Skoči na vsebino

Vse nove Mazde - minusi


sylver

Priporočeno sporočilo

V?eraj prevzel svojo Mazdico in sem vesel kot radio  :lol:  je kar razlike med 3 in CX-3.

 

Napako so odpravili in upam, da bo navigacija sedaj delala brez prisotne napake.

Ej super...da so re?li..ker se je pa vleklo...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

No tako.

 

MZD je tudi po zadnji uradni posodobitvi, katero je tokrat izvedla MMS, za?el po?teno zmrzovati ?e pri samem poslu?anju mp3 skladb, ki jih imam na USB klju?ku. Ne pomaga menjava USB vhoda, ne pomaga drug USB klju?ek (vse mp3 skladbe sem iz enega 4GB klju?ka skopiral na formatiranega praznega 8GB in tam tudi vse zmrzuje v obeh vhodih).

 

Dogaja se pa naslednje:

 

1. MZD zmrzuje pri izvajanju komand podanih s strani voznika (vmes se kar sam ugasne in ponovno pri?ge):

https://www.youtube.com/watch?v=6Mj75Ut5d8A

 

 

2. MZD zmrzuje pri izvajanju komand podanih s strani voznika:

 

 

3. MZD zmrzuje pri izvajanju komand podanih s strani voznika tudi po ponovnem zagonu vozila:

 

 

 

Pri navigaciji je tako, da tudi sama navigacija v?asih med vo?njo zmrzne in se ?ez nekaj ?asa (recimo po 15 sekundah) sama od sebe "odmrzne" in nadaljuje navigiranje.

 

V?asih se med vo?njo, ko me nekdo kli?e in imam povezavo prek BT, ne morem javit ker kljub temu, da pritisnem na "ANSWEAR" na volanu - MZD ne reagira in klicatelj seveda prekine, jaz pa morem poklicati nazaj tako, da prekinem BT povezavo z MZD in dvignem telefon na uho!  :angry2:

 

Se vam tako delovanje MZD zdi normalno?  :dudek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole zgleda zgolj tako, kot da procesor pa? ni dovolj zmogljiv za poganjanje vsega skupaj....ko te?e navigacija, mp3 in ostalo.

 

A tebi so menjali vse tuto kompleto, ali so se vedno samo na SW osredoto?ali? Meni se zdi tole HWka napaka - procesor v drugi vrsti ram.

 

Kot na primer poceni 'kitajski' telefon, ki te ne dohaja...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da je HW napaka sem jaz ze pred casom napisal, kakor tudi da sem omenil, da se v Nemciji pri podobnih zadevah takoj menja CMU

Spra?ujem ga, ker mislim da so mu menjali vse, ali pa je narobe napisal (ima dooooolgo zgodovino s tole napravco) sylver koliko obiskov - 5 ali 6 na servisu?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

7.4 je napisal da so menjali CMU

 

14 dni kasneje novi poseg

Baje novi SW odpravi to?no to napako.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V kolikor servis ne more odpraviti napake, se zadeva prenese na prodajalca ali na uvoznika in tako je tudi prav.

 

Uvoznik se pa potem odlo?a, kaj in kako naprej (v mojem primeru se je uvoznik MMS povezal z Avstrijo in so vozilo peljali v Avstrijo na glavno tehni?no slu?bo, kjer so tudi namestili zadnji SW in ne vem ?e kaj vse naredili).

 

Zame je tak vmesnik neuporaben. V bistvu je nevaren, ker se med vo?njo samo ?ivciram in namesto, da se ukvarjam s samo vo?njo, se bolj ukvarjam z MZD in gledam v ta ekran.

 

Glede na to, da MMS spremlja ta forum in to debato me prav zanima, ?e me bodo sami od sebe kontaktirali ali ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej..Sylver,to treba obvezno re?it,in popravit ,da dela!!!! ker to je GARANCIJA !

vem ,da si ?e popizdu,samo treba vstrajat,do konca .daj pognjavi,?e ve? uvoznika ...jebemliga!

To si Mazda ne sme privo??it!jaz te osebno podpiram..gassss naprej.lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A ti niti svojim občutkom ne zaupaš? Ok je res, da se zadnja leta malo vozimo po snegu, ampak najslabša je počasna vožnja po neutrjenem snegu, ko se sneg lepi na gumo. Večino je zaradi tega tako strah, da vozijo k pojajacih počasi in drseče. Ko se kolesa dovolj zavrtijo, da sneg odletava iz lamel je precej bolje, samo tam pač deluje fizika zaradi večjih gibalnih količin, ki s povečanjem hitrosti začnejo slabšati situacijo.   Problem videa, ki si ga ti objavil je v tem, da model slika gumo, ko se je ustavil in zaradi nizkih hitrosti pred ustavljanjem se je sneg nabral gor in iz tega on vleče zaključke. Poglej hitro premikajoče gume in v večini snega v lamelah skoraj da ni. Se pravi sneg nikakor ne bi mogel pomagati pri boljšem oprijemu.
    • hehe,.. no sej bo zmagu še letos 100% sam mora ustavit se tolk pushat
    • Najboljša ledena kava s pogledom na Trst. 😁  
    • Pa ne sam on... važn, da si nabere okoli sebe fanboyse in pol lahko tud crap prodaja pa se bo kupovalo.   mam pa občutek, da bo Musk končno odvrgel masko, pograbil nagrado in spravil podjetje v tako itgubo, da ga bo mpral prodati kakemu kitajcu. Tako bo tud Tesla kmal kitajska.
    • Sem imel en videjo, pa ga ne najdem. Bom poiskal, brez skrbi. Fant naredi test gume s kepo snega.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.