Skoči na vsebino

Mene pa nekaj zanima!


Lojz

Priporočeno sporočilo

Hja Boss, on se zgra?a nate, ti se zgra?a? pa na njega. Kdo ima tukaj prav lahko debatirava do nezavesti. Dejstvo pa je zelo preprosto. Razen pilotov, se od PREmajhne hitrosti ni ?e nih?e ubil. Zaradi PREvelike, pa ne?teto. Kaj je pol tle bolj pametno?

Aja ne to pa ?e ni res! Ubijejo se zaradi tega ker se zelo hitro ustavijo. :aaaaa:

 

 

Boss, a ti tud trdi?, da cestnih divjakov zato ni na forumih, ker ti divjaki bojda nimajo interneta?

A misli? da vsi ti "strupeni" BMW-ja?i, AUDI- ja?i in razni TDI- ja?i ki vsak dan divjajo, ?gejo in ?vigajo mim mene, res nimajo za internet? Avto vreden ?e pa ?e denarja, za internet pa ni? Misli?, da je to mo?no?

?e je to problem pojdi na BMW, Audi, VAG ali FAVDL forum. Razen ?e seveda ne posplo?uje?, da so divjaki le tile, ki si jih na?tel.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 328
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Gustav zdej pa ma? pa tolk si hotu bit uvideven - prosto po Lojzu si zdaj okarakteriziran za divjaka in zdej bo? "milom ili silom" moral priznati, kje se taki zbirate. :hohoho:

 

Hja no ?e je upanje. Se bom probu nekak ofnat. :P Pa tok pobam zmr dobri?ina bit.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, kdo je ve? na cesti, al jaz al ti bi se spet dalo debatirat. Mogo?e si res ti. No in ?e si res toliko na cesti, potem samo odpri o?i. Z odprtimi o?mi mora? vozit. In ko bo? vozil z odprtimi o?mi bo? videl ve? tistih, ki vozijo prehitro kot pa prepo?asi. Le odpri o?i le.

?udno da tudi policaji vidijo ve? divjakov kot pa po?asnetotov, pa so menda policaji stereotipno gledano precej neumni. Pa to vidijo. ?udno da ti tega ne vidi??

 

Brez skrbi - dobr imam odprte o?i pa tud s ?marnco al pa cvi?kom v riti se ne vozim okoli tako, da hvala za skrb. Pa si ti po istem postopku, kot ga svetuje? meni, preveril tudi svojo vo?njo? Saj ve? odprte o?i :blush:

 

Ta s policaji je pa mal neumestna ?eprav do neke mere resni?na. Policaj ima zakonsko podlago, da lahko kaznuje nekoga za 10km/h preve? je pa nima za nekoga z 10km/h pod omejitvijo. ?ele ko se za nekom vle?e kolona lahko zakonsko ukrepajo ampak je s hitrostjo pa? "ve? zaslu?ka" kot z vodniki kolon, ki najdejo 1000 in en na?in kako se zgovorijo zakaj so tako po?asni in da vmes niso na?li nobenega mesta, da bi spustili kolono naprej. Ne vem kako bo? z radarjem dokazoval, da je nekdo prepo?asen saj je to proces, da se je kolona nabrala - edino smemanje s provido mogo?e a ti pa ve?ino paradirajo samo po AC-jih - no ja to pa itak ne ve?, ker ti na AC-jih pa? ni dovoljeno vozit brez vinjete.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to dr?i sam tale z 80km/h bo vsemu svetu razlagal kak?ni divjaki se vozijo naokrog tako kot to ti razlaga?. men je zanimivo, da na?eloma pri vo?nji na zgornji meji omejitve skoraj ne opazim, da bi bili neki izredni divjaki. Ja se najde kak?en, da vozi malo hitreje ampak se ne spomnim, da bi zadnje cajte blo kej dosti takih primerkov, ki bi bistveno prekora?ili hitrost.

