Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Enako jaz vsak dan, 50 ?ez vas, na tablici avto, dej gas sej ma? motor...

 

Ne verjamem. Enostavno ne verjamem. Kolikor sem jaz sre?al in videl motoriste, so se najbolj zgledni vozili samo 20 km ?ez omejitev. ?e tisti, ki imajo gor modro tablico z belo ?rko L se niso vozili po omejitvi. In marsikateri dvokolesnik z rumeno tablico se skozi naselje vozi ve? kot 50... Vsaj tu po So?ki dolini (ki jo doma?ini kli?emo So?ka fronta, ker bije? bitko tako z motoristi kot kolesarji in nikoli ne ve?, kako, da te je vse zgre?ilo in si pri?el cel in v enem kosu domov... In se obrne? proti Sveti Gori in se zahvali? ?e za en dan. Res iskreno zahvali?...). Tako da jaz ?e nisem sre?al motorista, ki ne bi omejitve prekora?il za vsaj 20 km/h...

 

Je pa res o?itno to popularno razmi?ljanje ja, da ?e ima? motor si avtomatsko dirka?, ki ga je treba provocirati.

 

Kolikor opa?am po teh na?ih krajih, to ni razmi?ljanje ampak dejstvo. In sploh ni treba provocirati. ?e pa se dobita dva motorista in da eden brez namena provociranja ho?e prehiteti drugega, se pa takoj za?ne tekma. Prvi se ne pusti prehiteti, drugi pa na vso silo mimo. In ?e so gor slu?ajno Italijanske registrske tablice, je od Kobarida do Tolmina 10 minut tekme... No, na?i niso izjeme... Niti ?enske.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem stal na semaforju, zasveti zelena in tisti spredaj ne spelje, ostali za njim pa (logi?no) tudi ne. No kasneje je prvi le nekako in z veliko zamudo speljal, potem pa je ?e bila oran?na in ponovno rde?a na semaforju. ?koda, da se odvajam hupanja, druga?e bi bilo kar glasno vse skupaj. :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne verjamem. Enostavno ne verjamem. Kolikor sem jaz sre?al in videl motoriste, so se najbolj zgledni vozili samo 20 km ?ez omejitev. ?e tisti, ki imajo gor modro tablico z belo ?rko L se niso vozili po omejitvi. In marsikateri dvokolesnik z rumeno tablico se skozi naselje vozi ve? kot 50... Vsaj tu po So?ki dolini (ki jo doma?ini kli?emo So?ka fronta, ker bije? bitko tako z motoristi kot kolesarji in nikoli ne ve?, kako, da te je vse zgre?ilo in si pri?el cel in v enem kosu domov... In se obrne? proti Sveti Gori in se zahvali? ?e za en dan. Res iskreno zahvali?...). Tako da jaz ?e nisem sre?al motorista, ki ne bi omejitve prekora?il za vsaj 20 km/h...

Kolikor opa?am po teh na?ih krajih, to ni razmi?ljanje ampak dejstvo. In sploh ni treba provocirati. ?e pa se dobita dva motorista in da eden brez namena provociranja ho?e prehiteti drugega, se pa takoj za?ne tekma. Prvi se ne pusti prehiteti, drugi pa na vso silo mimo. In ?e so gor slu?ajno Italijanske registrske tablice, je od Kobarida do Tolmina 10 minut tekme... No, na?i niso izjeme... Niti ?enske.

 

Vabljen na test Slivka. Ve? ni samo omejitev in pametna glava, je tudi hladen asfalt, 3je le?e?i policaji, vrtec in presene?enje v obliki pomankanja asfalta na delih ceste - no je pa v tej 'vasi' Verje - Zg. Pirni?e - Sp. Pirni?e - Vikr?e ene 2km omejitev 40. Ampak ker je to edina alternativna pot sedaj ob zaprtju mostu pod motelom Medno vsi zadnje minute lovijo tu.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans si lahko ?estitam in z levico se?em v desnico ter priznam, da sem totalni konj. :cheers:

 

Sem bil v tem letu ?e 2 x pri zobarci naro?en, pa me je obakrat prehlad zaj...., no potem pa danes vendarle zdravje idealno, pridem do zobarce ob 10.00, pa mi pove, da je bila moja ura danes 9.00 in da sedaj pa nima ?asa, ker ?e delajo protetiko. :zvizga:

