Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jp, a si bliz doma? :blink:

 

Vransko.. drga? mam tut jst mazdico 323f AB 1.8, sam je ?e neki malga treba porihtat. na?alost ?e nimam izpita (finance) in mi avto stoji doma. kupu sm ga sam zato da bi ga zrihtu predn naredim izpit sam je spet en in edini problem k je napisan v oklepaju :D sj bom kmal mal pofotku in vrgu gor slike..
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vransko.. drga? mam tut jst mazdico 323f AB 1.8, sam je ?e neki malga treba porihtat. na?alost ?e nimam izpita (finance) in mi avto stoji doma. kupu sm ga sam zato da bi ga zrihtu predn naredim izpit sam je spet en in edini problem k je napisan v oklepaju :D sj bom kmal mal pofotku in vrgu gor slike..

 

lepo, lepo, ?e en Savinj?an :bravo: z 1.8 motorjem so pa dokaj redke, a ma? slu?ajno zeleno?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tako je zelenka z vso opremo ?ibedah in klima. malo kje vidi? mazdo da ma oboje. kupljena je bila pa na Polzeli. Zaenkrat je ?e traktor :D

 

se mi je zdelo, avto sm parkrat vidu tut v ?ivo, poznam tut lastnika (parkrat sma kako rekla) :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kje si jo kupil? :P

 

Na Polzeli. ?isto po nesre?i naletel na 1.8 ?elel sem si 323f BA in kolega mi re?e da se zelo poceni prodaja. :D je sicer malo obdelana vendar bo s?asoma prava lepotica :D

 

 

se mi je zdelo, avto sm parkrat vidu tut v ?ivo, poznam tut lastnika (parkrat sma kako rekla) :)

 

lastnik te mazde je imel za njo ibizo in z njo pred kratkim nesre?o. se zgodi.. kakor sem pa sli?al njemu ni bilo huj?ega.

post-7060-1339101871_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No da se ?e jaz pohvalim , po 1k km Austrija - Mining > Hrva?ka zadar z enega na drug festival.

Objavljena slika

 

btw krzicch a se je tvoja pred kratkim prodajala ?

 

Pride? v v medvode nasledn vikend ? :cheers:

To rundo ne bom delal.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pride? v v medvode nasledn vikend ? :cheers:

To rundo ne bom delal.

 

 

celo , se prav pol sploh bos tm ?:) ja se zna zgodit da se oglasimo , mislm u planu je , bolsa polovica tut ne jamra ..tkoda se zna use zgodit ..stos je sam ce bo vreme k se en let u blatu tm pa res ne bi biu :) ce pridemo , bo pivicka padla ..pa ne ena :) konc koncev bi bil loh tut tole en mali mini mazda meet ..pa se muska je ipd

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glede na to, da je zadi Dipo predvidevam, da je u avtu konkretna te?a :P

 

Dipo je ?ist slu?ajno zadi - nimajo oni tolk te?kih in isto?asno majhnih zadev, da bi ?le v avto.

 

?e iz strani

 

post-133-1339666875_thumb.jpg

 

tole dela 400kg plo??ic :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.