Skoči na vsebino

Kaj za obrambo pred norimi vozniki


Mraušk Mčk

Priporočeno sporočilo

Danes so imeli v Me?kator centru v Kranju neko prireditev za odganjanje kupcev, z mojo najdra?jo sva se tam slu?ajno (ne zaradi prireditve) zna?la vsak s svojim avtom ker me je pred tem peljala iskat mojo macdo na servis.

 

Situacija na parkplacu kaoti?na, vse table obvezna smer prekrite z vre?ami in zgleda da je bil odprt s parkiri??a samo severni izvoz. To je imelo v danem trenutku (verjetno konec neke prireditve) za posledico prakti?no ?ez cel parkplac klono ?akajo?ih na izhod in edini pametni na?in je bil, da smo se z vozili prihahajajo?imi iz gara?e na izhodu s parkplaca ?li "zadrgo". Tak na?in pa nekemu osebku ni bil povolji, sko?il je iz avta in stekel za avtom moje najdra?je (v njenem avtu je bil tudi na? mal?ek) in ga tudi dohitel. Jaz sem stal v koloni ene sedem avtov zadaj in bil ?e v nizkem ?tartu, vendar se je kretenko premislil in se vrnil na parkplac da bi se ?el policaja. Postavil se je pred kolono z odprtega parkiri??a in z rokami mahal voznikom iz gara?e, ki pa tako ali tako niso mogli ven zarad njegovega avta. Seveda so ga vsi napizdli in tip se je takoj pobral v avto.

 

Po letu 29 najve?ja kriza slovenceljnom o?itno vedno bolj kisa mo?gane. Moje razmi?ljanje je, da v teh ?asih nebi bilo slabo v avtu poleg trikotnika, ?arnic in prve pomo?i imeti tudi kak?no obrambno sredstvo. Sicer mi prvo na pamet pade, recimo, "Zolja", ampak mogo?e tud kak?en "sprej proti komarjem" nebi bil slab. Zanima me, a kdo od vas ima v avtu kaj tak?nega.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bejzbol kij v prtlja?niku, lesen iz Leclerca za 10?, ?e zapakiran s tisto plastiko ?ez. Uradno je za "darilo", ?e bi koga kaj ve? zanimalo, itak je pa zakrit v prtlja?niku in se ga ne vidi. Do sedaj ?e ni bilo potrebe po tem, da bi ga uporabil, upam da je tudi ne bo.

 

Je pa ena v redu in popolnoma legalna zadeva tisti raztegljiv klju? za kolesne matice, ali pa gasilski aparat v obliki kija, tudi kak?na ta velika mag-lite svetilka zna biti v redu.

 

Sodelavcu je nekdo ven iz avta s sekiro uletel, in to sredi Ljubljane. S tem da ga je sodelavec samo opomnil na trikotnik, ko mu je "gozdar" izsilil prednost. Sej ?lovek ne ve ve?, kaj si naj misli... <_<

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes so imeli v Me?kator centru v Kranju neko prireditev za odganjanje kupcev, z mojo najdra?jo sva se tam slu?ajno (ne zaradi prireditve) zna?la vsak s svojim avtom ker me je pred tem peljala iskat mojo macdo na servis.

 

Situacija na parkplacu kaoti?na, vse table obvezna smer prekrite z vre?ami in zgleda da je bil odprt s parkiri??a samo severni izvoz. To je imelo v danem trenutku (verjetno konec neke prireditve) za posledico prakti?no ?ez cel parkplac klono ?akajo?ih na izhod in edini pametni na?in je bil, da smo se z vozili prihahajajo?imi iz gara?e na izhodu s parkplaca ?li "zadrgo". Tak na?in pa nekemu osebku ni bil povolji, sko?il je iz avta in stekel za avtom moje najdra?je (v njenem avtu je bil tudi na? mal?ek) in ga tudi dohitel. Jaz sem stal v koloni ene sedem avtov zadaj in bil ?e v nizkem ?tartu, vendar se je kretenko premislil in se vrnil na parkplac da bi se ?el policaja. Postavil se je pred kolono z odprtega parkiri??a in z rokami mahal voznikom iz gara?e, ki pa tako ali tako niso mogli ven zarad njegovega avta. Seveda so ga vsi napizdli in tip se je takoj pobral v avto.

