Skoči na vsebino

Kazen za nepla?ano parkirnino iz hrva?ke


SlimSpaceman

Priporočeno sporočilo

Najbol ?alostno je seveda to, da te ob taki najman?i nepozornosti/previdnosti vsak ?eli nategnit, naj bo posameznik, neka huda firma al pa v najbol?em primeru kr dr?ava sama :)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pa dobr ljudje, a je res treba tega da se spet novinarje napaja??? Kaj bos dosegel ce bos vrgel kost slovenskim rumenim cajtngom z zadevo SLOVENEC na HRVASKEM???? Ze samo naslov bo asel iz prvotne teme ker bo prenapihnjen kot da slimspace-u manjka ledvica ker je dopustoval v lepi nasi.

 

To je kvecejmu za hrvaski cajtng.

 

Vec naredis da gres tja zahtevas tega redarja oz njegovega pristonnega in v zivo pokazes dokaze. Torej osebo izpostavis.

 

Boli njih djoko kaj slovenci pisemo, ker je vse politizirano.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Eh, ?e so odvetniki tok fer, da so zahtevali samo 50? za stro?ke, potem bo tudi zame dovolj 50?!

Tistih 200 kun pa pa? ne bom pla?al pa je to to. Fer.

Kar se pa ti?e novinarjev, pa sploh nevem, kje naj za?nem...

 

SMET na A kanal-u = pravi naslov, oni so lovci na senzacije in zarote. ?ez no? bo? postal zvezdnik in re?itelj SLO denarnic. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi ?e bi listek ?e imel, kako bo? dokazal de je bil listek v tvojem  in ne v kak?nem drugem avtu?

Si vdrl v drug avto, kako bodo oni dokazali, da mu ga je drug dal? Ima ga in to je to.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejstvo je tako, da ?e bi pri?lo do sodi??a, oni nebi mogli ni?, tako kot v ve?ini takih primerov nebi mogli, tudi ?e jaz nebi imel ni?esar, s ?emer bi se lahko boril (saj ja velja, da je nekdo nedol?en, dokler se ne doka?e druga?e). ?e oni nimajo dokaza, ko jih ?ljivi. Koga briga kaj pravi redar. ?e nima dokaza, ga pa? nima. La?je bi bilo, ?e bi bil prekr?ek tak, ki bi bil razviden s slike; recimo parkiranje, kjer se ne sme... ali pa kaj takega. Seveda druga zgodba bi bila visokokakovostna fotografija, na kateri bi se videla vsebina listka, zajeta z napravo, ki sliki pripne ?as fotografije, in ima neko certifikacijo, da navede to?en ?as, ki se ge ne da spremeniti. 

 

Moj o?e je bil policaj 15 let, in ?e on pravi, da ze mu zdi, da te po ustavi v bistvu ?e policaj v veliko primerih nebi smel kaznovati, saj v ve?ini primerov za to ne obstaja dokaza, in kazen ne bi prestala sodi??a, ?e bi do tega pri?lo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Evo, po dveh tednih dobil odgovor, da v bistvu zdej ne gre ve? o neporavnani parkirnini, ampak o nepravilnem parkiranju (o tem ni prej ni? pisalo). ?e pogledate dobro, se na sliki vidi, da sem parkiral ?ez ?rto, kar je seveda sme?no, saj  se ?rta komaj vidi, v vsakem primeru sem pa tako parkiral, ker sta oba sosednja avtomobila v ?asu parkiranja dopu??ala samo to. Bo treba res na ob?ino poklicat, ker nisem tam cel teden pla?eval parkirnine da bi me zdej nadlegoval... Jao...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Temu bi jaz reku sprenevedanje in to z druge strani uradnega postopka kot je obi?ajno.  :closedeyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Dones fotr dobi iz Zagreba, datum prekr?ka 05/2013. Pa modeli niso resni. Sme?no je to, da ga je slikal, ko je bil fotr pri parkomatu, mati ga je videla kak ga slika in ?e teta je bla zraven, ki ?ivi tam in je ravno pri?la iz stanovanja. In so mu kazal fotra, ki je pri parkomatu.

 

A kdo kaj ve kaj je zdaj glede tega. Nekaj sem gledal po TV-ju nekaj ?asa nazaj, sam sem pozabil kaj so naumili. Po?ta ni pri?la priporo?eno, datum pla?ila pa jutri.

