na daljavo prek daljinca?

?e ne bi mel gara?e, bi takoj ?el v upgrade webasta.

Da ce imas webasto ze notri. Prva generacija ne rabi dodatne elektronke, od gen 2 2.2 FL pa ni vec webasta notri.

 

Me zanima ce ga bodo vrnili, konkurenca ga ima v skoraj vseh dizlih

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz predvidevam, da bom za?el z vgradnjo v tednu z 21.1. mogo?e kasneje, ker 27.1 naj bi ?el v Indijo. Odisno ali bo ves material. Te pokli?em ?e ?eli? prisostvovati.

 

Bom pa dodal na zunanjo masko tudi hiter priklju?ek, ki bo vezan na aku, za polnjenje. Klinc ziher je ziher, ?e tako je obremenjen

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pa izgleda ta priklju?ek

Verjetno takle, 20A je ok za 4A polnilec

http://www.egazz4x4.com/elektricna-napeljava/71-vgradna-vticnica-12v-din.html

 

http://www.egazz4x4.com/elektricna-napeljava/335-vtikac-standard-in-din-1224v.html?search_query=12v+din&results=6

 

Na zunaj je zascitena s pokrovckom. V bistvu bom hibrida naredil, pa bom po LJ parkiral na strom mestih :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Webasto montiran, ni pa se prikljucen ker je tole bila 7 urna ginekologija, od tega 2 uri za odbijac. Noro kak sistem in na koliko mestih vpet. Ogromna razlika od prejsnjih avtov.

Konzola predelana in vpeta na treh mestih, mam pa vse pripravljeno, cevi in kabli so ze avtu.

 

post-2637-0-64281600-1548310950_thumb.jpeg

post-2637-0-89227900-1548310976_thumb.jpeg

post-2637-0-30888600-1548311004_thumb.jpeg

 

Hupa je dala prostor webastu.

En izmed razlogov da se nisem cist fertik pa je, da sem vseh 5 delov iz Nemcije dobil v 5h dneh, medtem ko vticnica za filat iz Gorice se ni prisla...postar se boji nasga klanca v snegu ali pa so res totalno zasedeni.

post-2637-0-08296800-1548311108_thumb.png

Sem pa nasel original grelec, gre za tipicen elektricen bojlercek, valj skozi katerega gre voda, notri pa grelec. Bosta sedaj zaporedno vezana, original na ostaja na kljuc, tako da dual power :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem zadnjic imel podobno... sem sel kar sam iskat ... pa tokrat niso nic tezili ... V petek je kao prispelo a takrat je bil ravno sneg in sem mislil, da pac zato postar ni sel na teren ... in ko tudi v ponedeljek se ni bilo nic (niti na trackingu se ni nic spremenilo) sem sprintal tole in sel popoldan na posto ...

 

Sledenje_posiljk-20190125-101026.jpg

 

Ocitno imajo probleme z dostavami ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem zadnjic imel podobno... sem sel kar sam iskat ... pa tokrat niso nic tezili ... V petek je kao prispelo a takrat je bil ravno sneg in sem mislil, da pac zato postar ni sel na teren ... in ko tudi v ponedeljek se ni bilo nic (niti na trackingu se ni nic spremenilo) sem sprintal tole in sel popoldan na posto ...

 

Sledenje_posiljk-20190125-101026.jpg

 

Ocitno imajo probleme z dostavami ... 

Ampak po?tar pride vsak dan s pismi, tole je pa ena kuvertica, sam da je za pla?ati.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak po?tar pride vsak dan s pismi, tole je pa ena kuvertica, sam da je za pla?ati.

 

 

Jih je vec.. pri nas eden na mopedu dostavlja reklame, drugi navadno posto... ce pa je kaksen paket pa pride vcasih tretji s kombijem ali Kangoojem (kao nek pogodbenik) ... Se tudi zgodi, da pusti doma obvestilo in je mozno dvigniti sele naslednji dan... ker on kao zjutraj pobere vse, potem pa se ne vraca ocitno v poslovalnico isti dan...ampak sele drug dan ... Sem tako enkrat popoldan hotel nekaj prevzeti, ker me je cakal listek v kaselcu... pa nisem bil pozoren, da na listku pise, da lahko osebno dvignem sele od naslednjega dne dalje ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.