Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

pa samo polni semen, brez ostale navlake. :P

 

(Celulit, te?noba, zapravljanje..) :D

 

No pa k sm ?e lih v tej temi..se mam konkretno za razpizdit nad preteklo no?jo, ko sm med ?ihtom dobu fla?o v glavo izklju?no zarad ?love?kega primitivizma. :angry:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

No pa k sm ?e lih v tej temi..se mam konkretno za razpizdit nad preteklo no?jo, ko sm med ?ihtom dobu fla?o v glavo izklju?no zarad ?love?kega primitivizma. :angry:

 

WTF :blink: kje to?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na rezidenen?nrm delovnem mestu-Pr'Skelet

 

pa to je ja najbolj umirjen diska? :D

 

no zdej se morm pa tut js mal razpizdit..... jebe? to, ko re?ejo, da nima? ve? de?urstev, pa more? vseen it na ?iht, ker se noben drug ne jav na telefon :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

no zdej se morm pa tut js mal razpizdit..... jebe? to, ko re?ejo, da nima? ve? de?urstev, pa more? vseen it na ?iht, ker se noben drug ne jav na telefon :vskalo:

 

?e tadrugi? dons :vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stari vem kako je to moj slu?beni gsm mora biti NON STOP pri?gan :blink: lp ale? B)

 

Za 1. zadevo so me celo na privat klical.... pa ni sans, da se se javim neznanim stevilkam!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za 1. zadevo so me celo na privat klical.... pa ni sans, da se se javim neznanim stevilkam!

 

stari pa ti pla?ajo to dodatno kaj ali samo :cheers: meni pla?ajo :prstgor: lp ale? B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni pla?ajo samo potne stro?ke, nadur pa ne. Jih potem pa? koristim. ?eprav jih "menjajo" uro za uro, kar pa se mi ne zdi po?teno. Jaz pridem na dan nedelje, ure pa koristim med tednom. Vsaj dodatek na nedeljsko bi lahko ?e izpla?ali...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni pla?ajo samo potne stro?ke, nadur pa ne. Jih potem pa? koristim. ?eprav jih "menjajo" uro za uro, kar pa se mi ne zdi po?teno. Jaz pridem na dan nedelje, ure pa koristim med tednom. Vsaj dodatek na nedeljsko bi lahko ?e izpla?ali...

 

stari to pa ni lepo od tvojega delodajalca :punk: lp ale? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni pla?ajo samo potne stro?ke, nadur pa ne. Jih potem pa? koristim. ?eprav jih "menjajo" uro za uro, kar pa se mi ne zdi po?teno. Jaz pridem na dan nedelje, ure pa koristim med tednom. Vsaj dodatek na nedeljsko bi lahko ?e izpla?ali...

 

Isto pri men

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majster Ali?i? skoraj nikoli ne dojame, da je zgoraj napisano "replay" in za?ne tulit npr. "ponovno je Massa pred Perezom, a Perez ga ?e enkrat napada in uspel je. Sedaj je Perez ponovno pred Masso" :notworth:

 

Mogo?e pa stric misli, da je Replay samo blagovna znamka kavbojk, ki sem jih v mladosti z veseljem nosil, pa da se mu potem pogosto pojavlja samo neka brezvezna reklama zgoraj na ekranu in jo pa? ignorira kot pravi obvlada?. :cheers::zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

C

Uuu, a rabite kaksne pomocnice vzgojiteljic? Moja i??e ?iht tolk da strokovca naredi

 

stari bo treba vpra?at :D sem doma iz kopra :D:cheers: lp ale? B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majster Ali?i? skoraj nikoli ne dojame, da je zgoraj napisano "replay" in za?ne tulit npr. "ponovno je Massa pred Perezom, a Perez ga ?e enkrat napada in uspel je. Sedaj je Perez ponovno pred Masso" :notworth:

 

Mogo?e pa stric misli, da je Replay samo blagovna znamka kavbojk, ki sem jih v mladosti z veseljem nosil, pa da se mu potem pogosto pojavlja samo neka brezvezna reklama zgoraj na ekranu in jo pa? ignorira kot pravi obvlada?. :cheers::zvizga:

 

Ravno zato ga je zanimivo poslu?at, vsaj jaz se zelo zabavam ob njegovih cvetkah.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Precej nenavaden ob?utek, ko ima? pri hi?i motorno ?ago, pa je tako nezainteresirana za v?ig, da potem ro?no ?aga? z neko miniaturno ?agco. :party0035::zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.