Skoči na vsebino

Nakup Mazde RX-8


Priporočeno sporočilo

In kot ka?e je ?e spet na?la novega lastnika....

Ja sej zato se mi pa gre, zamenja ?e par lastnikov potem bo pa res ?e samo ?e za dele :D me prav zanima v kateri kraj je ?la (zdej je bla v Logatcu)

 

 

V?eraj se je pojavila pa ?e ena (razen, ?e je morda samo obnovila oglas):

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=9064458&show=1&avto=Mazda%20RX-8%20Revolution

Je samo obnova, gre za tisto za katero je gledal Clot

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

?e barva je primerna za Bo?i?ka!  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pa ima kdo kak?no idejo o tem kdo je bil lastnik oziroma kakr?no koli informacijo o vozilu?

 

In ?e lahko ?e enkrat ponovimo, na katere zadeve moram biti posebaj pazljiv, pri pregledu vozila?

 

Se pravi ?e TOPEL ne v?iga, je to zaradi slabe kompresije, skratka obrabljeni robovi na "cilindru", preverit da je bilo olje menjano skozi, kak?ne cake so ?e?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kva je a si do denarja pri?u :D?

 

Pazi na:

-kompresijo

-menjava motornega olja

-da so bile zamenjane sve?ke, tuljave in kabli

-?e ima avto mo? skozi vse obrate ali nekje drasti?no izgubi mo?

-stanje podvozja

-preveri ?e so bile zavorne ?eljusti barvane ker druga?e so rade rjavele

-da ima ra?unalnik najnovej?i flash

-?e vsa elektronka deluje (lu?i,radio,..)

-da avto nima mehur?kov oziroma rje (rada nastane tam kjer se vrata spodaj zdru?ijo ko jih zapre?-oz tam kjer bi bil spodnji del b stebri?ka)

-...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Ne boste verjeli kdo se je spet zna?u tule :P

 

Torej, ?e ima kdo kakr?nkoli info glede te ljubice: http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9320846&show=1&avto=Mazda%20RX-8%20HELLROUGE%B0USNJE%B0ALU%B0KLIMA%B0ABS...

 

Star avto bi dal v hi?o, tega bi ven pobral ampak... 70k kilometrov pa najcenej?a rexica, cenej?a od tiste z 130k ? Mi zna kdo povedat zakaj?

 

Hvala v naprej :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preveri, ?e jih ima res samo 70.000! :glare:

A se ti zdi pri RX-8 smiselno obracat kilometre na 70kkm? Sej se pri mnogih lih pri teh kilometrih zacnejo tezave :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah js ne vem, te se ?e skoraj otepam ker vedno ko se na a.netu pojavi mi nekaj sko?i vmes. Prvi? ko je bila sem raje motor kupil, drugi? ko se je pojavila sem ?iht zgubil, zdaj pa ko jo gledam in se slinim mi deklina omenja da je morda nose?a, in da tak avto ne pride v po?tev.

 

Zdej al jo kupim in si dam mir, al pa vsaki? ko se pojavi na spletu spet eno pizdarijo naba?em : D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? kako pravijo, ?enska ali je nose?a ali pa ni, tisto nekaj vmes pa? ne obstaja.  :hohoho:

 

Tole sva ?la pa s kolegom s foruma (DeanKS) celo gledat in ni bil preve? navdu?en:

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9381182&show=1&avto=Mazda%20RX-8%20Revolution

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ahh kaj da ne, seveda pride tak avto v po?tev zato pa tudi ima isofix za pritrditev otro?kih sede?ev ;)

 

Glede kilometrov je ?isto mo?no da so realni, ker se prodajajo take tudi z manj, mo?no je da ima toliko na novi ma?ini, ali pa da je kot povpre?en slovenski preprodajalec pa? zbil nekaj km. Ampak na km se ne oziraj preve? pa? pa se osredoto?i na stanje ma?ine.

 

Druga?e pa je pregovor v tretje gre rado, tako da upam da ti bo sedaj nakup uspel :D

 

ZMAJ samo za info, kaj pa je bilo narobe z tisto?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Daky, lahko govorim le za stanje pred enim letom, kako je danes seveda ne vem. Kolikor vem so na uradnem servisu ugotovili, da ima lu?ko "check engine" blindirano oz. od??ipnjeno ali nekaj v tem smislu, skratka da bi morala ta lu?ka takrat svetit, pa ni svetila.

 

Ve? naj napi?e kar kolega Dejan, ki je imel takrat nekaj ? tiso?akov s seboj, jo nameraval odpeljat, pa se je potem premislil in kupil Xedosa6. Taprav Mazda?, a ne?  :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi? ko je bila sem raje motor kupil, drugi? ko se je pojavila sem ?iht zgubil, zdaj pa ko jo gledam in se slinim mi deklina omenja da je morda nose?a, in da tak avto ne pride v po?tev.

 

Prostorsko ni noben problem, ?e tavelk vozi?ek brez te?av spravi? notr, podmladek bo pa tud u?ivu, ko ga bo mal premetaval med vo?njo :bravo: (govorim iz izku?enj)

5a16b7eb5a7a91dd3221320013b4b24b.jpgf275b0c67de2e770c1af30398f730e23.jpg

 

Edino finan?no pa ne vem kako bi ?lo skoz :zvizga:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prostorsko ni noben problem, ?e tavelk vozi?ek brez te?av spravi? notr, podmladek bo pa tud u?ivu, ko ga bo mal premetaval med vo?njo :bravo: (govorim iz izku?enj)

 

 

Edino finan?no pa ne vem kako bi ?lo skoz :zvizga:

 

 

Hvala za te slike, to bo takoj letelo na mail od drage :D

 

Pa hvala tudi za info od te ?rne, sem jo ravno prej gledal in za hec ?e tu preveril ?e se kaj govori o njej.

 

Cena je sme?na, mi je ?e jasno zakaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Viper,fajn prikaz prostornosti.  :prstgor:

 

 

Zdej al jo kupim in si dam mir, al pa vsaki? ko se pojavi na spletu spet eno pizdarijo naba?em : D

 

 

Clot, zdej ali nikoli....  :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pozdravljeni,

 

Sem nov ?lan na forumu.

Se odlo?am za nakup Mazde RX8

Gledam tole in me zanima ali kdo pozna ta avto in ve kaj ve? o njem.http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9449902&show=1&avto=Mazda%20RX-8%20Revolution%20USNJE%20XENON%20NAVIGA...

 

Vem samo to,da vro? motor ne v?ge oz. zelo te?ko.

Vem da je za to krivo tesnenje in s tem slaba kompresija.

Zanima me ali se to da odpraviti samo z menjavo motorja,ali se to da odpraviti z generalno obnovo motoraj-obstajal nej bi nek komplet-KIT za celotno obnovo motorja.

Ali s to obnovo re?i? te probleme in za koliko ?asa, ter zanima me koliko to stane in kdo mi to lahko izvede.

Na forumu sem videl,da toi dela nek gospod Mitja iz Maribora-Ru?.

Ali ga kdo pozna ima njegov kontakt-telefon.

V naprej hvala za va?o pomo?

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.