Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

lej lojz ... eni mamo pa? bol adrenalinske hobije ker in s tem ne ogro?amo drugih ... sploh na cesti ... je pa res da smo po ve?ini zelo radi za volanom ... jebat ga u?ivamo u vo?nji k se recmo teb zdi butast ...

Zate pa lohk predvidevam da ti je hobi pitje cvi?ka ( :vino: ) ... pol lohk tud re?emo da si alkoholik, jebi ga ... sprjazn se ... taka so dejstva ... saj kokr nm sam prav? ... pa ?e vinjenost za volanom ... sam zdej te pa ?tekam zakaj so skor usi zate divjaki ... ja ?e ga ma? neki pod klobukom ( cvi?ka namest mo?ganov seveda ) pol sigurn nemor? dohajat stvari na sesti oziroma nemor? dojemat kaj se okol tebe dogaja in pa ocenjevat raznih razdalj, hitrosti itd. ...

 

Poglej kolega; Kot sem ?e napisal, s hobiji ni popolnoma ni? narobe, celo koristni so, vendar pod pogojem, ?e s temi svojimi hobiji namerno ne ogro?a? drugih ljudi.

Adrenalinski hobiji? Vse v redu in prav, ampak NE na cesti.

Na primer; ?e gre nek hribolazec svoj adrenalin v skale iskat, s tem ogro?a samo sebe. Pa naj, ?e je tolk butast, pa naj se ubije sam v tisti steni.

Pol npr, ?e nekdo ho?e skakat banđi na gumici dol v globino in mu je to nadvse adrenalinsko itd....tud naj. ?e se mu bo lastika strgala se bo ubil samo on. itd...itd....Razume??

Nikakor pa ti, zaradi svojega u?itka in adrenalina nima? nikakr?ne pravice divjat po cesti in s tem NAMERNO ogro?at mene in ostale, ki se po predpisih vozimo pocesti!!!!!!! Torej, mi se vozimo po cesti, ker se pa? pehamo za vsakdanjim kruhom in to pravico imamo, ti pa zaradi zajebancije, kao, malo zganja? pizdarije po cesti, vendar te pravice ti nima?. Kapira? razliko.

?e rad divja? z avtom, se zapel na dirkali??e pa si daj tam du?ka, pa se ubij, ?e ho?e?, na cesti pa se obna?aj tako kot si se obna?al pred izpitno komisijo. Pred izpitno komisijo si moral pokazat kako se vozi prav, sicer ne bi dobil vozni?kega dovoljenja.

?e nasprotni primer; Sicer se mi neumno zdi tukaj pred vami se nekaj opravi?evat in ven vle?, ampak, ker mi ?e skoz nekaj spoganjate pitje cvi?ka, pa mi kar nekaj sugerirate, ?e?, da jaz vozim pijan. Ni res! Jaz nikoli ne grem za volan, ?e prej kaj spijem. Nikoli! In ?e vi osebno mislite, da pitje cvi?ka ni zdravo, jaz pa ga vseeno pijem, s tem ne ogro?am va?ega zdravja, ampak ogro?am samo in zgolj svoje zdravje. Razume? razliko? Druga stvar pa bi bila, ?e bi jaz pijan sedel za volan. Te pravice pa nimam, ker bi s tem kr?il predpis in ogro?al tebe. Kapi?a??

Torej, zaklju?ek; Ti s zavestnim divjanjem po cesti ZAVESTNO in NAMERNO ogro?a? tudi ostale, ker, kot pravi?, ti je to adrenalin. Tega mandata ti ni podelil nih?e!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- S hobiji na?eloma ni ni? narobe, razen, ?e je tvoj hobi namerno in zavestno ogro?anje drugih ljudi, kateri se dr?ijo cestnih predpisov.

@Boss, ti pa ?e enkrat pre?itaj razlago o tisti nesre?i! ?e ne bo ?lo, jo pa pre?itaj ?e enkrat.........pa ?e enkrat..........pa ?e enkrat....pa ?e.......pa.....p......itd... Kar ber, ma? ti cajta dost.

