Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

:hohoho: zdej jih bo? po bu?i dobu :hohoho: sam da to prebere.

 

Kdo bo dal po bu?i, jzt al ona? :hohoho:

Jzt se trenutno preve? smilm, da bi sploh kjeri delu korist...sej bo...sam da se sestavim :D

Itak je pa ?e en teden brez kontakta, bo spet prjokala nazaj...nam se pa zdej zana?u na to...je pa zanimiv da je blo dostkrat tko z drugimi :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho: zdej jih bo? po bu?i dobu :hohoho: sam da to prebere.

 

Hahaha zakaj bi bla pa jezna zrd tistga commenta :hohoho: prou vedno me nasmejete za tem k js kej napi?em :D

 

Kdo bo dal po bu?i, jzt al ona? :hohoho:

Jzt se trenutno preve? smilm, da bi sploh kjeri delu korist...sej bo...sam da se sestavim :D

Itak je pa ?e en teden brez kontakta, bo spet prjokala nazaj...nam se pa zdej zana?u na to...je pa zanimiv da je blo dostkrat tko z drugimi :D

 

Js verjamem, da bo pri?la nazaj, zdej zihr ful trpi, k je ?e tok ?asa brez kontakta :D ?e ne drug dan, pa zihr jutr

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj bo pr?la nazaj.....vrne se sam Lassie (uni k ne vejo zakaj se gre :)http://www.imdb.com/title/tt0323043/ ). K se enkrat piz*arije za?nejo se bodo tud drugi?,tretji?, ?etrti? ipd. K je konc je konc, velikokrat je te?ko sam ?e te?je so pa potem te yo yo zadeve...sej smo ?e vsi to ?ez dal....sam 1x te pol ?e sre?a pamet hehe.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj bo pr?la nazaj.....vrne se sam Lassie (uni k ne vejo zakaj se gre :)http://www.imdb.com/title/tt0323043/ ). K se enkrat piz*arije za?nejo se bodo tud drugi?,tretji?, ?etrti? ipd. K je konc je konc, velikokrat je te?ko sam ?e te?je so pa potem te yo yo zadeve...sej smo ?e vsi to ?ez dal....sam 1x te pol ?e sre?a pamet hehe.

 

To je res. Problem je samo v tem, da te pred tem popolnoma zapusti in takrat se poro?i?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ljudje, ?e pride ali ne...jzt rabim sam sonce, temperature pa mazdo brez strehe :D

 

Ga?o, tiste rob?ke k ma un pa jzt nimam z ali brez, sej veste :D

 

Zagreb 18C brez obla?ka

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj bo pr?la nazaj.....vrne se sam Lassie (uni k ne vejo zakaj se gre :)http://www.imdb.com/title/tt0323043/ ). K se enkrat piz*arije za?nejo se bodo tud drugi?,tretji?, ?etrti? ipd. K je konc je konc, velikokrat je te?ko sam ?e te?je so pa potem te yo yo zadeve...sej smo ?e vsi to ?ez dal....sam 1x te pol ?e sre?a pamet hehe.

 

sej taki pari grejo men najbolj na ?ifce, dejte se odlo?t pismo :angry: al se pobota? pa si skupi in re?uje? te?ave, ne pa da gre? za usak drek narazn pa pol spet skp -.-

 

aja ?e neki kaj misl?, da sm js tok agresivna, da usak dobi kr po bu? od mene :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majstri a vam je normalno, da je buđet za na?e tekmovalce z medaljami u?ivih nekaj ?, ti KURCI ki pa FIRME ZAFURAJO oziroma USPE?NO speljejo STE?AJ(btw kaj je tam za speljat, ?e je crknila firma je crknila.), pa dobijo milijonske NAGRADE.

 

PI?KA JIM MATERNA PRASCEM !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majstri a vam je normalno, da je buđet za na?e tekmovalce z medaljami u?ivih nekaj ?, ti KURCI ki pa FIRME ZAFURAJO oziroma USPE?NO speljejo STE?AJ(btw kaj je tam za speljat, ?e je crknila firma je crknila.), pa dobijo milijonske NAGRADE.

 

PI?KA JIM MATERNA PRASCEM !

 

In dokler smo vsi tako fino pokorni in pridni dr?avljanni bo show tekel naprej..... ja, itak SESTRE JIM NABIJEM-o!!!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj se pa vidva pizdita? A zato ker nista zraven? :hudicek:

 

Lej ti si pri koritu, mi2 pa ga niti ne vidiva..

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to?no tako, ko mi zmanjka denarja grem samo v trezor in si vzamem kolikor rabim pa ?e mal tringelda zraven... :harhar:

 

A litlle difference between us. :jezicek::jezicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to?no tako, ko mi zmanjka denarja grem samo v trezor in si vzamem kolikor rabim pa ?e mal tringelda zraven... :harhar:

 

Lohk bi kej zrihtu ane :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lohk bi kej zrihtu ane :D

 

?ak, da se zdele Vid007 oglasi in da me za?ne zmerjat... :hudicek:

 

A litlle difference between us. :jezicek::jezicek:

 

Ah niti ne... jaz jemljem iz tega trezorja ti pa iz nekega drugega sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ak, da se zdele Vid007 oglasi in da me za?ne zmerjat... :hudicek:

Ah niti ne... jaz jemljem iz tega trezorja ti pa iz nekega drugega sramezljiv

 

TI iz slu?benega

JAZ iz svojega ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.