Skoči na vsebino

Vse nove Mazde - minusi


sylver

Priporočeno sporočilo

Danes je o?itno dan, ko MZD ne dela  :unsure:

 

https://www.youtube.com/watch?v=bJpBwc1TKzA

 

 

Tudi po ponovnem zagonu vozila ne dela!

 

https://www.youtube.com/watch?v=9D12pC4sMTc

 

 

In tudi po 25 minutah vo?nje ne.. :zvizga:

 

https://www.youtube.com/watch?v=zD_bG2yaaS4

 

 

Kamo - a ti isto dela kot meni?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti pa si potrpe?ljiva stranka. Dal si 20k pa ?aka? dobro voljo. Daj pelji tole nazaj, pusti tam in zahtevaj da se zrihta, ta?as pa nadomestno vozilo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?aki, zakaj bi bil pa te?na stranka ? Sam si napisal, da so ti ?e vsaj 3x zamenjali software pa zadeva ?e vedno ne deluje tako kot bi morala. Jest se ?ist strinjam z juresom in gladko pejt nazaj pa lepo zahtevaj naj ti menjajo cel modul (te prov en k... boli kdo jim more to odobriti). Dal si +20k za avto in nima? ne ?ivcov in ne cajta, da ga na usake dva tedna fura? nazaj na uradni servis, kjer ti samo resetirajo ali na novo in?talirajo SF. Se strinjam, da lepa beseda lepo mesto najde, vendar, kot vidi? ti navigacije ?e vedno niso zrihtali...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?aki, zakaj bi bil pa te?na stranka ? Sam si napisal, da so ti ?e vsaj 3x zamenjali software pa zadeva ?e vedno ne deluje tako kot bi morala. Jest se ?ist strinjam z juresom in gladko pejt nazaj pa lepo zahtevaj naj ti menjajo cel modul (te prov en k... boli kdo jim more to odobriti). Dal si +20k za avto in nima? ne ?ivcov in ne cajta, da ga na usake dva tedna fura? nazaj na uradni servis, kjer ti samo resetirajo ali na novo in?talirajo SF. Se strinjam, da lepa beseda lepo mesto najde, vendar, kot vidi? ti navigacije ?e vedno niso zrihtali...

 

Dobro napisano !!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na letnih manj kot na zimskih, na novih manj, kot na rabljenih.

Na letnih mi pri 130km/h la?e ca. 3km/h, na zimskih 5km/h

 

Odvisno od obsega gume

Tovarni?ko morajo biti ?tevci do 90 +4km/h nad 90 pa +6km/h  varnost pa to

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Natan?nost ?tevca hitrosti pri meni:

GPS: 70 km/h ; ?tevec: 74 km/h

GPS: 100 km/h ; ?tevec: 105 km/h

GPS: 130 km/h ; ?tevec: 135 km/h

 

Edini avti, ki sem jih vozil in imajo natan?nej?i ?tevec so (presenetljivo) iz grupe Hyundai/KIA (GPS: 100 km/h ; ?tevec cca. 102-103 km/h). Vse ostalo je manj natan?no, vklju?no z vozili iz VAG grupe, Toyote ka?ejo tudi po 10+ km/h narobe itd.

 

Sicer bi bil pa nauk te teme slede?: Nikoli ne kupi avta oz. modela, ki je na trgu sve?. Po?akaj, da se odpravijo porodne te?ave, vmes pa po mo?nosti pade ?e cena oz. se zve?ajo popusti. Je*i ga, izgubi? ekskluzivnost, na drugi strani ima? pa "bulletproof" avto. ?e najbolj?e se pa itak obnesejo faceliftane verzije, govorim iz lastnih izku?enj.

12360_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Natan?nost ?tevca hitrosti pri meni:

GPS: 70 km/h ; ?tevec: 74 km/h

GPS: 100 km/h ; ?tevec: 105 km/h

GPS: 130 km/h ; ?tevec: 135 km/h

 

Edini avti, ki sem jih vozil in imajo natan?nej?i ?tevec so (presenetljivo) iz grupe Hyundai/KIA (GPS: 100 km/h ; ?tevec cca. 102-103 km/h). Vse ostalo je manj natan?no, vklju?no z vozili iz VAG grupe, Toyote ka?ejo tudi po 10+ km/h narobe itd.

