Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

### ## ## #### ## ### ## #### ### ### ## ## #### ##### ###### ob?inske sploh brat ne znajo ##### ###### sem dobil ###### odgovor na vlogo za ###### gradbeno dovoljenje pa ####### ne vedo, kaj sploh pi?ejo ####### ######## samo sekiro pa eni ##### zapi?it v ?elo potem se bodo druge ##### po ########## pisarnah mogo?e malo zganile #### #### pa kak?en ###### dokument prebrale ne pa da ###### po?ten narod ##### ###### da jim ### #### #####!

 

 

 

 

Sem zgornje besedilo malo popravil, ker v tistem prvem navalu je bilo napisano mogo?e nekaj besed preve?...

 

Da za?nem od za?etka. Ko sem dal vlogo za gradbeno dovoljenje za enostavni objekt (gara?a), so zahtevali ?e vodovarstveno soglasje in soglasje spomeni?kega varstva, ker je na sosednji parceli (ravno tako moja last) spominsko obele?je iz konca druge svetovne vojne. ARSO je dal vodovarstveno soglasje, ker smo na ?ir?em vodovarstvenem obmo?ju vodnega zajetja Mrzlek. Iz Zavoda za spomeni?ko varstvo pa so pri?li pogledati situacijo in ugotovili, da je nameravana gradnja ravno izven vplivnega obmo?ja. In so v soglasje zapisali, da je pro?nja zavrnjena ker ni ve? na obmo?ju, kjer oni lahko dajo soglasje. Na ob?ini pa so samo prebrali, da je pro?nja zavrnjena in zavrnili gradbeno dovoljenje... 

 

Jih grem v petek malo povpra?at po zdravju in zna biti, da se bo kdo slabo po?util. In to ne bom jaz...

Popravljeno od Slivka
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ednina stvar ki se mi ?e ni zgodila, v zadnjih 24 urah, da bo me saker pustil na cedilu, drugo me je vse ?e pobalo al pa zajebalo, skratka u?ivancija !!!

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ednina stvar ki se mi ?e ni zgodila, v zadnjih 24 urah, da bo me saker pustil na cedilu, drugo me je vse ?e pobalo al pa zajebalo, skratka u?ivancija !!!

Danes je tvoj dan :vesel:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj je bilo popoldne, pol je bla moja no?, zdej pa ?e dan, kaj si ?lovk lahko ?e ?eli ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj je bilo popoldne, pol je bla moja no?, zdej pa ?e dan, kaj si ?lovk lahko ?e ?eli ?

Da bo dana?nji dan ?im kraj?i.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj je bilo popoldne, pol je bla moja no?, zdej pa ?e dan, kaj si ?lovk lahko ?e ?eli ?

Ej...mojster ...prvo dobro nospat pol pa par dni dopusta...?e ne...LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rabim novo slu?bo tukaj mi vsak dan ve? stvari gre na organe in po?asi mi jih bo zmanjkalo.

 

Pozna ve kdo kje bi rabl kakega ?alabajzarja extra deluxe, ki ga ni ni?isesar strah in se loti VSEGA ?

 

?e za?nem na?tevat kaj delam v trenutni firmi mi bo forum kraj?al post.

Za kolk delam pa je dost 3 znake.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rabim novo slu?bo tukaj mi vsak dan ve? stvari gre na organe in po?asi mi jih bo zmanjkalo.

 

Pozna ve kdo kje bi rabl kakega ?alabajzarja extra deluxe, ki ga ni ni?isesar strah in se loti VSEGA ?

 

?e za?nem na?tevat kaj delam v trenutni firmi mi bo forum kraj?al post.

Za kolk delam pa je dost 3 znake.

?e dela? za 3 znake se spravi stran.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajvar, neki takga se je men zgodil na tistmu sodi??u in sem se odlo?u da dam prednost zdravju pred zaposlitvijo ter se veselo poslovil. Ve?ina sodelavcev (v glavnem ?enske) bodo tam verjetno do konca ?ivljenja (del. dobe) razmi?ljale po sistemu; "treba je potrpet in va?no, da imamo slu?bo" ter pogosto koristile bolni?ke, psihi?nega izvora. Koko?njak scena!  :rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rabim novo slu?bo tukaj mi vsak dan ve? stvari gre na organe in po?asi mi jih bo zmanjkalo.

 

Pozna ve kdo kje bi rabl kakega ?alabajzarja extra deluxe, ki ga ni ni?isesar strah in se loti VSEGA ?

 

?e za?nem na?tevat kaj delam v trenutni firmi mi bo forum kraj?al post.

Za kolk delam pa je dost 3 znake.

Ej...mojster ....to je te?ka situacija,,samo pol ,?e gre? ti stran bo ta firma po?asi ....propadla,:-):-)zdaj se te?ko dobi dobro slu?bo..mogo?e ?ez mejo...samo tukaj so druge stvari,,,in itd.saj v SLO je cela jeba,,,lp:-):-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rabim novo slu?bo tukaj mi vsak dan ve? stvari gre na organe in po?asi mi jih bo zmanjkalo.

