Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

ampak ker mal?ek je to Yaris??, svaka mu ?ast, kletka je cela!

 

Sre?a je samo ta, da je bil kombi spredaj o?itno prazen, ker ?e bi bil poln tudi pod razno ne bi Yaris ?el takole spodi ter ga nalo?il in bi spet pisali o smrtnih ?rtvah. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole na ?tajerki sem dans od dale? opazoval. In pred Trojanami je bilo ?e opozorilo exit road in narisana nesre?a. Darsovci so postavljal zaporo in frajerji so po desni ?li kao ven na Blagovici in mim sto?cev nazaj proti tunelom in potem so bli gor tuneli zaprti in so lepo obstal. Je pa vo?nja Ljubljana slovenska bistrica trajala 2,5 ure.

Policaji bi se moral sam pred tunel gor postavt in ?trafat kretene.

 

Nazaj grede je pa zgledal kot peku proti Mariboru. Oba vozna pasova od cestninske postaje slo bistrica do tunela polna, pol med tuneloma zapora in pred prvim tunelom ene 4 km kolone. Na radiu so rekel da je proti Ljubljani 4 km kolona na Vranskem. S kolegom sva ?la ven u ?empetru kjer je bil znak 7 km in ?eprav so priporo?al exit. Do Blagovice sva vozila sama in kot zanimivost, Trojane so ?e vedno polne....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem se v tem ?asu 50 minut vozil od Lukovice pa do Vranskega-kolona pa skoz.

Vozil sem z motorjom ,z avtom pa bi se postaral :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem se v tem ?asu 50 minut vozil od Lukovice pa do Vranskega-kolona pa skoz.

Vozil sem z motorjom ,z avtom pa bi se postaral :(

 

V Italiji se dnevno poslu?ujejo takih metod. Samo verjetno za te skuterje ne rabijo ekstra A kategorije. Sem ?e tudi sam razmi?ljal, da bi si enega maksija kupil za v slu?bo in nazaj. Da se izognem kolonam in parkiranju. Pa da me ?e kak naliv ?isto ne opere...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Italiji se dnevno poslu?ujejo takih metod. Samo verjetno za te skuterje ne rabijo ekstra A kategorije. Sem ?e tudi sam razmi?ljal, da bi si enega maksija kupil za v slu?bo in nazaj. Da se izognem kolonam in parkiranju. Pa da me ?e kak naliv ?isto ne opere...

 

V Parizu je prevlada skuter-motor / avto ratala iz 4/96 na 33/77 v zadnjih treh letih in vsako leto raste bolj. Na periferique - obvoznici so vsi avtomobilisti ?e lepo zdresirani med obema voznima pasovoma je vsaj 1,5m prostora.... :dudek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

K ?e ?lovek misli, da so vsaj dolo?ene stvari kristalno jasne se okoli tega primera kri?i??a razvije cela debata.

 

post-133-1347567872_thumb.jpg

 

http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtop...55&start=40

 

pol se pa ?e vedno spra?ujemo zakaj toliko nesre? - v osnovi samo zaradi neznanja in ignorance.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Semafor zmaga itak, samo slika je pa svetovna - oba avta gresta lahko naravnost pa mirna bosna

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Un zelen je na pasu za zavijanje levo.

 

kje ti vidi? 2 pasa? Usmerjen/razvr??en je tako kot da gre lahko tudi naravnost - kri?i??e je malo zamaknjeno, ampak ja ko prebere? tekst na forumu - prej ga nisem....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v albaniji bi blo pa tkole: zeleni bi se vrinil, pol se vsi drugi, tako da bi zaprl krizisce, ta rdeci pa bi obtical

v nemciji zeleni bi startal kot na F1 (pred tem bi pravilno ocenjeval, ce ima dost prostora, ce kdo na desni strani slucajno ne precka ceste) in potem rdeci bi sel naprej

na nizozemskem bi sli vsi pravilno in vsi z enakomerno hitrostjo, brez stresa ampak dolgocasno do konca

na kosovu rdeci bi sel z 100km/h in bi bil ze zdavni cez krizisce, tako da zeleni bi tudi zavil brez posledic

v turciji bi rdeci prevozil rdeco luc, zeleni bi to itak pricakoval, hupal ze pred tem in potem zavil noter, rdeci pa bi ga obvozil po levi strani

v makedoniji bi se obadva ustavila sred krizisca in zacela jamrat da cene bencina niso za nikamor in da je svtovna kriza in najboljs, da se sploh ne peljejo z avti

aja v sloveniji pa bi neki pizdili in potem 100 strani na forumu kdo ima prav in neki citati itd

:hohoho:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozabu si napisat, da v Rusiji bi te ven iz avta zvlekli in ti dali po pi?ki, romun bi ?el mimo po plo?niku, srb bi ti jebal mater skozi odprt ?ibedah, cigo bi spizdil vse ?tiri znake, bosanc bi pa najprej ugotavljal, ali ima bolj?i avto kot nasproti voze?i in ?e da bi si vzel prednost, ?e ne pa bi po?akal in si dodobra ogledal "koje je to tako jebeno bogat, majke mi"

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozabu si napisat, da v Rusiji bi te ven iz avta zvlekli in ti dali po pi?ki, romun bi ?el mimo po plo?niku, srb bi ti jebal mater skozi odprt ?ibedah, cigo bi spizdil vse ?tiri znake, bosanc bi pa najprej ugotavljal, ali ima bolj?i avto kot nasproti voze?i in ?e da bi si vzel prednost, ?e ne pa bi po?akal in si dodobra ogledal "koje je to tako jebeno bogat, majke mi"

 

Pa italijan -dvignjen sredinec skozi odprto okno in ti bi vse porke puttane izrekel, ti trobil kot matast in z nezmanj?ano hitrostjo v vseh primerih skozi zapeljal...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dajte si prosim prebrat ?lanek, a res noben novinar ve? ne zna sestaviti ?lanka?

 

Prehitri 19-letnik komaj polnoletno izredno hudo po?kodoval - wtf??

Zavil je na prehitevalni pas in tr?il v drug avtomobil - ko sem to prebral sem mislil da prehiteva po desni...

 

sunkovito zavil v levo na prehitevalni pas, po katerem je v tistem trenutku pravilno pripeljal 48-letni voznik osebnega vozila - torej je zavil na nasprotni pas, kako lahko druga?e nekdo pravilno nasproti po prehitevalnem pride?

 

najprej zaneslo v kovinsko varnostno ograjo ob levem robu smernega vozi??a - spet lev rob smernega - a je pol res bil na avtocesti ali kako ima lahko smerno vozi??e lev rob?

 

ĐIZS!!!!!

 

Pa italijan -dvignjen sredinec skozi odprto okno in ti bi vse porke puttane izrekel, ti trobil kot matast in z nezmanj?ano hitrostjo v vseh primerih skozi zapeljal...

 

Nemogo?e, ker ima v levi roki telefon

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nemogo?e, ker ima v levi roki telefon

 

 

E, so pasali cajti.Zadnji? sem opazil njihovega karabinjera, ki je gledal samo to, ?e kdo vozi in telefonira.

In jih je imel kar nekaj parkiranih. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.