 

Sicer bi bil pa nauk te teme slede?: Nikoli ne kupi avta oz. modela, ki je na trgu sve?. Po?akaj, da se odpravijo porodne te?ave, vmes pa po mo?nosti pade ?e cena oz. se zve?ajo popusti. Je*i ga, izgubi? ekskluzivnost, na drugi strani ima? pa "bulletproof" avto. ?e najbolj?e se pa itak obnesejo faceliftane verzije, govorim iz lastnih izku?enj.

?e enkrat - tovarni?ko MORAJO ?tevci lagati, varnostna navodila

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e enkrat - tovarni?ko MORAJO ?tevci lagati, varnostna navodila

 

Kot ze napisano, je to bolj zaradi razlicnih gum... Tudi ce je namescena dimenzija gum po tovarniskih podatkih... lahko pride do majhnega odstopanja ... 

 

Nevem zakaj bi morali lagati... To je tako kot tisti, ki si uro dajo pet minut naprej, da ne zamudijo ... ali da lahko zjutraj "dlje spijo" :) ... Sicer ne pravim, da ni mozno, da je tako... ni mi pa logicno :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja Mx6 pri 100kmh laze za 1%, oz. 1 kmh kar je prov super glede na starost Mazdurine :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne motim, spodnja meja napake ni dolo?ena, vsekakor pa ne smejo kazati premalo.

Nekje v spominu imam 0-10%

Pravilo je da nikakor ne smejo kazati manj od resnicne, ce kaze manj avto ni za na cesto, zato so v bistvu primorani vkljuciti toleranco.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem bil na servisu zaradi navigacije. Poslal sem jim tudi vse te video posnetke in sedaj ?akamo na odgovor iz "severa".

 

Danes spet "Loading navigation".... sploh se mi ne da ve? snemat, slikat oziroma dokumentirat.... bo povsem dovolj to, kar sem ?e posnel in objavil.

 

Samo toliko v vednost, da se le nekam premika naprej :)

 

Sicer pa mi iz MMS do danes niso ni?esar odpisali. Minilo je to?no 30 dni od tega, ko sem jim nazadnje pisal na e-mail naslov. Toliko o resnosti zaposlenih na sede?u tako "presti?ne" blagovne znamke, katera se ?eli uveljavit v EU in Sloveniji.

 

Morda delam komu krivico, vendar zame so na MMS izpadli popolnoma neresni, saj je to ?e tretji e-mail, na katerega mi niso odpisali v teh 16 mesecih, odkar imam njihovo znamko  <_<

 

Tudi nobenega dopisa na dom nisem prejel, kar mi je bilo obljubljeno s strani gospoda L.S.. Ta dopis naj bi prejeli vsi lastniki novej?ih vozil Mazda z vgrajenim laserskim tempomatom. Z njim bi "la?je" prepri?ali prometno policijo, da je vozilo opremljeno s tako tehnologijo, katera lahko vpliva na meritev hitrosti z njihovimi "pi?tolami". O temu sem pisal tudi na drugem forumu in vas obvestil o temu. Dvomim, da je kdo od lastnikov Mazda prejel kakr?enkoli dopis oziroma potrdilo.

 

?e ko sem imel Peugeot-a, sem vedno in takoj prejel odgovor predstavnice za Slovenijo. ?e ne drugo, mi je vsaj odpisala, da bo pridobila odgovore na moja vpra?anja in mi jih posredovala in to se je seveda tudi zgodilo.

 

Pa ?e ?enska je, katera se ni najbolje spoznala na tehnologijo, ampak se je zame kot stranko pozanimala in mi posredovala odgovore  :rolleyes:

 

V dana?njih ?asih nekateri damo VELIKO na sam odnos do stranke, a tega se nekateri ?al ?e ne zavedajo.

 

?e tako imajo nezadovoljno stranko, katera ima razne te?ave z njihovim izdelkom, potem se pa ?e ignorantsko obna?ajo do nje - je to normalno? Zame nikakor in tu je Mazda z moje strani prejela en VELIK minus ter pustila grenak priokus  :closedeyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cudi me, da se nic ne javijo... sem preprican, da tudi berejo tale forum ...

