Skoči na vsebino

Ponudnik mobilnih storitev - katerga vzet?


Z M A J

Priporočeno sporočilo

ni re?eno, js morm prestavit sam v primerih, ?e se res nahajam kje Bogu za hrbtom

 

Jaz sem tam ?e doma, tako da se na?eloma vsak dan tja vrnem in od tam odrinem, kadar ne spim pri kak?ni deklini. :cheers::jezicek:

 

Ravnokar sem bil na Si.mobil-u, pa spremenil paket (nisem se ?e naprej o?enu z njimi), prej sem imel TRI ZATE, zdaj pa M ZATE, bom pa? imel mal cenej?, ko najdem pa npr. pri Tu?u dobro opcijo, pa samo stran. :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 82
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Jaz sem tam ?e doma, tako da se na?eloma vsak dan tja vrnem in od tam odrinem, kadar ne spim pri kak?ni deklini. :cheers::jezicek:

 

Ravnokar sem bil na Si.mobil-u, pa spremenil paket (nisem se ?e naprej o?enu z njimi), prej sem imel TRI ZATE, zdaj pa M ZATE, bom pa? imel mal cenej?, ko najdem pa npr. pri Tu?u dobro opcijo, pa samo stran. :vesel:

 

hja tam u Podhru?ki ?e mobitel mrkne :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tam blizu domuje moja stara mat in ima tud z omre?jem Mobitel kar te?ave (lovi samo v dolo?enih predelih bajte). :aaaaa:

 

Moja Sutjeska je pa lih tok v bolj?i poziciji, da se tudi s Simobilom ?e da nekako komunicirat (no v gara?i vsekakor ne, pol pa vsak ?tuk ko si vi?je, je bolj?e). :vesel:

 

Je pa sicer orto hud ime kraja PODHRU?KA, to mi takoj asociira, da se ga je nekdo nalizal k kojn :vino: pol pa oble?al, drevo pa je bilo pa? hru?ka, jebiga (v stilu nekoga z na?ega 1.leto?njega piknika). :cheers::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tam blizu domuje moja stara mat in ima tud z omre?jem Mobitel kar te?ave (lovi samo v dolo?enih predelih bajte). :aaaaa:

 

Moja Sutjeska je pa lih tok v bolj?i poziciji, da se tudi s Simobilom ?e da nekako komunicirat (no v gara?i vsekakor ne, pol pa vsak ?tuk ko si vi?je, je bolj?e). :vesel:

 

Je pa sicer orto hud ime kraja PODHRU?KA, to mi takoj asociira, da se ga je nekdo nalizal k kojn :vino: pol pa oble?al, drevo pa je bilo pa? hru?ka, jebiga (v stilu nekoga z na?ega 1.leto?njega piknika). :cheers::hohoho:

 

al pa se je nalil doma?ga hru?kovca :D

 

pred tvojo bajto je men tu?mobil uredu vleku, ?e se prov spomnem :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni re?eno, js morm prestavit sam v primerih, ?e se res nahajam kje Bogu za hrbtom

 

Wtf, js NIKOL ?e nisem ro?no menjal omre?ja, ba vse dela bp.

Prenos podatkov je do cca 60 mega na mesec v?tet v bilokaterem gostovanju(tudi po evropi), ostali 6Gb pa samo v omre?ju Tu?-a, zame optimalno pa doma NIMAM tu?evega signala, doma pa Wi-Fi in mi je vseen za podatke. :harhar:

 

Skratka zame je ok in se mi spla?a, je pa res da mora vsak ocenit kaj rabi in kje rabi, potem pa se odlo?it glede na pokritost in nazadnje ?ele za ceno.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wtf, js NIKOL ?e nisem ro?no menjal omre?ja, ba vse dela bp.

Prenos podatkov je do cca 60 mega na mesec v?tet v bilokaterem gostovanju(tudi po evropi), ostali 6Gb pa samo v omre?ju Tu?-a, zame optimalno pa doma NIMAM tu?evega signala, doma pa Wi-Fi in mi je vseen za podatke. :harhar:

 

Skratka zame je ok in se mi spla?a, je pa res da mora vsak ocenit kaj rabi in kje rabi, potem pa se odlo?it glede na pokritost in nazadnje ?ele za ceno.

