Skoči na vsebino

Letne gume 2014


LabiGT

Priporočeno sporočilo

Prosim podaj kak komentar na te gume so res 'opevane' ampak danes je marketing mocan.

Na rx7 je bilo zelo pomembno kaj si dal gor, pa da ne omenim dimenzije, ki je cungelunge sploh niso imele....

Zdaj za m6 2005 bi bile pa primerne.

 

A ti to mene spra?uje?? ?ele v?eraj so ?le gor....tako da 1 mesec vsaj do komentarja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a je kdo ?e sli?al za Atlas tyres? Baje nej bi ble tole od Nokiana gume,cene majo pa res nizke. Sem gledal pri Felnarju na Ptuju 17ke pa so sme?nih 70? komad. Zdj se pa spra?ujem, ?e jih je ?e kdo vozil? Tnx za info! Tale Nexen me pa res bega, se pa vzpenja, in to vztrajno, ja! Svet se spreminja, nimamo kaj, o?itno, ane?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a je kdo ?e sli?al za Atlas tyres? Baje nej bi ble tole od Nokiana gume,cene majo pa res nizke. Sem gledal pri Felnarju na Ptuju 17ke pa so sme?nih 70? komad. Zdj se pa spra?ujem, ?e jih je ?e kdo vozil? Tnx za info! Tale Nexen me pa res bega, se pa vzpenja, in to vztrajno, ja! Svet se spreminja, nimamo kaj, o?itno, ane?

 

Te so iz de?ele down uder: http://www.atlastyres.com/page14037/About.aspx
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a je kdo ?e sli?al za Atlas tyres? Baje nej bi ble tole od Nokiana gume,cene majo pa res nizke. Sem gledal pri Felnarju na Ptuju 17ke pa so sme?nih 70? komad. Zdj se pa spra?ujem, ?e jih je ?e kdo vozil? Tnx za info! Tale Nexen me pa res bega, se pa vzpenja, in to vztrajno, ja! Svet se spreminja, nimamo kaj, o?itno, ane?

 

rockstone naj bi bile oem nokia

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vedno se ne morem odlo?it med Dunlop Sport BluResponse in Goodyear Efficient grip performance, ti dve gumi sta ?isto poravnani, tako cenovno kot na testih. Vle?e me sicer v smeri Dunlopa :)

 

se dobi kje Dunlop (ali Goodyear) v dimenziji 205/55 R16 V za manj ??

http://www.mimovrste.com/artikel/264079133...n_id=2640791534

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vedno se ne morem odlo?it med Dunlop Sport BluResponse in Goodyear Efficient grip performance, ti dve gumi sta ?isto poravnani, tako cenovno kot na testih. Vle?e me sicer v smeri Dunlopa :)

 

se dobi kje Dunlop (ali Goodyear) v dimenziji 205/55 R16 V za manj ??

http://www.mimovrste.com/artikel/264079133...n_id=2640791534

 

stari enaki problem :party0035: ne vem kaj . vsak trgovec hvali svoje gume .lp ale? :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mel sem predhodnico tele BlueResponse, Dunlop FastResponse pa lahko samo hvalim, na M6 143km z 16 colaki. Do zdej so mi ble to enebolj?ih letnih gum, ?ist zares. ?e seveda kej pomaga pri odlo?itvi? :)

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes dobim na dom revijo AMZS in notri ni ADAC testa letnih gum - objavljene bodo v aprilski ?tevilki. ADAC naj bi imel neke te?ave z ponarejeno oceno za avto, in zdaj nekaj dodatno testirajo. Najbolje da objavijo test avgusta, da bodo lahko ljudje ogledali, kaj si bodo za naslednjo sezono omislili... epic fail :vskalo:

 

 

Leto?nji Autobildov test letnih gum dimenzije 225/45 R 17

http://www.avto.info/Novosti/GTU__ACE_test..._kriterije.html

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dal si ACEjev test,

auto bildov test je tukaj (testirali so zaviranje 50 gum, v nadaljne kvalifikacije so sle najboljsih 15)

 

http://www.autobild.de/artikel/sommerreife...17-4946593.html

 

glede adaca pa spremljaj tukaj, bodo prej kot aprila v motoreviji:

http://www.adac.de/infotestrat/tests/reife...;SourcePageId=0

 

ampak vsi testi gum so zbrani tukaj tako ali tako:

 

http://www.reifenpresse.de/reifentests/

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Leto?nji testi so do sedaj vsi za neke sport modele, samo dimenzija 17" in ?irina 225+.