 

A se jih sploh kdo dr?i? :) Te predpisi so bili spisani nekaj desetletij nazaj, od takrat se je pa ?e precej spremenilo. Zakone itak pi?ejo ne?ivljenjski ljudje, ki imajo s cesto ravno toliko, da jo pre?kajo ?ez prehod. Poleg tega si pri bolj dinami?ni vo?nji (hitrej?i, ne divja?ki) bolj skoncentriran na dogajanje kot pri onemu pol?jem puzanju. ?e nisem videl nikogar, ki bi se:

 

- na avtocestnem delovi??u vozil 60km/h (verjetno je nevarnost, da te nasadi tovornjak)

- pri mestnih conah 30km/h dr?al omenjene omejitve (ker jih pa? prej nikoli ni bilo in so ?e danes samo za fiskalne dajatve obubo?anim blagajnam)

- pred cestninskimi postajami upo?asnil na 40km/h

-.... itd.

 

Itak smo pa bolj pape?ki od pape?a. Vidimo samo druge napake, svojih pa ne. Cimeroti? recimo je tako samokriti?en, da jih vidi celo pri sebi :o

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<sarkazem on>Hitrostne omejitve so narejene za bedake, ki nimajo ob?utka, ki ne znajo oceniti situacije, cesti??a, morebitnih nevarnosti ter ne najdejo varno svojega mesta v prometu in bi posledi?no vozili bistveno premalo ali preve? in povzro?ali nesre?e!<sarkazem off>

Malo za ?alo, malo za res. ;)

Razlaga: Na prazni ravni regionalki sredi travnika se gre brez te?av 120 ne 90 pa nikogar ne ogro?a?, na regionalki s prometom, kako hi?o ali celo dovozom pa je bolj ziher peljati manj kot 90 in zato je pa? omejitev 90 na regionalkah, ob kakih kri?i??ih/dovozih pa so ?e kake table z omejitvijo 60 ali 70.

Sicer pa ja Lojz, omejitve je potrebno spo?tovati kljub temu, da kot uporabnik nad menoj tudi sam nisem nikoli opazil nikogar, ki bi ?el ?ez cestninsko 40, vsaj 50 grejo vsi, ?e raje 60. Ponavadi sem jaz edini bedak, ki gre 50 ampak ker sem "divjak" potem agresivno pospe?im do 130 in izni?im tisto razliko, ko sem ?el prej skoraj po omejitvah. V dolo?enih delih v naseljih sem pa tudi sam opazil, da so nalimali cono 30 ?ez no? brez, da bi se kdajkoli karkoli zgodilo, niti ni kake ?ole v bli?ini itd... :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se jih sploh kdo dr?i? :)

Se! Je pa res, da nas je malo takih in da smo po na?ih balkanskih manirah zato kar nek mote? faktor na cesti. V Avstriji se ljudje kar solidno dr?ijo omejitev. V Nem?iji kjer so omejitve, tudi. Skandinavci tud kar dosledno spo?tujejo omejitve, kljub temu, da skandinavci veljajo za tradicionalne pijance.

Pri nas je pa? ?e vedno balkan z balkanskimi navadami.

 

In kje si ti sli?al, da je ?lovek pri divjanju, katermu ti pravi? dinami?na vo?nja, bolj skoncentriran na vo?njo? Kje si to prebral? Fant, ?e se ti ne more? skoncetrirano vozit pri vo?nji po predpisih, je s tabo nekaj narobe ne z unim, ki vozi po predpisih! Razmisli o sebi! In od kdaj je vo?nja po omejitvah pol?je puzanje?

 

In s tem ko si vpra?al, a se sploh kdo dr?i omejitev si odgovoru vsem tistim, ki so dvomili o moji vo?nji, ko sem omenil, da mene prehiteva vsepolno dinamikov in kje, na katerih forumih, se zbirajo taki divjaki/dinamiki.

