Skoči na vsebino

LPG mazde


Strela

Priporočeno sporočilo

da ne omenjamo da se je plin spet pocenil :D je okol 0.65? za L....?abe

ej to je super.... :prstgor:  :rispekt:  morem preverit pri nas na obali .  :D  lp :rolleyes:  :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://cijenegoriva.info/CijeneGoriva.aspx

 

Danes.....0,47?, na petrolu 0,50?, mi se pa veselimo ko nam kost vr?ejo za en cent

 

ja dizel se pa bli?a evru

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem povpra?al na servis in vgradnjo plinskih naprav Boyski pri Opatiji, Lovran. Gre za BRC sistem. 1230?! Ta je nekje v vi?jem rangu kot Prins, baje. No, kako pa je potem glede homologacije, servisa...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa hrvati nardijo isto kvalitetno predelavo al je bl pametno odstet seenkrat vec pa nardit predelavo v slo ? ;) pomoje ce bi jest seenkrat predelu na plin bi su gladko na hrva?k za 650?

Za Hrva?ko ne vem kako je, ti pa lahko napi?em mojo izku?njo, ko sem ?el vgradit v Novi Sad, Vojvodina, v takratno Toyoto Celico. Cena je bila 750, to je bilo davnega leta 2007 ali 08, ko so bile pri nas cene vi?je kakor danes (sem bil pa kasneje opozorjen, da recimo mojstri v BIH, ki so zmo?ni vgraditi sistem za cca. 500?, ti skupaj name?ejo vse sorte proizavajalce in komponente, ki so nekatere med seboj le pogojno kompatibilne in zadeva ne bo nikoli optimalno delovala), no skratka jaz sem vgradil v Vojvodini in zadeva mi je kar delovala, ampak ko se je za?elo neko cukanje in uga?anje, mi tega nih?e v SLO ni uspel po?timati, pa je seveda sledil izlet v Novi Sad. Kasneje sem iz Celice sistem prenesel v Laguno, ampak potem na fine nastavitve je seveda bilo potrebno iti na malo dalj?o pot. Ugani kam? Novi Sad. Skratka se veselo navozi?, ta ?as ko ti ne deluje, pa se seveda vozi? na bencin, potem pa ko da? vse stro?ke na papir se lahko vpra?a? koliko si privar?eval. Tak?na je pa? izku?nja iz prve roke.  :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...mislim ,da je bolj?e montirat avto plin v SLO ..zaradi servisa in morebiti kak?nih manj?ih napak ?.tudi mi imamo prave mojstre za to.LP???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,seveda. Vsepovsod so taki ki znajo in ?e kak salabajzer, hehe.... Kak?ne sisteme pa sigas daje noter? Italijanski, poljski,kitajski, ruski...?

poljski :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poljski sistemi so ODLI?NI. Kolikor se spomnim, SIGAS vgrajuje prete?no AGC (Auto gas centrum) sisteme in Hana injektorje, po dogovoru pa tudi kaj drugega. 

 

Da pa ne bom koga zavedel z neto?nimi podatki, je najbojl?e dobiti informacije iz prve roke, kar bi pomenilo klic na mojstra Primo?-a Jazbar-ja; 031 629 792.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poljski sistemi so ODLI?NI. Kolikor se spomnim, SIGAS vgrajuje prete?no AGC (Auto gas centrum) sisteme in Hana injektorje, po dogovoru pa tudi kaj drugega. 

 

Da pa ne bom koga zavedel z neto?nimi podatki, je najbojl?e dobiti informacije iz prve roke, kar bi pomenilo klic na mojstra Primo?-a Jazbar-ja; 031 629 792.

Izgleda da so resna firma ti Poljaki: http://www.en.agcentrum.pl/?d=149

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zagotovo. Marsikdo od Slovencev ima ?e vedno v glavi predstavo, da Poljska je neka 3.liga, a v resnici so ?li v marsi?em ?e zdavnaj po desnem pasu mimo nas.  :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zagotovo. Marsikdo od Slovencev ima ?e vedno v glavi predstavo, da Poljska je neka 3.liga, a v resnici so ?li v marsi?em ?e zdavnaj po desnem pasu mimo nas.  :aaaaa:

Ja in ?e zdale? niso imeli tak krize kot mi. Pa dobrih firm je tam malo morje. Pri nas pa 1,2,3,3,3,3,3,3,3...... ?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Jaz sem uporablja JLM teko?ino, cena pa okrog 20E za liter, to naj bi zado??alo za cca 10000km.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je izjemno ugodna cena, ker ?e boste gledali recimo na Petrolu, tam je pa cena kot da gre za kak?ne dragulje, ne pa neko olje.  :glare:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.