 

Sme?en ob?utek, ko se ne more? na drugega jezit kot sam nase in je fajn kdaj priznat lastno napako, pa magari svojo (bi reku Cime legenda). :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupujem nek avto, pa recimo da je RAHLO nemogo?e dobit stik s prodajalcem, ?e je v oglasu navedel gsm cifro, ki ne obstaja. :wacko:

 

Avta tak?en o?itno ni sposoben prodat, mogo?e bi bil pa za vodenje kak?ne dr?avce, s cca. 2 mio prebivalcev. :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?el iskat mobitel ki sem ga iz servisa ?akal 3 tedne :party0035: . ?ist vesel da bom lahk spet slikce delu pa da ne bo ?tekal tak kot na zdej?njem fonu k ?ivce zgublam ko ho?em koga poklicat nakar ugotovim da je ves popraskan <_< . so menjal mati?no plo??o pa ne vem koga boga ?e. sem reko da tak telefon nisem prneso na popravilo. Kr neke praske pa udarci kot da bi pes pogrizu vse skup. A sem ga mel nonstop v ovitku. Pol tam prodajalec kli?e gor naservis pa mi ga da na telefon pa mi razlaga da oni so vse novo dal da ni logike da bi dal rabljene stvari pa sem reko da ni fer da se grejo take da tak telefon nisem dal od sebe. on pa mi re?e lejte to vzamte al pa ni?. :blink: Sm kr ?okiran nad ustre?ljivost kupcem. Tepem se po glavi ka nisem poslikal prej kakega sem oddal tak da zdej lahk oni trdijo da sem jz mel razbit telefon ?e prej... Sva?ta. Nesramnost sej ni ?udn da je tak svet ko je. drug druzga se jebe v glavo kjerkol se lahko.. No v glavenm prodajalc je reko da bo ?e enkrat poslal na servis kr se vidi da drugje ni obtol?en telefon le tam kjer je bila menjana mati?na se zunanji del potegne celotno ven in je blo menjano z drugim telefonom... ?e bo kdo neso telefon na servis al pa bilo kej najprej poslikajte da bo vsaj kak dokaz kak?na je bla stvar pred oddajo na servis...

:zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?el iskat mobitel ki sem ga iz servisa ?akal 3 tedne. ?ist vesel da bom lahk spet slikce delu pa da ne bo ?tekal tak kot na zdej?njem fonu k ?ivce zgublam ko ho?em koga poklicat nakar ugotovim da je ves popraskan. so menjal mati?no plo??o pa ne vem koga boga ?e. sem reko da tak telefon nisem prneso na popravilo. Kr neke praske pa udarci kot da bi pes pogrizu vse skup. A sem ga mel nonstop v ovitku. Pol tam prodajalec kli?e gor naservis pa mi ga da na telefon pa mi razlaga da oni so vse novo dal da ni logike da bi dal rabljene stvari pa sem reko da ni fer da se grejo take da tak telefon nisem dal od sebe. on pa mi re?e lejte to vzamte al pa ni?. Sm kr ?okiran nad ustre?ljivost kupcem. Tepem se po glavi ka nisem poslikal prej kakega sem oddal tak da zdej lahk oni trdijo da sem jz mel razbit telefon ?e prej... Sva?ta. Nesramnost sej ni ?udn da je tak svet ko je. drug druzga se jebe v glavo kjerkol se lahko.. No v glavenm prodajalc je reko da bo ?e enkrat poslal na servis kr se vidi da drugje ni obtol?en telefon le tam kjer je bila menjana mati?na se zunanji del potegne celotno ven in je blo menjano z drugim telefonom... ?e bo kdo neso telefon na servis al pa bilo kej najprej poslikajte da bo vsaj kak dokaz kak?na je bla stvar pred oddajo na servis...

 

Kje pa to?

 

Jaz sem ravno prej?nji teden nesel HTC one ker ni ostril slik in po 6h dneh dobil nov telefon na Emonagramu.

Kon?no en servis za pohvalit zadnje dni....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj v mestu bre?ice sem neso kjer sem kupil telefon(bibo telefonija) pa so oni poslal na servis. ne vem za ker servis gre... Telefon je star 1 leto...