 

Dejstvo je, da je v tej balkanski sloveniji vse narobe. V sloveniji je postalo normalno, ?e krade? goljufa? itd..., tisti, ki pa po?teno dela je pa bedak . In na slovenskih cestah je postalo podobno normalno, ?e po cesti divja? in kr?i? predpise, nenormalno pa je, ?e nekdo vozi po omejitvah in se predpisov dr?i. Skratka narobe svet. V sloveniji je normalno tisto kar je narobe, nenormalno pa je postalo tisto kar je prav.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej kolega; Kot sem ?e napisal, s hobiji ni popolnoma ni? narobe, celo koristni so, vendar pod pogojem, ?e s temi svojimi hobiji namerno ne ogro?a? drugih ljudi.

Adrenalinski hobiji? Vse v redu in prav, ampak NE na cesti.

Na primer; ?e gre nek hribolazec svoj adrenalin v skale iskat, s tem ogro?a samo sebe. Pa naj, ?e je tolk butast, pa naj se ubije sam v tisti steni.

Pol npr, ?e nekdo ho?e skakat banđi na gumici dol v globino in mu je to nadvse adrenalinsko itd....tud naj. ?e se mu bo lastika strgala se bo ubil samo on. itd...itd....Razume??

Nikakor pa ti, zaradi svojega u?itka in adrenalina nima? nikakr?ne pravice divjat po cesti in s tem NAMERNO ogro?at mene in ostale, ki se po predpisih vozimo pocesti!!!!!!! Torej, mi se vozimo po cesti, ker se pa? pehamo za vsakdanjim kruhom in to pravico imamo, ti pa zaradi zajebancije, kao, malo zganja? pizdarije po cesti, vendar te pravice ti nima?. Kapira? razliko.

?e rad divja? z avtom, se zapel na dirkali??e pa si daj tam du?ka, pa se ubij, ?e ho?e?, na cesti pa se obna?aj tako kot si se obna?al pred izpitno komisijo. Pred izpitno komisijo si moral pokazat kako se vozi prav, sicer ne bi dobil vozni?kega dovoljenja.

?e nasprotni primer; Sicer se mi neumno zdi tukaj pred vami se nekaj opravi?evat in ven vle?, ampak, ker mi ?e skoz nekaj spoganjate pitje cvi?ka, pa mi kar nekaj sugerirate, ?e?, da jaz vozim pijan. Ni res! Jaz nikoli ne grem za volan, ?e prej kaj spijem. Nikoli! In ?e vi osebno mislite, da pitje cvi?ka ni zdravo, jaz pa ga vseeno pijem, s tem ne ogro?am va?ega zdravja, ampak ogro?am samo in zgolj svoje zdravje. Razume? razliko? Druga stvar pa bi bila, ?e bi jaz pijan sedel za volan. Te pravice pa nimam, ker bi s tem kr?il predpis in ogro?al tebe. Kapi?a??

Torej, zaklju?ek; Ti s zavestnim divjanjem po cesti ZAVESTNO in NAMERNO ogro?a? tudi ostale, ker, kot pravi?, ti je to adrenalin. Tega mandata ti ni podelil nih?e!

 

Ce sm jest divjak ceprou sploh nevem od kje tebi ta informacija, si ti pjanc za volanom ... Pa se sprjazn s tem ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa tudi zelo kulturni so, se umaknejo, ?e vidijo, da jih nekdo dohiti. Tako na avtocestah kot regionalkah. :hudicek:

 

Seveda so kulturni. Ko zagledajo enga divjaka balkanca, se mu pa? zaradi lastne varnosti umaknejo, ker no?ejo, da jih en balkanc ubije. Mislijo si pa tud svoje.

 

 

Ce sm jest divjak ceprou sploh nevem od kje tebi ta informacija, si ti pjanc za volanom ... Pa se sprjazn s tem ...

 

Divjak si, ?e se vozi? hitreje kot je dovoljeno voziti. ?e ti temu pravi? dinamik, je to pa? tvoja pravica, ampak v resnici si divjak. ?e bi pa jaz vozil pijan, bi bil pa pijanec za volanom. Ampak jaz ne vozim pijan, ti pa vozi? hitreje kot je dovoljeno, saj si sam priznal. Kdo je pol kaj?

Ti se brani? z besedami, ?e?, jaz res vozim hitreje kot je dovoljeno, ampak nisem divjak. To je isto, kot bi nekdo reku, da res vozi pijan, ampak no?e priznat da je pijanec. Vidi?, ne gre to skup.