 

Po letu 29 najve?ja kriza slovenceljnom o?itno vedno bolj kisa mo?gane. Moje razmi?ljanje je, da v teh ?asih nebi bilo slabo v avtu poleg trikotnika, ?arnic in prve pomo?i imeti tudi kak?no obrambno sredstvo. Sicer mi prvo na pamet pade, recimo, "Zolja", ampak mogo?e tud kak?en "sprej proti komarjem" nebi bil slab. Zanima me, a kdo od vas ima v avtu kaj tak?nega.

 

 

Isto pomi?ljam tudi sam.

Sem imel v?eraj eno zgodbico, ko sem hotel iti iz avta in neumni ?mrklji eno primazati.

Se lepo parkiram za to ne vem kako bi jo imenoval (tudi ona je ?akala nekoga v avtu) in poslu?am muziko v avtu.

Pride njen pacient in fr?afela upali avti? in brez pogledat nazaj gre v rikverz kar na polno. Videl sem, da sploh ne gleda nazaj (seveda, ko je parkirala ni bilo nikogar za njo in valjda se situacija v pol ure ni mogla spremeniti po njeni logiki) in ji krepko potrobil.Ni?. ?e vedno je rinila nazaj.Dobro, da sem imel varnostno razdaljo kak?na dva metra.?e enkrat potrobim in frajla se ustavi kak?nih deset centimetrov (po moje, ker nisem videl ve? zadka njenega avtka) od mojega avta

Ko sem videl ?e, da se pogovarja po telefonu, sem mislil sko?it ven a je frajla ?e s polnim gasom odpeljala.

?e me ne bi bilo v avtu bi imel sedaj verjetno lepo poravnano masko in ?e kaj drugega spredaj.

?e bi bil policaj samo en dan... :angry2:

 

Zadnje ?ase se ve?krat vpra?am, kje nekateri novodobni vozniki kupijo izpit.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem vsega kaj imeti v avtu je predvsem v tem, da mora? biti tisto pripravljen tudi uporabit. Samo izstopiti in pomahat s ?emerkoli pa? to ?e je nekaj a sicer se morda sicer obnese v nekaj primerih. A slej ko prej boste morali zadevo nekje uporabit. Potem se pa za?nejo stro?ki. ?e "zmagate" vas bo zagotovo nekdo popisal in to?ba sledi. Ker imate verjetno slu?bo, vas bojo olupili. ?e pa oble?ite pa po Murphiju ne bo seveda nih?e ni? videl.

 

Tudi mahanje npr s pi?tolo je dvorezno, saj boste slej ko prej pomahali nekomu ki jo ima tudi sam in ?e imate smolo in je velik, ?rnih las in iz de?el biv?e juge, je zlo mala verjetnost, da je ne bo uporabil nazaj. Enako seveda lahko po?i film kakem preobremenjenem Janezu, ki ga doma sekirajo pubertetniki in ?ena, v slu?bi kak potenten ?ef, po mo?nosti 10 let mlaj?i od njega, vi boste pa ravno prav?nji za izliv vseh teh frustracij.

 

Okoli obrambe v avtih je zadeva precej delikatna. Saj tudi mene pogreje in bi ve?krat najraj?i stopil ven, a vedet je treba, ?e ima? namen stopit ven, je treba bit pripravljen iti do konca, kar pomeni ko on da nogo ven iz avta je treba z vso telesa silo se zaleteti v vrata da mu vsaj zlomi? nogo. To pa ne vem ?e je vredno. ?im pa on tudi stopi ven pa ne ve? ve? kaj bo - lahko te zmelje, lahko ubije pa potem? Je vredno? Drugo je ?e ima? ti 130 kil on pa 60. Se bo hitro umaknil, ?e nima pi?tolja. ?e je pa obratno si pa pe?en. NArod je vse bolj nezadovoljen in zafrustriran in samo ?aka takele prlike. Ko pa nastopi kratek stik, je pa hitro posledice zlo neugodne.

