Skoči na vsebino

kompresor klime mazda 6


Priporočeno sporočilo

Imam jaz enega, ampak je z bencinskega motorja letnik 2002. Mislim da ubistvu ni nobene razlike, vseen pa ?e malo preveri po internetu.

 

Ostalo pa na privat

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo jermenico se zamenja ostalo je enako, vasj moje informacije so take.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

crknu mi je kompresor klime, ?e kdo pozna kak?nega da prodaja avto po delih, naj mi javi tel.

avto net sem ?e obdelal pa ni za dobit.

 

gre se za mazdo 6 2.0 dizel letnik 2004.

 

lp

Jaz sem mislil isto pa je samo dol padel pokrov od sklopke

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Poglej tukaj, jih bi naj imelo ve? bencinarjev enakega

 

http://www.kuehler-rath.com/Mazda83599Kompressor

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Sicer sem sam ?e preverjal, vendar me vseeno zanima ?e kak?no menje. Ta kompresor klime (https://www.silux.si/izdelki/hladilni-sistemi/kompresorji-klime/kompresorji/2628189/kompresor-klime-4519ks-1-mazda-6-02-08?car=524226) gre na M6 karavan, 2003, 89kw, diesel?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer sem sam ?e preverjal, vendar me vseeno zanima ?e kak?no menje. Ta kompresor klime (https://www.silux.si/izdelki/hladilni-sistemi/kompresorji-klime/kompresorji/2628189/kompresor-klime-4519ks-1-mazda-6-02-08?car=524226) gre na M6 karavan, 2003, 89kw, diesel?

Ej....lp vpra?aj na?ega mojstra dr.Pelko Medvode ...lahko ima kak?nega..ti nabavi po ugodni ceni .

Kontakt...s.Pelko..041 667 335 lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Sposojam si tole temo, ker je tudi meni začel tulit ležaj na kompresorju. Bojda je strošek popravila, v kolikor je to seveda mogoče cca 200€, drugače menjava kompresorja. Za 200-300€ sem gledal že kompresorje, seveda kopije, a mi je mojster Ajnik razložil, da jih on ne bo montiral, ker jih potem devet od desetih ni vredu... Ima kdo kake izkušnje s temi kopijami? Je boljše iskat rabljenega? Pa upat, da se ne ponovi zadeva prehitro?

Gre za Mazdo 6, 2003, 1.8 bencin. S kakšnimi morebitnimi problemi se spogledujem, če avto uporabljam v omenjenem stanju? Nekako me skrbijo zadeve okoli jermenice...

Hvala za pomoč.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je samSimon napisal:

Sposojam si tole temo, ker je tudi meni začel tulit ležaj na kompresorju. Bojda je strošek popravila, v kolikor je to seveda mogoče cca 200€, drugače menjava kompresorja. Za 200-300€ sem gledal že kompresorje, seveda kopije, a mi je mojster Ajnik razložil, da jih on ne bo montiral, ker jih potem devet od desetih ni vredu... Ima kdo kake izkušnje s temi kopijami? Je boljše iskat rabljenega? Pa upat, da se ne ponovi zadeva prehitro?

Gre za Mazdo 6, 2003, 1.8 bencin. S kakšnimi morebitnimi problemi se spogledujem, če avto uporabljam v omenjenem stanju? Nekako me skrbijo zadeve okoli jermenice...

Hvala za pomoč.

Mogoče ti lahko pomaga naš mojster dr.Pelko Simon 

Medvode Avto Pelko ..d.o.o..lp😁😁😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ideja obnovljenega se mi kar dopade. Rabljenega z avta, ki ima prav tako 200.000 prevoženih pa... nebi rad ponovil vaje čez pol leta.

Zdej ga je pa treba sam še najt. 😣🔫

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pele svetuje;

 

Oj cao

Na silux imas kar veliko ponudbo kompresorjev vsi so dobri samo Polcar Polski ni dober
Lps

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar je Pelko napisal za POLCAR se moram strinjat in je res POFL kvaliteta. Mehanik iz Stahovice mi je govoril je njegova stranka tam naročila pokrov motorja za Golf 5 in je bila "havba" na eni strani 2cm predolga. Skratka, kar je sumljivo poceni je treba (vsaj) trikrat preverit zakaj je temu tako. Simon, dobro kupi in porihtaj! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.