Skoči na vsebino

Barva za ?rte na asfaltu


Boss

Priporočeno sporočilo

Doma bom na asfaltu narisal nekaj ?rt za parkirplace in ?rto, ki lo?i cesto od dvori??a saj je vse v istem nivoju.

 

Bi lepo prosil forumske eksperte, ki se ukvarjate z barvami, da mi mal pojasnite kako naprej. Katero barvo rabim? A se da nana?at samo z val?kom (?ablono si bom ?e naredil tako, da s tem ni panike) in kako je s tistimi odsevnimi perlicami? A se jih naknadno potrese ?e na mokro barvo al kako se to uporablja.

 

In seveda, kje lahko to barvo kupim.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko nana?a? z valj?kom. Mislim, da se une perle da naknadno, res je. Za doma?o rabo bo vseeno katero kupi? verjetno. To?na komercialna imena pa ne vem. Signodur, Signocryl, Signohel itd...

 

Kupi? pa z malo sre?e lahko v Mavrici ali pa pri nas v Helkotu. ?eprav ne vem, jaz sem se znajdel druga?e. sramezljiv Mi je ?al, da sm vi?ek vrgel stran. S tisto kilo ki sem jo imel bi ti verjetno lahko zrisal ?rte, ?e ne rabi? res veliko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Doma bom na asfaltu narisal nekaj ?rt za parkirplace in ?rto, ki lo?i cesto od dvori??a saj je vse v istem nivoju.

 

Bi lepo prosil forumske eksperte, ki se ukvarjate z barvami, da mi mal pojasnite kako naprej. Katero barvo rabim? A se da nana?at samo z val?kom (?ablono si bom ?e naredil tako, da s tem ni panike) in kako je s tistimi odsevnimi perlicami? A se jih naknadno potrese ?e na mokro barvo al kako se to uporablja.

 

In seveda, kje lahko to barvo kupim.

 

 

Vprasaj v trgovino Helko (Helios Domzale) za barvo za ceste... Ampak zena pravi, da se to prodaja samo na hobuke in je bolj namenjeno firmam... Uni odsevni kristalcki se posujejo cez barvo menda ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to pa zna biti res, da se ne prodaja manj kot po cel hobok ker gre za industrijske zadeve.

 

 

Glede na to, da se bo zdajle rezalo z zasposlenimi na vseh podro?jih in oddelkih Heliosa bi lahko kako dozo s seboj vzel namesto "odpravnine", vr?t te ne morejo ve? ven, ?e si ?e zunaj. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to pa zna biti res, da se ne prodaja manj kot po cel hobok ker gre za industrijske zadeve.

Glede na to, da se bo zdajle rezalo z zasposlenimi na vseh podro?jih in oddelkih Heliosa bi lahko kako dozo s seboj vzel namesto "odpravnine", vr?t te ne morejo ve? ven, ?e si ?e zunaj. :hohoho:

 

?e zmeraj upanje obstaja, da ne bo tak hudo. Drga? se bo pa kej bolj vrednega na?lo. :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok rabi? barve? Pa do kdaj rabi? ? Posuje se takoj ko se po?triha da se primejo ,slu?ijo pa predvsem zato da ne drsi toliko po ?rtah in seveda nekaj je tudi na odsevnosti (ene vrste kremen?evga peska)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super... hvala za vse odgovore. Se bom pa lotil tega ?ele na spomlad, ko bo mal bolj suho in topleje. Druga? pa je vse skupi za cca 30 dol?inskih metrov ?rt. Se pravi na oko cca 3 kvadratne metre.

 

@Jures: zdej imam pa ?e pol leta asfalt tako, da se nisem zmotil, ?eprav grem za ziher lahko ?e enkrat pogledat :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mora biti kar bela... tako kot so ostale ozna?be, ker bo zacahnjen tudi rob ceste, da se mi modeli ne vozijo direkt ?ez dvori??e.

Namre?, ko pridejo po ozki cesti mimo sosedove hi?e se jim kar naenkrat odpre ?iroko asfaltirano polje in naenkrat dobijo ob?utek, da so zdaj na AC pa vsi bumf po gasu mal po cesti mal po dvori??u pa ?e kak?en se pizdi, da imamo avte parkirane na cesti in podobne oslarije, ker ni jasne razmejitve med cesto in dvori??em. Sploh po tem ker smo bili predobre du?ice in smo kanalete postavili za dober meter in pol na dvori??e pa pa vsak misli, da kanalete ozna?ujejo rob ceste.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss jaz se nebi upal. Te bodo mili?niki kdo ti je dovolil talno prometno signalizacijo po cesti malat :huh:

 

Sej bo ?rta tekla na mojem dvori??u in ne na cesti tko, da ni panike... po svojem dvori??u pa lahko ri?em tud nespodobne slikice, ?e ?em :hudicek:

 

Jih pa ?e od poletja prosimo, da se zari?e potek ceste ampak pa? tako kot je pri nas v navadi so samo obljube in nobenega dejanja tko, da pa? ri?em v lastni re?iji po svoji parceli

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej bo ?rta tekla na mojem dvori??u in ne na cesti tko, da ni panike...

To ve? ti. Vsi ostali bodo vedeli povedat, da si si na sredo ceste narisal dvori??e. Jaz bi jim ozna?il linijo z ?eblji?ki, sam pa nabavil s kevlarjem oja?ane gume. :hudicek:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok, pol bom pa pono? narisal, da me ne bo nih?e videl... zjutri se bom pa budalo naredil, da ni? ne vem, pa da je no?na izmena darsovcev mal preve? popila in so po nesre? narisal ?trajfne kr pr men na dvori??u...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa pazi, da ne bo? narisal polne ?rte ker potem nebo? smel preko, oz. ti bo tvoja takoj dala kaze za pre?kanje polne ?rte.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok, pol bom pa pono? narisal, da me ne bo nih?e videl... zjutri se bom pa budalo naredil, da ni? ne vem, pa da je no?na izmena darsovcev mal preve? popila in so po nesre? narisal ?trajfne kr pr men na dvori??u...

 

Na tak na?in jaz razmi?ljam prehod narisat ker ?e 5 let fehtamo ob?ino pa ni?ta.... :angry2:

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah, dost se ti ne bo treba delat... :P

 

vem sam moram vseen mal potrenirat z igranjem budale, ker druge prirojene budale prehitro pre?itejo, ?e se kdo samo dela budalo... :ne vem:

 

?al ne morem pomagati. Rumene je nekaj ?e ostalo, bele ?isto ni?.

 

tnx vseen, ker si ponudil pomo?... glede na to, da jo bom rabil le kak liter to tudi ni tak stro?ek, da bom cincal pri nakupu...

 

Sem pa razmi?ljal kako bi zgledale ?rte v bidermajerskem slogu al pa v neoklasicisti?nem? Ker baro?ne bi po moje bile mal preve? ki?aste... lohk bi pa rob bil recimo kot idrijska ?ipka.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobi? barvo od mene s peskom za posut vred. v kolikor je ?e nisi dobil ;)

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.