 

Seveda je drugo ?e si napaden. A jaz bi vseeno posku?al v okrilju vozila kaj re?it. Od moje ta??e kolegica je naletela na kolerika, ki ji je za?el na semaforju uni?evat avto ker je ustavila na rumeni. Ko je zbrcal vrata je ?el trgat brisalce ubogo prestra?eno ?en??e pa ga je stisnilo ob ograjo ker je iz strahu spustila sklopko. No to bi jaz naredu namenoma.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bejzbol kij v prtlja?niku, lesen iz Leclerca za 10?, ?e zapakiran s tisto plastiko ?ez. Uradno je za "darilo", ?e bi koga kaj ve? zanimalo, itak je pa zakrit v prtlja?niku in se ga ne vidi. Do sedaj ?e ni bilo potrebe po tem, da bi ga uporabil, upam da je tudi ne bo.

 

Je pa ena v redu in popolnoma legalna zadeva tisti raztegljiv klju? za kolesne matice, ali pa gasilski aparat v obliki kija, tudi kak?na ta velika mag-lite svetilka zna biti v redu.

 

Sodelavcu je nekdo ven iz avta s sekiro uletel, in to sredi Ljubljane. S tem da ga je sodelavec samo opomnil na trikotnik, ko mu je "gozdar" izsilil prednost. Sej ?lovek ne ve ve?, kaj si naj misli... <_<

 

Ni treba da je kij skrit samo ?ogica za bejzbol umazana od trave mora biti zraven pa ne bo te?av niti v Avstriji kjer so me ustavili in prvo kar vidi? je kij z ?ogico... :P:P

 

No ja tudi kak?en solzivec z dolgim dometom ni slaba zadeva... :jezicek::jezicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni treba da je kij skrit samo ?ogica za bejzbol umazana od trave mora biti zraven pa ne bo te?av niti v Avstriji kjer so me ustavili in prvo kar vidi? je kij z ?ogico... :P:P

 

Na rokavico ne pozabit - druga? je pa Gustav zelo lepo napisal. Lahko je bit zdele pogumen preko tipkovnice a v ?ivo je pa ?isto nekaj drugega.

 

?ivljenje ni film k en Chuck Norris al pa Van Damme al pa Segal opravijo s celo ?eto nasprotnikov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma itak se ne zapleta? (vsaj jaz) v spore, iz avta ?e nisem stopil, tudi ko kdo zaparkira ulico ne trobim in ne bentim za volanom, raje mirno po?aka? tistih nekaj sekund in potem mu ponavadi potegne, da nekaj ni v redu, in se umakne. Mora res biti nekaj ekstra, da grem nekomu potrobit.

 

?koda ?ivcev, sem toliko slu?beno za volanom da bi mi ?e vse po?rli, ?e bi se za vsakega sekiral.

 

Me je pa zadnji? ob lepem son?nem vremenu in spu??enih ?ipah presenetilo, kolk folk trobi. V dobri uri po Ljubljani sem 5x sli?al trobljenje. Ljudje ?iv?ni na polno.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ?e je bejzbolski kij ravno primerno obrambno sredstvo, ker ?e ima? mo?nost in ?as izstopit iz avta, se sprehodit do prtlja?nika in potem notri pobrskat za kijem pomeni, da ti ne gre ravno za golo ko?o, prej da ho?e? nekomu dopovedat svoj prav. Tudi ?e bi imel kij spravljen za sede?em, ?e ho?e? za?et opletat z njim, mora? najprej izstopiti iz avta. In zelo prpri?an sem, da ?e je nekdo zares napaden, bo dobil po nju?ki takoj ko bo odprl vrata ?e preden bo stopil z eno nogo na tla da bi se branil.

 

Apsolutno se strinjam z Gustavom, ?e ?e ima? neko sredstvo, potem ga mora? biti pripravljen in sposoben uporabit, predvsem pa se zavedat posledic, tako mo?nosti da fa?e? nazaj dvojno kot tudi pravnih - zakonodaja je pri nas po zadnji revoluciji pisana na ko?o barab. Baraba tudi ne more biti ob slu?bo, ti pa lahko.

