Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Seveda, brez zajtrka ne grem nikamor. :punk:

 

Baje pa je fajn, da ?e malo Cvi?ka rukne? na prazen vampek, ali to dr?i?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak res,brez zajebancije.

Enga poznam, ki je bolan, saj njegov ?elodec sploh ne ustvarja zadost prebavnih sokov. Celo dohtar mu je svetoval naj kak?en gla? cvi?ka rukne, da bo tako mel bolj?o prebavo.

 

Se strinjam

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tudi jaz!

 

p.s.sestra pravi da si car k obvlada? hitrost!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dr?i.To morjo uni delat, k majo bolan ?elodec.

 

Glede na izredno modrost, ki jo premore? predlagam novo ime in sicer Dr. Lojz. :jupiii::vino:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na izredno modrost, ki jo premore? predlagam novo ime in sicer Dr. Lojz. :jupiii::vino:

 

tud vsemogo?ni nebi bilo slabo!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pomoje je delal cabrioleta!

 

 

Hja Lojz vsemogo?ni,malo si zamudil za kak?en tvoj podvig katerega si napisal,ker te je tvoj brat Lojz prehitel,ampak je bilo bore malo od njega,zato se predvideva da od tebe ne bo niti pol tega :hohoho:

 

hehe kdaj pa si nazadnje ker si tako hiter da bi j....!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je pa TALE delal?

Spet en mulc pa BMW. Logi?no.

 

Ne ni logi?no - ve?ina trkov v ni?e so samomori in to je uradna izjava policije in ne moja.

 

Pa TALE itd....

 

Ne ve? - lahko pa je bil alkohol v igri in to polna kapa, ko se je vra?al iz kake zidanice al pa gostilne

 

TAK?NE nesre?e/poleti se ne zgodijo zaradi PREmajhne hitrosti.

 

Ne seri, ker ne ve?... kaj pa ?e je ?enska zaspala za volanom? Lepo pi?e, da je zapeljala v breg - a zaradi hitrosti ne zvozi? ovinkov na AC, al kaj? Avto pa vr?e v zrak tudi pri 50 ali 60km/h samo pravilno mora zadet ograjo al pa kak robnik in bo naredil salto ali dve.

 

Druga?e je pa enako nesre?o imela kolegica cca 15 let nazaj na primorki, ko je zaspala na AC... oglednik je izra?unal, da je bila hitrost okoli 100km/h, avto se je pa valil okrog in okrog.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Serator .... stra?i? s starimi statistikami ki so itak kr neki!

 

Ej LOJZ pozdravi LOJZA!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ah dej no ne bit tak PS pa ga pozdravi no! Sj ?e ne pa re? da ga sestra pozdravlja :P

 

Kako pa ves da ga imam v gatah.......ooo ti perverzne?!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bogdej! A si ?e kaj fru?tkal?

 

dobr jutr ... lojz dons pa tud kufeta nis mogu u mer spit ... 15 ?ez 6 je takoj akcija ... :prstgor:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A zdej bo? reku, da si ga dal celo ven iz gat?......o ti pacek ti!

Ej dejmo prosm nehat SPAMat! To je resna tema!

 

nisem reku da sem ga ven dajal :D s5 nekaj posvoje lapa?!

Se strinjam s tabo! (off)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A zdej bo? reku, da si ga dal celo ven iz gat?......o ti pacek ti!

Ej dejmo prosm nehat SPAMat! To je resna tema!

 

V Lojzu je prevladal glas razuma & modrosti, pravilno. :jupiii::vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mal offtopica ... pa brez zamere sploh za tebe tole velja lojz ampak so mi tvoji posti zlo temu vicu podobni :blush:

Pogovarjata se dva penzijonista v parku:

- Zdajle bi lizal sladoled.

- Jaz tudi. Ga grem kupiti, kak?nega bo??

- ?okoladnega

- OK. Jaz bom zase kupil vanilijevega.

- Zapi?i, da ne bo? pozabil!

- Ma ne bom.. Evo prodajalna je tu, takoj za parkom.

 

?ez deset minut se vrne prvi penzijonist z dvema hot-dogoma,

- Ja, kje ima? pa zenf?

- Joj pozabil sem. Oprosti.

- A sem ti rekel, da si zapi?e??

 

:hohoho::hohoho:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje, ?e enkrat preberte tisto prvo za?etno temo, zarad katere sem ?e davno tega, to debato sploh odprl!

Zamislite se malo! Ne bo ?kodlo!

 

Tukaj?nji ?ef verjetno ?e komaj ?aka, da bi se ta tema zaklenila in verjetno tud ve?ina vas to komaj ?aka, saj se preve? dotika va?ih ?oferskih navad.

Jaz mislim da dolo?eno mero off topika nikjer ne ?kodi, ampak vi mene namerno, kao malo speljujete na led, samo, da bi se ta tema totalno zasrala in na koncu zaklenila.

Dejmo se malo hecat, rde?o nit v tej debati, to je divjanje po cesti, pa dejmo vseeno dr?at.

Ste zato?

 

PS: je pa res, da sem tukaj na vseh ostalih podforumih skoraj povsod BANnan in zato ne morem drugje ni? povedat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje, ?e enkrat preberte tisto prvo za?etno temo, zarad katere sem ?e davno tega, to debato sploh odprl!

Zamislite se malo! Ne bo ?kodlo!

 

Tukaj?nji ?ef verjetno ?e komaj ?aka, da bi se ta tema zaklenila in verjetno tud ve?ina vas to komaj ?aka, saj se preve? dotika va?ih ?oferskih navad.

Jaz mislim da dolo?eno mero off topika nikjer ne ?kodi, ampak vi mene namerno, kao malo speljujete na led, samo, da bi se ta tema totalno zasrala in na koncu zaklenila.

Dejmo se malo hecat, rde?o nit v tej debati, to je divjanje po cesti, pa dejmo vseeno dr?at.

Ste zato?

 

PS: je pa res, da sem tukaj na vseh ostalih podforumih skoraj povsod BANnan in zato ne morem drugje ni? povedat.

 

Se strinjam,in mislim da noben ne zameri ?e serje? po temi ,da se to sranje le nana?a na naslov teme ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.