Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

lies, all lies... :hudicek:

 

 

ti si pa tud ... lohk bi poklical pa pr?el v Logatec na kavo, ?e si bil ?e tolk blizu.....

dostavu petko An?etu in samo pi?il na ?iht. Mogo?e ko jo poberem....Sej mimo klopa tudi grem vsaki? pa se ne prito?uje.... :jezicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Prvi izlet za nami, pisana dru??ina, E46 M3, Miata NB 1,8 6 ganger, Clio 16V pa moja malenkost, Clio RS 200 CUP.  sramezljiv Po tastari do morja, tole je pa na Socerbu. Za vsakega nekaj:

10458853_10203255195807920_5147650451987

10460727_10203255193487862_8226657137818

10456021_10203254716755944_5202211118373

Kdo ima to Mazdo? Ta plati??a, ajaaaj. :)) Me zanima ET ?e je 0 ali +10, pa ?e bi lahko slu?ajno dobil kak?no sliko od bli?e. :) Lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Et10 torej. :)) Vidim da so plati??a lepo poravnana z robom blatnika. Na googlu so slike, ampak eni majo et10, spet drugi et0, potem imajo eni povalj?kane robove, tako da ve? neven kako. 

Nenormalno lepa plati??a za moj okus. :) Me prav zanima kje jih je dobil, ?e na ebayu.. :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Et10 torej. :)) Vidim da so plati??a lepo poravnana z robom blatnika. Na googlu so slike, ampak eni majo et10, spet drugi et0, potem imajo eni povalj?kane robove, tako da ve? neven kako. 

Nenormalno lepa plati??a za moj okus. :) Me prav zanima kje jih je dobil, ?e na ebayu.. :)

Tule, nove: http://www.rarerims.co.uk/wheelshop_products.asp?productid=55&rangeid=2&product=BM8

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na ?em je pa zni?an? A spredi je tud povalj?kan rob oz po?irjen blatnik? Pol bom jst tud ET15 spravu pod blatnik da bo legalno. :D

Brez problema, odvisn sicer kolk je zni?an pa kolk je ?irina gume, ampak na?eloma je tud ET0 ?ist mo?en, ?e se vse nardi tko k je treba :)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

dolgo so rabil francozi 

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.