 

Seveda je najbolj?e obrambno sredstvo izogibanje konfliktom. V zadnjih dveh desetletjih razsuti na?i dru?bi bo na cestah zagotovo vse ve? psihopatov. V mislih sem imel obrambo pred takimi, ko ti gre za golo ko?o, pa recimo da sredstvo lahko uporabi tudi ?enska in potem ostane samo ?e kak?en poper spray ali pa elektro?oker - pa ?e slednji samo tak, ki me?e elektrode na daljavo. Za te zadeve nevem ?e je legalno vozit s seboj.

 

Matr kak?na debata, ampak bojim se da bo ?e aktualna - samo poglejte kako so v Rusiji skoraj vsi avti opremljeni s kamerami.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gustava je po?teno napisal, se strinjam z njim. Razmi?lja kaj bi blo, ?e bi jaz bil v tej situaciji. Najbr? bi sko?il ven, ?e ne zaradu drugega, ?e zaradi 'za??itni?kega' nagona do svojih otrok, ?ene, itd..

 

Kretenov je povsod dosti. Na?alost.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa ?e vedno zagovarjam pregovor, da lepa beseda lepo mesto najde. V avtu sem se precej dobro navadil krotiti svoja ?ustva in raje kot da koga izslilim dam prednost, ?e posebej komu, ki zaradi gu?ve nikoli ne bi pri?el iz stranske ulice. Ob?utek, da ti ljudje mahajo v zahvalo je veliko bolj?i od tistega, da bi se nad nekom stulil. V?asi mi rata sebi v prid obrniti tudi tako situacijo, ko nekdo naredi kak?no neumnost. Ravno zadnji? sem imel primer, ko mi je ena voznica zaparkirala dovoz iz dvori??a. Sanujemo v centru, zato se to dogaja pogosto. Ker sem jo ravno zalotil, sem stopil do nje in jo opozoril, da so ravno prej dali redarji enemu kazen 40? (kar seveda ni bilo res). Voznica mi je bila zelo hvale?na in je takoj preparkirala avto.

Moj nasvet: pozabite na jezo, kadar ste za volanom. Ve? ko nas bo takih, bolje bo.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz izku?enj vam povem, da zale?eta dve re?i....

 

a) Nissan Patrol 3.0 star 20 let z vsemi bull bari in roll bari in napisom We brake for nobody

 

in / ali

 

B) Kamera na armaturki in YOUTUBE... mam zgodbo, kako so ?li policaji k divjaku se pogovarjat, da je zvezda na You Tubu in je bil tiho ko mina!

 

Pa da boste la?je razumeli... (pa ne zagovarjam Rusov, ampak tam to pelje iz zavarovalni?kih razlogov)

 

 

Prav predv?eraj?njim mi je idiot iz gole objestnosti stopil na gas, ko sem ga hotel prehitet, sicer zelo ravna in pregledna cesta, kon?ala sva pri 140, kar je blo iz moje strani tud nespametno, neglede na to, da sem mel duplo mo?i v motorju kot on (vendar nisem pri?akoval, da me bo jebal). Ampak celo zadevo sem imel tud posneto na kamero in 2 ovinka naprej je bila patrulja. ?e bi se mi dalo, bi samo zapeljal k njim in rekel, da me je ogro?al, povedal da je posnetek in je re? urejena. ?e posnamete pizdarijo, imate pravico podat predlog za uvedbo postokpa, podkrepljen z dokazom. Navadno je posnetek dovolj, da sodnik za prekr?ke odlo?i, v primeru nejasnosti, pa greste pri?at.

 

A vendarle, na koncu za idiote vedno poskrbi karma (?al so tudi vedno kolateralne ?rtve, kot prej?ni teden) :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz izku?enj vam povem, da zale?eta dve re?i....

 

a) Nissan Patrol 3.0 star 20 let z vsemi bull bari in roll bari in napisom We brake for nobody

 

in / ali

 

B) Kamera na armaturki in YOUTUBE... mam zgodbo, kako so ?li policaji k divjaku se pogovarjat, da je zvezda na You Tubu in je bil tiho ko mina!

