Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Kok ma en folk dejansko preve? ?asa se ukvarjat z drugimi ljudmi!! :vskalo: kako se jiiim da no?! A res nimajo svojga lajfa al kaj?! Mislm lej ?e ho?ejo, zdle bo BigBrother tm bo ve? k preve? mo?nosti obrekovanja ljudi... -.-

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok ma en folk dejansko preve? ?asa se ukvarjat z drugimi ljudmi!! :vskalo: kako se jiiim da no?! A res nimajo svojga lajfa al kaj?! Mislm lej ?e ho?ejo, zdle bo BigBrother tm bo ve? k preve? mo?nosti obrekovanja ljudi... -.-

post-563-0-12374300-1421072389.jpg

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok ma en folk dejansko preve? ?asa se ukvarjat z drugimi ljudmi!! :vskalo: kako se jiiim da no?! A res nimajo svojga lajfa al kaj?! Mislm lej ?e ho?ejo, zdle bo BigBrother tm bo ve? k preve? mo?nosti obrekovanja ljudi... -.-

ne sekiri se, vsako tele ma svoje vesele ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jstdoma res dobra slikca :D

 

druga? pa Deeyan sej se ne, mi je ?e kr sme?n vse skup ;)

en folk ma res preve? cajta in sam ?ekirajo druge pa opravljajo naprej ... nezastopm kva ma folk od tega ... :vskalo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima dva dni nazaj sta mi sle obedve sprednje kratke ?arnice po gobe isto?asno. Poleti sem noter dal phillipsove bluevision katere so dobile same pohvala pa tud pocen niso ble... in sm kupu zej nove neke normalne znamke osama H1 in mi sprednja desna dela sprednja leva pa nikakor ne in sm probu s tremi razlicnimi zarnicami (use nove) pa nikakor ne dela.. Pogledam varovalke so use cele.. Uzamem varovalko katera sluzi za desno luc pa jo dam v re?o za levo lu? ?e zmeri ni? nedela.. Kaj bi lahko bil vzrok? Varovalke sm pa te dve uzeu kot je na sliki ozna?eno

post-7623-0-93130500-1421091065_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima dva dni nazaj sta mi sle obedve sprednje kratke ?arnice po gobe isto?asno. Poleti sem noter dal phillipsove bluevision katere so dobile same pohvala pa tud pocen niso ble... in sm kupu zej nove neke normalne znamke osama H1 in mi sprednja desna dela sprednja leva pa nikakor ne in sm probu s tremi razlicnimi zarnicami (use nove) pa nikakor ne dela.. Pogledam varovalke so use cele.. Uzamem varovalko katera sluzi za desno luc pa jo dam v re?o za levo lu? ?e zmeri ni? nedela.. Kaj bi lahko bil vzrok? Varovalke sm pa te dve uzeu kot je na sliki ozna?eno

Poglej konektor, da se ti ni kej ven snel... Pa posprici ga s kontakt sprayem ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za wikend bo pa vreme s5 BO?ANSKO.  :ninja:

a ve? kje je ?e vikend ... se bo napoved ?e parkrat umes spremenila ... sicem mamo pa zdele ?e prov prijetno spomladansko vreme ?eprov je sam 2?C je zuni prov lu?tn na soncu  B)  tko da sprehod bi zdele prov pasu  B)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes pa tako popoldne, da ni za govorit...

 

