Skoči na vsebino

Dvigalka za Mazdo 6 (kje se nahaja?)


Priporočeno sporočilo

ma sej bom kupu rezervno za 6-ko, boljs dat 100 eur pa mas mir, kot pa eventuelno se zajebes pa zacnes delat konkurenco ally in daskanu v "pojamrjajte" in jebes vse po spisku ob 3 ponoc :P

 

He he....za dol bi rabil ti kr uno varianto z gumo na zadnjih vratih :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 50
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

ma sej bom kupu rezervno za 6-ko, boljs dat 100 eur pa mas mir, kot pa eventuelno se zajebes pa zacnes delat konkurenco ally in daskanu v "pojamrjajte" in jebes vse po spisku ob 3 ponoc :P

 

js bom tudi kupu eno rabljeno feltno z gumo. tko da labi ce bos kj zvedu ali bos porajtal 2feltni racunaj se mene zravn ok.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js bom tudi kupu eno rabljeno feltno z gumo. tko da labi ce bos kj zvedu ali bos porajtal 2feltni racunaj se mene zravn ok.

 

Potem vama je bolje da poi??eta koplet feln od mazde pa si jih razdelita oz ?e kak?no prodata po potrebi.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ne jaz rabim uno tanko rezervno, kot je mela prejsnja 6-ka...ker se ta manjsa bo problem, ker je prtlajznik v novi zapolnjen z enimi predali in je nimas kam spravt...

 

npr http://www.ebay.co.uk/itm/SPACE-SAVER-WHEE...=item20bad090e2

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ne jaz rabim uno tanko rezervno, kot je mela prejsnja 6-ka...ker se ta manjsa bo problem, ker je prtlajznik v novi zapolnjen z enimi predali in je nimas kam spravt...

 

npr http://www.ebay.co.uk/itm/SPACE-SAVER-WHEE...=item20bad090e2

 

 

Samo potem je treba tisto peno predelat... ki je okoli wooferja, ki je vstavljen v prostor, kamor pase rezervno kolo ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

gre? na gradbi??e pa ga od prve samokolnice dol od?raufa?.

 

Ampak Labi a se zaveda?, da s takim biciklom sme? najve? 80km/h vozit - a sploh zna? it tako po?asi :ne vem:

 

A ni bolj? fliknt notri eno od zimskih gum na plati??u. Pri stari gre lepo notri in tud woofer je ?el v sredo. Samo mal je blo treba skraj?at distan?nike od plasti?ne podlage, da so ustrezali ?irini gume.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma tam, kjer bo (eventuelno) pocila guma gres lahko najvec 60...pa ne zarad policajev ampak ker na delih manjka asfalt...

 

bomo vidli, sej pravim, do zdaj nisem mel nikoli problemov, sam ne bi glih zdaj k nimam rezerve obstal v vukojebini

 

je pa tud varianta z zimsko gumo...

 

sem pa tudi studiral navodila kako se napolne guma s tisto peno..kar lep proces vse skupaj

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Jest sem jo enkrat rabil pri prejsnji sestici in je nisem nasel... Klicem na stevilko MES-a pa tudi niso vedeli, kje se nahaja... Potem sem klical se Majesa in mi je potem razkril, kje se nahaja... Sem potem pogledal tudi v prirocnik in je lepo pojasnjeno, kje se skriva... Tudi sedqnja jo ima na istem mestu... Ceprav nima rezervne gume ampak samo sprej in pumpo...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...

Imam Mazdo 6 karavan (letnik 2016), ki nima rezervne gume - ima komplet (sprej/peno) za popravilo predrte gume.

Prav tako nima dvigalke in klju?a za matice - preverjeno v navodilih, kjer pi?e, da nekateri modeli nimajo dvigalke in klju?a. Preventivno sem preveril tudi predal, na desni strani prtlja?nika - prazen.

 

Ima kdo vi?ka dvigalko in bi jo prodal? Tisti, ki ste kupili novo - kak?na je cena nove? Obstajajo kak?ne aftermarket zadeve in so ustrezne za uporabo na M6 in se jih da spraviti v predal, namenjen za dvigalko?

Kateri klju? predlagate - potrebujem takega, ki ima izmenljivo glavo ali pa 2 klju?a, ker je dimenzija vijakov na letnih (21mm) in zimskih (19mm) plati??ih razli?na.

Nekje sem ?e prebral (zelo verjetno na tem forumu), pa sedaj ne najdem kje in nisem prepri?an kaj je prav, kak?na je velikost rezervne gume. 15'' ali 16''? ?irina gume in vi?ina gume sta pomembni?

 

?e sem kaj pozabi, pa dopi?ite/vpra?ajte  :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam Mazdo 6 karavan (letnik 2016), ki nima rezervne gume - ima komplet (sprej/peno) za popravilo predrte gume.

Prav tako nima dvigalke in klju?a za matice - preverjeno v navodilih, kjer pi?e, da nekateri modeli nimajo dvigalke in klju?a. Preventivno sem preveril tudi predal, na desni strani prtlja?nika - prazen.

 

Ima kdo vi?ka dvigalko in bi jo prodal? Tisti, ki ste kupili novo - kak?na je cena nove? Obstajajo kak?ne aftermarket zadeve in so ustrezne za uporabo na M6 in se jih da spraviti v predal, namenjen za dvigalko?

Kateri klju? predlagate - potrebujem takega, ki ima izmenljivo glavo ali pa 2 klju?a, ker je dimenzija vijakov na letnih (21mm) in zimskih (19mm) plati??ih razli?na.

Nekje sem ?e prebral (zelo verjetno na tem forumu), pa sedaj ne najdem kje in nisem prepri?an kaj je prav, kak?na je velikost rezervne gume. 15'' ali 16''? ?irina gume in vi?ina gume sta pomembni?

 

?e sem kaj pozabi, pa dopi?ite/vpra?ajte  :)

Zdravo!

Na avto netu poglej vse zbite in pokvarjene M6 in nato pokli?i. Tista ki ima dvigalko ima tudi vse potrobno za zamenjavo kolesa skupaj z kolesom.

 

lpM.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.