Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Na amisu ?e 3+let niti ene same te?ave, ?e pa je blo mo?no da bi blo kaj narobe je vedno blo poslan email kaj se lahko zgodi v naslednjih dneh in kaj narest ?e pride do tega.

 

Prej siol skoz eno sranje in nadgradnje, dokler nisem blokiral nadgradenj modema, pol je bil mir. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma to je po moje precej razli?nih dejavnikov. V drugem delu vasi imajo tudi probleme (povezava pada , tv kocka) pa je na istem kablu kot jaz (gre od centrale mimo mene ter naprej). Je pa tudi res, da imam jaz od centrale do mene samo cca 130 m kabla, uni pa ene 400 pa ?e vozli??e za drugo vas ima vmes...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

No da dodam neki sm. A na mojem avtu pi?e prosim zbij mi ga ko je parkiran? pono? so mi orng popraskal odbija?, in zbil okvir tablce, sej ni nvm kok ?kode ampak zgleda pa ogabno kr je odbija? ?rn namest rde? tm, aja sej se ?e sepomnete kaj se mi je pred pol leta zgodil? kaj je folku da se zabije v parkiran avto. Aja ?e to bratu se je pa lih tko dan en v bok lihtko parkiranga avta zaletu. ?zmeden?:vskalo::angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet so ugotovil, da nas je preve? in so dal enga stran,..kar pomen, da po?as spet nazadujemo prot klasi?nim 11 in ve? uram na dan,..jupi,..

 

totalno sm v gu?vi pa lenoritis mam,..jutr zjutri more it torta naprej, js pa zdle ?ele biskvit delam,..pa ?e nazaj v slu?bo morm, ker sm pozabila telefon, pa pozabila sm en naro?iu oddat,..pa da ne omenjam da me je en bedak razpizdu in da ga bom zadavla pa ?e sebe zravn, ker sm misla da sm se spravla k pameti po dveh letih pa se itak da nism,..tko da grrrrrrrrrrrrrrrrrr :vskalo:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pizda pa ?muglanje firm s ?rpanjem dr?avnega denarja. Dr?ava dala denar za nova delovna mesta, ene firme so skupaj odprle nek projekt in nas prezaposlili, da smo 5h v mati?ni firmi, 3 ure v drugi. Firme ?rpajo denar nam se pa pozna samo v tem, da imamo dva pla?ilna lista (skupna vsota je istak kot prej), ve? dela pa danes morem ?e enkrat po bolni?ki list, da mi enega napi?ejo za 5 ur, drugega za 3 ure. :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, mogo?e ?e pa bolj na ?iroko pogleda?, so pa lahko ta sredstva podjetju odprla kak?ne nove prilo?nosti, investicije, in to da npr. nebi bilo potrebno koga odpustiti....kaj pa ve? kaj je vse zadaj. Pa? ?e se druga?e ne da pridt do denarja se pa proba takole, na ?uden ampak legalen na?in.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Folk je tok zanikrn in gniv, da niti osnovnega ?i??enja stekel ne opravijo (se pravi ven vidjo lih ene tok kukr podmornica brez periskopa na povr?je), predno gredo po sne?enju na cesto! :whatever:

 

Mogo?e se enim niti riti ne lubi obrisat, k grejo srat, vse je mo?no! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Evo ?e tisti enkrat na leto ko grem slu?ajno v Maribor imam pizdarijo..

 

Po kon?anem no?nem ?ihtu ob 5ih zutri, ko sam ?e upa? da bo pot do doma ?imkraj?a (pustne zabave so namre? zmer ubijalske),veselo prikoraka? do avta in se ?udi? slovenskemu narodu ter brezmejni fou?iji. :whatever:

so here it goes:

ZAKAJ DA FAK MI JE BLO TREBA TABLCO UKRAST, ?UJ''?!? :aaaaa::vskalo:

 

ja ok ?tekam, zanimiva je.. sliki pol skup z avtom in ?ao. Zdj pa si jo loh na svoj avto nabije?, ?e ti bo kaj koristlo. :notworth:

 

Evo ?e slikovni material:

post-5512-1329899268_thumb.jpg

 

In ja, ni se niti potrudu da bi samo tablico ven zbezal, kr skup z okvir?kom je odtrgal dol, ?ravfi so pa ?e na avtu ostal :bravo:

 

Nisem nikol imel ni? proti ?tajercem, maribor?anom ali komurkol drugmu, sam temu se res ne more re?t kultura. Na sre?o je vse drugo na avtu ostalo celo in je bla samo tablica zanimiva, tko da je skupni stro?ek z novim okvir?kom 25?.

 

 

Aja je pa to cena za DVE tablici, sm kr ?e eno za rezervo naro?u ?e bom slu?ajno ?e kej f toti Maribor hodu :ninja:

 

Je bila pa ura ravno prav?nja, da sem s ?ihta direkt na upravno enoto uletu. Zdj bi bil po?as ?e cajt da grem spat-aja te?ka bo ker je treba hmal spet na ?iht, tko da ?e enkrat hvala tistmu geniju ki misle da je vse kar vidi njegovo :rispekt:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no skratka, tablice kradejo pa ne glede na to a si v mb, lj, kp, kjerkol...tko da bos mel mal dela ampak ni tok hudo...lahko bi blo velik slabs

Zaenkrat ne verjamem, bo treba testirat kje jih najve? pokradejo :P

 

Mam pa itak ?e plan podvojit delovno tarifo, registrske bojo pa spadale v potro?n material in je zadeva re?ena. :zvizga:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jep - upam da si prijavil policiji takoj, ker ?e so si ?li sposoditi ?e bencin s tvojo tablico zna bit ?tala.

Stro?ek pa ni velik - ker si ?e lastnik teh tablic bo? pla?al redno ceno navadne tablice.

 

Jah saj ve? ta okvir?ek je bil ful smotan, sva oba morala tablico vstavljati da se ni rob karoserije spraskal in je la?je skup potegnit dol, tako da mogo?e ?e bolje, ker druga?e bi ti rob ob lu?i lahko do pleha spraskal.... :glare::angry:

 

banda

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spizdi lahko v vsakem primeru; prilimano bo s kakem no?em trgal in praskal vse naokol, pri?ravfano bo s ?ravfcigerjem dol sneu, prinetane se bo pa kr s svedrom lotu pa zravn ?e kak zra?nik v avto naredu.

 

Mam pa idejo, kaj pa ?e bi jih vsaki? ko parkiram na sumljivem obmo?ju snel in v prtlja?nik vrgu? Predvidevam da bi potem kak?no redarstvo vsko?ilo, pa bi imel namest tablice kej druzga nalimanga :danzoman: (vsaj tam kjer naj bi bilo potrebno pla?at parking)

 

Pa ?e ena,mislm da je Symon tu na forumu prodajal tiste 007 zavesice, ki s pritiskom zakrijejo tablico. Na dalincu za centralno mam pa kot zanala? ?e en gumb prost. :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jezn k po?ast k se ti na petrolu kreteni spravjo loto vpla?vat in traja 10 min d benz pla?a?..... tud petrol bi se moral zavedat svojega izvornega posla in imet vsaj eno kaso za namen, ne za loto listke. ?e dobr d ne ponujajo ?e masa?e pa ?evap?i?ev zraven grrrrr

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.