 

Lahko se pol ?e igra? z besedami, da pa? nisi velik divjak, ali da nisi ultra norec, ampak to je spet isto kot bi pijanec reku, da ni ravno kronik in da je samo alkoholik, ?e ga rukne pol litra preden se za volan usede. Take besede so samo handlanje in samotola?ba, oziroma izgovor..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda so kulturni. Ko zagledajo enga divjaka balkanca, se mu pa? zaradi lastne varnosti umaknejo, ker no?ejo, da jih en balkanc ubije. Mislijo si pa tud svoje.

 

Popolnoma prav ima?. Ampak a vidi? razliko v kulturi? Pri nas bi te nekdo ?e oviral in s tem po nepotrebnem dodatno ogro?al lastno in divjakovo varnost, zdravje, ?ivljenje! Ker vidim da marsikaj ve?, povej mi kake komplekse imajo ljudje ki se na cesti delajo ?erife in policiste? Ker VEDNO je potem u?inek nasproten, divjak mu poka?e sredinec ali pa vsaj maha z rokami (spusti volan med divjanjem?!), preklinja in ?e bolj besno divja. Kak smisel ima potem blendanje in blokiranje divjaka ker vsi vemo, da si bo divjak o unemu ?erifu mislil vse najslab?e? :ne vem:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa tudi zelo kulturni so, se umaknejo, ?e vidijo, da jih nekdo dohiti. Tako na avtocestah kot regionalkah. :hudicek:

 

haha LOL, dober vic :ouje: v zadnji turisti?ni sezoni sem videl veliko huj?ih prekr?kov in neprimernega obna?anja na na?ih cestah s strani tujcev in to tudi nemcev kot tudi drugih zahodnjakov in severnjakov vklju?no z dancem, ki se je ustavil s prikolico na odstavnem pasu tako, da je bilo meter prikolice lepo na voznem pa se ni ni? sekiral okoli tega.

 

Da vozijo pri sebi doma druga?e ne bom razglabljal, ker imam premalo izku?enj iz nem?kih cest, ni? pa recimo iz skandinavskih, ampak ?e res tam vozijo druga?e to pomeni samo eno, da niso ni? bolj disciplinirani in kulturni ampak so samo velike pizde, ki se bojijo kazni pri sebi doma, drugod pa zaradi svoje vzvi?enosti nad drugimi narodi pa pa? ne, v stilu sej sem itak nemc, kaj mi pa bo slovenska policija.

 

Nekaj takega sem videl zadnji? na Torovem, ko so cestninarji imeli zunaj 8 ?vabov brez vinjet in poleg tega ?e dva avstrijca. Ne to ni nevednost ampak ?ista ignoranca in nespo?tovanje pravil de?ele v katero so pri?li in tako se obna?ajo tudi na cestah.

 

In brez velikih razlik vozijo ignorantsko vozniki vseh narodnosti ne glede na dr?avo iz katere prihajajo, ker egoisti?nih kretenov je vsepovsod dosti. V tujini se mogo?e to ne opazi toliko, tudi zaradi tega, ker so bolj obremenjene AC ve?inoma tri in ve? pasovnice, kjer se razna taka deviantna obna?anja skoraj ne opazijo oziroma z drugimi besedami - na ?tiripasovnici en bedak pa? ne more tako vozit, da bi oviral ves promet, kot se to lahko redno dogaja na dvopasovnicah.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popolnoma prav ima?. Ampak a vidi? razliko v kulturi? Pri nas bi te nekdo ?e oviral in s tem po nepotrebnem dodatno ogro?al lastno in divjakovo varnost, zdravje, ?ivljenje! Ker vidim da marsikaj ve?, povej mi kake komplekse imajo ljudje ki se na cesti delajo ?erife in policiste? Ker VEDNO je potem u?inek nasproten, divjak mu poka?e sredinec ali pa vsaj maha z rokami (spusti volan med divjanjem?!), preklinja in ?e bolj besno divja. Kak smisel ima potem blendanje in blokiranje divjaka ker vsi vemo, da si bo divjak o unemu ?erifu mislil vse najslab?e? :ne vem:

 

Oh ti du?a zablojena. Zdaj, po tvoji divja?ki logiki, ga un serje katerga TI zavestno ogro?a? a ne, on se je pa drznu tebe, đeka, ovirat pri ogro?anju ? To je isto, kot bi reku, da si je nekdo drznu lopovu prepre?it, da ga le ta okrade, ?eprav ve da ga lopov lahko ?e po glavi lopne.. Najbol? pustit, da te okrade a ne, ker druga?e bo? ispadel nekulturen.