 

sva?ta...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje pa to?

 

Jaz sem ravno prej?nji teden nesel HTC one ker ni ostril slik in po 6h dneh dobil nov telefon na Emonagramu.

Kon?no en servis za pohvalit zadnje dni....

 

 

Cez Emonagram je veliko slabih kritik... sem in tja se najde sicer tudi kaksna pozitivna, a vseeno je vec negativnih ... Ce si dobil nov telefon, ti morajo dati tudi novo 12 mesecno garancijo... ker je tako zakonsko predpisano ... A to vcasih naredijo, drugic ne... ali pa v nekaterih primerih sele po tem, ko dobijo dopis od TIRS-a ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjeli ali ne, v?eraj sem ?el "zastonj" do Brestanice pri Kr?kem in sicer z namenom, da kupim nekega Twinga, sem potoval s cekini do tja, potem se pa kupec niti ni javil na telefon. Nadaljeval sem z vlakom do Celja, od tam naprej pa je ?mego prevzel preva?anje kupca in sva kasneje vendarle na?la vozek. Aja, Twingi so se mi pa kar mal PRISKUTILI. :glare:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjeli ali ne, v?eraj sem ?el "zastonj" do Brestanice pri Kr?kem in sicer z namenom, da kupim nekega Twinga, sem potoval s cekini do tja, potem se pa kupec niti ni javil na telefon. Nadaljeval sem z vlakom do Celja, od tam naprej pa je ?mego prevzel preva?anje kupca in sva kasneje vendarle na?la vozek. Aja, Twingi so se mi pa kar mal PRISKUTILI. :glare:

 

upam, da si u?ivu v vo?nji z Japanezerjem :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

upam, da si u?ivu v vo?nji z Japanezerjem :P

 

?e sem odkrit, mi je od najinih v?eri?njih ki?tic bila Francoska bolj v?e?. :ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e sem odkrit, mi je od najinih v?eri?njih ki?tic bila Francoska bolj v?e?. :ninja:

 

3-je cilindri so zakon :P ?e bi jih blo ?e 1x tolk bi blo ?e bolj? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predvidevam, da zato ker je bla od vseh videnih najbol ohranjena? :zvizga:

 

Pred enim mescem se spomnim, ko je Dejan z Jesenic kupoval drug avto, pa mi je razlagal kak?en stres je kupit rabljen avto in da ga prov ?ivcira vse skupaj. Po telih pripetijah ga precej bolj?e razumem kaj je ?elel povedat. :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Huh, k sem sam kupoval kapelco je ?lo pa se gladko od A do ? brez stresa - ?e najbolj stresen del je bil k sem moral dat denar iz denarnice :ne vem:

 

Jaz tudi dosedaj nisem imel nekih problemov s tem (sicer bolj v vlogi prodajalca)... Sedaj se itak vse uredi na enem mestu... Pred leti je to bilo precej bolj problematicno, ko si moral iskati neko komisijsko posrednistvo, da so ti v zamenjavo za nekaj denarja sprintali komisijsko pogodbo ... potem je bilo treba do Notarja (ki imajo delovni cas zelo kratek :) ) overit podpis ... potem pa iti na upravno enoto narediti prepis vozila ... Sedaj se to vse uredi pri enem okencu na tehnicnih pregledih ... :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mi boste verjel, ?e napi?em, da je danes ubogega Citrusa, ena in ista ?enska na parkingu Mercatorja v Dravljah, DVAKRAT butnila med stanjem v koloni. :notworth:

 

Po?kodbe sicer niso vidne, ker je bila hitrost neznatna. :zvizga:

 

Stojim za njo v manj?i koloni (ona vozi nek Peugeot 3008 ali 5008), pa kar nenadno prestavi v vzvratno in se hitro za?ne premikati nazaj, se zadeneva z odbija?i, nakar ji po?teno nabijem hupo. ?enska spelje meter naprej in ponovno vzvratno ter me ?e enkrat zadane. :cheers:

 

Stopim vem, ona tudi, se mi neki za?ne opravi?evat in se zgovarjat, da jo otrok (sli?at je bil dojen?kovski jok), nervira in da ne more normalno vozit. ?zmeden?

