Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Danes sem imel zobozdravnika in se vozil v Piran 45 minut...noro gu?va ko ,da je najve?ja turisti?na sezona povrhu pa ?e vro?e je blo.sem mislil ,da je kak?en praznik ali kajjjj.lp:-):-)

Pahor and company pa to

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da mu j**** po spisku temu gostincu.. :angry2: Delam pove?ini pri istem naro?niku ?e ve? kot 3 leta in se je za?ela nabirata vedno ve?ja zamuda s pla?ili, s tem pa tud cifra, ki jo je dol?an. Ko mu kon?no postavim pogoj, da je treba poravnat ra?une za nazaj, ?e ne niti za bencin ne bo do delovnega mesta, pa za?ne za mojim hrbtom klicat in iskat druge iz iste dejavnosti, samo da bi me lahko nategnil na suho.

 

Ker pa se s 'konkurenti' seveda dobro poznamo, kli?ejo takoj mene in povejo same lepe stvari. I Feel sLOVEnia :notworth:  :vskalo:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tko je to ce si gostinc ;) ista prica skos. On bi te minimalno placu porabu bi te pa maximalno.... magar da mu potem se avto operes pa posesas

Sploh ne bi n? pla?u, kr vse zastonj. Golazen idealna za odstrel :)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol pa sploh ne bo nkol n?.

 

Razen drugim bi naredil uslugo da jih ne bi mogel pol  nategvat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tle je za pohvalt Vajperja, ki se je dr?al dogovora glede bluvajpra - po obrokih in roka je dr?ala obljubo  :rispekt: , kljub temu, da kdo do njega ni bil tako fer. 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tle je za pohvalt Vajperja, ki se je dr?al dogovora glede bluvajpra - po obrokih in roka je dr?ala obljubo  :rispekt: , kljub temu, da kdo do njega ni bil tako fer. 

Ga?per je res poba na mestu in idealen za blagajnika, ker kar se po?tenosti in rokov ti?e, ve?jega po?tenjaka ?e nisem sre?al.  :jupiii:

 

?e bo? rabil izvr?ilni predlog sestavit, ve? kam se obrnit, ker recimo da vem nekaj o tem.  :ph34r:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Razpizdi me da nekdo nekaj zahteva od mene, sam pa se ne dr?i ?esar je obljubil, in ko ga lepo vpra?am kaj je s tem te napizdi kaj te?i? in si neu?akan al pa elegantno ignorira, ja pizda kdo je zdej  butl js ki sem se dr?al dogovora al on ki gladko ne jebe ?ive sile.

 

Pa razfuka me ?e ko nekdo sam re?e da ne?esa ne bo ve? delal-po?el, pa gladko naprej dela tako kot prej, res ?lovek z karakterejem obi?ne pi?ke ki niti za svojimi besedami ne stoji z dejanji ki si jih je sam postavil !!

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vetra ?e tako ne maram, no u?eri se mi je pa ?e dodatno zameril, ker mi je kafe polil, ki sem ga kar neki ?asa ?akal.  :ph34r:  <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupil tiskalnik v mimokrste, dostava danes, pa se po?tarju ni dalo pozvonit, samo listek je napisal. Moja najdra?ja (ki sem ji zabi?al, da zaradi dostave ne sem it od doma) je sli?ala da se na dvori??u nekaj dogaja, stekla je dol po stopnicah in po?tarju lahko samo pomahala v pozdrav ko se je odpeljal z dvori??a. Na?a hitra po?ta je res izjemno hitra. :hudicek:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?a semaforizirana kri?i??a so pa bolnca in to ne katerakoli, pa? pa PSIHIATRI?NA, ker da ko vozi? na zgornjem robu hitrostnih omejitev in trofne? VSAK, ampak RES VSAK semafor na rde?o lu? in se zdi od Ljubljane do Kamnika prava avantura in megalomansko popotovanje.  :ouje:

 

Drugi?, ko bom imel enkrat ?asa na odmet, torej vem kaj bom po?el in kje ga bom potro?il.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolesarji trapast; zdj se vozjo ze 3-je vzporedno kakor tovornjak, razsirili so se mi pa v trenutku prehitevanja!

 

BOLNCA!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolesarji trapast; zdj se vozjo ze 3-je vzporedno kakor tovornjak, razsirili so se mi pa v trenutku prehitevanja!

BOLNCA!

Pa jim probaj pohupat... Takoj dobis "faki?a" v pozdrav :(

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pa prednost cabria, mu lahko hitro pove? kej nazaj  :jupiii:

Minus pa ta, da te lahko pljune na kapco dokler se kregata!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.