Skoči na vsebino

Tresenje pri zaviranju...


Priporočeno sporočilo

No ker je kolega pojamral da je menjal spredaj diske in avto ?e vedno trese in sem se najprej ?el peljat da vidim kaj je problem... In ali je spredaj ali zadaj... :)

 

Gre pa se za Audi A6 2001, 1.9 TDI 240.000km

 

Pa se peljem po hribu in zaviram avto konkretno trese... Po tem sem med vo?njo potegnil ro?no in sem dobil masa?o vibracij v hrbet... :blink::aaaaa:

 

Grem do mehanika in vzamem Brembo plo??ice in Brembo diske ker za 70? na komplet za vse pa? ne bomo ?krtarili... Pridem domov in za?nemo razdirat... Prvo ugotovim da je med drugim most zvit ker je mel malo nesre?o sam dober ni tolk da bi gume jedl... Se pa na volanu mal pozna ker ne gre ?ist ravno...

 

?eljusti sploh ni problem razdret dva vijaka zgoraj 13mm in 15mm in spodaj enakih dimenzij... Dobi? v kompletu od Brembota dva nova vijaka da zamenja? stare... Pohvalno!!

 

Ko sem pri?el tak dale? da dol vzamem me je mal stisnal ko sem videl da problem po vsej verjetnosti ni tu na tej strani, ampak stisnal me je ker je ?e tu uni?eno do amena...

 

No zgleda pa takole novo in staro...

Objavljena slika

 

Po tem pa za?nem drugo stran podirat... In ko vzamem disk dol ne vem kak je lahko mehanik NA URADNEM servisu rekel sej so ?e dobri in to 2 MESECA NAZAJ... V dveh mesecih tole ni ratal ker je treslo ?e takrat...

Objavljena slika

 

Toliko o tem da ti mehanik re?e sej je ?e dober, se v najhuj?em primeru ubije? potem pa noben za to ne odgovarja... SRAMOTA!!

 

V glavenm oba naju je pri srcu stisnal ko sma tole vidla...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po tem pa za?nem drugo stran podirat... In ko vzamem disk dol ne vem kak je lahko mehanik NA URADNEM servisu rekel sej so ?e dobri in to 2 MESECA NAZAJ... V dveh mesecih tole ni ratal ker je treslo ?e takrat...

Objavljena slika

 

Nest nazaj pa mu glavo vr?t, saj on te je tud sku?al ubit...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mokster sem klical... bodo mehanika povpra?ali tudi za sliko so prosili in sem link na mail poslal... Ne re?em da sta oba enaka prvemu ko sem dol vzel, pa ?e to sta ZDAVNAJ ZA ODPIS, da je pa en tak da ni ve? povr?ine in to gre mim mehanika pa ne razumem... Res ne in takega bi mu bremze dol pobral pa rekel da je to NORMALNO... :vskalo:

 

Da bi jaz to videl ?loveku klju?ev od avta ne dam nazaj dokler 70? ne da in da zadevo porihtam... Pa tut ?e ve? pride ni vredno zarad tega ko bi zablokiral letet pod kamion al pa nekam v maloro...

 

boss... hja ne vem kak?no je normalno stanje sam tole definitivno NI bilo.. Razen ?e dec vsakemu ko vidi to re?e ker se mu ne ljubi uro pa pol ?asa vzet (kar je men vzel ko sem prvi? razdiral zadnje ?eljusti) in zadevo popravit... Kolega je na debel pogoltnil ko je ugotovil s ?im hodi na ?iht pa otroke v ?olo fura... <_<:ph34r:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mokster sem klical... bodo mehanika povpra?ali tudi za sliko so prosili in sem link na mail poslal... Ne re?em da sta oba enaka prvemu ko sem dol vzel, pa ?e to sta ZDAVNAJ ZA ODPIS, da je pa en tak da ni ve? povr?ine in to gre mim mehanika pa ne razumem... Res ne in takega bi mu bremze dol pobral pa rekel da je to NORMALNO... :vskalo:

 

Da bi jaz to videl ?loveku klju?ev od avta ne dam nazaj dokler 70? ne da in da zadevo porihtam... Pa tut ?e ve? pride ni vredno zarad tega ko bi zablokiral letet pod kamion al pa nekam v maloro...

 

boss... hja ne vem kak?no je normalno stanje sam tole definitivno NI bilo.. Razen ?e dec vsakemu ko vidi to re?e ker se mu ne ljubi uro pa pol ?asa vzet (kar je men vzel ko sem prvi? razdiral zadnje ?eljusti) in zadevo popravit... Kolega je na debel pogoltnil ko je ugotovil s ?im hodi na ?iht pa otroke v ?olo fura... <_<:ph34r:

 

Tle je bilo zadosti gumo snet na obeh straneh...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.