Skoči na vsebino

Nakup nove Mazde 6


b mx-6

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 89
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

hmmm ?udno... iz tiste slike sode? ni zagorelo pod sede?om :ne vem:

 

Ne vem, ?e lahko iz tiste slike sklepa?, kje je zagorelo. A si ?e kdaj videl, kako gori avto? V kabini je precej plastike in podobnih materialov, ki gorijo zelo intenzivno in ogenj se zaradi velike vro?ine hitro raz?iri na ostale dele. V motorju zagori tudi olje in plastika.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, ?e lahko iz tiste slike sklepa?, kje je zagorelo. A si ?e kdaj videl, kako gori avto? V kabini je precej plastike in podobnih materialov, ki gorijo zelo intenzivno in ogenj se zaradi velike vro?ine hitro raz?iri na ostale dele. V motorju zagori tudi olje in plastika.

 

Vsak pozar se analizira in ugotovi kje se je zacel. Marko ki je gasilec ti je lepo napisal. Tu je evidentno zagorelo v motorju. Do olja pa ogenj ne pride kar tako hitro, ce pa bi se vnel od tele karoseeije ne bi bilo vec veliko.

Streha je 5x lepsa od pokrova motorja, pa se pozarna stena je vmes

 

http://paultan.org/2013/03/27/mazda6-recal...rs-in-malaysia/

 

Tale slika mi nekak soupada s pozarom, se posebej tisti crni box v desnem spodnjem delu avta

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na sliki se vidi, da so na havbi ostanki gasilnega sredstva. ?e najbolj bi na po?ar v motorju lahko sklepal po celih (vsaj tako je videti na sliki) zadnjih steklih. Sam sem bil pred nekaj leti pri?a po?aru v enem avtu. Ko se je enkrat razvila dovolj visoka temperatura, je zgorelo ?isto vse, kar lahko zgori. Plameni so segali vsaj 10m v nebo. Vro?ina, ki je pri tem nastala, je stopila plasti?ne dele na avtih, ki so bili parkirani vsaj 5m stran. Ti se niso v?gali, jim je pa plastika dobesedno odtekla. ?e je med motorjem in kabino po?arna pregrada, potem je najbr? res bolj verjetna mo?nost, da se je po?ar za?el v motorju.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je kdo prebral tole

 

"It added that 2.5 litre vehicle deliveries have been halted until rectification work is complete, and that customers have been informed about the delay in delivery. The Mazda6 made its official debut in Malaysia last week. "

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yep ta sistem naj bi bil le v 2.5...zato ne vem zakaj taka kolobocija...

sicer pa ne vem a nima varovalke, izklopa ali katerekoli druge faking opcije da se izklju?i in vozi? naprej do zamenjave???

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Maleziji imajo i-ELOOP samo 2.5L. V Evropi je to vezano na opremo in ga ima tudi 2.0L in seveda vse dizlarke.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yep ta sistem naj bi bil le v 2.5...zato ne vem zakaj taka kolobocija...

sicer pa ne vem a nima varovalke, izklopa ali katerekoli druge faking opcije da se izklju?i in vozi? naprej do zamenjave???

 

Od kje pa zdej ta info - ieloop je odvisen od opreme in je v vseh najbolj opremljenih z oznako opreme Revolution. To pomeni tako mo?nej?i 2.0i bencinar kot 2.5i in seveda oba 2.2 dizla.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od kje pa zdej ta info - ieloop je odvisen od opreme in je v vseh najbolj opremljenih z oznako opreme Revolution. To pomeni tako mo?nej?i 2.0i bencinar kot 2.5i in seveda oba 2.2 dizla.

 

Prebral sem ampak ocitno velja za neevropski trg (kjer verjetno niti DPf ni potreben)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mogo?e kdo pozna podatke za plati??a, ki jih uporablja nova ?estica? Sam sem iz neuradnih virov zasledil tole:

 

PCD: 5x114.3

Offset: 50>

Bore: 67.1

Fittings: M12x1.5 nut Length:

Recommended: 225/55R17 (standard factory tire)

 

Factory wheels are: 17x7.5 and 19x7.5, Offset +50.

 

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

plati??a za 16'' so 215/65/16

 

Kar se ti?e menjave pretvornika nimam to?nega podatka kdaj bo. Mazda si je zadala plan realizacije zamenjave teh delov do nekje sredine maja.

Pa glede na to, da je avto pri?el 3mesece prej nimam sile da ga ?im prej odpeljem. Naj se porihtajo zadeve kot treba, da potem ne bo spet kak?nih neljubih dogodkov.

Je pa trenutno sparkiran v salonu avtohi?e

Objavljena slika

Se pa menjava vr?i prednostno pri vozilih, ki so ?e registrirana - predana kupcem.

Potem pa sledijo ostala vozila, ki so ?e pri prodajalcih.

Ti pretvorniki se bodo menjavali tudi v Antwerpnu preden jih dostavijo avtohi?am.

 

Sama zamenjava res traja le 60min, vendar pa potem po?akajo ?e 24h, da premerijo napetosti v samem sistemu in ?e je ok lahko lastnik prevzame avto.

Npr. v Nem?iji potekajo te zamnjave dokaj pospe?eno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Moja je v?eraj zapeljala na cesto. V?eraj sem naredil nekaj ?ez 50km. V?e? mi je lega na cesti. Nekoliko tr?e podvozje in 19" gume se po na?ih ovinkih kar dobro obnesejo. Zmotilo me je edino to, da se predvajanje iz USBja za?ne ob vsakem zagonu avta od za?etka in ne tam, kjer se je prej nehalo. Mogo?e je celo v kak?nih nastavitvah kaj, v?eraj ?e nisem imel ?asa preverjati. ?ez praznike planiram okoli 1200km dolg izlet in bom na?tudiral tudi nastavitve na obeh ra?unalnikih.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede USB klju?ka.

Imel je kolega te?ave prav take kot tvoja.

Probaj z malo bol?im USB klju?kom. Zakaj to pravim, ker z mojim je delalo tako kot treba in se je predvajanje za?elo tam kot se je kon?alo. Pri njemu pa vse od za?etka. ko je zamenjal je zadeva delala kot mora ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za info. Sicer sem prav za Mazdo kupil en nov 64GB klju?. Druga?e pa kar nekaj od svoje zbirke nosim na telefonu in mi je tudi funkcija Bluetooth audio v?e?.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za info. Sicer sem prav za Mazdo kupil en nov 64GB klju?. Druga?e pa kar nekaj od svoje zbirke nosim na telefonu in mi je tudi funkcija Bluetooth audio v?e?.

 

morda je prevelik probaj z man?o kapaciteto(za vsak slu?aj)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bo pomagalo... Vsak USB klju?ek ti bo ob zagonu avta bralo od za?etka. Tak je Software radija.

 

Zaenkrat pomaga le kaj takega:

 

ampak potem zgubi? nastavitve za zaklepanje/odklepanje vrat (Door Locks), nastavitev lu?i (Lighting Control) in nastavitev brisalcev (Wiper Control).

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom pa? v mapo z nani?jo ?tevilko skopiral najbolj poslu?an album, ali pa ve? uporabljal BT audio, ker je v tem primeru zadeva odvisna od telefona.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bo pomagalo... Vsak USB klju?ek ti bo ob zagonu avta bralo od za?etka. Tak je Software radija.

 

Stroker ima prav in dokler ne bo kake posodobitve softwera se bodo predvajale skladbe vedno od za?etka.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kera ?alabajzarija, kako si lahko sploh kaj tako neumenga privo??ijo, povratek v kameno dobo ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.