Skoči na vsebino

Voznikova ?ipa


Priporočeno sporočilo

Avto sem imel na ?trihanju voznikove strani. Sedaj, ko sem ga dobil nazaj, se mi nikakor no?e premikati voznikova ?ipa. Ko premaknem stikalo se v ratih sli?i ?loc, to je pa tudi vse. Pri kontaktu, ko premaknem stikalo, tudi po?miga stropna lu?ka, tako da se motor?ek obremeni. Ostale ?ipe pa delujejo normalno. Kaj bi bilo narobe? LP M

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto sem imel na ?trihanju voznikove strani. Sedaj, ko sem ga dobil nazaj, se mi nikakor no?e premikati voznikova ?ipa. Ko premaknem stikalo se v ratih sli?i ?loc, to je pa tudi vse. Pri kontaktu, ko premaknem stikalo, tudi po?miga stropna lu?ka, tako da se motor?ek obremeni. Ostale ?ipe pa delujejo normalno. Kaj bi bilo narobe? LP M

 

Ce je razdiral ni pravilno sestavil ali pa kak predolg sravf dal

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem med vo?njo v jezi nekajkrat pritisnil stikalo gor in dol in ?ipa je za?ela delovat. Dela tudi to, da pri zaprti ?ipi pritisnem gumb in se odpre samo za 2cm, kao za zra?enje pi?e v knjigi, potem pa normalno dol. Dela tudi avto funkcija. Nimam pojma kaj je bilo ampak va?no da dela :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem med vo?njo v jezi nekajkrat pritisnil stikalo gor in dol in ?ipa je za?ela delovat. Dela tudi to, da pri zaprti ?ipi pritisnem gumb in se odpre samo za 2cm, kao za zra?enje pi?e v knjigi, potem pa normalno dol. Dela tudi avto funkcija. Nimam pojma kaj je bilo ampak va?no da dela :jupiii:

 

Ko "zmanjka elektrike", pri ?ipah neha delat avtomatika. Na vseh ?ipah v avtu mora? narediti postopek "u?enja". Vsako ?ipo mora? na stikalu na istih vratih spustit in dr?at tipko za spu??anje tolko ?asa, dokler motor?ek ne spusti (par sekund, se sli?i, sicer pa na pamet pre?teje? do pet). ?ipo nato dvigne? in ponovi? foro.

 

S tem za?ne delat avtomatika spu??anja in dviganja, ?ipe lahko dviga? in spu??a? tudi z voznikovih vrat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni!

 

imam malo druga?en problem z voznikovo ?ipo. Naenkrat se je za?elo dogajat, da se je za?ela spu??at in dvigat precej bolj po?asi kot obi?ajno. Kot bi nekaj bremzalo. Sedaj se dogaja, da sploh ne gre ve? gor ali dol - v?asih dela ve?inoma pa ne, tako da sploh neupam ve? uporabljat.

 

Sku?al sem razmontirat - en vijak je pod pokrov?kom pri kljuki, drug je pod gumo na dr?alu. ?e vedno ne dobim dol tapete. A se da dobiti kak?na podrobna navoila kako se to razmontira?

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni!

 

imam malo druga?en problem z voznikovo ?ipo. Naenkrat se je za?elo dogajat, da se je za?ela spu??at in dvigat precej bolj po?asi kot obi?ajno. Kot bi nekaj bremzalo. Sedaj se dogaja, da sploh ne gre ve? gor ali dol - v?asih dela ve?inoma pa ne, tako da sploh neupam ve? uporabljat.

 

Sku?al sem razmontirat - en vijak je pod pokrov?kom pri kljuki, drug je pod gumo na dr?alu. ?e vedno ne dobim dol tapete. A se da dobiti kak?na podrobna navoila kako se to razmontira?

 

lp

 

kar imam v spominu je ?e en vijak pri lu?ki spodaj..ostalo so zati?i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje da bo tezava v motorcku. A je v okolici lj kaksen mojster,ki bi to zrihtal za normalen denar?

 

Urejeno.

 

Na avto.net sem nasel ustrezen kompleten mehanizem za dokaj normalen denar, razmontiral vrata - trije sravfi in tapeta gre dol brez tezav.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Da si sposodim temo.

Moji mazdici el. pomik voznikove ?ipe dela OK, imam pa te?ave z ostalimi tremi ?ipami, ki se ne premaknejo spljoh, ne s pomo?jo stikal na voznikovih vratih ne s posami?nimi stikali na ostalih vratih. Preveril sem varovalko in je OK, prav tako ?trom na varovalki je. Mazda 6 je karavan letnik 2002. ?e ima kdo kak?no idejo bom bil zelo hvale?en.

 

Lp

M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej vem, da je glupo vpra?anje ampak a slu?ajno nima? zaklenjenih ?ip s tistim gumbom. ?e je zaklenjeno ne dela noben gumb za dvig ?ip ne na voznikovi strani ne na posami?nih vratih.

 

Bi pa vseeno rekel, da je ta gumb kriv - pokvarjen ali pa kaj podobnega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej vem, da je glupo vpra?anje ampak a slu?ajno nima? zaklenjenih ?ip s tistim gumbom. ?e je zaklenjeno ne dela noben gumb za dvig ?ip ne na voznikovi strani ne na posami?nih vratih.

 

Bi pa vseeno rekel, da je ta gumb kriv - pokvarjen ali pa kaj podobnega.

 

 

Jaz sem tudi na to pomislil :) ...

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.