Skoči na vsebino

IN-VA-LI-DI


jures

Priporočeno sporočilo

Sem ?al tudi sam ?e dostikrat na ?tajerskem enake stvari do?ivljal, pa v Avstriji tud, tak da jodlari niso ni? bolj?i.

 

Sem pa se, po dveh neugodnih izku?njah nau?il, da raje dr?im jezik za zobmi, dokler jih ?e imam. Pred par mesci sem si v qlandiji v Mariboru jezik stegno, ko je en parkiral na mestu za invalide, pa me je ded, brez heca, po u?esu vdaro da se mi je zmotlo, vsedo v Caddija in se odpeljal.

 

?al si nisem zapomnil registerske, od takrat dalje pa si raje mislim svoje.

 

 

Ko pa je ?ena pred mesecem dni kretenu, ki ji je vzel prednost zatrobila in zablendala pa ji je tip hotel na naslednjih semaforjih steklo na vretih razbit.

 

 

Road rage se na ?tajerskem zadnje ?aste dostikrat dogaja.

Se strinjam... znanec je pred kar nekaj leti ( ko se je svet ?e vrtel v pravo smer), v druzbi zene in otrok hodil po centru lj in videl pijanca , ki se je drl na natakarico... ko mu je rekel, citirano : " ej, pa ne mors se tko z zensko pogovarjat" , ga je majstr odrinil , tako, da je padel, z glavo udaril v robnik in kar nekaj casa prezivel na so?i na vozicku...

 

Ni se za zajebavat, se strinjam.... ampak... ucasih se je tezko zadrzat...

 

In stereotipno... mislim, da nas vecina pogleda, komu bomu jebal vse po spisku... dedku v cliotu pa? bomo, crnemu x5-ki z temnimi sipami pa mal kasneje. ?

 

In, ja , to ni prav in to me naredi revo, ampak, jbg, nekje se je treba znat ustavit...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...ja , to ni prav in to me naredi revo, ampak, jbg, nekje se je treba znat ustavit...

Mah zato nisi reva. Mislim da s trezno glavo in preudarnostjo , ter s sekundo razmisleka preden odreagira? na "provokacijo" izpade? ve?ji frajer kot katerikoli kolerik.

 

Podpiram civilno koraj?o v mejah normale. ?e pa se trije 90 kilski spu??ajo v prepire z ostalimi pa se raje umaknem. Imam doma dva mala otroka, ki poteebujeta zdravega o?eta.

 

Me je enkrat na sprehodu na makadamu en pijan kreten zaj... ker se mu pe? kao nisem umakno na travo. V ble??e?em c-max-u je ob njem sedela prestra?ena ?ena, na zadnjem sede?u pa povr?no pripeta ca. 7 let stara pun?ka. Njegovi gospe sem za?elel, da nekako sre?no pridejo do doma, nato pa sem odkorakal ?ez travnik. Res se mi ni zdelo primerno v nedeljo popoldne pred o?mi otroka obra?unavati s kretenom.

 

Recimo da tudi ta pijani kreten spada med mentalne invalide

ZOOM ZOOM - ?ivljenje je prekratko za dolgo?asne avtomobile :punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah zato nisi reva. Mislim da s trezno glavo in preudarnostjo , ter s sekundo razmisleka preden odreagira? na "provokacijo" izpade? ve?ji frajer kot katerikoli kolerik.

Podpiram civilno koraj?o v mejah normale. ?e pa se trije 90 kilski spu??ajo v prepire z ostalimi pa se raje umaknem. Imam doma dva mala otroka, ki poteebujeta zdravega o?eta.

Me je enkrat na sprehodu na makadamu en pijan kreten zaj... ker se mu pe? kao nisem umakno na travo. V ble??e?em c-max-u je ob njem sedela prestra?ena ?ena, na zadnjem sede?u pa povr?no pripeta ca. 7 let stara pun?ka. Njegovi gospe sem za?elel, da nekako sre?no pridejo do doma, nato pa sem odkorakal ?ez travnik. Res se mi ni zdelo primerno v nedeljo popoldne pred o?mi otroka obra?unavati s kretenom.

Recimo da tudi ta pijani kreten spada med mentalne invalide

Tako je... za svet resevati so drugi poklicani. Jaz imam svoj del sveta poslihtan, moji bliznji pa tudi. Je pa res, da kar dostikrat, ko naletim na kakega takega majstra kot ga ti opisujes, preprosto poklicem policijo... sicer pol pred ljudmi izpadem tezak in komplikator, ampak, jbg, jaz vem da je to prav...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Ko sem v?eraj na Kolodvorski v Dom?alah peljal ?e drugi krog i??o? prazen parkplatz, se mi je blazno neumno zdelo kako eni to z lahkoto najdejo - gospa pred menoj je s-maxa kompletnega parkirala na prehod za pe?ce. ?e naslednji trenutek sem to njeno odlo?itev odobraval, kajti le ene 7m naprej je tako ostalo prazno parkirno mesto samo zame.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Jeba je ker se jim baje vrata v ?tacuno ne odprejo(sam probat pa je vseen treba :hudicek: ) , ?e z avtom zapeljejo pred vhod, pol pa pa? kanto pustijo nek v bli?ini ?e bi se v ?tacuni nekdo zadrl "BOMBA !!!" in pol lahko hitreje spizdi. :hudicek:


Danes smo pa tukaj parkirali...

Lej model se mora pokazat !!

 

Ziher ma kratkega ti?a pa si s tem ego dviguje.  :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vrjetno je jures prvi parkiral in kasneje, ko se je vrnil ga je tole cakalo. Vozniku forda je pa zgleda bilo vseeno, kako ga je parkiral...vazn da je on sel lahko normalno ven iz avta.

logi?no a ne....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.