 

Proklete gnide umazane.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dones fotr dobi iz Zagreba, datum prekr?ka 05/2013. Pa modeli niso resni. Sme?no je to, da ga je slikal, ko je bil fotr pri parkomatu, mati ga je videla kak ga slika in ?e teta je bla zraven, ki ?ivi tam in je ravno pri?la iz stanovanja. In so mu kazal fotra, ki je pri parkomatu.

 

A kdo kaj ve kaj je zdaj glede tega. Nekaj sem gledal po TV-ju nekaj ?asa nazaj, sam sem pozabil kaj so naumili. Po?ta ni pri?la priporo?eno, datum pla?ila pa jutri.

 

Proklete gnide umazane.

 

 

Ne placaj. To je nateg.

Jest sm dubu pred parimi mesci kazen iz Zagreba za neplacano parkirnino iz leta 2012. Uglavnem, zadeva je v tem casu ze zapdla, plus posta more pridt priporoceno, ni vazno ce je kazen iz Hrvaske, zadevo ti morjo vrocit/poslat po slovenskih zakonih.

Plus ce bos pogledal kam je to treba placatt bos vidu da mors dnar nakazat v eno firmo v angliji al pa nemciji, zj se ne spomnem kam je men pisalo.

 

Uglavnem ignoriraj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne placaj. To je nateg.

Jest sm dubu pred parimi mesci kazen iz Zagreba za neplacano parkirnino iz leta 2012. Uglavnem, zadeva je v tem casu ze zapdla, plus posta more pridt priporoceno, ni vazno ce je kazen iz Hrvaske, zadevo ti morjo vrocit/poslat po slovenskih zakonih.

Plus ce bos pogledal kam je to treba placatt bos vidu da mors dnar nakazat v eno firmo v angliji al pa nemciji, zj se ne spomnem kam je men pisalo.

 

Uglavnem ignoriraj.

 

Ja sej vidim. Firma v Angliji, ra?un pa v Nem?iji. Sam berem da potem tile kurci za?nejo po?ilajo izvr?be za izterjavo. Ker se pa? od enega datuma, ki so se ga oni spomnil nisi prito?il v 28 dneh.

Jaz sem na tem da fuknem stran, samo fotr je neki ?iv?n, ker hodi na hrva?ko dopustovat in v kon?ni fazi, kot v tem primeru, po sestro v Zagreb, da grejo potem k mami v dom na obisk. In da se mu ne bojo enkrat tam usedli, pa ga za?eli terjat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne stran metat, ker ce so glupi, pa da bojo naprej prtiskal, jih pa ti prjavs

 

Samo ni treba nc skrbet, ker ni to uradna zadeva. Jest mislm da se je en spomnu stare kazni poslat naokol, pol pa ce bo folk placov, bo pa placov.

Od mene ne bojo niti centa vidl, in me tud ne skrbi da bojo kakrsnekol izterjave delal

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

http://www.zurnal24.si/informacijska-pooblascenka-odvetniki-podatke-pridobivali-nezakonito-clanek-288110

 

Osebne podatke so slovenski odvetniki pridobivali nezakonito... a tisti, ki so dobili kazen, morajo vseeno zadeve urejati preko sodisca ...  ?zmeden?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Res je. Pa še za ene 6K bi jo pomoje dal možakar. 
    • To je pa samo it za pogledat in vzet...prvi lastni, zgleda top...
    • Ma Kamnik mi je od roke...sem spraševal pri Stipiču,pa je baba med pogovorom vrgla slušalko dol...imajo očitno gužvo,jaz jih pa ne nameravam na kolenih prositi...in sem naletel na staro online prodajo od Groša...pa mi je pol po telefonu prijazna prodajalka dala svojo lepšo ceno...pravi,da je tista online stran v ukinjanju...meni prav... Me je pa stran pritegnila,ker je bila navedena DOT,ker drugje zelo redko,da kaj piše...mogoče,če je zelo nizka cena,je naveden 4-5 let stari SOT....se kot rečeno neumne delajo,ali pa vrže slušalko dol. Mene zanima samo točno določen tip gume,DOT,da ni lih že par let stara...in seveda cena. Mi je po telefonu rekla,da oni iz skladišč ne vzemajo starejših od enega leta...pa da vidim,kakšen bo DOT🙄
    • Ena od stvari, ki najedajo v tem avtomobilu...    
    • Aja?  A to od COVID-a? Se pozna da je večina firm v Domažalah in Kamniku propadla oziroma zamenjala dejavnost.  Slišal pa sem da se radio Hit vrača.    Kar se pa tiče pnevmatik pa so M+S najslabše oziroma so res za silo oziroma prikolice. 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.