Skoči na vsebino

Rimske toplice - pomo?


jures

Priporočeno sporočilo

@Boss: kot primer sem napisal slu?beno pot, lahko bi napisal tudi pot na morje s celo familijo in do strehe nalo?enim avtom ;) kaj ?e?, pogledi so razli?ni ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss: kot primer sem napisal slu?beno pot, lahko bi napisal tudi pot na morje s celo familijo in do strehe nalo?enim avtom ;) kaj ?e?, pogledi so razli?ni ;)

 

Absolutno so pogledi razli?ni - vendar ?e vzame? celo familijo na po?itnice dela? v dobro vseh dru?inskih ?lanov in spet gredo z avtomobilom, ki je nekajkrat bolj varen kot motor. Je pa tko, da nevarnosti ne more? nikoli 100% odpisat, ker lahko pade? tudi doma v banji al pa ?ez ?trik sesalca. Gre za to, da ?e je mo?no posku?at izlo?iti najbolj riskantne dogodke, katere sploh lahko izlo?i? ne pa da ?e namensko sili? vanje.

?e vedno se pa da tudi motor na prikolco nalo?it pa odpeljat nekaj krogov na kakem dirkali??u - bo precej bolj varno pa ?e bolj si da? du?ka - sam to ni to, a ne? :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?al je tema za?la v neke druge vode ampak sterilno pogovarjanje o stvari, kjer se vsi strinjamo z istimi stvarmi je pa tudi dolgo?asno za popizdit. Ve? kot je razli?nih ARGUMENTIRANIH mnenj bolj zanimivo je sodelovati v debatah na forumu - vsaj jaz tako mislim. :P

 

Se popolnoma strinjam, ampak Kokolada bi lahko njegovo mnenje izrazil na bolj ne?en oz. manj direkten na?in, ?e ga seveda ?e mora izrazit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne morem verjeti kako eni nasedate trollom na tem forumu. Zal mi je pa tega foruma, to je bil zame en boljsih forumov v SLO, sedaj pa je to ratal rumeno - politicen forum za izrazanje lastnih tegob in custev, avtomobili in mazde so zdavnaj izgubile tu besedo, s tem tud dolgoletne clane....prav pa naj se zacnejo tukaj trolli naselvat.

Lp

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne morem verjeti kako eni nasedate trollom na tem forumu. Zal mi je pa tega foruma, to je bil zame en boljsih forumov v SLO, sedaj pa je to ratal rumeno - politicen forum za izrazanje lastnih tegob in custev, avtomobili in mazde so zdavnaj izgubile tu besedo, s tem tud dolgoletne clane....prav pa naj se zacnejo tukaj trolli naselvat.

Lp

 

hja, osebno mislim, da je pa ravno veli?ina tega foruma, da nismo fijakersko omejeni samo na avtomobile in na znamko Mazda. Zato se tukaj nahajajo tudi ?lani, ki nimajo ve? Mazde oziroma celo taki, ki jo nikoli niso imeli.

 

A ve? kako recimo zgleda na nekem drugem forumu (re?mo mu forum za Kia in Daewoo), kjer se striktno pogovarjajo samo o avtih? Zgleda takole, da imajo v letu 2012 celih 9 postov - ne tem, postov ?zmeden?

 

Grem gor na vsake dva meseca pa rabim 30minut, da vse preberem kar je novega. :o

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

>Razno>Krneki

 

in katera mazda je tvoj motor?

 

a je v rimskih toplicah kaksna mazda tovarna?

 

Zgleda ima? ti cifre oz maile od vseh registreranih ?lanov tega foruma in ko rabi? kako uslugo ki ni v zvezi z mazdo, preprosto prekli?e? vse ane?

 

PS:

Kaj ima? pa ti skupnega z mazdo?

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... sem si premislil pa brisal :)

enkrat je prdnu v moji mazdi pa je pocu bat

 

Hahahaha labiiii no :D:D

 

No kar se mene tice sem tu ker je mazda v familiji pa se moj prvi avto je bla...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisi ?isto dobro zastopil... sicer Kokokolada dreza in mal podjebava ampak poanta je bila nekje drugje. Ne gre se za ekonomsko pre?ivetje ampak za ?isto golo fizi?no pre?ivetje. Vo?nja z motorjem je 6x, po nekaterih raziskavah tudi 10x bolj nevarna kot vo?nja z avtomobilom pa ne zato, ker so vsi motoristi norci (definitivno niso) ampak zato, ker vo?nja na dveh kolesih brez plehnatega oklepa okoli sebe je lahko usodna ?e ob najmanj?i napaki ali manj?em trku oziroma padcu.

 

Pretirava? pa zelo mo?no v zadnjem stavku saj ni nikoli nih?e rekel, da ?e si lasti? motor, da si slab o?e ali pa celo slab ?lovek - nisi, si pa bolj neodgovoren. Imeti motor je ena od manj pomembnih ali nujnih stvari v ?ivljenju zraven pa imeti otroke za katere si odgovoren in so odvisni od tebe v isti sapi pa pove?evat mo?nost, da le ti otroci lahko ostanejo brez enega ali celo obeh star?ev.

 

Vem, da sem zdele stopil na marsikateri ?ulj ampak tako je dejstvo - dokler si sam in ne rabi? skrbet za nikogar je ?isto nekaj drugega kot takrat, ko ima? otroke. Ni pa to noben napada na Juresa ali na koga drugega, ker razumem tudi njega, da pa? roadster ali pa motor so njegovi ventili za ni?anje stresa in za izravnavanje psihi?nega ravnovesja.

 

Moj podpis - iz tega razloga je ?el TDM900 od bajte. Kakorkol butasto se sli?i, pa podpiram ?isto vsazga motorista - tud ?e je fotr. Ampak preprosto se mi ni zdeo fer ganjat se okol, ko so mulci doma. ?e tko mam premal prostega ?asa, pa da sem ?e takrat v ledru... mah... Pa ne govorim tole kot Sonntagfahrer, mam za sabo dovolj km jev na 2 kolesih, da vem kaj se dogaja na cestah. Horda zakompleksancev te ogro?a vsak dan, k so alergi?ni ko vidijo motor blizu sebe. Mo?nost, da enemu uspe in te sklesti so se mi zdi da so vsak dan ve?je.....

Res je, tud v tu? kadi lahko pade? a motorizem je ?al statisti?no gledano najbolj ogro?eana kasta na cesti. Takle mamo.

 

Ne morem verjeti kako eni nasedate trollom na tem forumu. Zal mi je pa tega foruma, to je bil zame en boljsih forumov v SLO, sedaj pa je to ratal rumeno - politicen forum za izrazanje lastnih tegob in custev, avtomobili in mazde so zdavnaj izgubile tu besedo, s tem tud dolgoletne clane....prav pa naj se zacnejo tukaj trolli naselvat.

Lp

 

Res je. Par kretenov - ne bom jih imenoval, prav gnojijo v dolo?enih temah. Prednja?i zihr tema aktualni dogodki......

 

Lojz je bil prela napram vsem kar se zdele dogaja.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko bi vsi ljudje svoje obsojanje drugih vedno koncentrirali na to, da bi po?eli kaj koristnega in pametnega, nam bi blo na forumih precej dolgcajt... bi se pa mogo?e ve?krat sre?ali kje na kaki pija?i, pa kako konstruktivno rekli :)

 

kot vedno... 100 ljudi 100 ?udi, 100 ?ena, 200 sisa ;)

 

a naj dam anketo da se tale tema zaklene ? :hudicek: ker je pa? ?la s poti...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.