 

Je pa ?edalje ve?ji procent takih, ki se jim niti ne sanja kako naj se obna?ajo v prometu, kako naj gledajo v ogledala, kako naj ne sekajo ovinkov, menjavajo pasove, kako naj dajejo smerokaz, kako naj predvidevajo, da tudi ?e je recimo omejitev 50km/h, da lahko cesta zaradi nepreglednih dovozov z dvori?? tudi take hitrosti ne dopu??a, itd.

 

Taki so problemati?ni in taki vozniki so zame neprilagojeni divjaki. Torej divjak ni samo prehiter ampak vsak, ki se v prometu obna?a nekontrolirano.

A ?e najdemo tak forum, a se bo? pol tja prijavil, da jih bo? malo jebal v glavo? :hudicek:

 

Bravo, Boss.To?no tako je.?edalje ve? je na cesti idiotov, ki sicer vozijo po omejitvah ampak delajo po cesti take pizdarije, da te prime v?asih srat-razna kro?i??a, pa dajanje ?migavcev, pa telefoniranje itd...

Tudi sam ne opa?am ve? na cestah nekih kamikaz in se je res vse skupaj umirilo.

P.s.ali nas spet provocira z neumnostmi tale Lojzek? :hudicek:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kake oslarije, pa komentarje berem... kaj je dober voznik? Kdo je dober voznik?

 

Dober voznik je teoreti?no bitje, ki upo?teva vse zakone, kateremu so omejitve dovolj, ter lahko z skladno z njimi vozi tako da ne ogro?a drugih...

 

zakoni NISO zato da jih kr?imo in si jih prilagajamo ;)

 

Dober in vzoren voznik obstaja samo na papirju... mi vsi pa se lahko le trudimo, da se pribli?amo temu idealu!

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, ?e kdo tukaj trdi ali da je vsaj omenil, da je dober voznik? Se pa ne strinjam s tole trditvijo saj zavaja in daje potuho ljudem, da samo z upo?tevanjem pravil se lahko okarakterizirajo za dobre voznike

 

Dober voznik je teoreti?no bitje, ki upo?teva vse zakone, kateremu so omejitve dovolj, ter lahko z skladno z njimi vozi tako da ne ogro?a drugih...

 

To ?e zdale? niti v sanjah ni dovolj, kar navaja? - dobrega voznika mora krasiti ?e marsikaj, predvsem pa zmo?nost predvidevanja, da vo?nja samo po pravilih ?e zdale? ni dovolj ampak, da mora zaznavati situacije, ki bi lahko nastale nevarne. Da recimo ne vozi skozi zeleno samo z mislijo sej mam prednost ampak, da vseeno spremlja promet s stranske ceste, ?e slu?ajno ni kdo spregledal rde?e.

 

Da zna zaznati in predvideti iz obna?anja drugih na cestih, da bi lahko nekdo narediti nepredviden manever - se pravi, da kljub temu, da je dovoljeno ne gre? brezglavo prehitevat, ?e vidi?, da nekdo menca in nekaj i??e, kar bi dalo slutiti, da misli nekam zaviti.

 

Vo?njo in promet je treba znati tudi za?utiti in ne samo tako, da ne ogro?a? drugih ampak tudi, da jih ne ovira?. Zakon in predpisi ter pravila ti dajejo samo okvir v katerem se na?eloma giblje? - do tega, da rata? dober voznik pa ti samo poznavanje tega okvira ?e zdale? ni dovolj - je sicer za?etek, ostalo se pa s?asoma nau?i? iz izku?enj, vaje, situacij kjer ni ve? samo ?rno/belo.

 

Predvsem pa je najbolj pomembno, da ima? po?lihtano v glavi in da ve?, da se poleg tebe nahajajo tudi drugi udele?enci v prometu in da z egoizmom ne bo? dale? pri?el ter, da za dobro sobivanje na cesti mora? najprej sam narediti najve?, da nisi drugim v napoto in da jih seveda ne ogro?a? ?ele nato lahko pri?akuje? od drugih, da ravnajo enako.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stvar je taka.

