Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Jezn k po?ast k se ti na petrolu kreteni spravjo loto vpla?vat in traja 10 min d benz pla?a?..... tud petrol bi se moral zavedat svojega izvornega posla in imet vsaj eno kaso za namen, ne za loto listke. ?e dobr d ne ponujajo ?e masa?e pa ?evap?i?ev zraven grrrrr

 

pa sej na petrolu je vedno ena za loto in ena za ostale... :glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ziher si se zmotu pa si hotu napisat "skoda ker ne ponujajo..."

 

raj? ne... si predstavlja? kak?en okus bi imeli? Tolk nizkih standardov pa si ja ne bo? privo??u - si pa le gurman in ne kanta za smeti :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

raj? ne... si predstavlja? kak?en okus bi imeli? Tolk nizkih standardov pa si ja ne bo? privo??u - si pa le gurman in ne kanta za smeti :blush:

 

chevap to go

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cevapi peceni na bencinu oz na dizlu

pol bi meli diskusije a so boljsega okusa bencinski cevapi al dizelaski...

cevapi na plin pa so od vekomaj no go, tko da lpg odpade

 

Merili bi se pa po navoru RWDja na ?koljki :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Namesto pira jih pa z megaselom polijes

 

cevapov se nikol ne polije s pirom, ne vem od kje ta (nagravzna) ideja

to so slo.si cevapi, na plin pa s pirom politi...ne jih imenovat cevapi, ker to niso pol :angry2:

:D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe ste se razgovorili... Jst sm hotu sam poudarit d tet junci na Petrolu v hlastanju za ?e ve?jim dobi?kom (kot da jim benz ne nosi dost) pozabljajo na svoj prvinski biznis - nafta in derivati in d mi gre kot uporabniku te prvinske storitve mo?no na organ, da ?akam na folk k pla?uje davek na idiotizem (Loto)... In ne, ?al nimajo svoje kase za loto, ampak je to kr free for all.

 

Ampak itak ??ijem proti vetru, tko da.... v nedeljo se pa? ne hodi tankat :P pa je to to..

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cevapov se nikol ne polije s pirom, ne vem od kje ta (nagravzna) ideja

to so slo.si cevapi, na plin pa s pirom politi...ne jih imenovat cevapi, ker to niso pol :angry2:

:D

 

Jaz jih vedno, da so rumeno zlato zape?eni, ne ve? kaj zamuja?!!! Tud pr Slivki sem jih z Bossom :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz jih vedno, da so rumeno zlato zape?eni, ne ve? kaj zamuja?!!! Tud pr Slivki sem jih z Bossom :hudicek:

 

ha ha "ne ves kaj zamujas"...komu to reces :D

to kar ti delas niso cevapi, to je klobasca.si

 

pravi cevapi (kebap, qebap karkol) se dela na oglju in brez nobenga dodatka

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok ?e za tole dobim opozorilo ali celo terme pa naj bo! ta pof**** dan je tko slb k ?e doug ni bil noben! Za dobro jutro pridem do avta mi ga je spet nekdo butnu, tokrat zadaj v bok (ki je pri starih hondah ?e tko al tko znan po tem da rjavi) in mi je lepo vse odpru da bo ja fajn rjavel ?e naprej predn zberm ke? za ?trihanje. Mislm res kak?na budala more bit ?loveh da butne parkiran avto in to tko parkiran da komot prideta mim njega v ?tric dva avta, ne lih hitr ampak prideta pa, sam ?e nikol nism meu tm probl?emov pa sm ?ou to?ćn na tem mestu mim kombija. GRRRRRrrr Pizdarij v slu?bi pa sploh nam omenjou k je en folk tok neumn da ko mu vse poka?? pa razlo?i? ne zastop in pol ko kon?no zastop, kupi doma uporabi in pol kli?e da bi rd vrnu ker ni to tko kt si je on zamislu, in mi nej uzamemo nazaj tiskalnik v kerga so ble dane kartu?e in je ?e printou? na?i ga bodo valda uzel nazaj ?eprou nima stranka niti mikona podlage za vra?ilo. AAA ta dan bi mogu prespat pa bi blo vse bol?, no ja bi pa? ju3 odkril da so mi avto butnl ampak vseen.

 

p.s. no?m bit nesramn ampak o raznih parking zavarovanjih mi ne govorit, ker ga nism sklenu sam za to ker sm mel namen avto ?trihat pa so me prvi? zbil, pol pa nekak ni blo financ k so bli drugi stro?ki itd pol pa vrjetn ?e sami veste kako gre naprej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pol nism mela samo js slb dan :)

 

Dons sm res hotla zadavt ?efa ?e ene pol minute po tistem ko se je clo uspel narisat v slu?bi. In do dveh me je to ?e ene parkrat pre?inl,..pa ne samo mene.

