Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Vsak zani?uje k?no avtomobilsko znamko ali ve?. Jst osebno ne maram francoskih avtov, ker so mi vizualno ogabni... VW vozniki so pa? zagledani v svojo znamko.. ?e argumentirati ne znajo zakaj njihov ljudski avto odstopa od na?ih japonskih mlin?kov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V eni temi se govori, da je bojda en admin ful VW TDI fan, tko da ne bit preve? glasni.

 

Mel sem ?e jest tut ful gorke debate o avtih, pa sem zaenkrat ?e zmer mel ve? ali manj prav. Res pa da se je name spravil en z Lancio, dva z Renaultom pa en s Fordom. Tko da ni bla kaka huda konkurenca.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa on men takoj za?ne prepri?vt da nej ?e prodam to mazdo pa kupm enga polota alpa mal na?param pa kupm enga bmw-j?ka.

 

sam pomisl kok si ?e dnara zmetu u mazdo...

 

hehehe, sma skor na istem, sam da mene prepri?ujejo nej si ubavim enga dizl?ka, js pa to ?ez eno uho noter, ?ez drugo ven :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V eni temi se govori, da je bojda en admin ful VW TDI fan, tko da ne bit preve? glasni.

 

Mel sem ?e jest tut ful gorke debate o avtih, pa sem zaenkrat ?e zmer mel ve? ali manj prav. Res pa da se je name spravil en z Lancio, dva z Renaultom pa en s Fordom. Tko da ni bla kaka huda konkurenca.

 

To mislis vrjetn ajvarja? :D

Sj prot dCi je TDI smetana s cesnjo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko ?e govorite o Nemcih, Francozih, Italijanih in podobno, bi imel eno vpra?anje, ?e kdo mogo?e ve odgovor. Vem da Mercedesova gospodarska vozila delajo v Tur?iji, nekatere osebne v ?paniji, presti?ne ?estmeterske limuzine pa v Avstriji. Torej Mercedes sploh ni Nemc, ker ni narejen tam. Tudi Renaulte delajo v Sloveniji, Romuniji, Indiji, Mongoliji in na Mad?arskem. Torej tudi to ni Francoz, ker ni narejen v Franciji.

 

Mogo?e kdo ve, kje delajo pa ostale "neuni?ljive" avtomobile?

 

In kje delajo ostale evropske, pa tudi neevropske avtomobile?

 

Osebno mislim, da je vozilo, narejeno v Indiji in na Kitajskem, slab?e kot ?e bi bilo narejeno v Evropi kljub nadzoru, ki naj bi ga imeli. Se motim?

 

Kje pa delajo "Japonske" avtomobile? Mazde baje delajo na Tajskem, skupaj s Fordom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazde bojo zdaj po novem skoraj izklju?no na japonskem, ker se bodo s fordom "lo?li".

http://en.wikipedia.org/wiki/Mazda6

http://en.wikipedia.org/wiki/Mazda3

tle ma? pod "assembly"

 

sicer se ne gre samo za to kje je avto sestavljen ampak kak?ne kvalitete so deli iz katerih je sestavljen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sicer se ne gre samo za to kje je avto sestavljen ampak kak?ne kvalitete so deli iz katerih je sestavljen.

 

Dobr sam ?e en len romun, slovenc, indijc (indijanc hehe), mongolc alpa tajvanc slabo se?ravfa skup avto...

Sam to je lahk tut kak len francoz, nemc, japon?ek alpa bohnedaj kak zavaljen ameri?an...

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yaris je iz Tur?ije, Suzuki Swift iz Mad?arske, Toyota IQ mislim, da Slova?ke (ali pa tam nekje), Peugeot RCZ naprimer v Avstriji, Opel Astra isto na Poljskem v Gliwicah, ve?inoma ro?no delo... :P Nekaj ?asa so delali Mazdo 2 (mislim, da je bila 2) v ?paniji. Nasploh je biv?i blok SZ uporaben ker je ni?ji standard in je avto sestavljen ceneje. ?e je avto sestavljen v EU tudi ni dolo?enih davkov.

 

Ve?ino Nissanov in Hond za EU delajo Angle?i (edino 350Z, S2000 ne). Edino kak Subaru in Mazda sta sestavljena na Japonskem (iz kje so deli pa Bogvej :P ).

