Skoči na vsebino

Mene pa nekaj zanima!


Lojz

Priporočeno sporočilo

@Lojz, sm mislu da si ?el pred ?ihtom zju3 ?e na ma?o. :)

 

Saj sem ?u.

Zjutraj najprej ?eno popedenat, pol v ?talo ?vino poglaj?tat, pod tu?, pol k ma?i, pol pa na ?iht.

In ko sem se potem slu?beno v Ljubljano pripeljal je ve?ina Ljubljan?anov ?e spala. Ko sem pr?u v Ljubljano sem moral pol potiho vrata zapirat, da se kak ljubljan?an ne bi zbudu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 328
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Tisto o stro?kih, bivalnih prostorih itd......to je pa brez veze. Kot, da vi svojih star?ev pa niste ni? stali? Jaz sem se z otrokom in ?eno tud drengal na 20 kvadratih podstre?ne sobice, ki sem si jo sam napravil, brez kuhne itd...pa smo. Samo pljunit je treba v roke. Najve?ja bedarija pa je izgovor, ?e?, da otroka nima? zato, ker mu trenutno ne more? nudit najbolj?ega itd....pol ga ne bo? nikol mel. Pol dedek itak ne bo mel koga v vrtec vozit.

 

ampak je blo vrjetno v?asih la?je kot je pa danes ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uh kam smo za?li s temo. Ampak je ?ivljenska.

Vam bom ?e nekaj povedal, ?eprav vem, da se ne boste strinjali z mano, kaj naprimer jaz mislim , zakaj dana?nja mladina ni za nobeno rabo in za nobeno resno delo;

Mladina je zani? zato, ker dana?njo mladino pa? nih?e delat ne nau?i. Dana?nja mladina ne obvlada niti najosnovnej?ih opravil. Sami levaki. ?e riti si ne znajo obrisat. Dana?nji star?i, kao, "nimajo ?asa" svoje otroke u?it delat niti vzgajat, saj so skoz, kao, v slu?bi. In pol ti "blazno zasedeni" star?i svojga froca, z ne?em zamotijo, pa ga porinejo v nek kro?ek al pa kak?no ?portno dru?tvo ?ogo brcat. ?oga ja. Zelo koristna zadeva. In takega mladega in "talentiranega" fuzbalerja potem u?i in vzgaja nek ?portni trener fuzbala, ki je po mo?nosti ?e nekje od dol pr?u, ker tud ta trener, ?e dol ni znal itak ni? delat druzga kot ?ogo brcat. Zato je tudi postal fuzbaler. Pa smo tam kjer smo Ni? od ni?.....Pa internet. Internet je dana?nja vzgojna ?ola dana?nje mladine.

Ajde u?gite po Lojzu zdaj, k je spet nekaj za vas sila "gre?nega" povedal

 

dana?nja mladina v ?oli ... obvezno poslu?anje ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Lojz - pomoje bo? zadovoljen; enega od divjakov ?aka sodnik za prekr?ke, zaradi prehitre vo?nje. :aaaaa:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Lojz - pomoje bo? zadovoljen; enega od divjakov ?aka sodnik za prekr?ke, zaradi prehitre vo?nje. :aaaaa:<_<

 

A samo enega? Kje so pa ?e drugi?

Kazni za prehitro vo?njo so odlo?no prenizke. In mnogo mnogo premajhne kazni so ?e za premajhno varnostno razdaljo in telefoniranje med vo?njo. Prepovedano bi moralo biti vsakr?no telefoniranje med vo?njo, tudi prostoro?no. Vsakr?no telefonarjenje moti zbranost voznika. Kdor trdi da to ni res, naj med seksom po telefonu pokli?e svojo mamo in debatira z njo. Bo videl kolk bo pri stvari s seksom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja jaz vem samo za enega, zase. Pripeljal sem 110 namesto 70, jebiga (kesam se, zlasti zato, ker bom imel ?ebulo v to?lu ko bo treba pla?at in se mi bodo posledi?no o?i zasolzile). <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsakr?no telefonarjenje moti zbranost voznika. Kdor trdi da to ni res, naj med seksom po telefonu pokli?e svojo mamo in debatira z njo. Bo videl kolk bo pri stvari s seksom.

