Skoči na vsebino

Smerniki so hin


Priporočeno sporočilo

Verjetno ena od zarnic v stalnem ?lusu, odklapljaj eno pa po eno pa potem z varovalkami.

 

Na koncu ostane se rele (ce nima celo vse na BMC tako kot Mazda 1)

 

A se je to zgodilo med vleko prikolice?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri tej varovalki pi?e zraven BMC ja. Karkoli to pomeni.

Ne zadnji? je ?e bilo ok. Pa potem ?e 1 dan potem. Danes pa takole. A je mo?no da je stikalo za prtlja?nik odpret v stiku ker je guma po?ila in je pri?la voda notri.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ma kdo kak?no idejo, smerniki so nehal delat, pogledam varovalko in je Fu?. Zamenjam, probam in jo spet skuri.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

BMW znak si daj na haubo in se ne sekiraj.

 

 

Ps: sori za OFF, moral sem

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri tej varovalki pi?e zraven BMC ja. Karkoli to pomeni.

Ne zadnji? je ?e bilo ok. Pa potem ?e 1 dan potem. Danes pa takole. A je mo?no da je stikalo za prtlja?nik odpret v stiku ker je guma po?ila in je pri?la voda notri.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Hja BMC je modul ki krmili to vse.....in na moji prvi sestki ce se spomnis ga je skuril naslednji lastnik ko je eno staro prikolico vlekel.

 

Ampak ce ti samo zmigovci ne delajo preveri najprej zarnice, vseh 6 al kok ze, daj jih ven pa potem probaj z varovalko

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo. Ugotovil sem, da je te?ava z desno stranjo smernikov. Ko sem vzel vse ?arnice ven in potem eno po eno nazaj, je stvar za?ela delat....

sem ti rekel, ?e se ponovi ne dati vse ven ampak eno pa po eno, ena ?arnica ima ali stik na konektorjih ali pa sama....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mja, mal sem sumil vti?nico na kljuki, samo mi je fotr to lansk let dal novo, tko da tam je ?isto. Je pa zgleda nekje na enem izmed treh mest, kjer so ?arnice. Ta stranska je bila mal mokra, ne vem pa ali je to normalno da tja pride voda ali ne..Najbr? je.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mja, mal sem sumil vti?nico na kljuki, samo mi je fotr to lansk let dal novo, tko da tam je ?isto. Je pa zgleda nekje na enem izmed treh mest, kjer so ?arnice. Ta stranska je bila mal mokra, ne vem pa ali je to normalno da tja pride voda ali ne..Najbr? je.

vse je mo?no, de?, wap, avtopralnice, kondenz

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda res.Sem mislil, da je kaj povezano. Zadnji? ko smo se vra?ali z morja, se mi je 2x zgodilo, da mi je pri vleki prikolice tempomat ven zagnalo. V klanc. Ne vem, a je kaka 'za??ita' kje ..Potem ko sem pohodil takoj zatem gas, je bilo vse b.p. Avto je normalno vlekel. Zgleda je kot da bi bilo za tempomat preve? :-) 

 

Pa sedaj se mi je prvi? zgodilo, da mi je na morju ko sem po 1 dnevu v?gal avto, ene 5 sekund res tresel, se mi zdi, da je po treh cilindrih tekel :) No ja, sej do marca je ?e garancija, ?e slu?ajno kaka ?oba odleti :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda res.Sem mislil, da je kaj povezano. Zadnji? ko smo se vra?ali z morja, se mi je 2x zgodilo, da mi je pri vleki prikolice tempomat ven zagnalo. V klanc. Ne vem, a je kaka 'za??ita' kje ..Potem ko sem pohodil takoj zatem gas, je bilo vse b.p. Avto je normalno vlekel. Zgleda je kot da bi bilo za tempomat preve? :-) 

 

Pa sedaj se mi je prvi? zgodilo, da mi je na morju ko sem po 1 dnevu v?gal avto, ene 5 sekund res tresel, se mi zdi, da je po treh cilindrih tekel :) No ja, sej do marca je ?e garancija, ?e slu?ajno kaka ?oba odleti :)

tempomat vr?e ven ?e motor ob tej prestavi ne zmore ve?....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mo?no, bil je tisti klanec tam pri diva?i v smeri proti Lj. 5 prestava, 90-100kmh. Ja, pri vleki se kar pozna, da je v?asih 130 konjev malo. Sploh dalj?i klanci. No, ?e vozi? 80 ni panike, vse kar je ve? se pa kar precej pozna. Ko smo ?li dol, sem imel PB izkljopljen in morm re?t, da je kar (vsaj v primeru vleke) kar konkretna razlika.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisti klanec je precej strm tako, da je normalno, da ti tempomat ven verzije. Mislim, da je tako, da se izklopi v kolikor hitrost pade za 10km/h od nastavljene. Ostale mo?nosti samodejnega izklopa tempomata pa so pritisk na zavoro, sklopko ali da se vklopi TCS oziroma DSC.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Da ne odpiram nove teme.

 

Zanima me, ali je pri Mazdah normalno, da ko da? smernik, se n? ne ?uje karkol? Ali je morda kaka nastavitev, lol? :)

 

Ko samo na rahlo pritisnem gor al pa dol, ko menjujem pas na AC ali zapu??am kro?i??e, se mi dostkrat zdi, da se sploh ni pri?gal, ker sem navajen druga?e...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne odpiram nove teme.

Zanima me, ali je pri Mazdah normalno, da ko da? smernik, se n? ne ?uje karkol? Ali je morda kaka nastavitev, lol? :)

Ko samo na rahlo pritisnem gor al pa dol, ko menjujem pas na AC ali zapu??am kro?i??e, se mi dostkrat zdi, da se sploh ni pri?gal, ker sem navajen druga?e...

Glasnost radia ne sme biti na max ... pol se pa slisijo tudi smerniki :D:)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.