Skoči na vsebino

Lestvica

Priljubljene vsebine

Prikazane so vsebine z najvišjim ugledom 21. 06. 2026 v Zadnja sporočila

  1. @tommzy Ti niti nisi čist na nov na forumu. Lahko bi vedel, da o kakšnem drugem avtu sicer lahko odpreš debato. Ampak o CX30 se pa ne govori slabo in se je ne kritizira. Samo boga zahvali in bodi tiho da ti je bilo dano končno dokopati se do premjium vozila.
    6 točk
  2. Izvedba piknika v ID Beli nam je odlično uspelaaaa
    5 točk
  3. Danes zjutraj v pričakovanju sončnega vzhoda.... VID_20260621_053016.mp4
    5 točk
  4. Bolj težko boš z vbodno žagico-žal🙁 Sem izbrskal slike iz leta 2016,ko smo mi "pospravili" dve cisterne-eno plastično in drugo kovinsko (nikoli priklopljeno). Brez veze nakladati,ker slike povedo več kot 1000 besed....je pa bilo lažje,ker kovinska ni bila nikoli v stiku z oljem... Lahko pa vseeno omenim,da takšnega prebijača za pločevino še nisem videl-res "mrcina od stroja"...takšnega ropota pri delu z njim pa tudi ne😬 Je bilo v stari plastični cisterni še cca.770l olja,so prefiltrirali,in stočili sosedom,ki so odkupili za mali cvenk...le tisto gosto usedlino so odpeljali na deponijo.... Mislim,da je računal okoli 300€...je vzel železo v račun,in je bilo za to malce ceneje....ma,samo vozi sinko,samo,da se rešimo tega. Moram pohvaliti-vse popucali in pospravili-TOP👍 Dost nakladanja.
    4 točke
  5. Včeraj sem bil v Križankah na odličnem koncertu 40 fingers. Publika odlična, atmosfera fenomenalna, kitaristi so pokazali svojo virtuoznost kot vedno so sedaj.
    4 točke
  6. Schurda mi dostavil iz Dojče 3 zaboje. No zdaj sta le še 2, ker s tretjim sem včeraj počastil prijatelje v Beli na pikniku. Zdajle pa LE enega zasluženega, po konkretno oddelanem fitnessu; namreč se nikoli ne "nalivam na suho" oz., da bi nezasluženo popival ter z alkoholom preganjal dowgcajt, haha.
    3 točke
  7. Pa še en po okusu in kulisi po vzoru našega forumskega gazde za Mazde! 😃
    2 točki
  8. https://www.dnevnik.si/novice/slovenija/brezplacno-okrog-kamnisko-savinjskih-alp-vsak-dan-dvakrat-z-elektricnimi-kombiji-2810633/
    2 točki
  9. Reševanje voznika mercedeza v Lj danes:
    2 točki
  10. Danes pa en Erdinger zraven pizze.
    2 točki
  11. Jaz lahko samo rečem, da je od žene CX30 praktično brez napak, avto se odlično vozi, nič ne škripa, ima dovolj moči, kvalitetne materiale, dovolj velik osrednji zaslon in klasične gumbe. Verjetno se najde kakšna neumnost, ki bi jo lahko izboljšali ampak za ta denar težko najdeš boljši avto. Avto planirava obržati dokler bo dobro služil. Mi je pa zanimivo kam divjajo cene, včeraj sem gledal od Schusterja prispevek za model 2027 in najdražja verzija takumi stane kar 40k. Homura plus z ročnim menjalnikom, ki je primerljiva oprema kot ženinaa Nagisa stane 37k, lani pa sva za najino odkartala 28k.
    2 točki
  12. 1 točka
  13. V NEK smo z vbodno žagico in lisičjim repom žagali vse, ker ni smelo biti iskre. Pravi list in gasa... Tud 5 mm debela pločevina ali U profil je šel tik tak...
    1 točka
  14. Jaz sem bil presenečen, da mi po hiši nista prav nič napacala, le "vonj po železju" je kasneje izdajal, da se je nekaj dogajalo.
    1 točka
  15. Dobr je, naj kar ostanejo pri takšnem razmišljanju.
    1 točka
  16. So ga morali nest, da se ne bi zmočil.
    1 točka
  17. revež očitno poleg tega da ne zna slovensko, verjetno tudi plavati v 0,5m vodi ne zna
    1 točka