 

Pogledam svoj prednji odbija? in ker ?kode ne zaznam nikakr?ne, ji samo ?e za?elim sre?no vo?njo in naj bo vendar bolj pazljiva na cesti, ?e toliko bolj zaradi dragocenega tovora, ki ga preva?a. ;)

 

Ne, ni ve? 1. april, danes smo ?e tretjega. :whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mi boste verjel, ?e napi?em, da je danes ubogega Citrusa, ena in ista ?enska na parkingu Mercatorja v Dravljah, DVAKRAT butnila med stanjem v koloni. :notworth:

 

Po?kodbe sicer niso vidne, ker je bila hitrost neznatna. :zvizga:

 

Stojim za njo v manj?i koloni (ona vozi nek Peugeot 3008 ali 5008), pa kar nenadno prestavi v vzvratno in se hitro za?ne premikati nazaj, se zadeneva z odbija?i, nakar ji po?teno nabijem hupo. ?enska spelje meter naprej in ponovno vzvratno ter me ?e enkrat zadane. :cheers:

 

Stopim vem, ona tudi, se mi neki za?ne opravi?evat in se zgovarjat, da jo otrok (sli?at je bil dojen?kovski jok), nervira in da ne more normalno vozit. ?zmeden?

 

Pogledam svoj prednji odbija? in ker ?kode ne zaznam nikakr?ne, ji samo ?e za?elim sre?no vo?njo in naj bo vendar bolj pazljiva na cesti, ?e toliko bolj zaradi dragocenega tovora, ki ga preva?a. ;)

 

Ne, ni ve? 1. april, danes smo ?e tretjega. :whatever:

 

bemti, ?koda da ti kamerca na funkcionira, ker tole bi pa blo direkt za na YT!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pa so izgovori.

 

Sama sem trikrat preva?ala dojen?ke, ki so tudi jokali, pa sem vedno vse celo pripeljala domov.

 

In zdaj preca?am tri razgraja?e, ki se med vo?njo tudi stepejo, pa kri?ijo, pa ves ?as nekaj spra?ujejo, pa zbujajo pozornost s takim in druga?nim po?etjem, pa sem vseeno vse celo pripeljala domov.

 

?e ve?, takrat, ko sem imela nesre?o, sem bila sama v avtu in me nih?e ni motil...

 

Ene pa imajo izgovore...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Itak. Za vse kar gre na slabše je kriv Robi, za vse, kar gre na boljše je zaslužen Ivan. Ali je mogoče kaj vmes?   Moje mnenje je, da je velika težava tudi in predvsem v nas samih, naši balkanski mentaliteti, dvojnih merilih. Kdo od "normalnih" bi recimo kljub jasnim pravilom odrezal DPF filter in zaradi nekaj 100 € koristi ogrožal zdravje drugih udeležencev v prometu? Danec, Šved, ... ?   Mimogrede, v četrtek sem v Sevnici videl premijsko rdečo Mazdo s KP tablico ...
    • Aja, pa tudi inflacijo imamo trenutno med najvišjimi v evro območju. Slučaj? Ne - golobnjakova druščina  na delu oziroma nedelu. 😉
    • Ne razumem...  V čem je poanta, da mora met avto 200 konjev in več? Zakaj jih rabiš? Za normalno vožnjo iz Hrastnika čez Litijo v Ljubljano? Za 130 po AC? Oziroma za vožnjo v koloni in v zastojih? Za prehitevanje? Koga boš prehitel? Kolesarja? Kosilnico? Tipičen primer nestrpnosti. Za vožnjo po omejitvah imajo vsi avti dovolj konjev. Kaj bi pol lahko rekli vozniki tovornjakov? Od 410 do 780 konjev za isto skupno težo... Zakaj že? Zaradi prestiža... Ja... Imam toliko konjev, pa čeprav je samo napis gor.  To je MOJE mnenje. 
    • In kaj si pričakoval drugega? Eno je prodaja, drugo pa je psihologija ter ostale zadeve. Danes se ego žal bilda prego značk in izdelkov, ne pa več kdo s kom in kako manipulira. Dovolj jasno? Pa danes nisi ''in'' če nisi LGBT, kardašiant, eko, bio in podobne nebuloze.
    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.