 

Pa da boste la?je razumeli... (pa ne zagovarjam Rusov, ampak tam to pelje iz zavarovalni?kih razlogov)

 

 

Prav predv?eraj?njim mi je idiot iz gole objestnosti stopil na gas, ko sem ga hotel prehitet, sicer zelo ravna in pregledna cesta, kon?ala sva pri 140, kar je blo iz moje strani tud nespametno, neglede na to, da sem mel duplo mo?i v motorju kot on (vendar nisem pri?akoval, da me bo jebal). Ampak celo zadevo sem imel tud posneto na kamero in 2 ovinka naprej je bila patrulja. ?e bi se mi dalo, bi samo zapeljal k njim in rekel, da me je ogro?al, povedal da je posnetek in je re? urejena. ?e posnamete pizdarijo, imate pravico podat predlog za uvedbo postokpa, podkrepljen z dokazom. Navadno je posnetek dovolj, da sodnik za prekr?ke odlo?i, v primeru nejasnosti, pa greste pri?at.

 

A vendarle, na koncu za idiote vedno poskrbi karma (?al so tudi vedno kolateralne ?rtve, kot prej?ni teden) :(

 

meni je en nekaj ?ugal, ker sem pa? prehiteval nekoga na avtocesti in zjebal njegov tempo pri 200km/h, ko sem se umaknil sem samo s prstom pokazal na kamero in je tip naprej peljal 130.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma takih, ki ne prenesejo prehitevanja je ogromno. Enkrat je en X-trail pred menoj prehiteval tovornjak, za njim pa ?e jaz, in nato ?e njega. No tip je svojega dizla pohodil kolikor je lahko, ker en mulc v Cliu ga pa ?e ne bo, "?e ima mo?nega dizla". Nekje pri 130 sva bila v?tric, ga pogledam on pa vehamentno gledal naprej, nakar sem padel mimo, in zapeljal v (pregleden!) ovinek kar z lepo hitrostjo (posledica tega, da sem pa? prehiteval) in smeh, tip je videl, da nekaj ne ?tima in kar naenkrat ?isto spustil hitrost in ostal dale? zadaj kljub temu, da sem naprej vozil le malenkost nad omejitvijo (90-100). :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma mene je pa v petek na avtocesti tip dobesedno pocakal da se mu priblizam in se spravi on na prehitevalnu pas, prehiteval je en avto par km, potem se koncno umakne, pogledam js njega tip na tel veselo se pogovarja potem pa mi se sredinca pokaze ces " pa sm te zajebal" mislim kultura voznikov je cedalje slabsa. Cetudi imas mocnejsi avto ali se tu mudi oziroma hoces it normalno po omejitvab pac 130 km/h tega ne mores pocet dlje casa ker se zmerej najde kaksen k te zjebe. Pa pogruntal sm ce se vozim 130km/h doje casa to zgleda kot dam sm divjak. K 99% jih vozil 100-110.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene najbolj razfukajo KRETENI, ki ti trobijo, ?e spusti? pe?ce ?ez prehod,tako kot so nas u?ili v avtu?oli.

Se je ?e zgodilo, da je vozila na?a in je en trobu zadaj, js pa se odve?em in grem iz avta proti njemu, da ga vpra?am ?e mu je slabo al pa ?e je kaj narobe, mogo?e pokvarjena. Model se je tako hitel zaklepat in ?ajbe zapirat da ni blo res, en voznik za njim pa je samo dvignil palec. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene najbolj razfukajo KRETENI, ki ti trobijo, ?e spusti? pe?ce ?ez prehod,tako kot so nas u?ili v avtu?oli.

Se je ?e zgodilo, da je vozila na?a in je en trobu zadaj, js pa se odve?em in grem iz avta proti njemu, da ga vpra?am ?e mu je slabo al pa ?e je kaj narobe, mogo?e pokvarjena. Model se je tako hitel zaklepat in ?ajbe zapirat da ni blo res, en voznik za njim pa je samo dvignil palec. <_<

 

Sej so nas u?ili tudi za kaj se uporablja smerokaz oz. po na?e ?migavec.Mislim, da ve?ina voznikov sploh ne ve, kje se ga vklopi. :angry:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?migovc so izumli ?e 1906, eni ?e danes ne vejo, zakaj se ga uporablja...