?e nekaj ?asa se spra?ujem, na katerih forumih se zbirajo potem tisti, ki po cesti ne vozijo pravilno?

?e ?lovek klikne na kak?en avtomobilski forum, vsi uporabniki kateregakoli avtomobilsega foruma vozijo pravilno in najbolje od vseh! Ampak priznajo pa, da ne vozijo po predpisih. Torej klasi?en oporabnik avtomobilskega foruma (ni va?na firma avta) zna vozit u piko, brez da bi upo?teval pravila. Ampak on zna in ve da lahko vozi po svoje.

Noben uporabnik avtomobilskih forumov, bog ne daj, ne prizna da divja. Oh kje pa, on vozi ve? in druga?e kot je dovoljeno, ampak on ni divjak, niti ni prekr?kar. On zna in on obvlada. Ni kej!

 

Torej.... samo po sebi se zastavlja logi?no vpra?anje; Kje za boga in na katerih forumih potem pi?ejo tisti, ki pa SO divjaki in ki SO cestni gre?niki? Namre? kdor se kdaj zapelje na kak?no cesto lahko vidi polno divjakov in polno prekr?karjev, ampak teh na avtomobilskih forumih NI. Kje za boga so pol ti kanoni podivjani, ki jih vsakodnevno vidimo in sre?ujemo? Kje in na kak?nih forumih se taki zbirajo? A se taki divjaki mogo?e potem zbirajo na kak?nem forumu kleklarjev? Mogo?e se divjaki zbirajo na tak?nem forumu kot je zdravstvena posvetovalnica za dojen?ke? A se taki divjaki mogo?e zbirajo v forumu aktiva kme?kih ?ena? Kje so ti modeli podivjani? Ne mi re?, da divjaki nimajo interneta in da jih ni na internet sceni.

Kje so? Povejte prosm!

Hvala ker lahko smetim!

 

Eeeeeeee, moti? se, evo me divjaka :aaaaa::bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta s policaji je pa mal neumestna ?eprav do neke mere resni?na. Policaj ima zakonsko podlago, da lahko kaznuje nekoga za 10km/h preve? je pa nima za nekoga z 10km/h pod omejitvijo. ?ele ko se za nekom vle?e kolona lahko zakonsko ukrepajo ampak je s hitrostjo pa? "ve? zaslu?ka" kot z vodniki kolon, ki najdejo 1000 in en na?in kako se zgovorijo zakaj so tako po?asni in da vmes niso na?li nobenega mesta, da bi spustili kolono naprej. Ne vem kako bo? z radarjem dokazoval, da je nekdo prepo?asen saj je to proces, da se je kolona nabrala - edino smemanje s provido mogo?e a ti pa ve?ino paradirajo samo po AC-jih - no ja to pa itak ne ve?, ker ti na AC-jih pa? ni dovoljeno vozit brez vinjete.

 

Bosss ti take kozlarije pi?e?, da se mi sploh ne da s tabo pogovarjat, ker sam sebe demantira? in to v enem stavku. Samo preber to sranje, ki si ga naklofal v tem odstavku, ?eprav so tvoje debate ve? al man vse narejene po tem vzor?nem kopitu in so si zelo podobne. Pa?, ne ve? kaj pi?e?.

Pravi?, da polcaj lahko kaznuje nekoga, ki pelje 10km preve?, ne kaznuje pa nekoga, ki pelje 10km pod omejitvijo. Ja poba, 10km POD omejitvijo je dovoljeno peljet. Si ?e sli?al za to? Ni dovoljeno peljat 10km NAD omejitvijo. Kapi?? Zakaj bi pol polcaj kaznoval za nekaj, kar je dovoljeno po?et?

