Skoči na vsebino

nenormalna poraba olja


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 62
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Probaj Valovoline 5w-50 al pa vsaj 5w40(zamenjaj komplet, ?e bo? samo dlival bo? naredil ni?), js sem v svojo tankal tega, menjal na 15 kkm porabila pa ga je 1/4 med MAX-MIN, in to od 120 do 290 kkm.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje je samo pakunga druga, js sem tankal synpower, vem pa da motul ne odgovarja tudi novej?im mazdam 6 bencinarkam, ga lepo domfajo, valvoline pa ni te?av, sam sicer tankam motul pa nimam te?av pri prej?nji je blo pa celo sranje. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v mx5 sem najprem dal valvoline synpower 5w40 (to kar gledas) pa je bil rezultat isti...

ne vem, ce ti pomaga ta info...a si probal siriusove milkshake?

 

what's that?

 

ne pomaga n?. probal vse.. od valvoline, do 5w30, do dexelie...

morda bo tebi pomagalo, js sm nakoncu najcenej?o sintetiko iz Jagra za?el not vlivat, ker je blo ?ist vseen ka not vlivam.

?e ti od servisa do servisa pokuri 10l olja potem je itak vseen kaj je not... :D

 

probu bom pol bomo pa vidl, u glavnem stvari bom pr?u do konca pa ?e me ?e nvem kolk ko?ta, olja avto men NEBO ?rl (vsej tolk ne) :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz imam sicer dizel, vendar mi motula ne porabi ni?, medtem ko mi je valvoline v 10000 km 1l.

 

Motul in dizel je pa :bravo: .

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

dons ko zalavfam avto me preseneti nenavadn zvok pod ?tantgasom (identi?en temule:

), se mi zdi, da zauga sploh ni blo, ker so bli obrati pod 1000rpm, itaq je avto ugasnu, ?e nism dodal gasa... ker nism pravo?asno najdu telefona nism mogu posnet tega zvoka, kadil je pa tut nenormalno, full vonj po olju in benzu... neki ga konkretno jeble, ko prtisnem na gas se prov matra, da spelje, ?e ga pohodim do konca pa potegne ko bi se mu strgal, nvem ve? kaj bi blo :ne vem:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

te?avam ?e ni konca, ko sm se pelu dons u slu?bo po AC sm jo po podlgem ?asu prtisnu ?ez 5krpm v 5. prestavi in je ma?ina takoj, ko je r?la do teh obratov za?ela trokirat, tak da sumim, da je neki narobe z VRIS-om. Kako je pa z ni?jimi prestavami pa ?e nism probu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

te?avam ?e ni konca, ko sm se pelu dons u slu?bo po AC sm jo po podlgem ?asu prtisnu ?ez 5krpm v 5. prestavi in je ma?ina takoj, ko je r?la do teh obratov za?ela trokirat, tak da sumim, da je neki narobe z VRIS-om. Kako je pa z ni?jimi prestavami pa ?e nism probu.

 

VRIS ne more povyrocat trokiranja!

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

te?avam ?e ni konca, ko sm se pelu dons u slu?bo po AC sm jo po podlgem ?asu prtisnu ?ez 5krpm v 5. prestavi in je ma?ina takoj, ko je r?la do teh obratov za?ela trokirat, tak da sumim, da je neki narobe z VRIS-om. Kako je pa z ni?jimi prestavami pa ?e nism probu.

 

To vsekakor ni VRIS, prej kak senzor za temp. vode ali pa luftmeser, aja pa probaj se navadit in ob vsaki menjavi olje zamenjaj ?e filter in ne vsaki? drugi? kot dela?!

Aja pa ?e to, uporablaj ve?je filtre olja tako kot jaz saj pridobi? na pritisku olja v motorju!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

avto je za?el zdej ?e ?rno kadit :( pa ko ga zalavfam ugasne, ?eprav so obrati dost visoki, ko dodam malenkost gasa, daje ?udne zvoke (kot da bi mel kak cilinder slabo kompresijo)...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

avto je za?el zdej ?e ?rno kadit :( pa ko ga zalavfam ugasne, ?eprav so obrati dost visoki, ko dodam malenkost gasa, daje ?udne zvoke (kot da bi mel kak cilinder slabo kompresijo)...

 

Izmeri kompresijo pa bo? videl...verjetno bo potrebne generalna :ph34r:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To vsekakor ni VRIS, prej kak senzor za temp. vode ali pa luftmeser, aja pa probaj se navadit in ob vsaki menjavi olje zamenjaj ?e filter in ne vsaki? drugi? kot dela?!

Aja pa ?e to, uporablaj ve?je filtre olja tako kot jaz saj pridobi? na pritisku olja v motorju!

 

Kdo pa ?e dela to, raje zamenjaj samo filter in ne olja, bo? naredil MANJ ?kode, pa ?e cnej je.

Kdorkol je pri?el k meni in hotu da mu zamenjam SMO OLJE, sem ga samo odslovil, ker napol delat je slab? kot n? delat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo pa ?e dela to, raje zamenjaj samo filter in ne olja, bo? naredil MANJ ?kode, pa ?e cnej je.

Kdorkol je pri?el k meni in hotu da mu zamenjam SMO OLJE, sem ga samo odslovil, ker napol delat je slab? kot n? delat.

 

kako pa zamenja? samo filter brez olja ne da ti ste?e ven? :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako pa zamenja? samo filter brez olja ne da ti ste?e ven? :blush:

 

Ti misli? da ste?e ven vse olje, ?e od?raufa? samo filter ?

 

Dolije? pol tiste 2-3deci in so vsi sre?ni. :danzoman:

 

 

Je pa to pravtako bedarija, zamenja? vse in je mir.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti misli? da ste?e ven vse olje, ?e od?raufa? samo filter ?

 

Dolije? pol tiste 2-3deci in so vsi sre?ni. :danzoman:

Je pa to pravtako bedarija, zamenja? vse in je mir.

 

to ja sam nima smisla kot si rekel. ?e ma? TDIja pa sploh ne ste?e ven, ker je potopni z vrha....premium :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni filter za olje ene par evrov? Un kabinski je drag bi ?e razumu sam oljni :vskalo:

 

itak....ampak poanta je da bi kao menjal SAMO filter.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma NI poante, samo manj ?kode naredi? ?e menja? samo oljni filter kot pa samo olje brez filtra, skratka totalna bedarija za 5-7?, ki jih "pri?para?" pol nardi? za 200X stro?kov, tako da so to BU?E.

Filter za klimo-mikrofilter pa je ta mazdo 6 celih 11?. :harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.