 

Vsi pa? ne vozimo valjarjev in nikjer ni ni? glede manj?ih dimenzij npr 15", 16" in bolj touring orientiranih gum.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?morn. Zdaj vem ravno toliko kot prej...

 

So torej dobre gume, ki pa so poceni, ker nimajo "zvene?ega imena" ali so po kvaliteti tam kot po ceni - nizko?

 

Primerjava dveh enakih pnevmatik podobnih lastnosti (npr.: obe imata kotalni upor B,...):

Neksen N-blue eco je 68?

Goodyear efficient grip performance je 110?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?morn. Zdaj vem ravno toliko kot prej...

 

So torej dobre gume, ki pa so poceni, ker nimajo "zvene?ega imena" ali so po kvaliteti tam kot po ceni - nizko?

 

Primerjava dveh enakih pnevmatik podobnih lastnosti (npr.: obe imata kotalni upor B,...):

Neksen N-blue eco je 68?

Goodyear efficient grip performance je 110?

 

Nblue eco dal na mazdo5. Zaenkrat zelo zadovoljen cakam pa dez

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?morn. Zdaj vem ravno toliko kot prej...

 

So torej dobre gume, ki pa so poceni, ker nimajo "zvene?ega imena" ali so po kvaliteti tam kot po ceni - nizko?

 

Primerjava dveh enakih pnevmatik podobnih lastnosti (npr.: obe imata kotalni upor B,...):

Neksen N-blue eco je 68?

Goodyear efficient grip performance je 110?

 

vprasanje je blo iz katere drzave izvira, ja sem ti odgovoril :)

 

jaz bi dal boljse gume in mas mir, katero dimenzijo pa za kater avto gledas?

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem lani odlocal me p7 blue in primacy3...na koncu sem vzel p7 blue, ker sem hotu testirat se pirellija :)

od takrat sem jih naredil okol 20.000km, pa je zelo malo obrabljena

 

conti sc5 ni iz istega filma, lani ni blo dunlopa blueresponse v tej dimenziji letos pa je, tako da se za te poglej

 

Jaz sem imel Pirelli, pa moram re?i, da so po 3 letih za?ele zafrkavati, niso se dale scentrirati, vle?e volan, ipd. Obraba - jah 50-60kkm zdr?ijo, ve? pa ne.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

good year efficientgrip performance, sam zna bit da bo premehka..sicer pa top guma

ce jo bos vzel, bos mogu vec pumpat....gume :D

 

Jaz tudi ?tudiram isto. :D

 

Lani na testu je bila OK, leto?njih testov pa ?e ni. A kdo ve, ?e jih je ADAC ?e naredil (ponovno)? :blink:

 

Kaj pa Bridgestone Ecopia? Suoer na testu, potem pa je vse utihnilo.

 

katere, ker P7 blue sigurno ne, ker so od lani na trgu

 

Ne, P7 Cinturato.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo :)

 

Sem prebral vse te va?e zadnje objavljene poste, sem se odlo?il, da tudi sam kupim Dunlop Bluresponse, jutri grem po njih, drug teden jih bom zmontiral pa bom lahko povedal kako se obnesejo. Pri?akujem, da bojo dobre, mam tud Dunlop zimske pa so super.

 

Sicer pa je zdej akcija na gumax.net za Dunlop, se mi zdi ugodno za 205/55/16 91V.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.