In pol spet pravi?, da polcaji raje kasirajo tistim, ki vozijo NAD omejitvijo, ker bojda, kot pravi?, je tukaj ve? zaslu?ka. Ja, kaj je zdaj? Ti trdi?, da vidi? ve? tistih, ki vozijo prepo?asi, manj vidi? pa tistih, ki vozijo prehitro. Ja, a neb blo pol, po tej tvoji logiki polcajem bolje ustavljat tistih, ki vozijo prepo?asi? Saj pravi?, da je ve? po?asnetov kot prehitrih. Bi ti grdi polcaji ve? zaslu?ili na po?asnetih, ?e jih je ve? a ne? Ejejej Bosss.

In zakaj nebi radarji mogli merit prepo?asne vo?nje? A niso radarji take ?ude?ne ma?ine, da merijo vsakr?no hitrost, ne samo hitro?

 

Ejejej, Bossek ti take klobasa?, da se kar kre?e za teboj.

 

 

In ?e se nave?em nazaj na osnovno temo. Torej ti trdi?, da divjakov ni veliko, tisti ki pa so, pa itak divjajo po vaseh, pa tolk so zaostali ti divjaki, da itak interneta nimajo?

No ja, ?lovek zmeraj kaj novega zve.

Khhhh.....

 

Eeeeeeee, moti? se, evo me divjaka :aaaaa::bravo:

 

Kon?no eden ki prizna.

Ej, kako pa to, da ma? ti internet? Tle pravjo, da divjaki nimate interneta?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

?e je to problem pojdi na BMW, Audi, VAG ali FAVDL forum. Razen ?e seveda ne posplo?uje?, da so divjaki le tile, ki si jih na?tel.

 

Saj sem ?el na omenjene forume. Sicer se nisem prijavil, sem le malo bral umotvore na teh forumih. In glej ga ?menta, tud na teh forumih nobenega divjaka. Nih?e ne prizna, da divja in da vozi narobe. Na BMW forumu pa itak ne.

?udno ko hudi?. BMWja? noben ne divja?????? Sem za?el ?e dvomit, da ne poznam avtomobilskih zna?k.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brez skrbi - dobr imam odprte o?i pa tud s ?marnco al pa cvi?kom v riti se ne vozim okoli tako, da hvala za skrb. Pa si ti po istem postopku, kot ga svetuje? meni, preveril tudi svojo vo?njo? Saj ve? odprte o?i :blush:

.

 

Pol probajva pa tako; Ve?, avti majo, tud mazde imajo, eno tako napravco, ki se ji re?e merilnik hitrosti oziroma, po doma?e, ?tevc. Po navadi je ta ?tevc spredaj na armaturki pred volanom. In te napravce majo v ve?ini primerov en tak kazal?ek, ki ka?e na cifro kolk km/h ta avto gre. In ?e se kdaj ozre? na to ?udno napravico, ti gor to?no pi?e kolk km/h vozi?. No, in ?e ve?, da se po na?ih AC lahko vozi NAJVE? 130km/h potem za hec pelji enkrat toliko, torej 130km/h. Pol pa samo glej! Samo glej in ?tej kolk avtov te bo prehitelo. In ti avti, ki te bodo prehiteli, pomeni da peljejo PREhitro. Zastopi?, kaj ti mislim povedat? Se bo? enkrat zavzel in probal to narest?

Obstaja sicer ?e ena mo?nost za napa?no sklepanje in ta je, da ?tevc na tvojem avtu mogo?e preve? la?e. Ampak ti ma? itak Mazdo, pa menda ja ne bo? reku, da majo Mazde zani? ?tevce?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

G. Lojz je naredil pravo znanstveno raziskavo! :rispekt::bravo:

 

Najbolj?a znanstvena raziskava je doooolgo ?ivljenje. Kdor ho?e, se v ?ivljenju lahko veliko nau?i.