 

Mogoce je ravno iz tega stalisca fajn, de cimvec pise... v upanju, da se predramijo iz "zimskega spanca" :) ... Na FBju so kar aktivni... mogoce probaj se tam :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem bil na servisu zaradi navigacije. Poslal sem jim tudi vse te video posnetke in sedaj ?akamo na odgovor iz "severa".

 

Danes spet "Loading navigation".... sploh se mi ne da ve? snemat, slikat oziroma dokumentirat.... bo povsem dovolj to, kar sem ?e posnel in objavil.

 

Samo toliko v vednost, da se le nekam premika naprej :)

 

Sicer pa mi iz MMS do danes niso ni?esar odpisali. Minilo je to?no 30 dni od tega, ko sem jim nazadnje pisal na e-mail naslov. Toliko o resnosti zaposlenih na sede?u tako "presti?ne" blagovne znamke, katera se ?eli uveljavit v EU in Sloveniji.

 

Morda delam komu krivico, vendar zame so na MMS izpadli popolnoma neresni, saj je to ?e tretji e-mail, na katerega mi niso odpisali v teh 16 mesecih, odkar imam njihovo znamko  <_<

 

Tudi nobenega dopisa na dom nisem prejel, kar mi je bilo obljubljeno s strani gospoda L.S.. Ta dopis naj bi prejeli vsi lastniki novej?ih vozil Mazda z vgrajenim laserskim tempomatom. Z njim bi "la?je" prepri?ali prometno policijo, da je vozilo opremljeno s tako tehnologijo, katera lahko vpliva na meritev hitrosti z njihovimi "pi?tolami". O temu sem pisal tudi na drugem forumu in vas obvestil o temu. Dvomim, da je kdo od lastnikov Mazda prejel kakr?enkoli dopis oziroma potrdilo.

 

?e ko sem imel Peugeot-a, sem vedno in takoj prejel odgovor predstavnice za Slovenijo. ?e ne drugo, mi je vsaj odpisala, da bo pridobila odgovore na moja vpra?anja in mi jih posredovala in to se je seveda tudi zgodilo.

 

Pa ?e ?enska je, katera se ni najbolje spoznala na tehnologijo, ampak se je zame kot stranko pozanimala in mi posredovala odgovore  :rolleyes:

 

V dana?njih ?asih nekateri damo VELIKO na sam odnos do stranke, a tega se nekateri ?al ?e ne zavedajo.

 

?e tako imajo nezadovoljno stranko, katera ima razne te?ave z njihovim izdelkom, potem se pa ?e ignorantsko obna?ajo do nje - je to normalno? Zame nikakor in tu je Mazda z moje strani prejela en VELIK minus ter pustila grenak priokus  :closedeyes:

To?no tako in o tem jaz govorim. Tak odnos kot si ga privo??ijo ni sprejemljiv. In s takim odnosom delajo veliko ?kodo tudi ugledu same znamke. Mislim, da bi ?e kdo kje drugje moral izvedeti  kak?en odnos do kupcev in lastnikov si privo??ijo v SLO. Ne vem kako se ne zavedajo, da so oni ogledalo znamke in kako pomembne so poprodajne storitve in korekten odnos. Prav ta del po moje v mnogo?em vpliva na to, da se kupci vra?ajo......

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uporabi drug kanal, ala uradni dopis priporo?eno po po?ti, ne pa email.

 

Zakaj ?e? Sem sodoben ?lovek s sodobnim vozilom :P in uporabljam sodoben na?in komuniciranja. ?e pa tega pri MMS niso zmo?ni, naj zaposlijo kader, ki bo zmo?en tega "napora" - odpisovanja na elektronsko po?to.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj ?e? Sem sodoben ?lovek s sodobnim vozilom :P in uporabljam sodoben na?in komuniciranja. ?e pa tega pri MMS niso zmo?ni, naj zaposlijo kader, ki bo zmo?en tega "napora" - odpisovanja na elektronsko po?to.

 

Ja lej, ?e po enem kanalu ne uspe, poskusi ?e drugega. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.