Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Danes se peljem iz slu?be, ko se mi je najprej pri?gala DPF lu?ka. Nekaj ?asa veselo utripa, potem pa se ji pridru?ita ?e lu?ki za dsc in pa check engine (oran?na), kot ka?e slika. ?al nisem na?el lep?e, a tisti k poznate boste ?e vedli. Samo obna?anje avta se mi je zdelo kot da je rahlo ?vphnej?i, da ne razvije polne mo?i, a ni neke drasti?ne razlike.

Avto ima 137.000 km. Ker sem ga kupil pri 16000 km in takrat tudi servisiral, sem potem vsak servis poskusil nategnit, da bi pri?el do okrogle cifre. Zadnji je bil narejen na 98500, oni na 120.000 pa ne vem to?no.

 

Avto je CD 89kW letnik 2007, ve?inoma se vozi ve? kot 50 km ?e se ?e pelje, torej ni neka 2 km drkarija po mestu.

Nivo olja je cca 2 cm pod x-om, kar je glede na to da je avto slaba 2 tiso?aka pred servisom, normalno. Je pa zlo ne?itljivo tole od?itavanje s te palice. Ampak pustmo to ni bistveno.

 

A je mo?no, da se ta interval skraj?a za kak tiso?ak kilometrov kar samodejno? To bi razlo?ilo utripanje DPF.

 

Kaj ga pa boli da mi gorita ostali dve lu?ki?

 

Hvala za nasvete.

 

LP,

post-3203-1361226499_thumb.jpg

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala Boss. Tega se neb nikol sam domislil.... <_<

 

Pri?akoval sem odgovor v skladu z izku?njami, kaj bi lahko bilo. Avto bom ?e dal na servis samo fino bi bilo vedet preden mi mehanik pove kaj ga boli. Spet.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen.

 

Jaz sem imel enako te?avo, kot ti. Po dveh priklopih na ra?unalnik, mi miso na?li nobene napake. slu?ajno sem bral na nem?kemu forumu v zvezi z to napako in zasledil, da je mo?nost teh lu?k slaba baterija. ker ra?unalnik pri vsakem v?igu pregleduje sistem in kar o?itno nima dovolj ?troma oz. amperov baterija se te lu?ke pri?gejo. Meni je tudi svetila lu?ka od abs. No torej jaz sem zamenjal baterijo in pri drugem v?igu so se mi lu?ke samodejno vgasnile.

 

To je moja izku?nja.

 

Uro?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen.

 

Jaz sem imel enako te?avo, kot ti. Po dveh priklopih na ra?unalnik, mi miso na?li nobene napake. slu?ajno sem bral na nem?kemu forumu v zvezi z to napako in zasledil, da je mo?nost teh lu?k slaba baterija. ker ra?unalnik pri vsakem v?igu pregleduje sistem in kar o?itno nima dovolj ?troma oz. amperov baterija se te lu?ke pri?gejo. Meni je tudi svetila lu?ka od abs. No torej jaz sem zamenjal baterijo in pri drugem v?igu so se mi lu?ke samodejno vgasnile.

 

To je moja izku?nja.

 

Uro?

 

HVALA. Moj akumulator je star 2 meseca cca. Upam da ni to.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jutri gremo na o?ivljanje mrli?a. PA da vidmo kaj ga boli. Avto je ob utripanju dpf lu?ke (utripat za?ne po cca 10 min vo?nje) bistveno slab?e odziven. Bomo ?e odkril kaj je. Samo upam da ni kaj povezanega z mnogo ?????.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gustav, kaj pa ?e Pelka pokli?e?, da se nehajo ugibanja, ta ponavadi ?e iz glave pove kako in kaj. :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pelko ti zrihta ceneje. Druga?e pa probaj kje na servisu, ?e mogo?e koga pozna?. Jaz sem jo pred leti dobil za 230?, imel sem pa tudi ponudbo za 250?takrat. Z delom vred.

 

Originalna?

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je prekora?en servisni interval, lu?ka NE UTRIPA, ampak NEPREKINJENO GORI.

 

:P

 

Wrong, ravno obratno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem jo kupil na netu in zamenjal sam.. : http://www.ebay.co.uk/itm/Mazda-6-2005-07-...r-/220929591881

 

tud jaz sem na?el za 175 funtov, tok v vednost kako nas lupijo evropski servisi (v nem?iji je bla cena 615?). Kako je pa s carino in garancijo?

post-3203-1361359760_thumb.jpg

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tud jaz sem na?el za 175 funtov, tok v vednost kako nas lupijo evropski servisi (v nem?iji je bla cena 615?). Kako je pa s carino in garancijo?

 

Carine ni, kar se ti?e garancije mora? pisat prodajalcu...jaz sem kupil ?e kar nekaj stvari za mojo ?estko v angliji in so cene ve? kot pol ni?je kot pri nas. So pa tudi rabljeni avti neprimerno cenej?i.

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jA, RABI? samo ?e en dvigal, od?raufa?, zamenja?, pr?raufa?...:D job done. Vpra?anje pa je, a je treba na testerju kaj resetirat? ?e ne pa kupi, pa naj ti Pelko zamenja.

 

Ne rabi? ni? resetirat z testerjem, na?eloma se po par kilometeih izklopi lu?ka, ?e ne odklopi? akumulator za dobro minuto in bo problem re?en.

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e tok bolj? potem :-) Sam vedet mora? ?e katero zamenjati, ker tam na filtru jih je ene par, ?e se ne motim.

 

Lambda je smo ena. :harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem re?en. Ker sem vedel, da v?eraj ne bo menjave lambde, jo je mehankar vzel ven in spucal. Zaenkrat dela. Reku je da lahko dela 1 dan ali pa 10 let. Se pravi upam da tisto drugo in ne pipam ni?. Ko pa crkne pa E-bay ali Pelko.

 

thnx za support. Spet ste se izkazali, vsi po vrsti.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.