ZMAJ, a ti tud misli?, da cestni divjaki oziroma cestni prekr?karji nimajo interneta in da jih zato ni na avtomobilskih forumih?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz mislim da tolk stiskajo in ti??ijo ter stalno izbolj?ujejo predhodno postavljene cestne rekorde, da enostavno NIMAJO ?asa za tovrstne blesarije kot so razni forumi. :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz mislim da tolk stiskajo in ti??ijo ter stalno izbolj?ujejo predhodno postavljene cestne rekorde, da enostavno NIMAJO ?asa za tovrstne blesarije kot so razni forumi. :ne vem:

 

Kaj pa vem? Jaz ne bi dal roko v ogenj. Tud ne tem forumu je enkrat obstajala ena tema, mislim da ji je bilo naslov "kon?ne hitrosti va?ih mazdic". Kar precej hvale in precej foruma?ev je blo v tisti debati, ki so se en pred drugim hvalili.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

G. Lojz ali to pomeni, ?e se vozi? po AC 140km/h da si divjak?

 

se zavedam da toliko nebi smeli voziti ker kokr sam pravi? je prehitro oz. nad omejitvijo, ampak po mojem mnenju tudi ?e se vozi? 140km/h je vo?nja lahko ?e kako varna! uzamiva za primer AC Slovenija-Nem?ija. Bistveno manj nesre? je v Nem?iji pa povsem na levem pasu ni omejitve!Se pravi ?e lahko Nemc vozi pametno 200km/h +, nevem zakaj je potem s tvoje strani ?lovek v Sloveniji takoj smatran za divjaka, ?e se vozi 140km/h, pa? te prehitevajo en za drugim, medtem ko se sam vozi? po omejitvi non-stop ane?!?!

 

Torej so divjaki PRAV VSI, ki se vozijo nad omejitvijo?!? tisti ki gre 53km/h in tisti ki gre 103km/h skozi naselje?

 

Lojz najprej se malo opredeli, kdo je zate divjak in kdo samo normalen prekr?kar ki je naredil minimalen prekr?ek!

 

Danes je veliko ljudi po forumih, torej zakaj nebi bilo med njimi tudi kak?nega "divjaka"?Seveda da so na forumih, samo po mojem mnenju se dr?ijo bolj v ozadju, se ne izpostavljajo veliko...

mazdaklub-forum-podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa vem? Jaz ne bi dal roko v ogenj. Tud ne tem forumu je enkrat obstajala ena tema, mislim da ji je bilo naslov "kon?ne hitrosti va?ih mazdic". Kar precej hvale in precej foruma?ev je blo v tisti debati, ki so se en pred drugim hvalili.

 

To so hodili v Nem?ijo sprobavat

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

AC lahko vozi NAJVE? 130km/h potem za hec pelji enkrat toliko, torej 130km/h. Pol pa samo glej! Samo glej in ?tej kolk avtov te bo prehitelo. In ti avti, ki te bodo prehiteli, pomeni da peljejo PREhitro.

 

Boli me kurac k pridem na AC ne opazim ve? ?tevca, evo me divjaka! :hudicek:

 

Kon?no sem pa dejansko sprobal v Nem?iji. In ne bo? verjel po nem?ki zakonodaji nisem bil divjak. :aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

G. Lojz,

 

res bi vas vpra?al kako gledate na to dolo?bo, ki je bila ?e omenjena: 130 km/h je pri nas najve?, v Nem?iji pa omejitve ni. Torej potemtakem v Nem?iji ni nih?e divjak, medtem, ko tisti ki po slo vozi 140 km/h ?e vsaj kriminalec, ?e ne zlo?inec. Da prekr?kar ne omenim.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

G. Lojz ali to pomeni, ?e se vozi? po AC 140km/h da si divjak?

 

se zavedam da toliko nebi smeli voziti ker kokr sam pravi? je prehitro oz. nad omejitvijo, ampak po mojem mnenju tudi ?e se vozi? 140km/h je vo?nja lahko ?e kako varna! uzamiva za primer AC Slovenija-Nem?ija. Bistveno manj nesre? je v Nem?iji pa povsem na levem pasu ni omejitve!Se pravi ?e lahko Nemc vozi pametno 200km/h +, nevem zakaj je potem s tvoje strani ?lovek v Sloveniji takoj smatran za divjaka, ?e se vozi 140km/h, pa? te prehitevajo en za drugim, medtem ko se sam vozi? po omejitvi non-stop ane?!?!

