Skoči na vsebino

IN-VA-LI-DI


jures

Priporočeno sporočilo

V medvodah je pred vhodom ogromen plac ki je na tleh oznacen z rumeno 'mrezo' kot gasilska ali interventna pot.

 

Samo za sirino voznega pasu, torej cca 5m stran so stevilna parkirisca, ampak ta niso ob vhodu.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V medvodah je pred vhodom ogromen plac ki je na tleh oznacen z rumeno 'mrezo' kot gasilska ali interventna pot.

Samo za sirino voznega pasu, torej cca 5m stran so stevilna parkirisca, ampak ta niso ob vhodu.....

Tako je pred vsakim Hoferjem... Pa tudi Lidli imajo podobno situacijo ;)

 

Evo nekaj starih ;)

 

Finder-20140203-183747.jpg

 

Finder-20140203-184050.jpg

 

Se pa tudi (zelo redko) zgodi, da je prazno tam ;)

 

Finder-20140203-185100.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Sej ne vem a slikce BMW-jev sploh ?e limamo, k tega je res toliko...

 

attachicon.gif20150703_115053.jpg

 

 

Zanimivo... ker nikjer sence ali da je prav blizu vhoda... pa vseeno tako bebasto parkira :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Sej ne vem a slikce BMW-jev sploh ?e limamo, k tega je res toliko...

 

attachicon.gif20150703_115053.jpg

Bi dobil ?e enega in mu PRAVILNO parkiral spredaj, drugi zadaj pa da vidimo kaj bo pol naredu. :hudicek:  :hudicek:  :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
Bre?ice: moj avto je bil prvi tam parkiran, ko sem pri?el nazaj pa ?ok. 

 

22754132.jpg

 

22754133.jpg

 

Uglavnem nemogo?e je izstopiti ali vstopiti v avto, razmaka med avti je 20 cm. Pa ?e je vidu, da je on mogu it na drugi strani vn ni pomislu da tudi js ne bom mogu v avto? :vskalo:  A na drugi strani je imel ?e pol parkinga.  :angry:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Toma, meni se je enkrat to?no tole zgodilo, pa precej na tesno tudi z druge strani in kaj sem naredu? Vstopu ?ez prtlja?nik dal v prosti tek in popustil ro?no, da je koreta 2m naprej zlezla in jaz vstopil kot se za ?loveka spodobi. (treba se mal znajdit, ?e ?e drugi ni? ne mislijo v fazi parkiranja).  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...Toma..tudi meni ?e jo to zgodilo ve?krat na P.placu...Noro si mu mogel napisati listek "?Vozni?ki ima? ...samo o parkiranju nima? Pojma..he he lp:-):-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Toma, meni se je enkrat to?no tole zgodilo, pa precej na tesno tudi z druge strani in kaj sem naredu? Vstopu ?ez prtlja?nik dal v prosti tek in popustil ro?no, da je koreta 2m naprej zlezla in jaz vstopil kot se za ?loveka spodobi. (treba se mal znajdit, ?e ?e drugi ni? ne mislijo v fazi parkiranja). :zvizga:

@Toma, meni se je enkrat to?no tole zgodilo, pa precej na tesno tudi z druge strani in kaj sem naredu? Vstopu ?ez prtlja?nik dal v prosti tek in popustil ro?no, da je koreta 2m naprej zlezla in jaz vstopil kot se za ?loveka spodobi. (treba se mal znajdit, ?e ?e drugi ni? ne mislijo v fazi parkiranja). :zvizga:

Takole se to dela:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Toma, meni se je enkrat to?no tole zgodilo, pa precej na tesno tudi z druge strani in kaj sem naredu? Vstopu ?ez prtlja?nik dal v prosti tek in popustil ro?no, da je koreta 2m naprej zlezla in jaz vstopil kot se za ?loveka spodobi. (treba se mal znajdit, ?e ?e drugi ni? ne mislijo v fazi parkiranja).  :zvizga:

 

Jaz skozi prtlja?nik ne bi dale? pri?el  :jupiii:

 

Ej...Toma..tudi meni ?e jo to zgodilo ve?krat na P.placu...Noro si mu mogel napisati listek "?Vozni?ki ima? ...samo o parkiranju nima? Pojma..he he lp:-):-):-)

 

Sem ga hotel po?akati, pa da vidim junaka kako se kobaca na voznikov sede?. Potem pa bi sko?il zraven pa mu kaj povedal...  :ph34r:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.