Po?ila guma na prikolici. Odpel, ?el domov po orodje, ker pa je bila prikolica na bregu, je samo drselo dol proti ?karpi. Grem domov po "granik", zapnem, dvignem, zamenjam gumo, v tem se je ?e zno?ilo. Potem pa jajc Japonski ni ve? po mokri travi in blatu pri?el ven, ker nima blokade diferenciala in je sprednjo desno in zadnjo levo gumo vrtelo za odtrgat, drugi dve sta pa stali in avto je stal. In karkoli sem poskusil, je lezel samo navzdol proti ?karpi. Najbolj va?no pa je, da piska, ?e pustim klju? v klju?avnici in odprem vrata. Ma banda u?iva po?evnooka, kaj se lotijo delat, ?e ne znajo in potem ratajo neki ?minkerski kvaziterenci, ki niso vredni da jih pes o??ije. In za dodatek si nisem mogel pomagati z vitlom, ker je vitlo spredaj, jaz bi moral pa vzvratno. Sem "granik" odkljuknil, ga ro?no porinil med leske, zavezal in z granikom zvitlal tisto sranje od Mazde nazaj na pot. Namesto vseh tistih silnih piska?ev in ostale nepotrebne ?are bi mu montirali blokadi diferencialov, pa bi stokrat bolj?e naredili. Nazadnje sem samo prikljuknil prikolico in direkt domov. Je malo ro?ljalo, ko sem ?el skozi vas z verigami, a se mi jih ni dalo dol pobirat. Itak moram jutri po "granik", pa bolje, da so gor. Sicer koristi nobene, ker sta dve gumi stali, drugi dve pa skopali jarek za vodovod ukopat... Pa so mi nekaj razlagali, da ima neko samodejno zaporo zadnjega diferenciala, ma je ta zapora najbr? samo zato, da meni dvigne pokrov, ker ni vredna ?isto ni?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes pa tako popoldne, da ni za govorit...

 

Po?ila guma na prikolici. Odpel, ?el domov po orodje, ker pa je bila prikolica na bregu, je samo drselo dol proti ?karpi. Grem domov po "granik", zapnem, dvignem, zamenjam gumo, v tem se je ?e zno?ilo. Potem pa jajc Japonski ni ve? po mokri travi in blatu pri?el ven, ker nima blokade diferenciala in je sprednjo desno in zadnjo levo gumo vrtelo za odtrgat, drugi dve sta pa stali in avto je stal. In karkoli sem poskusil, je lezel samo navzdol proti ?karpi. Najbolj va?no pa je, da piska, ?e pustim klju? v klju?avnici in odprem vrata. Ma banda u?iva po?evnooka, kaj se lotijo delat, ?e ne znajo in potem ratajo neki ?minkerski kvaziterenci, ki niso vredni da jih pes o??ije. In za dodatek si nisem mogel pomagati z vitlom, ker je vitlo spredaj, jaz bi moral pa vzvratno. Sem "granik" odkljuknil, ga ro?no porinil med leske, zavezal in z granikom zvitlal tisto sranje od Mazde nazaj na pot. Namesto vseh tistih silnih piska?ev in ostale nepotrebne ?are bi mu montirali blokadi diferencialov, pa bi stokrat bolj?e naredili. Nazadnje sem samo prikljuknil prikolico in direkt domov. Je malo ro?ljalo, ko sem ?el skozi vas z verigami, a se mi jih ni dalo dol pobirat. Itak moram jutri po "granik", pa bolje, da so gor. Sicer koristi nobene, ker sta dve gumi stali, drugi dve pa skopali jarek za vodovod ukopat... Pa so mi nekaj razlagali, da ima neko samodejno zaporo zadnjega diferenciala, ma je ta zapora najbr? samo zato, da meni dvigne pokrov, ker ni vredna ?isto ni?.

MPS ga ima in dela.  :hudicek:  :hudicek:

Spredaj IN zadaj.

Ni sicer 100% zapora, ampak malo maj(baje nekje med 50-60%) in ko rijem po blatu dela.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MPS ga ima in dela.  :hudicek:  :hudicek:

Spredaj IN zadaj.

Ni sicer 100% zapora, ampak malo maj(baje nekje med 50-60%) in ko rijem po blatu dela.

Nimas pa vitla niti spredaj, kaj sele zadaj... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po eni strani si mislim, da bi morali tudi v Sloveniji imeti Islamsko dr?avo. Naredi? bedarijo, pa te deset tednov pretepajo z bi?em vsak teden po malo. Tudi tu bi morali. Saj razumem, da ?lovek kdaj pa kdaj kaj spregleda in naredi napako, ampak da pa sploh ?isto ni? ne pomisli, je pa ?e vi?ek. Da po?ne take bedarije, ma samo kol v roke pa tepst, dokler po tleh ne pade. Potem pa k zdravniku, da ga spravi na noge, pa naprej tepst!

 

Danes pride nekdo v bolnico k nekomu na obisk in na hodniku prive?e psa, da po?aka "zunaj", dokler je on v sobi pri bolniku. Potem je pa ?e grdo gledal, ker smo ga nalovili, ko je pes lajal. In nam razlagal, da sploh nismo tolerantni in da se psu pa? ne da ukazati, da naj bo tiho. In ko smo mu omenili, da pes v bolnici nima kaj po?et, odgovori, da nikjer ni nalepke, da se s psom ne sme noter, tako kot je to npr. na vratih trgovin. 