 

Torej so divjaki PRAV VSI, ki se vozijo nad omejitvijo?!? tisti ki gre 53km/h in tisti ki gre 103km/h skozi naselje?

 

Lojz najprej se malo opredeli, kdo je zate divjak in kdo samo normalen prekr?kar ki je naredil minimalen prekr?ek!

 

Danes je veliko ljudi po forumih, torej zakaj nebi bilo med njimi tudi kak?nega "divjaka"?Seveda da so na forumih, samo po mojem mnenju se dr?ijo bolj v ozadju, se ne izpostavljajo veliko...

 

Poglej kolega. Spra?uje? neumnost.

To motoviljenje al je divjak tisti, ki vozi 1km preve? al je divjak tisti, ki vozi 50km preeve? itd... je brezveze. To je isto kot bi spra?eval al je lopov nekdo, ki je v trgovini ukradu zve?ilko, al pa je lopov tisti, ki je v trgovini ukradu televizor. Oba sta kradla. In to?no vsak ve, da se v trgovini ne sme krast. In tudi vsak, ki je naredu vozi?ko, to?no ve kolko lahko vozi, kaj sme in kaj ne sme. Pika. Tle je stvar jasna kot beli dan. Tle ni trte mrte.

Jaz res ne vem zakaj niste na ispitni vo?nji peljali ve? kot je dovoljeno? Zakaj niste ispitni komisiji rekli; ej ta omejitev je premajhna, ta prometni znak je brezveze itd...jaz bom peljal tolk pa tolk, tako pa tako. A? Misli? da bi polo?u vozni?kega?

 

To so pravila igre in teh pravil se je traba dr?at, sicer se celotni sistem poru?i. To je isto kot pri fuzbalu. Ne more? ti na fuzbalu z roko na gol metat, ?e pa je zmenjeno da se brca z nogo. Potem se ne more? fuzbal igrat, ?e bi si vsak pravila krojil po svoje. Je tako? Kdor se zapelje na na?e AC, upravi?eno pri?akuje, da se ne bo nih?e peljal ve? kot 130 ker je tako pa? dogovorjeno in ker so taka pravila. Ampak nekateri, pravzaprav ve?ina, se po?vi?gajo na to dejstvo. Pol pa tukaj beremo; me je izsilil, je sko?il pred moj avto itd.....A je kaj ?udnega? Vozi po pravilih pa bo precej manj izsiljevanja! ?e zeraj se bo kak?no izsiljevanje zgodilo, ker vsak ?lovek lahko kaj spregleda, ampak verjemi, veliko veliko manj bo izsiljvanja ?e se bo vozilo po omejitvah. In posledi?no veliko veliko manj nesre?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz res ne vem zakaj niste na ispitni vo?nji peljali ve? kot je dovoljeno? Zakaj niste ispitni komisiji rekli

Za samooklicanega pametnjakovi?a precej bizarna re?.....

 

To motoviljenje al je divjak tisti, ki vozi 1km preve? al je divjak tisti, ki vozi 50km preeve? itd... je brezveze. To je isto kot bi spra?eval al je lopov nekdo, ki je v trgovini ukradu zve?ilko, al pa je lopov tisti, ki je v trgovini ukradu televizor. Oba sta kradla. In to?no vsak ve, da se v trgovini ne sme krast. In tudi vsak, ki je naredu vozi?ko, to?no ve kolko lahko vozi, kaj sme in kaj ne sme. Pika. Tle je stvar jasna kot beli dan. Tle ni trte mrte.

