Skoči na vsebino

Ro?na ne popusti


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

Za praznike sem imel nekaj dni avto parkiran in zaradi vremenskih razmer mi je ro?na zagrabila tako, da mi no?e ve? popustiti.

Po nekaj 100 metrih vo?nje ro?na ?e vedno ni popustila, zato sem dal dol kolo malo potolkel po zglobih po?prical z WD-jem in kole se je za?el delno vrteti.

Sedaj pa ugotavljam, da diski ?e vedno rahlo dr?ijo, saj je feltna vro?a po nekaj prevo?enih kilometrih in tudi ob?utek vo?nje je druga?en. Ro?na mi pa sedaj prime precej kasneje kot pred tem.

 

Ali lahko ?e kaj sam naredim ali je potrebno peljat ravno na servis?

Hvala za odgovore.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazde 6 od tega letnika naprej  do nove serije ,predvsem  letnik 2009 vsem  slej ko prej zablokira zavorni cilinder.

 

Zadeva je tak?na, kolesa dol obnovit (s?istit, zbrusit rjavino,podmazat zavorne cilindre,in zamenjat zavorno teko?ino) zamenjat diske in plo??ice v kolikor so pregrete in ima? za naslednih 100kkm mir ;)

Jaz in ?e nekaj  iz foruma smo ?e po?timali  problem.

?e si dovolj spreten in ve?? naredi sam ?e ne, pa je  forumski mehanik(Peljko v Medvodah) dober naslov.

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e kli?em Pelkota, hvala za odgovore, sem ?e na drugem naslovu dobil podobno razlago. Zna bit kar kompleksna zadeva pa kar nekaj stro?kov.

Groza, se spra?ujem kako v bodo?e, ker brez ro?ne ne moram parkirat. Se pravi ?e obnovim zavorni celinder se te  te?ave ne bodo ve? pojavile, ali bom mogel vsak dan avto prestavljat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz rocne nikoli ne uporabljam ko parkiram (ravno zaradi tega kar se ti je zgodilo - izucilo me je kake 15 let nazaj z enim drugim avtom), uporabljam jo pa redno npr. ko stojim na semaforju al kaksnem klancu ipd.

 

tko da najboljs, da ko parkiras pac mas v prestavi in to je to

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js pa ravno obratno VEDNO potegnem ro?no, sicer ne na fertik razen ?e je klanec, ker zaradi NEUPORABE je ?e ve? sranja z ro?no, in jaz NIKOLI ?e nisem imel te?av z ro?no niti pri jugotu.

?e jo skozi drka? nima ne ?asa i ne mo?nosti zarjavet in posledi?no ?tekat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni problem v zajli katera primrzne ali vzvod. Problem sedaj je v cilindrih! ?e se pa ro?na redno uporablja....je manj verjetnosti da zamrzne.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.