 

Ma a je to sploh treba lepit na vrata? Bi mu nalepil eno z lopato ?ez hrbet, bimbotu! Pa ljudje so povsem odklopili mo?gane in samo ?e gledajo na nalepke. Ko roboti, brez lastne pameti!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh kooook popizdevam, ko mi zadaj nekdo vozil s PREVISOKO nastavljenimi lu?mi, pa ga nekako opozarjam z zadnjo meglenko, ker predvidevam, da je zmeden in pozabil dolge lu?i vklopljene, ampak NE, dejansko ima tako visoko nastavljene navadne oz. zasen?ene. Totalni klinac, no sej al pa Xenon lu?i iz doma?e gara?e na kakem avtu, ki niti pribli?no nima pravih predispozicij za tako zadevo. Pa te na fertig zaslepi ko gre nasproti.  :glare:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh kooook popizdevam, ko mi zadaj nekdo vozil s PREVISOKO nastavljenimi lu?mi, pa ga nekako opozarjam z zadnjo meglenko, ker predvidevam, da je zmeden in pozabil dolge lu?i vklopljene, ampak NE, dejansko ima tako visoko nastavljene navadne oz. zasen?ene. Totalni klinac, no sej al pa Xenon lu?i iz doma?e gara?e na kakem avtu, ki niti pribli?no nima pravih predispozicij za tako zadevo. Pa te na fertig zaslepi ko gre nasproti. :glare:

Ce ma lece pa xenonke not ni panike, ce je pa u navadnem fokusu pa totalno slepi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce ma lece pa xenonke not ni panike, ce je pa u navadnem fokusu pa totalno slepi

To pa zato ker so Xenonke za ?aromet brez le?e DRUGA?NE, in se jih dejansko dobi tudi pri meni.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

**** jih da jih **** kdorkol jih **** stokrat da jih **** prekleti ***** Japonski ****** po?evnooki pri pet metrov dolgem avtu niso mogli pustiti ve? kot dva centimetra prostora za ?arnico zamenjat sem se ***** zdaj pri minus 2 in burji - ne morem delat z rokavicam, ker ni prostora in ?e roko komaj dobim noter, povsod nekaj ostrega in na tem mrazu je ko?a ?e toliko bolj ob?utljiva sem se zrezal da je avto ves krvav ko da bi koga zaklali, jaz pa ko da sem ravno s fronte ******** ***** ***** japonska da dobim tistega prasca, ki je to zrisal mu ***** odre?em, da se taka ******* ne **** ve? naprej... Drugi? peljem na servis in naj ra?un kar Mazdi izstavijo, saj so oni *******!

Popravljeno od Slivka
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Deej mene pa nekii zanima in me ze prov dobesedno jezi to sranje... K sm avto pelu k pelkotu mi je menjal kable. Kakor sm tm vidu mi je na list na katerem sem imel zavedene stvari, katere so potrebne za popravilo mi je pod tocko kjer sem imel napisano, da mi v prostem teku avto trese oz. da mi plastike vibrirajo je napisu, da je ocistu loputo. Spremembo se seveda opazi in tudi avto nic vec ne cuka, vendar mi pa se vedno  plastike vibrirajo (natancno tista plastika pri volanu). To vibriranje je sicer dosti manjse, kot je pa bilo prej, vendar kakor koli ?elim se znebiti tega ropota. Zej me pa zanima, kaj bi lahko bil vzrok za ta problem in pa kako bi lahko odpravil te?avo. Vibriranje je prisotno ob hladnem zagonu avta in pa ce imam avto v leru pa minimalno pritisnem na gas. Skratka, ko se avto pelje oz. ko ima dosti obratov se ne slisu nic, ko pa padejo obrati pod jurja sepravi, ko je pri miru je pa velika vrjetnost, da bo mal poropotou. Pa ?e enkrat poudarjam to vibriranje je dosti manj?e od kar je pelko zamenjal kable in o?istil loputu, vendar pa ni kompletno odstranjeno. A kdo ve kaj bi lahko se bilo?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.