 

Pa ?e en ?tos. Vidi? tipa na semaforju, kadi ko dimnik, in fuk, vr?e ven cigareto na cesto.

 

- kadar se mi da, mu grem ven in re?em, da mu je neki padlo iz avta, pa mu jo vr?em not nazaj

- spusti? ?ipo in vpra?a?, a pr vas tud sred dnevne sobe serjete? :) (polovica jih razoro?i? ko male otroke)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes so imeli v Me?kator centru v Kranju neko prireditev za odganjanje kupcev, z mojo najdra?jo sva se tam slu?ajno (ne zaradi prireditve) zna?la vsak s svojim avtom ker me je pred tem peljala iskat mojo macdo na servis.

 

Situacija na parkplacu kaoti?na, vse table obvezna smer prekrite z vre?ami in zgleda da je bil odprt s parkiri??a samo severni izvoz. To je imelo v danem trenutku (verjetno konec neke prireditve) za posledico prakti?no ?ez cel parkplac klono ?akajo?ih na izhod in edini pametni na?in je bil, da smo se z vozili prihahajajo?imi iz gara?e na izhodu s parkplaca ?li "zadrgo". Tak na?in pa nekemu osebku ni bil povolji, sko?il je iz avta in stekel za avtom moje najdra?je (v njenem avtu je bil tudi na? mal?ek) in ga tudi dohitel. Jaz sem stal v koloni ene sedem avtov zadaj in bil ?e v nizkem ?tartu, vendar se je kretenko premislil in se vrnil na parkplac da bi se ?el policaja. Postavil se je pred kolono z odprtega parkiri??a in z rokami mahal voznikom iz gara?e, ki pa tako ali tako niso mogli ven zarad njegovega avta. Seveda so ga vsi napizdli in tip se je takoj pobral v avto.

 

Po letu 29 najve?ja kriza slovenceljnom o?itno vedno bolj kisa mo?gane. Moje razmi?ljanje je, da v teh ?asih nebi bilo slabo v avtu poleg trikotnika, ?arnic in prve pomo?i imeti tudi kak?no obrambno sredstvo. Sicer mi prvo na pamet pade, recimo, "Zolja", ampak mogo?e tud kak?en "sprej proti komarjem" nebi bil slab. Zanima me, a kdo od vas ima v avtu kaj tak?nega.

 

js kr tole vozim s sabo :P

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e en ?tos. Vidi? tipa na semaforju, kadi ko dimnik, in fuk, vr?e ven cigareto na cesto.

 

- kadar se mi da, mu grem ven in re?em, da mu je neki padlo iz avta, pa mu jo vr?em not nazaj

 

Res ne vem, kaj se je treba tako izpostavljat. A tudi na cesti te?i? vsakemu, ki na tla odvr?e ?ik?

 

Enkrat bo? na ta pravega naletel in se bo? nazaj v avto usedel z razbitim nosom. Upam da brez otroka na zadnjem sede?u, ki bi to videl.

 

Boli dolo?ene kurac za tvojo kamero, na katero bo? kazal, ko bo mo?akarju pisker dvignl.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej tudi bejzbol kij v prtlja?niku te ne naredi frajerja.

 

Zame osebno, edini pametni in tudi pravilni komentar v tej temi:

 

Jaz pa ?e vedno zagovarjam pregovor, da lepa beseda lepo mesto najde. V avtu sem se precej dobro navadil krotiti svoja ?ustva in raje kot da koga izslilim dam prednost, ?e posebej komu, ki zaradi gu?ve nikoli ne bi pri?el iz stranske ulice. Ob?utek, da ti ljudje mahajo v zahvalo je veliko bolj?i od tistega, da bi se nad nekom stulil. V?asi mi rata sebi v prid obrniti tudi tako situacijo, ko nekdo naredi kak?no neumnost. Ravno zadnji? sem imel primer, ko mi je ena voznica zaparkirala dovoz iz dvori??a. Sanujemo v centru, zato se to dogaja pogosto. Ker sem jo ravno zalotil, sem stopil do nje in jo opozoril, da so ravno prej dali redarji enemu kazen 40? (kar seveda ni bilo res). Voznica mi je bila zelo hvale?na in je takoj preparkirala avto.