 

Pravzaprav bi jaz prepovedal pogovarjanje v avtomobilu saj zmanj?a zbranost! Tudi radie bi prepovedal ker nekateri v avtu potem pojejo in celo ple?ejo.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravzaprav bi jaz prepovedal pogovarjanje v avtomobilu saj zmanj?a zbranost! Tudi radie bi prepovedal ker nekateri v avtu potem pojejo in celo ple?ejo.

 

Damn, jzt sm se pa skoz neki pogovarju s tabo na poti v kr?ko, zakaj nisi n? reku da nej bom tih :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ampak je blo vrjetno v?asih la?je kot je pa danes ;)

 

Ko sem jaz delal bajto, na trgu ni blo zlepa za dobit cementa, cvekov, elektri?nih kablov, peska, cegla, pe?i za centralno, radiatorjev skratka ni?....povsod je blo treba nekaj ?akat pa nekaj iskat po celi Yugi pa podkupovat, itd... druga? nisi dobil ni?.

Edino kar je blo bol?, nikol ni blo problema dobit prijatle in delavce, ki so zastonj prisko?ili na pomo?, ?e je blo treba kaj iz kamiona zlo?it al pa plato betonirat itd....Takrat so bili ljudje ?e ljudje. Znali delat in poveselit se pol.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravzaprav bi jaz prepovedal pogovarjanje v avtomobilu saj zmanj?a zbranost! Tudi radie bi prepovedal ker nekateri v avtu potem pojejo in celo ple?ejo.

 

To ni isto kot telefoniranje. Vsak, ki je s tabo v avto je v toku z dogajanjem na cesti. Na nek na?in sogovornik sodeluje z voznikom. Res pa je, da ne vsak in te kak?na te?na baba mogo?e res znervira med vo?njo.

Ko pa telefonira?, si s pogovorom, mo?gani in stvarjo popolnoma drugje. Tudi tisti na oni strani telefona ne vidi kje si ti takrat z avtom in kak?en manever ti takrat z avtom po?ne?, on pa? po telefonu goni svoje in se ne zmeni kaj mora? ti takrat trenutno z avtom po?et, npr zavijat menjat prehitevat bremzat itd.....

Spet ti bom dal za primer sex. ?e seksa? grupno z dvema bejbama, ste vsi pri tej stvari (razen ?e namerno zabu?ava?) in sodelujete, kot pri vo?nji z avtom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ni isto kot telefoniranje. Vsak, ki je s tabo v avto je v toku z dogajanjem na cesti. Na nek na?in sogovornik sodeluje z voznikom. Res pa je, da ne vsak in te kak?na te?na baba mogo?e res znervira med vo?njo.

Ko pa telefonira?, si s pogovorom, mo?gani in stvarjo popolnoma drugje. Tudi tisti na oni strani telefona ne vidi kje si ti takrat z avtom in kak?en manever ti takrat z avtom po?ne?, on pa? po telefonu goni svoje in se ne zmeni kaj mora? ti takrat trenutno z avtom po?et, npr zavijat menjat prehitevat bremzat itd.....

Spet ti bom dal za primer sex. ?e seksa? grupno z dvema bejbama, ste vsi pri tej stvari (razen ?e namerno zabu?ava?) in sodelujete, kot pri vo?nji z avtom.

 

NI RES

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se bo? iz te kazni kaj nau?u, bo? poceni skoz pr?u.

A bo? prito?bo napisal?