 

Prou ne prenese tip, da se dobr ?tekamo in da dr?imo skp in da ne opravlamo en druzga. Pa da se skoz zajebavamo, pa smejemo, sploh pa ne prenese, da on ne ve vsega iz na?ga privat lajfa, k mu itak ne povemo n? in kr pikce dobi, ?e kdaj ujame ka?en del pogovora pa ne ve zakaj se gre. In zadnje ?ase res nikol ne ve zakaj se gre, sploh k mava z Gregam kodirane pogovore,..matr sva huj k fbi :P

 

Mislm eni res te?ko ?ivijo an,.. :vskalo:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo da obstaja tale tema! <_<:hudicek:

 

1.Danes se peljem ?ez Kamnik, pa mi svinjsko izsili prednost Kam-bus in zavije levo pred mano iz nasprtne smeri, se pravi zavijal je na most in potem le ?e enkrat levo in je ?e na glavni busni (o?itno je ta genialc pri?akoval da se premikam s hitrostjo pe?ca, ker kljub temu da nisem prgonu, sem konkretno bremzal, da ga nisem zakajlal). :blush:

 

2. Nekaj metrov kasneje se pred mene vklju?i "Kvadratura" ?rne barve, kar zapelje pred mene, brez smernika - logi?no, ok, niti nisem kej dosti dojel kaj se dogaja, ker sem bil ?e vedno ?okiran od Kam-busa. :whatever:

 

3. Ta isti omenjeni kvadratasti zmazek me je v naslednjem momentu po?astil z obilico ?rnega dima (o?itno je bil TDI motor, kar ni ni? ?udnega, ampak zgleda v dost zmahanem stanju, ker to je bil res ooooblak). :vskalo::blush:

 

Dan se je krasno za?el, ?e tako najbolj sovra?im sredeeee. :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima? ponarejeno spri?evalo ne more? biti vojak, lahko si pa poslanec. ?e si v pravnomo?nem kazenskem postopku ne more? dobiti slu?be sna?ilke v dr?avni upravi, lahko pa se zaposli? kot premje. Zaposrat.

 

?e ?e vlada tako vehementno maha z gro?njami o odpu??anju naj najprej za?no odpu??at tiste, ki ne izpolnjujejo osnovnih pogojev za zaposlitev.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako si lahko tak? :harhar: Sim?ić je ?isti primer genija, ki je presko?il srednjo ?olo in diplomiral na filo faksu.

 

Kako mu je to uspelo bi bilo potrebno preverit tudi tam, ker

a.) so to naredili na lepe o?i z malo denarne vspodbude

ali

b.) je filozofska fakulteta tolk nezahteven ?tudij, da se ga da opravit z levo roko.

 

 

Druga?e pa ni? novega sej trenutni premije je tudi maj(st)er ponarejanja dokumentov in ?e je njemu dovoljeno brez sankcij zakaj pa ne bi bilo tudi poslancem. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako si lahko tak? :harhar: Sim?ić je ?isti primer genija, ki je presko?il srednjo ?olo in diplomiral na filo faksu.

 

Kako mu je to uspelo bi bilo potrebno preverit tudi tam, ker

a.) so to naredili na lepe o?i z malo denarne vspodbude

ali

b.) je filozofska fakulteta tolk nezahteven ?tudij, da se ga da opravit z levo roko.

Druga?e pa ni? novega sej trenutni premije je tudi maj(st)er ponarejanja dokumentov in ?e je njemu dovoljeno brez sankcij zakaj pa ne bi bilo tudi poslancem. :whatever:

 

Pravzaprav pred letom 94 se je dal na vsakem ?tudiju narest diferencialne izpite, ter nato sprejemce pa si bil

na faksu. Teoreti?no tudi z nedokon?ano osnovno oz. se ne spomnim ali si moral imeti osnovno + ?e kaj. Konkretno sem jaz s 4 stopnjo opravljal to za organizacijo pa ?el potem v Jjla pol mi pa ni veljal naslednje leto tako da sem naredil to isto za filo faks in to je to.

O zahtevnosti faksa se da debatirat, so pa razlike ?e znotraj smeri, potem ali je pedago?ka bz. Je pa kombinacija 2 ?tudijev po mo?nosti nepedago?kih bolj izi izbor, ?e bolj pa kombinacija 2 faksov npr novinarstvo in sociologija. To se da na izi spedenat.

 

Mimogrede Opatijska srednja gostinska je bila vsaj meni znana fora in cena. ?e je car bo itak indeks prnesu, ?e ne pa sploh ne vem, po zakonu javne ustanove hranijo dokumente torej redovalnice vsaj nekaj ?asa nato pa gredo v arhiv torej dobit podatke pa se bo videlo al ma sam kos papirja ali pa.......

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma sej je ve? ali manj dokazano, da gre za ponaredek - zdej bodo samo zavla?evali, da mine 6 mesecev, da ne bo treba ponovit volitve v tistem okraju, kjer bi lahko nato Desus izgubil poslanca. ?iste politi?ne igrice in zavajanje volilnega telesa. Zanimivo Golobi?a so lin?ali zaradi ene la?nive izjave tukaj pa gre za cel seznam od laganja, zavajanja do kaznivega dejanja ponarejanja listin pa ni niti pol tolk odziva javnosti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo Golobi?a so lin?ali zaradi ene la?nive izjave tukaj pa gre za cel seznam od laganja, zavajanja do kaznivega dejanja ponarejanja listin pa ni niti pol tolk odziva javnosti.

 

To je isto kot tole. Majerja niso izsledili, nekoga ki se je po internetu delal norca bo pa doletela kaka bedna kazen. :vskalo: Za?elo se je.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.