No lepa re?, zdaj je postalo nekulturno branit se. Ejejejej balkanska logika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Divjak si, ?e se vozi? hitreje kot je dovoljeno voziti. ?e ti temu pravi? dinamik, je to pa? tvoja pravica, ampak v resnici si divjak. ?e bi pa jaz vozil pijan, bi bil pa pijanec za volanom. Ampak jaz ne vozim pijan, ti pa vozi? hitreje kot je dovoljeno, saj si sam priznal. Kdo je pol kaj?

Ti se brani? z besedami, ?e?, jaz res vozim hitreje kot je dovoljeno, ampak nisem divjak. To je isto, kot bi nekdo reku, da res vozi pijan, ampak no?e priznat da je pijanec. Vidi?, ne gre to skup.

 

Lahko se pol ?e igra? z besedami, da pa? nisi velik divjak, ali da nisi ultra norec, ampak to je spet isto kot bi pijanec reku, da ni ravno kronik in da je samo alkoholik, ?e ga rukne pol litra preden se za volan usede. Take besede so samo handlanje in samotola?ba, oziroma izgovor..

 

OOO brezmade?na Marija... ne zdej ti nam tukaj razlagat, da nikoli nisi sedel za volan po kozar?ku ali dveh cvi?ka? Res takrat nisi mrtvo pijan, nisi pa niti ?isto trezen. Par desetink promila nad 0,0 te zakonsko sicer opravi?uje ali pa tudi ne saj v zakonu je predvideno, da je kazen tudi pri 0,1 promila, ?e voznik ka?e znake nesigurne vo?nje oziroma alkoholiziranosti. Znak je lahko tudi nesigurna nerazumljivo po?asna vo?nja - neprilagojena hitrost je namre? lahko tudi preve? po?asna vo?nja.

 

Tudi zavarovalnica v primeru nesre?e lahko zavrne izpla?ilo ?kode, ?e poka?e preizkus alkoholiziranosti nekaj drugega kot 0,0...

 

Ergo, ?e sede? za volan in ni 0,0 se lahko smatra kot, da si pijanec za volanom kot se po tvoja smatra vsak za divjaka, ki prekora?i hitrost za 5km/h. Pa ne en ne drug kazni v ve?ini primerov ne bosta dobila tudi, ?e ju ustavi policija.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Take debate, kjer se poka?e razmi?ljanje povpre?nega slovenskega ?oferja, so ?iv dokaz, da so slovenske kazni za prometne prekr?ke MNOGO MNOGO Premajhne. Tle se vidi, da je slovenskim voznikom splo?na kultura in splo?na vzgoja totalno na psu. Tle se ne da pomagat in naredit reda druga?e kot s palco. Kazen na kazen, pa ?e vi?jo kazen itd....ker splo?ne vzgoje policaj ne more na cesti u?it. To bi moral star?i narest. Pa so pozabil. O?itno.

In vi potem ka?ete na razviti zahod, ?e? da so tam kazni manj?e in da ?ist lepo u?inkujejo. Ja, obna?ajte se tud vi tako kot se obna?ajo na razvitem zahodu, pa bodo kazni tud zmanj?ali. Kazni so balkanseke, ker so pa? prilagojene balkanski kulturi. ?e vedno so mnogo prenizke.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha LOL, dober vic :ouje:

?e se nam pa prilagodijo. Roko na srce pomoje tudi ve?ina Slovencev ko pride ?ez mejo re?e "saj so nzike kazni, nisem doma, adje gasa". Mora? pa vedeti, da dosti "Nemcev" ni nujno Nemcev. :hohoho: Druga stvar je, da se furajo pol dneva in jim tudi zbranost pade, sploh ?e cel dan gleda? table in kam mora? iti, si malo zgubljen. Tretja stvar je pa to, da kadar sem bil na severni strani meje sem imel vedno dobre izku?nje, je pa res, da nisem vsak teden. Aja zadnja stvar je pa, da okoli ringa se doma?ini res umikajo "izstrelkom" (sem imel mo?nost videti ve?krat, nisem bil jaz ta izstrelek).