 

Pozna ve kdo kje bi rabl kakega ?alabajzarja extra deluxe, ki ga ni ni?isesar strah in se loti VSEGA ?

 

?e za?nem na?tevat kaj delam v trenutni firmi mi bo forum kraj?al post.

Za kolk delam pa je dost 3 znake.

 

Jaz tudi 4x.

 

Jaz tudi i??em novo slu?bo.

Jaz tudi delam vse mogo?e, dostikrat prave ?arovnije. Tako s paro, kot s kisikom, pa oksidulom, pa vakuumom, pa komprimiranim zrakon, pa vodnimi ?rpalkami, pa kompresorji, pa.... da ne bom jaz tudi predolg.

Jaz tudi delam za 3 znake.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekomu bo treba res zapi?it sekiro v ?elo...

 

Me danes pokli?ejo z upravne enote glede mojega gradbenega dovoljenja in mi povedo, da manjka ?e eno soglasje. Ker je ravno sreda in delajo do 17ih, se po slu?bi ustavim tam. In mi razlo?ijo, da manjka ?e moje soglasje.  ?zmeden? . Zakaj jaz potrebujem moje soglasje, ?e sem vendar ozna?en kot investitor? Jah, zakon je pa? zakon in sem nato moral sam sebi napisati soglasje, da se jaz strinjam, da jaz zgradim gara?o tik ob svoji hi?i.  :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi 4x.

 

Jaz tudi i??em novo slu?bo.

Jaz tudi delam vse mogo?e, dostikrat prave ?arovnije. Tako s paro, kot s kisikom, pa oksidulom, pa vakuumom, pa komprimiranim zrakon, pa vodnimi ?rpalkami, pa kompresorji, pa.... da ne bom jaz tudi predolg.

Jaz tudi delam za 3 znake.

No, super nas je pol vec takih...

Js pa se ukvarjam z elektriko, vodovodi, odtoki, plinskimi generatorji, hlajenjem in ogrevanjem objekta, tislarijo, zidarstvom... Pa sm ziher se kej pozabu... Oddelam 8h S tem da morem bit po sluzbi na razpolago se preostali dan (dejansko 24/7)...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, super nas je pol vec takih...

Js pa se ukvarjam z elektriko, vodovodi, odtoki, plinskimi generatorji, hlajenjem in ogrevanjem objekta, tislarijo, zidarstvom... Pa sm ziher se kej pozabu... Oddelam 8h S tem da morem bit po sluzbi na razpolago se preostali dan (dejansko 24/7)...

Sam ti nimas kj jamrat kr sm ti govoru za premestitev pa ti ni disal si raj deklica za use :D

 

Poslano z mojega HTC One_M8 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, super nas je pol vec takih...

Js pa se ukvarjam z elektriko, vodovodi, odtoki, plinskimi generatorji, hlajenjem in ogrevanjem objekta, tislarijo, zidarstvom... Pa sm ziher se kej pozabu... Oddelam 8h S tem da morem bit po sluzbi na razpolago se preostali dan (dejansko 24/7)...

?mego in ostali, ki se prito?ujete, me zanima kaj boste postorili glede dane situacije, v smeri njene razre?itve ali boste ob naslednji prilo?nosti le ponovno potarnali?  :harhar:

 

V?asih je pa? potrebno naredit korak nazaj, da potem lahko naredi? dva naprej in tako sem jaz, ko sem pri?el v neprijetno situacijo, raje obrnil in ?el drugam (pa ne govorim le o pribljubljenem gri?e-lazenju, pa? pa kar o nekdanji zaposlitvi).  :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce bom sou kdaj kam drugam to sigurno nebo Slovenija...

Sent from Nokia Lumia 930

zare?enga kruha pa to.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nek Italijanski kamikaza me je dans s koreto vred skoraj poslal k hudi?u (v nebesa predvidevam, da me ne bi spustili). Mah stari fotri ni? ne gledajo na cesto, pa sem se za las izognu nezgodi.  :ph34r:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tokrat pa nimam druge, kot da pi**im nase...

 

Enkrat pred skoraj mesecem dni sem bil z BTjko v dolini in jo peljal na tehni?ni pregled. Nato sem ?e uredil zavarovanje. Danes me ustavi policaj in ogleduje prometno in pove, da je potekla. Kako neki? Jah, jaz kekec sem pozabil prometno in potrdilo od zavarovalnice odnest na preglede (  :vskalo:) in pla?at ?e cestno takso ( :zvizga: )... No, vsaj s policajem sem lahko zbarantal (je imel klic po radiju, pa se mu je mudilo), da glede na to, da imam vse ostalo urejeno, se bom takoj zapeljal na ta prve tehni?ne in uredil ?e podalj?anje registracije...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.