 

pa ti ma? FREE40 paket itaq ma? tut v ostala omre?ja brezpla?no :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za moje pojme je bil zmagovalni paket Simobilov Preprosto zame, ki ga je bilo mogo?e skleniti le od za?etka decembra lani pa do konca januarja letos (pojavil pa se je v nekaj dneh po Mobitelovem paketu 2012 in navalu uporabnikov na ta paket). Vklju?uje 1000 min v Simobil, 1000 minut v druga omre?ja, 1000 SMS/MMS, 1000 Mb podatkov za 19,90 ?. To je vrh glave, razen ?e res ekstra visi? na netu preko telefona.

 

Ne delam na Simobilu in ne delam reklame, ampak sem ga sklenil tudi sam za zasebno ?tevilko, ?eprav so prasice Simobilove zara?unale 40? za prehod na ta paket. Glede takega "ekstra zaslu?ka" so pri Simobilu kar po?rtni, saj se vsi spomnimo njihove neslavno propadle ideje o uvedbi letnega "nadomestila" v vi?ini 10? za vse (pazi to) morebitne administrativne zadeve... <_<

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So kar po?rtni na gnar, to je res - danes so mi takoj zacolal 10? ob menjavi paketa. :cheers::jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So kar po?rtni na gnar, to je res - danes so mi takoj zacolal 10? ob menjavi paketa. :cheers::jezicek:

 

to je pa pri tu?u isto...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede omre?ja je potrebno gledat generalno sliko, in generalno je Mobitel ?e vedno najbolj?e omre?je - je pa res, da je med dra?jimi. V ?asu novega leta so imeli odli?en paket - 2012. Sedaj je nekaj podobnega povezani 23, ki je za povpre?nega uporabnika ?isto dovolj.

 

Zato ostajam na Mobitelu... ja je malenkostno dra?ji sam pri manj kot 10? porabe na mesec to ni glih stro?ek. Lahko pa bi imel mal ni?jo ceno prenosa podatkov. :angry2:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

theBill a prihajajo ?e leto kaki telefoni, ki so cenovno sprejemljivi in dovolj zmogljivi.

 

SG Ace je mali in ?voh

SG S Advanced bi bil primeren samo je pa ?e cena velika nekaj vmes.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede prihajajo?ih telefonov nimam pojma, ne delam pri trojici velikih (Mobitel, Simobil, Tu?), tolk da ti vem povedat samo to, kar mimogrede izvem od poobla??enih posrednikov.

 

Ko ravno Samsung Galaxy Ace omenja? - pri Mobitelu naj bi kmalu imeli Samsung Galaxy Ace 2. Od aktualnih "tra?ev" je to to :D

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam uporabljam simobilov paket preprosto zame; stro?kovno gledano verjetno najbolj ugodna varjatna, kot je blo ?e zapisano :D kar mi gre pri simobilu na k....je nenadno zgubljanje signala...da mi 2x pade signal na nulo in posledi?no prekine pogovor na AC Ljubljana - Jesenice, je pa nezasli?ano. Enkrat pri Vodicah, drugi? pri Naklem :angry2: na simobilu pa vedno dobim enak odgovor - imamo zabele?eno, bomo uredili v najkraj?em mo?nem ?asu.. :wacko:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede prihajajo?ih telefonov nimam pojma, ne delam pri trojici velikih (Mobitel, Simobil, Tu?), tolk da ti vem povedat samo to, kar mimogrede izvem od poobla??enih posrednikov.

 

Ko ravno Samsung Galaxy Ace omenja? - pri Mobitelu naj bi kmalu imeli Samsung Galaxy Ace 2. Od aktualnih "tra?ev" je to to :D

 

 

pri nas imamo ?e v ponudbi in ACE2 in Mini2 :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

@TheBill (kot insider v teh vodah), me zanima kak?en bi bil tvoj trenutni nasvet glede ponudnika in paketa?