 

Oh ti du?a zablojena. Zdaj, po tvoji divja?ki logiki, ga un serje katerga TI zavestno ogro?a? a ne, on se je pa drznu tebe, đeka, ovirat pri ogro?anju ? To je isto, kot bi reku, da si je nekdo drznu lopovu prepre?it, da ga le ta okrade, ?eprav ve da ga lopov lahko ?e po glavi lopne.. Najbol? pustit, da te okrade a ne, ker druga?e bo? ispadel nekulturen.

No lepa re?, zdaj je postalo nekulturno branit se. Ejejejej balkanska logika

 

Balkansko razmi?lja? ti ker nisi odgovoril na vpra?anje. Tvoja primerjava pravzaprav ni na mestu. To je kot bi te nek hrust posku?al okrasti (rekel, daj denar al pa te prefukam po doma?e) in ga na gobec in jih fa?e? pa ?e brez denarja ostane?. To?no tako je z oviranjem. Budala je divjak ampak ?e se mu nastavlja? in ga dodatno provocira? se ti res lahko kaj zgodi, tako ima pa divjak ve? ?ans, da se mu ni? ne zgodi kot tudi tak ?erif. Torej ?emu bi se nekdo nastavljal bedaku na cesti, ?e vsi vemo, da bo efekt nasprotni? Moje mnenje je da tak ?erif ne dobi kavsat al pa mu manjka avtoritete v ?ivljenju in posku?a izpadt pomemben na cesti. Za delati red na cesti je policija. V glavnem sta zame mentalno oba z divjakom na istem nivoju, oba delata narobe.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oh ti du?a zablojena. Zdaj, po tvoji divja?ki logiki, ga un serje katerga TI zavestno ogro?a? a ne, on se je pa drznu tebe, đeka, ovirat pri ogro?anju ? To je isto, kot bi reku, da si je nekdo drznu lopovu prepre?it, da ga le ta okrade, ?eprav ve da ga lopov lahko ?e po glavi lopne.. Najbol? pustit, da te okrade a ne, ker druga?e bo? ispadel nekulturen.

No lepa re?, zdaj je postalo nekulturno branit se. Ejejejej balkanska logika

 

Ne, balkanska logika je zob za zob, oko za oko in to, da se nekdo nato ma??uje z blendanjem in gestikuliranjem (prstki in trkanje po ?elu) je tak najslab?i balkanc v takem primeru. Kak?no branjenje nekaj :o pa sej cesta ni bojni poligon, da je treba nekaj braniti... vozi normalno in ne izzivaj po nepotrebnem v stilu jaz imam prav drugi pa so vsi divjaki, pa ti ne bo treba ni? braniti in bo? popolnoma nestresno pri?el na ?eljeni cilj.

 

Si pa kon?no dokazal, da si tudi sam neprilagojenec na cesti in da kot ka?e ?ivi? samo za ma??evanje nad drugimi za katere misli?, da te ogro?ajo ?etudi te ne. A ti ego ne dovoli, da pusti?, da te recimo nekdo prehiti brez konstantne misli v glavi kako se bo? ma??eval divjaku in kako bo? na vse pretege branil tisti ko??ek asfalta, ki v tistem trenutku meni?, da pripada tebi in nikomur drugem.

 

Zdej pa lahko napi?e?, da blebetam in da sem brezveznik ampak s tem bo? samo potrdil kar sem napisal.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje mnenje je da tak ?erif ne dobi kavsat al pa mu manjka avtoritete v ?ivljenju in posku?a izpadt pomemben na cesti.

Vse si pobrkal. Resetiraj se, ker ti je procesor zmrznu.