  18. Saet sem grešil😄...že četrti baterijski sistem...Metabo CAS,Bosch AmpShare,Makita 7,2V in tokrat Parkside X20V Team. Upam,da me fani Parkside-a sprejmejo v "klub"😂. Je padla odločitev zaradi stroja za kovičenje slepih zakovic. Obstaja Parkside verzija že več kot eno leto...pomeni,da če so bile,so otroške bolezni odpravljene,in tudi cena je kljub že tako lepi ceni še dodatno padla. Nekdaj je bil 65€,ravnokar npr. v nemciji 50€,v četrtek pri nas pa 40€😲. Stroj je na youtube-u tudi dobro testiran,in je "on par" z priznanimi proizvajalci. Je celo brezkrtačni,in zmore kovice do 5mm. Celo kovček so izboljšali-v tej zadnji verziji ima kovček že prave "pante" oz. tečaje...sicer plastične,a že z kovinsko osjo🧐👍. Kdor ve,koliko takšni stroji pri priznanih proizvajalcih stanejo,mu bo jasno,za kaj sem se odločil za ta stroj...običajno so takšni baterijski od 600€ naprej...brez baterij in polnilca seveda. Naslednji dan jih v tistem Lidlu,kjer sem ga jaz kupil (Zaloška)...ni bilo več...normalno,da so razgrebli🙄... V štepanjskem Lidlu sem našel še zadnji komad najšvohnejšega 2,4A polnilca...lih fajn,k lidlovi itak ne hladijo baterije z ventilatorjem...če ga imajo,ga imajo le za hlajenje polnilca,torej-močen polnilec👎,ker visoka amperaža škodi bateriji zaradi segrevanja baterije. Kupil še novejšo 4Ah baterijo z 21700 celicami...da vidim,kaj bo Parkside še ponudil zame zanimivega...npr.prebijač za pločevino bi vzel takoj🤔...
    1 točka
  19. Eden od domačih vozi dobro leto CX-30 G140 AT in je zelo zadovoljen, razen nekaj malenkosti ... je pa na srečo centre line in nima težav z matričnimi žarometi. Ker se pri naših objavah prepleta resnost, zafrkancija, sarkazem, ... je treba to tako tudi brati, je pa težko razločit. @tommzy,vse bo v redu. Si kaj razmislil o menjavi za piksno? 😁 Ena dobra zadeva pri njej (Vitara) je, da se izklopi zaslon. Duga je, da je barvana 2x, razen strehe. In ko iz nje presedem v Mazdo imam občutek, da sem v avionu.
    1 točka
  20. @godlike Edini ki zastopi. Hvala! In ne nimam nič proti Mazdi. Zaradi moje izkušnje ne bom govoril na splošno, da je Mazda jajc ker tega ne morem rečt. In ne ni GPT... 😁Ste zanimivi lastniki tukaj gor... Kot, da bi privržence VW grupe poslušal... Nič boljše od njihovega in brez napak... 🙃 Namontiram dashcam verjetno jutri pa vam posnamem... Ali pa s telefonom posnamem med vožnjo kar pa ni ravno legalno... Ja upam, da bodo kaj porihtali ampak dvomim... V Maribor pa ga ne bom vozil na servis... 🙃 Upam, da bo avto ostal pri bajti ampak dvomim... Ni slab avto. Daleč od tega. Nisem pa pričakoval slabe sestave in občutljivih materialov kot je recimo že plastika na števcih...
    1 točka
  21. Morda se motim, ampk v Nemčiji so verjetno višje cene novih avtov kot v Sloveniji ...
    1 točka
  22. @tommzy, kaj takega? Meni eden najboljših avtov - Kadett E 1.3 S.
    1 točka
  23. @tommzy, izgleda, da imaš smolo, sranje od avta, se zgodi. Imaš pa hkrati super priložnost in se ga znebiš - koliko doplačaš za 2 tedna staro Vitaro, prevoženih 650 km? Mamo sem včeraj peljal v trgovino in je dejala, da je kot piksna. Na Mazda forumu si pomagamo. Cena po ceniku v akciji: 25.950 200 priprava 490 vlečna kljuka ___________________ 26.640 € Suzuki Vitara 1.4 BOOSTERJET HIBRID ELEGANCE ALLGRIP, letnik:2026,25950 EUR - prodam :: Avtonet :: www.Avto.net
    1 točka
  24. Nobeden pameten človek ne more toliko popustiti, kot bedak lahko 'zategne'...
    1 točka
  25. S tako slabim avtom nimaš kaj počet. Prodaj ga in si čuvaj zdravje.
    1 točka
  26. Koliko imajo drugje inflacijo ni relevantno za nas. Za nas je važno le to, kako visoko inflacijo nam je zapustil frfotajoči. Se pravi "uspehi" prejšnje vlade so: velika luknja v proračunu, nadpovprečno visoka inflacija, veliko ljudi je brez svojega zdravnika, nenormalne čakalne vrste v zdravstvu, kaos na deloviščih po vsej Sloveniji, firme selijo svoje uprave iz Slovenije, visoke cene hrane, pomanjkanje goriva na črpalkah itd, itd... Dobre stvari: da so zapustili oder.
    1 točka
  27. Kaj boš kupil? Opla iz druge roke?
    1 točka
  28. Včeraj fešta v Grosupljem. Občinski praznik. Bil kdo na fešti in poslušal godbo Slovenskih Železnic?
    0 točk
Ta lestvica je nastavljena na Ljubljana/GMT+02:00
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.