Skoči na vsebino

barva za avto


Priporočeno sporočilo

Ker mi rjavi spodnji rob sprednjih vrat (mazda letnik 2005!), sem se odlo?il, da bom to saniral. Zanima me, kje mi priporo?ate, da kupim barvo (2dl) v LJ?

 

Mogo? se bi spla?alo zapeljati do BTCja a ni 12 let na prerjavenje? Seveda ob dolo?enih pogojih, ampak kar nekaj primerov so re?ili....mogo?e imajo dober dan, pa re?e? da jih na forumu fulll hvalimo :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo? se bi spla?alo zapeljati do BTCja a ni 12 let na prerjavenje? Seveda ob dolo?enih pogojih, ampak kar nekaj primerov so re?ili....mogo?e imajo dober dan, pa re?e? da jih na forumu fulll hvalimo :D

 

Je, ja ... te?ava je, da avto na zadnjem servisu (predno sem ga kupil) ni bil pri poobla??enem serviserju. Tole z vrati je pa res katastrofa, bom ob prilo?nosti dal gor slike! Sem bral, da je ena serija Mazde 3 (ostale so ok) imela napako in so vsa vrata rjava. ?e si vozil na poobla??en servis so popravili, sicer ne (?eprav so priznali, da so zaj*). Tudi ?e kupuje? Mazdo 3 preveri spodnji rob vrat - eno sem videl pobarvano in nisem vedel v ?em je fora. Nekdo je verjetno samo z barvo ?el ?ez, kar pomeni, da ti bo enkrat vse prerjavelo, pa sploh ne bo? vedel (cigani! :hudicek: )

 

 

?e vedno pa i??em barvo za avto :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

gre? v mavrico pa jo zme?ajo!

vsaj v?asih so jo ! ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je....so bili vpoklici glede teh vrat.....je pa res da je fino da si na poobla??enem, ker druga?e niti tvojega kontakta nimajo, sploh ?e nisi 1. lastnik....jest sem dobil pismo na dom....se oglasil in so za??itili zadevo (notranjost vrat)...je ?e 2 tedna negrav?no smrdel.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poklices mazdo centr...poves potrebno stevilko...in on ti pove stevilko barve (primer W16)

gres pol v MAVRICO in ti jo tm majstr namesa kokr jo bos rabu...vprasu te bo pa tut kako misles pact to zadevo...z pistolo,al na roke...in ti bo on vse zrihtu...mesajo jo pa v crnucah mavrica...ce si z lj ti nav tezko...al pa kje drugje. :prstgor:

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poklices mazdo centr...poves potrebno stevilko...in on ti pove stevilko barve (primer W16)

gres pol v MAVRICO in ti jo tm majstr namesa kokr jo bos rabu...vprasu te bo pa tut kako misles pact to zadevo...z pistolo,al na roke...in ti bo on vse zrihtu...mesajo jo pa v crnucah mavrica...ce si z lj ti nav tezko...al pa kje drugje. :prstgor:

 

 

?tevilko barve ?e vem, tako da bom to predvidoma ta teden zrihtal! Hvala ;)

 

 

Ne, o?itno ni pocinkano ... Avto je sicer super, samo tole mu pa fali sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.