 

Renaulti narejeni v NM so eni najbolj kvalitetnih. Poleg unih, ki jih naredi Alpine v Dieppeju (prej?nji RSi, 16V, Turbo petka). Zdaj delajo Twinga RS v NM, Cliota v Dieppeju, Megana RS pa nekje v ?paniji). Zdaj, ?e ti zaradi slabe nafte zariba Bosch pumpa pri dciju iz NM pa ni kriv Renault NM ampak Bosch. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko je v?eraj pu?nik mrknu, je direktor aerodroma Skobir prijavil, da sistem instrumentalnega pristajanja sestavlja nekaj ra?unalnikov in lu?i. ?zmeden?:vskalo: Milim to me pa res razpizdi. Kako hudi?a je lahko nekdo direktor aerodroma, ?e niti najmanj?ega pojma nima kaj spolh ima na aerodromu. In jaz sem ?el neko? certifikate vlagat v aerodrom :(

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yaris je iz Tur?ije, Suzuki Swift iz Mad?arske, Toyota IQ mislim, da Slova?ke (ali pa tam nekje), Peugeot RCZ naprimer v Avstriji, Opel Astra isto na Poljskem v Gliwicah, ve?inoma ro?no delo... :P Nekaj ?asa so delali Mazdo 2 (mislim, da je bila 2) v ?paniji. Nasploh je biv?i blok SZ uporaben ker je ni?ji standard in je avto sestavljen ceneje. ?e je avto sestavljen v EU tudi ni dolo?enih davkov.

 

Ve?ino Nissanov in Hond za EU delajo Angle?i (edino 350Z, S2000 ne). Edino kak Subaru in Mazda sta sestavljena na Japonskem (iz kje so deli pa Bogvej :P ).

 

Renaulti narejeni v NM so eni najbolj kvalitetnih. Poleg unih, ki jih naredi Alpine v Dieppeju (prej?nji RSi, 16V, Turbo petka). Zdaj delajo Twinga RS v NM, Cliota v Dieppeju, Megana RS pa nekje v ?paniji). Zdaj, ?e ti zaradi slabe nafte zariba Bosch pumpa pri dciju iz NM pa ni kriv Renault NM ampak Bosch. ;)

 

Yeah :bravo: po treh letih uporabe bolje narejen kot mazda :glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yeah :bravo: po treh letih uporabe bolje narejen kot mazda :glare:

 

Huh... a ve? kje je razlika? Swifta vozi tvoja ne?na ?enka, Mazdo pa ti k si kramp**. :hudicek:

 

 

 

 

 

 

 

**ne me ubit sem se sam hecal :jezicek:

 

Renaulti narejeni v NM so eni najbolj kvalitetnih. Poleg unih, ki jih naredi Alpine v Dieppeju (prej?nji RSi, 16V, Turbo petka). Zdaj delajo Twinga RS v NM, Cliota v Dieppeju, Megana RS pa nekje v ?paniji). Zdaj, ?e ti zaradi slabe nafte zariba Bosch pumpa pri dciju iz NM pa ni kriv Renault NM ampak Bosch. ;)

 

Kar je res je res in to priznavajo tudi v mati?ni fabriki.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Huh... a ve? kje je razlika? Swifta vozi tvoja ne?na ?enka, Mazdo pa ti k si kramp**. :hudicek:

**ne me ubit sem se sam hecal :jezicek:

Kar je res je res in to priznavajo tudi v mati?ni fabriki.

 

Itak, mi smo divjaki :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yaris je iz Tur?ije, Suzuki Swift iz Mad?arske, Toyota IQ mislim, da Slova?ke (ali pa tam nekje), Peugeot RCZ naprimer v Avstriji, Opel Astra isto na Poljskem v Gliwicah, ve?inoma ro?no delo... :P Nekaj ?asa so delali Mazdo 2 (mislim, da je bila 2) v ?paniji. Nasploh je biv?i blok SZ uporaben ker je ni?ji standard in je avto sestavljen ceneje. ?e je avto sestavljen v EU tudi ni dolo?enih davkov.

 

Ve?ino Nissanov in Hond za EU delajo Angle?i (edino 350Z, S2000 ne). Edino kak Subaru in Mazda sta sestavljena na Japonskem (iz kje so deli pa Bogvej :P ).