 

Mah kaj vem, nekako sem pri?el do Salomonske re?itve, da bom dal va?kemu ?upniku kakih 20? v "vofr oz. pu?co" ali kakorkoli se ?e temu po kme?k re?e, pa ra?unam da mi je s tem opro??eno za grehe, dr?avni aparat pa naj jih mandi gleda. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah kaj vem, nekako sem pri?el do Salomonske re?itve, da bom dal va?kemu ?upniku kakih 20? v "vofr oz. pu?co" ali kakorkoli se ?e temu po kme?k re?e, pa ra?unam da mi je s tem opro??eno za grehe, dr?avni aparat pa naj jih mandi gleda. :cheers:

 

Kot ka?e obiskuje? svete ma?e in se dobiva? z va?im va?kim ?upnikom, saj to?no ve?, da on za 20? odpustke za tvoje grehe deli.

Zanimivo, jaz tud k ma?i hodim pa nisem vedu tega. Nimam te sre?e.

 

NI RES

 

?e ni res in tebe moti tudi radio v avtu, pol pa ugasni radio. ?e te pa ?e ventilacija moti pri zbranosti, pa ?e to ugasni.

 

Drga? pa sem ?e nekje enkrat popal ?lanek od ene ?vedske raziskave kjer pi?ejo, da je telefonarjenje med vo?njo enako kot bi imel 1,5 promila alkohola v riti.

 

O kanalja, ?ele zdej vidm, da mam novo titulo.

Men se zdi da mi kar pa?e. Kaj pravte?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi radie bi prepovedal ker nekateri v avtu potem pojejo in celo ple?ejo.

 

?e ti popravici povem sm js ob radiu kve?jem ?e bolj zbran :blink:

 

Ko sem jaz delal bajto, na trgu ni blo zlepa za dobit cementa, cvekov, elektri?nih kablov, peska, cegla, pe?i za centralno, radiatorjev skratka ni?....povsod je blo treba nekaj ?akat pa nekaj iskat po celi Yugi pa podkupovat, itd... druga? nisi dobil ni?.

Edino kar je blo bol?, nikol ni blo problema dobit prijatle in delavce, ki so zastonj prisko?ili na pomo?, ?e je blo treba kaj iz kamiona zlo?it al pa plato betonirat itd....Takrat so bili ljudje ?e ljudje. Znali delat in poveselit se pol.

 

z vsem se strinjam, sam kar se pa financ ti?e je blo pa ziher la?je ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z va?kim ?upnikom se ravno ne dobivam, je pa res, da sem pred kratkim dal stari mami 20? v smislu, da naj da za ma?o za starga fotra, ki je pokojni ?e genau 20 let. :blush:

 

@Lojz - title ima? zdele res na nivoju. :rispekt::party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

z vsem se strinjam, sam kar se pa financ ti?e je blo pa ziher la?je ;)

 

Dvomim.

Ko sem jaz delal hi?o vem, da si tri leta nisem kupu novih hla?. Na dopust, ali kak?no morje itd... 4 leta niti pomislit nisem upal. Vse je ?lo iz rok v usta, pa v maksimalni limit na teko?em ra?unu. ?ena je delala v firmi, ki je takrat propadala. Pla?e ni blo. ?eblji so bili dragi, da sem vsakega vsaj trikrat uporabu. Cvek spulit poravnat pa zabit nazaj vdrugo dilo. Sam sem se nau?u zidat, polagat keramiko, frajhat, sam sem naredu vodovod, kanalizacijo, centralno itd....Totalen univerzalc.

?e zdaj imam ?ivo v spominu, ko smo pokrivali in sem se zve?er, po kon?anem delu ozrl na mojo lastno hi?o, ki je dobila streho. Zjokal sem se od sre?e, saj je bla moja ?ivljenska ?elja in cilj imeti lastno hi?o, kamor se bomo s familjo enega lepega dne preselili iz tiste podstre?ne luknje.......................ne bom nadaljeval zgodbo, ker sem s ?ustvi ?ist noter padu.

Verjem, ni nam blo lahko.

 

Z va?kim ?upnikom se ravno ne dobivam, je pa res, da sem pred kratkim dal stari mami 20? v smislu, da naj da za ma?o za starga fotra, ki je pokojni ?e genau 20 let. :blush:

 

party0035:

 

 

Hmmmmmm ne zastopim?!?!?!?! Zakaj si pa dal za ma?o za starga fotra, ki je ?e pokojni? Kaj si pa pomagal starmu fotru s tem, ?e ga pa ve? ni?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dvomim.

