Skoči na vsebino

Menjava sve?k Mazda2 CD


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

Imam en problem. Ob jutrih ob?asno opa?am, da mi avto no?e v?gat. Samo vergla. Akumolator sem ?e zamenjal, vendar se ta te?ava pojavlja ?e naprej. To se ne dogaja vsak dan, tam ene 2x na teden. Po moje bi moral preverit sve?ke, vendar ne vem kako naj do njih pridem, ker so ?isto nekje zadaj pri ma?ini. Ima kdo kak nasvet kako prit do sve?k oz. kaj bi lahko bilo to narobe?

Aja imam Mazda 2 CD 1,4 dizl.

 

hvala za pomo?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm nisem ?e gledal sam kolko sem prej avto pogledal sem videl da ne more? iz notranje strani prit do ma?ine. To ja mora bit vse zaprto za moje pojme :D

 

@Boss zakaj pa si ti to napisal?

 

hvala lp

 

Jur?ek, DIZEL NIMA V?IGALNIH SVE?K !!!

Ima samo grelne !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje so ti ?e vse napisali - ne i??i sve?k ker jih ni.

Grelne pa so zgolj in samo za v?ig - ?e ti avto v?ge ne diraj, ostalo nima veze z grelnimi sve?kami, ?e avto samo vergla je lahko ve? zadev - pumpa nafte, filter nafte...

daj ti malo ve? napi?i kilometre, zadnji servis itd itd

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

glede na to da je poletje je fajn poleti preveriti v?ig, glede na to da jih pozimi oz. v mrazu nismo odpravli. Predvidevam, da je to tale rele, ki daje signal za gretje sve?k. Rele je tak?en kot je na foto.

 

Ima mogo?e kdo elektri?no shemo tega releja? post-6609-1375716439_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.