 

Renaulti narejeni v NM so eni najbolj kvalitetnih. Poleg unih, ki jih naredi Alpine v Dieppeju (prej?nji RSi, 16V, Turbo petka). Zdaj delajo Twinga RS v NM, Cliota v Dieppeju, Megana RS pa nekje v ?paniji). Zdaj, ?e ti zaradi slabe nafte zariba Bosch pumpa pri dciju iz NM pa ni kriv Renault NM ampak Bosch. ;)

 

s tem,da se dela kose za olimpijce,bavarce,me?ke,WV tudi v slo (to?neje v kp) in res so sestavljeni iz kosov z vseh vetrov.Nemci imajo bolj malo prste vmes (tudi na monta?nih trakovih). :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

s tem,da se dela kose za olimpijce,bavarce,me?ke,WV tudi v slo (to?neje v kp) in res so sestavljeni iz kosov z vseh vetrov.Nemci imajo bolj malo prste vmes (tudi na monta?nih trakovih). :P

 

V vseh koncih slovenije se dela mnogo delo za avto industrijo. Med ve?jimi pa so vsekakor CIMOS, TPV, GOODYEAR, UNIOR, TBP, JOHNSON CONTROL, MLM,....v?asih tudi PREVENT pa ?e verjetno precej drugih.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr sm besen, 20 minut prezgodaj pridem, da bom ?im bolj razturil dolo?ene zadeve, a kmalu ugotovim da mi pofookana delovna aplikacija NE DELUJE! :hudicek:<_<:vskalo::whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Dans v kro?nem prometu neka ?enska da smernik, da se izklju?uje (o?itno ga je pri?gala krepko prezgodaj) in se jaz odlo?im, da ?e gre ona na "mojem" izvozu ven, grem po ZKP (zdravi kme?ki pameti) lahko jaz noter. No in ko ?tartam s tem manevrom, kaj hitro ugotovim, da gre ona ven ?ele v naslednjem, majko mila (za mi?jo dlako sem re?il ?rnozmajko da ni bil kabum)! :jupiii::notworth::rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons mi je en sodelavc na ?ihtu pametovu, da majo vsi 2.5 V6 motorji iste odmi?ne gredi (da pa?ejo iz ene znamke v drugo), sej nism vedu, al se nej smejem, al se nej jo?em :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neka kr??ena ovca zapeljala s stranske ceste direktno pred ?rnozmajko, kot da niti ne obstaja, no nekako sem zbremzal, pol pa je sledil festival hupe, cca. 30 sek. :hudicek:<_<:vskalo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Izgubil sem enega od stre?nih ?epkov (tisti 4 komadi, ki se zadrsajo, da prekrijejo odprtino za monta?o stre?nih nosilcev), piiiiizdumast, lih sem dopolnil zbirko (nazadnje sem kupil 3, ki so mi manjkal in odkartal faking 22 ? na Cosmosu), no zdej sem izgubu 4., to je jasno edini, ki sem ga pred nakupom imel! :hudicek:<_<

 

Mazda?ki patent od qrca, pomoje jih folk izgublja v pralnicah kot za ?alo (lepi Mitko se mi je ?e pohvalu s tem podvigom in na Cosmosu mi je prodajalec svetoval da jih v pralnicah PREVENTIVNO dol mintiram - WTF??) :hudicek: :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izgubil sem enega od stre?nih ?epkov (tisti 4 komadi, ki se zadrsajo, da prekrijejo odprtino za monta?o stre?nih nosilcev), piiiiizdumast, lih sem dopolnil zbirko (nazadnje sem kupil 3, ki so mi manjkal in odkartal faking 22 ? na Cosmosu), no zdej sem izgubu 4., to je jasno edini, ki sem ga pred nakupom imel! :hudicek:<_<

 

Mazda?ki patent od qrca, pomoje jih folk izgublja v pralnicah kot za ?alo (lepi Mitko se mi je ?e pohvalu s tem podvigom in na Cosmosu mi je prodajalec svetoval da jih v pralnicah PREVENTIVNO dol mintiram - WTF??) :hudicek: :ne vem:

 

In padata ven tadesna ?e se prav spomnem. Na tej strani se pomikata nazaj, tako da avtopralnica ju ven porine.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, pol si to (?e drugo stran) ?e lahko obetam, ker men je zdej odpadel zadnji levi, se pravi nekako nad glavo tistega sopotnika, ki sedi za voznikom. Dopu??am pa tudi mo?nost, da mi ga je nekdo "pajsnu", saj zakaj bi dajal 7?, folk pa? marsikje vidi le bli?njice. :jupiii:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

SIOL spet neki drka, mamujimjebem (na klicnem centru 080 1000, bele?ijo pa pove?ano ?tevilo klicev, jebemjimsunac)!!! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SIOL spet neki drka, mamujimjebem (na klicnem centru 080 1000, bele?ijo pa pove?ano ?tevilo klicev, jebemjimsunac)!!! :hudicek:

 

dokler smo mel ?e doma SiOL sm tud est zmer popizdevu k sm na tist njihov klicni center klicu ker ni nikol delal tko k bi mogl ... zdej k mamo pa kamni?ko kabelsko ( KKS ) pa dela zakon in morm re?t da smo ful zadovolni B)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.