Ko sem jaz delal hi?o vem, da si tri leta nisem kupu novih hla?. Na dopust, ali kak?no morje itd... 4 leta niti pomislit nisem upal. Vse je ?lo iz rok v usta, pa v maksimalni limit na teko?em ra?unu. ?ena je delala v firmi, ki je takrat propadala. Pla?e ni blo. ?eblji so bili dragi, da sem vsakega vsaj trikrat uporabu. Cvek spulit poravnat pa zabit nazaj vdrugo dilo. Sam sem se nau?u zidat, polagat keramiko, frajhat, sam sem naredu vodovod, kanalizacijo, centralno itd....Totalen univerzalc.

?e zdaj imam ?ivo v spominu, ko smo pokrivali in sem se zve?er, po kon?anem delu ozrl na mojo lastno hi?o, ki je dobila streho. Zjokal sem se od sre?e, saj je bla moja ?ivljenska ?elja in cilj imeti lastno hi?o, kamor se bomo s familjo enega lepega dne preselili iz tiste podstre?ne luknje.......................ne bom nadaljeval zgodbo, ker sem s ?ustvi ?ist noter padu.

Verjem, ni nam blo lahko.

Hmmmmmm ne zastopim?!?!?!?! Zakaj si pa dal za ma?o za starga fotra, ki je ?e pokojni? Kaj si pa pomagal starmu fotru s tem, ?e ga pa ve? ni?

 

ooooooooo zdaj sem se pa ?e jaz zjokal!

Res si car svaka ti ga na ?ast! Itaq dana?na mladina pa tako ali tako ne znamo ni? delat,in vse nam je postlano;)

svoje probleme res da najbolje zaupa? kakemu lokalnemu ?upniku ,morda bo v ta namen naredil sv.ma?o in naredil pobirko zate!

:prstgor:

Drga? pa kako naj ugasnem vse to kar si napisal,ventilator,radio it. ?e sploh avta nimam -pa mi to razlo?!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

svoje probleme res da najbolje zaupa? kakemu lokalnemu ?upniku ,morda bo v ta namen naredil sv.ma?o in naredil pobirko zate!

:prstgor:

 

 

Kot vidim tud ti redno hodi? k ma?i, saj si na teko?em z vsem in to?no ve? kaj in kako kak?en ?upnik denar lahko pobira. Zanimivo res. Si nisem mislu, da ste tukaj tako pobo?ni.

 

 

Drga? pa kako naj ugasnem vse to kar si napisal,ventilator,radio it. ?e sploh avta nimam -pa mi to razlo?!

 

Kako pa pol ve?, da te telefon med vo?njo ni? ne moti? A ti je tud to tvoj ?upnik povedal?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hja lej nekje moram pridobit informacije o va?kih posebne?ih in kateri ima najbol?i cvi?ek na dolenskem :P

Zato pa sem te pra?al da mi obrazlo?i! ker ti meda ve? ve? kot sam Noris!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hja lej nekje moram pridobit informacije o va?kih posebne?ih in kateri ima najbol?i cvi?ek na dolenskem :P

Zato pa sem te pra?al da mi obrazlo?i! ker ti meda ve? ve? kot sam Noris!

 

:bravo:

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hja lej nekje moram pridobit informacije o va?kih posebne?ih in kateri ima najbol?i cvi?ek na dolenskem :P

Zato pa sem te pra?al da mi obrazlo?i! ker ti meda ve? ve? kot sam Noris!

 

A teb tvoj ?upnik pri ma?i pove kdo ima najbolj?i cvi?ek na dolenjskem?

Mate zanimivga ?upnika, moram priznat.

Kdo je Noris, a va? ?upnik?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

itak da nam pove! Sj je dolenc :jezicek: Kaj te je postalo strah da bi po?infal tvojo ?lahno kapljico!?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.