Skoči na vsebino

Kaj za obrambo pred norimi vozniki


Mraušk Mčk

Priporočeno sporočilo

js osebno znam ?ivce zgubit na cesti zarad takih pacientov.. ampak.. sm se navadu nekej.. raje pogledam stran in si mislim svoje.. ali zapeljem naprej.. karkoli da se izognem konfliktu.. ker se po nepotrebnem lahko naredi karkoli.. edino je pa ena stvar ki je ne toleriram in vsaki? povem vsakemu na glas.. ko ljudje parkirajo na parkingu za invalide:)..

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno mislijo, da so na cesti cisto sami ... :)

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje, tudi ?e ima? neko "preklo" v avtu, jo je potrebno znat uporabit (pustmo to, da si mora? upat in ne zmrznit v dani situaciji). Pred leti ko sem ?e malo treniral razne pretepa?ke varjante, sem poskusil s cca. 1m dolgo palico napasti kolega, ki je pa zelo ve?? v teh zadevah (boks, savate, tajski boks, krav maga, sistema, itd., skratka res obvlada? in ne nek lokalni trenirkarćek). :D

 

No lahko povem, da ga s palico nisem niti enkrat zadel ali udaril, pa re?mo da nisem totalni levak na tem podro?ju. :cheers:

 

Samo toliko v razmislek, sicer pa mirno in se ne pustit sprovocirat, pravijo da pametnej?i odneha. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje, tudi ?e ima? neko "preklo" v avtu, jo je potrebno znat uporabit (pustmo to, da si mora? upat in ne zmrznit v dani situaciji). Pred leti ko sem ?e malo treniral razne pretepa?ke varjante, sem poskusil s cca. 1m dolgo palico napasti kolega, ki je pa zelo ve?? v teh zadevah (boks, savate, tajski boks, krav maga, sistema, itd., skratka res obvlada? in ne nek lokalni trenirkarćek). :D

 

No lahko povem, da ga s palico nisem niti enkrat zadel ali udaril, pa re?mo da nisem totalni levak na tem podro?ju. :cheers:

 

Samo toliko v razmislek, sicer pa mirno in se ne pustit sprovocirat, pravijo da pametnej?i odneha. :prstgor:

 

no tle se ?is podpi?em pod zmaja.. tiha voda bregove dere.. :)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.