Moj nasvet: pozabite na jezo, kadar ste za volanom. Ve? ko nas bo takih, bolje bo.

 

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej tudi bejzbol kij v prtlja?niku te ne naredi frajerja.

 

Ja, ker ga vsaj trikrat na dan iz prtlja?nika vle?em in tol?em na polno po ?emer pade, ane... :macek:

 

 

Sem ?e napisal, da se v avtu raje dr?im defenzivno in po principu Janika, sigurno pa ne i??em prepira, tko kot Aichi, ki za moje pojme prav izziva sre?o.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej po?asi po?asi, da ne zaidemo kam.

 

Govorim o situaciji ko v avtu sedi 5 mesecev nose?a ?enska z 22mese?nim sinom na zadnjem sede?u. In govorjenje o izogibanju konfliktov v tem konkretnem primeru ne deluje. Kot prvo konfliktov zagotovo ni iskala, kot drugo "konflikt" je pritekel za njo in jo dohitel, ker je obti?ala v prometnem zama?ku.

Moje razglabljanje je bilo v smislu kaj storiti ko se napad zgodi, da odnese? celo ko?o.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Saj vem, da veš (glumiš), ampak vseeno ...   https://twitter.com/AntonPeinkiher/status/1174755155398537221   Migracije so in bodo težava, za Evropo, za Slovenijo. Zanimivo se mi zdi, da nas desne stranke na eni strani strašijo pred migranti, hkrati pa si zelo prizadevajo za uvoz tuje delovne sile, recimo Filipincev. Torej gre na koncu spet samo za denar, da se bogatim zagotovi, da bodo ostali bogati. 
    • - "Pravijo, da ženska med seksom izgubi toliko kalorij, kot da bi pretekla 12 km." - "Ma, dej nehi, no! Katera pa preteče 12 km v treh minutah?"
    • Le kdo si je izmislil, da so petdeseta najlepša leta?   Komaj najdem papir - izgubim svinčnik... Ko najdem svinčnik - pozabim, kje sem pustil papir... Ko končno najdem oboje - izgubim očala... Iščem jih 10 minut - in ugotovim, da jih imam na glavi... Ko končno imam vse - ne vem več, kaj sem hotel napisati...   Ma ne mi govorit neumnosti, kako je to fajn...
    • V kolikor kdo išče Mazdo3 je naprodaj naslednja:    Prodam osebni avtomobil Mazda3. Motor G120, atraction. Oprema: tempomat, klima, senzor mrtvih kotov, xsenon, gretje sedežev. Je bele perla metalik barve. Vozilo je letnik april 2015. Nikoli karambolirano. Voznica ženska, velika večina voženj z eno osebo, do službe. Nekadilski. Avto je redno servisiran, vsako leto, nazadnje aprila 2024. Pri 120.000 km zamenjane svečke. Tehnični velja do aprila 2025, registriran. Vinjeta velja do februarja 2025. Lak vozila je zaščiten s keramičnim premazom s trajnostjo 5 let. Nanešen je bil 2024, jeseni. Lani zamenjan prvi akumulator, z original Mazdinim. Vozilo ima nameščene sprednje senzorje za parkiranje, ki so jih vgradili pri pooblaščenem prodajalcu. Zraven so zimske gume (8 mm profila) s platišči. Letne gume imajo 6-7 mm profila. Avto je brezhiben in zelo lepo ohranjen. Prodaja se zaradi nakupa e-vozila.  Cena: 10700 eur.  Kontakt: 040506230, okolica MB.  Še link: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19576425&display=Mazda Mazda3
    • Sem poklical k sebi ženo, ljubico in sosedo in jim začel razlagati: - "Drage moje dame, časi so se poslabšali. Žal bom moral začeti z odpuščanjem..."
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.