Ali ti to resno ali se samo namerno dela? kretena?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

G. Lojz,

 

res bi vas vpra?al kako gledate na to dolo?bo, ki je bila ?e omenjena: 130 km/h je pri nas najve?, v Nem?iji pa omejitve ni. Torej potemtakem v Nem?iji ni nih?e divjak, medtem, ko tisti ki po slo vozi 140 km/h ?e vsaj kriminalec, ?e ne zlo?inec. Da prekr?kar ne omenim.

 

Jah logi?no, saj je v Nem?iji dogovor druga?en in pravila so temu prilagojena in tej logiki so tudi pri?akovanja vsakega ?oferja temu dejstvu druga?na kot pri nas. Ne bo? verjel, na gorski dirki tud lahko pelje? ve? kot je po predpisih, pa nisi ozna?en za divjaka. In na dirki se tudi vsi udele?enci v tej igri prilagodijo in pri?akujejo kar je v tej igri lahko pri?akovano v skladu s tem dejstvom. Zakaj pa tukaj nih?e ne spra?uje zakaj so pa v nekaterih drugi dr?avah, npr. skandinavskih, omejitve pa ?e manj?e kot pri nas? Po skandinaviji ma? omejitve 120 al pa 110 km/h po avtocesti. Zakaj vas pa tak?en red ne zanima? Samo gas vas zanima, bremza pa vam smrdi.

Tud Lojz se je ?e vozil po nem?kih AC brezskrbi. In ne klobasajte preve?. V nem?iji je tudi velikokrat napisana omejitev na AC. Brez omejitve te pustijo res samo v idealnih vremenskih razmerah. In na va?e razo?aranje se tudi v Nem?iji ?e pogovarjajo, da bo treba tudi na njihovih cestah postaviti fiksne omejitve. Mogo?e ste za to razmi?ljanje nemcev zaslu??ni tudi vsi tisti, ki se vozite v Nem?ijo na AC z divjanjem zdravit svoje manjvrednostne komplekse. Zaenkrat je avtomobilski lobij v Nem?iji ?e mo?nej?i od tistih ki skrbijo za ?ivljenja. Ampak bo kmalu druga? tud v Nem?iji, n? bat.

Gustav, pa s tem postom ne mislim nate osebno, da ne bo? preve? zameru.

 

Za samooklicanega pametnjakovi?a precej bizarna re?.....

Ali ti to resno ali se samo namerno dela? kretena?

 

Hja, zgruntaj! Jaz sem pameten pa se delam mogo?e kretena, a ti si pa mogo?e kreten se dela? pa pametnega?

 

Hehe, nekaterim vidim, da vas je malo vendarle vest zaskelela. To ni slab cahen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja dej poslu? ?e enkrat pa ne govor ve? bedarij!

 

Bom uzel tvoj primer...ja sta oba kradla, se pravi sta oba lopova.V mojem primeru sta oba vozila preve? od dovoljenega in sta oba prekr?karja!ampak ta k je ukradu ?ve?ilni bo druga?e tretiran kot ta k je iz zlatarne pokradu zlato...je tako?isto je s hitrostjo, STA OBA NAREDILA PREKR?EK JA, ampak ali se lahko oba pospravi v isti ko?(140km/h ali 200km/h)???????NE! kot tisti s ?ve?ilnim bo tudi ta s 140km/h dobil minimalno kazen in je potem takem lahko smatran kot divjak????pa tisti z 200km/h???

 

 

Tudi ubijati se nesme pa ljudje to delajo...pojdi njih buzerirat zakaj to delajo in da po pravilih to nesme, itd itd...

 

 

p.s. Lojz si kdaj razmi?ljal iti v politiko??namre? mislim da bi potrebovali enga tazga B)

mazdaklub-forum-podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.