Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Kko pa loh rikverc lampo przges :D? A mas posebi zvezan ? :). Treba tiste reflektorje montirat kokr jih majo ameriski pickupi pa sam gasa :)

Moj wagn ma marskej, sam se nikjer n? ne vid. :hudicek:  :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sistem za metanje ?ebljev zadaj voze?im dolgim lu?em?

Jaz sem pomislu na uni sistem iz filma Ben Hur, ko dirkajo in mu kolesa unici nasprotniku :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men so pa na pamet priletel bananini olupki iz mario karta :ninja:

 

NJEMU tud.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Vse ?ive sorodnike mu jebem tepcu, ki je bil zdele zmo?en s svojih astronomskih 25kmh tempom, naredit strnjeno kolono od Meng?a pa do Trzina.  :hudicek:  :hudicek:  :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse ?ive sorodnike mu jebem tepcu, ki je bil zdele zmo?en s svojih astronomskih 25kmh tempom, naredit strnjeno kolono od Meng?a pa do Trzina.  :hudicek:  :hudicek:  :hudicek:

a tega pa poznam se dostikrat pelje tudi po Lj, ?e najraja po obvoznici...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes nam je ?ofer LPP-ja lepo prikazal, kako z enim avtobusom zapre? oba pasova in ?e tistega za zavijanje levo. Tako je blokiral pol ?martinke za cel interval zelene in zraven je ?e lepo po balkansko s sredinskim prstkom nagradil vsakega, ki si je upal potrobiti.

 

Moram priznati res ?estitke in kultura profesionalnega voznika - upam, da ima LPP ?e ve? takih .

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem v ponedeljek v Lj naletel na enega bedaka z BMW, ki je mislil, da se mu bom kar umaknil na levi pas-ki je bil pa? zaseden, bremzati pa tudi nisem hotel. Pa je ?el po gasu da bi me prehitel in pred mano zapeljal ampak sem bil prehiter-ja tudi VW T5 zna posko?it in sem mu naredil prostor za mano. V zahvalo se je pred kri?i??em za Porsche skoraj bo?no nalimal na mojga transporter?ka. Banda hudi?eva bawarska.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Namesto kafeta zju3 mi ob voznji v koloni, pred voz skoci neki manjsega crnega, se dobr da nisem refleksno trznu z volanom, ker je bil nasproti tovornjak!

 

Prednji odbijac ni vec kot je bil, povzrocitelj pa ne vem v kakem stanju je. Fakof zblojena zwau :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Tuhinjska dolina je prepovedan transport za tezje tovornjake, pa vendar se je zdele eden menda prekucnu in to glih v moji Sutjeski. Bolnca kwa rect druzga! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot da kamionarje omejitve in prepovedi kaj ganejo - zdej itak vedo, da policaji ?e kr ?trajkajo potem pa vsak po svoje... vozijo v nedeljo, se prehitevajo skozi tunele, izsiljuje in se grejo tekmovanje kdo ima dalj?ega (zmaga tisti, ki uspe biti hitrej?i od drugega za 0,279km/h).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tuhinjska dolina je prepovedan transport za tezje tovornjake, pa vendar se je zdele eden menda prekucnu in to glih v moji Sutjeski. Bolnca kwa rect druzga! :P

 

Ponavadi je dovoljeno za dostavo. Ker ?e bi si ti za?elel kup kak?nih 12 kubikov gramoza za utrdit dvori??e, bi ga v nasprotnem primeru lahko vozil samo v prikolici, ki bi jo prikljuknil na svojo Mazdo...

 

In ker ni turbo dizel, nima? kljuke  :P . Zato je dovoljeno, da te?ki tovornjaki in vla?ilci za potrebe dostave vseeno vozijo po tej cesti. Torej si lahko za?eli? kup gramoza, da se imajo otroci kje igrat...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Berem raznorazne Slovenske novice in podobne, kjer pi?ejo o mojem pokojnem sosedu in se spra?ujem, kdo je tu nor in kako lahko pi?ejo take neresnice in bedarije...

 

In potem ho?em na forum napisat kaj v tej smeri in i??em, kje smo pisali o novinarskih mahinacijah, pa mi iskalnik ne najde ni?esar. ?eprav vem, da smo debatirali nekaj tudi o tem.

 

Zunaj pa je sne?enje ponehalo in zdaj pri 0?C de?uje, kar je zelo dober recept za ?led. Spet!

 

Zdaj grem spat in ?e hudi? potrga linije, naj jih pa potrga. Dost mam!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Berem raznorazne Slovenske novice in podobne, kjer pi?ejo o mojem pokojnem sosedu in se spra?ujem, kdo je tu nor in kako lahko pi?ejo take neresnice in bedarije...

 

In potem ho?em na forum napisat kaj v tej smeri in i??em, kje smo pisali o novinarskih mahinacijah, pa mi iskalnik ne najde ni?esar. ?eprav vem, da smo debatirali nekaj tudi o tem.

 

Pa ne da si pozabil na temo v kateri si bil tako zagreto aktiven? :hudicek:

 

Evo ti pomagam z linko: http://www.mazda-si.net/topic/10997-novinarske-manipulacije/page-4?hl=medij

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.rtvslo.si/slovenija/izpoved-ocetov-na-koncu-si-zombi-in-pocutis-se-kot-kreten/387037

 

Izvedenci in CSD-ji, upam da kdo od vas ne dozivlja tega sranja in sem zelo VESEL, da je moj primer zivo nasprotje od obeh navedenih ter komunikacija zgledna :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj to je razumljivo... CSD je skoraj ?isto feminizirana in?titucija in ?e zraven doda? da je na sodi??u za te zadeve v 100% sodnik ?enska, ki odlo?a na ?ustveni ravni in veliko bolj verjame materi kot o?etu je pa? to to. O?etje so VEDNO diskriminirani ko pride do zapletov s skrbni?tvom in mati vedno dose?e svoje pa ?e je to res al pa ?e la?e kot psica te?e. ?al - ampak tako je dokler se ne bo na?el nekdo, ki bo imel dovolj financ, da zadevo spravi na najvi?je nivoje sodstva.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans vozil v koloni za polcijskmu Skodojcem, ki se je frigidno vozil za sleperjem. Janezki za njima obema pa seveda total brez pirhov in so namenoma vozili se 5kmh pocasnej od Skodilaka.

 

V nadaljevanju se je promet rahlo porazgubil in jaz dovolj korajzen za prehitet policiste.

 

Se zmeri sem ziv, niti ustavli me niso,heh.

 

Janezki, totalni evnuhi za volanom, jao :S

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Toliko kolikor so se po prvoaprilsko iz mene pohecal Telekomovci, toliko se ?e dolgo ni nobeden. Najprej sem kar tri cele ve?ere zapored pre?ivel v prijetni dru?bi njihovih online tehni?nih pomo?nikov - ni se dalo unov?it to?k za popust pri naro?nini ker njihov sistem ni hotel sprejeti moje SPP cifre :angry2: .

Danes, en dan po zadnjem roku za unov?enje, dobim SMS da so tehni?no te?avo odpravili, mi pa njihov sistem no?e sprejeti ID kode za katero sem se moral v?eraj za prevzem le te ro?no odpeljati v Lj v Telekomov center :vskalo:  in si z njo lahko samo nekaj obri?em ker ni veljavna. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.