Glih obratno je vse skupaj. Prej bi reku da je kavsal tisti, ki mu ti pravi? ?erif in zato bi ?erif rad kavsal ?e, ker on vidi u?itek v kavsanju ne v divjanju. Po navadi ne kavsajo divjaki in ravno zato divjajo, da si zdravijo komplekse in bole?a polna jajca.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mora? pa vedeti, da dosti "Nemcev" ni nujno Nemcev. :hohoho: Druga

 

Sam to je ista logika, kot ?e re?em, da vsi "Slovenci", ki delajo pizdarije na cestah pa? niso nujno Slovenci. :blush:

 

Osebno mislim, da kej dosti bistvenih razlik med slovenskimi vozniki in nemci ni - vsaj dnevna dogajanja na cesti ne govorijo o drugi logiki. Razlika jele v tem kolk se folk "boji" lokalnih represivnih organov in ni? kaj dosti drugega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, ne ?tekam zakaj uporablja? izraz Balkanc kot ?aljivko, to je kot bi rekel ?pancu - Pirenejc ali Italijanu Apeninc. :aaaaa: :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz a si ti tut tak ?erif ane? Zato se izmika? odgovoru kot jegulja, no?e? se poglobiti kake komplekse ima?, da maha? po cesti in "opozarja?" divjake, da so v prekr?ku. Ave? ker ?e se nastavlja? divjaku te lahko naba?e in potem bo? pojeban, ne bo? pa kavsal.

Po tvoji logiki o tem, da bi un rad kavsal pa lahko sklepam, da bi tudi ta, ki divja le, da je mogo?e malo bolj neu?akan?

 

Zmaj ?eprav mi smo ?e bolj izven Balkanskega polotoka oziroma kakor se kdo zmisli. To je kot bi nekomu iz Milana, Torina ali Udin rekel, da je hribovec iz Apeninov. Hodi? po tankem ledu. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz a si ti tut tak ?erif ane?

Moti? se! Jaz sem to prerastu.

Edina obramba, ki jo pa res izvajam je, da kadar se mi kdo s premajhno varnostno razdaljo napopa za rit, potem jaz rad operem prvo ?ipo. Imam rad ?isto in oprano ?ipo. A je mogo?e prepovedano oprat ?ipo?

 

Lojz, ne ?tekam zakaj uporablja? izraz Balkanc kot ?aljivko, to je kot bi rekel ?pancu - Pirenejc ali Italijanu Apeninc. :aaaaa: :ne vem:

 

Tako vsi to?no vemo zakaj se gre in ni treba posebej razlagat kak?ne lastnosti imajo dolo?eni ljudje.

No vsaj mislim, da se zastopmo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Symon - iz tegale tvojga vira (fotke) gre razbrati, da so Dolenj?ki ?e na Balkanu, kaj je torej Lojz (balkanski ?erif)? :aaaaa::dudek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moti? se! Jaz sem to prerastu.

Edina obramba, ki jo pa res izvajam je, da kadar se mi kdo s premajhno varnostno razdaljo napopa za rit, potem jaz rad operem prvo ?ipo. Imam rad ?isto in oprano ?ipo. A je mogo?e prepovedano oprat ?ipo?

 

Absolutno podpiram, vetrobransko steklo mora biti ?isto. :aaaaa: To je ?isto nemote?a pobalinska ?ala. Varnostno razdaljo bi po mojem tudi divjaki mogli upo?tevati, ?e ?e omejitev ne. :)

 

Ampak torej si v?asih bil tak? Daj, povej mi kaj si takrat razmi?ljal, a si res verjel, da bo divjak upo?asnil, ?e mu bo? mahal, blendal, hupal ali se nastavljal, pospe?eval med njegovim prehitevanjem? Ker ?e zdaj mi nisi odgovoril na to vpra?anje, kak ?lovek dela take stvari?

 

 

@Symon - iz tegale tvojga vira (fotke) gre razbrati, da so Dolenj?ki ?e na Balkanu, kaj je torej Lojz (balkanski ?erif)? :aaaaa::dudek:

Mo?no, kdo bi vedel? Vsekakor pa Kamnik ne sodi pod Balkan in prebivalci niso Balkanci, ?e izvzamemo priseljene prebivalce. :hohoho:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.