 

In kaj si misli? o Mobitel paketu 2013? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest ?e o tem razmi?ljam http://www.bob.si/ponudba/bob-narocniski-paket/bigbob ...?eprav ne vem kje je ke?. 9,90 eur 1000min v vsa omre?ja, in 1000 sms-ov, prenosa podatkov ne rabim ker je ?e tko al tko skor povsod WI-FI (kafane,?tacune,firme,...)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest ?e o tem razmi?ljam http://www.bob.si/ponudba/bob-narocniski-paket/bigbob ...?eprav ne vem kje je ke?. 9,90 eur 1000min v vsa omre?ja, in 1000 sms-ov, prenosa podatkov ne rabim ker je ?e tko al tko skor povsod WI-FI (kafane,?tacune,firme,...)

 

 

Ce ne rabis prenosa podatkov... in ti je to prevec kolicin, je zanimi mogoce se miniBOB, jjer za 6,90? dobis 200 minut v vsa omrezja in 200 SMSov :) >> http://bob.si/ponudba/bob-narocniski-paket/minibob

 

Ce vseeno potrebujes prenos pdoatkov pa za 5? mesecno dobis se 1GB podatkov ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@TheBill (kot insider v teh vodah), me zanima kak?en bi bil tvoj trenutni nasvet glede ponudnika in paketa?

 

In kaj si misli? o Mobitel paketu 2013? :)

 

Hehe, no o tem sem govoril pred 2 mesecoma, prednovoletni ?as in se bodo spet stepli za uporabnike.

 

Paket 2013 je top + najbolj?e omre?je. 2013 enot porablja? dejansko za tisto, kar rabi?, ker tistih 500 ali 1000 SMS itak noben ne porabi, razen redkih najstnikov.

 

Bob je zanimiva zadeva, ampak ima tudi svoje slabosti - ne da se dobiti telefona preko njih (razen low-end), torej ti ostane nakup novega v prosti prodaji/rabljenega, bolj ?voh customer support, brez fizi?nih prodajnih mest, kjer bi lahko urejal kakr?nekoli te?ave - Simobilovi posredniki ga ne dr?ijo. Trenutno se po feedbacku ?e na 090 ?tevilki ?aka lep ?as na operaterja, na brezpla?ni ?tevilki pa ?e precej dlje. Na koncu je pa ?e to, da uporabljajo Simobilovo omre?je, nad katerim si pa ?e prej bentil.

 

?e bi se sam odlo?al, bi izbral 2013, se pa spla?a po?akat, kaj bo dal Simobil ven kot odgovor na 2013.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom tudi ?e jest po?akal, tale Mobitelova akcija je tudi zanimiva....men je vseen kje sem, samo da je ceneje in da je omre?je zanesljivo. Trenutno imam M ZATE, ker mi je avgusta zaradi moje MLADOSTI :) potekel Orto v nulo. ?e Simobil kej pamtnega ven rukne takoj zamenjam, mi je v?e? tudi zato ker si na netu spremenim paket in je to to....telefonov ne rabim tako da konc z vezavam. ....a je pri BOBU popolnoma isto omre?je,ista pokritost al so kak?ne cake kje?? Vem da je to Simobilovo vse skupaj....ker cena mi res ne gre v glavo, nekaj tudi v tujini vsak mesec porabim pogovorov in sms-ov, kar bi me pri bobu verjetno ornk vsekal.

 

Sem kar semle prilepu, da ne bo Loj-zi kej hud da mu temo smetimo, to je namre? dovoljeno le njemu samemu. :cheers:

 

@Bill - glede starosti pa verjetno ni nobenih omejitev? Pred leti mi je bil na ko?o pisan paket ORTO, ki pa sem ga "prerasel" oz. se preve? postaral. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem kar semle prilepu, da ne bo Loj-zi kej hud da mu temo smetimo, to je namre? dovoljeno le njemu samemu. :cheers:

 

@Bill - glede starosti pa verjetno ni nobenih omejitev? Pred leti mi je bil na ko?o pisan paket ORTO, ki pa sem ga "prerasel" oz. se preve? postaral. :blush:

 

Jest pa gledam kje je moj post :hohoho: sem mim vsekal zgleda.

Pomoje da ni, druga?e bi pisalo, pri orto paketih pa je, zato mi pa smrdi zdej ker je kar dra?je vse skupaj...bomo vidli kak?ne bodo kaj novoletne akcije.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.