Skoči na vsebino

Taxi


DonFelipe

Priporočeno sporočilo

Zakaj mislite da je 6ka zelo priljubljena med taksisti ?

 

zato ker jo fura ?lan foruma :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne vem ?e je tako zelo priljubljena, je verjetno kakih Premiumcev bistveno ve? (raznih kvadratastih ?katl), kak?no 6-ko combi pa vidim tu pa tam. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker se jo poceni dobi (v primerjavi z VAGi) ter vo?ena vzdr?i veliko bolj, nenazadnje je tudi udobnej?a in najprostornej?a

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Res v ?etrtek sem v ?ivo videl rde?o mazdo 6 2002-2007 rde?e barve karavan. videl sem jo v ljubljani ?e jo ?e kdaj sre?am jo bom slikal lp

 

ni? novega, se ?e nekaj let vozi :), mislim da je bila celo na forumu (?lan)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res v ?etrtek sem v ?ivo videl rde?o mazdo 6 2002-2007 rde?e barve karavan. videl sem jo v ljubljani ?e jo ?e kdaj sre?am jo bom slikal lp

 

?estica, ki jo omenja? je res taxi. ?e jo ?eli? hitreje spet videti oz. poslikati, se zapelji malo okrog Klini?nega centra v LJ. :prstgor:

 

Lp.

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slikaj jo prosim.

Zelo ti bom hvale?en.

Upam stavit da je to legendarni punker Marin Rosić kot sem ?e navedel ;)

 

Takoj sprejmem stavo! :jezicek:

 

Lastnik je 323Fspeed s foruma in ravno v petek sem se s tem taxijem fural, no pa letnik je 2004! :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.