Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Voznik zaspal ali ne - PRIPNITE OTROKE....in sebe!

 

Vsaki? ko mi maha kak otrok preko zadnje ?ipe na kolenih bi voznika fajn okol kepe

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pizda kak?en dan - sem mislil pisat v jamralnik a bom raje tukaj.

 

Pri vra?anju iz Grosuplja proti Lj se pribli?ujem Nizozemcu na voznem pasu pred mano, ki je vozil po moji oceni tam nekje 100-110km/h. Pogledam v ?pegu, da bi ga prehitel a zagledam avto, ki se relativno hitro pribli?uje na prehitevalnem. OK, bom po?akal, ampak po?akal pa ni Nizozemc in je brez ?migavca sko?il na prehitevalnega, kjer ga je Nemc nato kljub zaviranju zadel zadaj.

 

In kje je jamranje - odpadli kos plastike karambola je vrglo v zrak, kjer ga je zagrabil veter in v trenutku upo?asnil ter usmeril navzdol direkt na mojo havbo. Mislim vse naredi?, pravo?asno opazim, da bo po?ilo, zmanj?am hitrost a me kur?ev projektil zadane. :angry2:

 

Ok se ustavimo, da pride policija, preverim kolk je ?kode pri meni a ker je le rahla rajsa (hvala kurcu), ki se bo o?itno dala spolirat nisem kompliciral glede zavarovalnic - itak sta mela pa Nemc in Nizozemc dovolj cajta sama s sabo in padale so tudi krepke besede " du bist ein idiot" pa neki v zvezi z "verdammt schnell".

 

V glavnem dam podatke policiji in povem, da se ne bom jebal z zavarovalnicami, ker je ?koda neznatna.

 

pa ?e ni konc:

 

Nadaljujem proti Lj skozi predor Golovec. zamenjam skrajni desni pas za srednjega in cca 100m pred mano, ko se desni pas zaklju?uje ena teta s tablco KK da ?migavec in se vklju?uje na vozni pas. Isto?asno pa ?vicar ravno tam brez pametnega razloga naredi premik iz prehitevalnega pasu na isto mesto in bum avta bo?no tr?ita.

 

No tokrat vsaj deli niso fr?ali po zraku ampak sem se kot o?ividec pa? spet ustavil in spet smo ?akali na policijo. Sem upal samo, da ne bosta ista kot prej?nji karambol, ker jima ne bom znal razlo?iti zakaj sem spet na kraju nesre?e na relaciji 10km. Sre?a, so pri?lli drugi policaji pa tud od mene niso pobrali podatkov samo povedal sem jim kaj je bilo in je policaj rekel, da je pa? to klasi?na deljena krivda zaradi nepazljivosti obeh voznikov.

 

V glavnem - zdele si sploh dam ne upam, ker tole je pa blo preve? pa upam, da bo kmal konc teh dopustov in da se ta mno?ica utrujenih turistov spoka s cest, ker kar je preve? je pa pa? preve?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pizda kak?en dan - sem mislil pisat v jamralnik a bom raje tukaj.

 

Pri vra?anju iz Grosuplja proti Lj se pribli?ujem Nizozemcu na voznem pasu pred mano, ki je vozil po moji oceni tam nekje 100-110km/h. Pogledam v ?pegu, da bi ga prehitel a zagledam avto, ki se relativno hitro pribli?uje na prehitevalnem. OK, bom po?akal, ampak po?akal pa ni Nizozemc in je brez ?migavca sko?il na prehitevalnega, kjer ga je Nemc nato kljub zaviranju zadel zadaj.

 

In kje je jamranje - odpadli kos plastike karambola je vrglo v zrak, kjer ga je zagrabil veter in v trenutku upo?asnil ter usmeril navzdol direkt na mojo havbo. Mislim vse naredi?, pravo?asno opazim, da bo po?ilo, zmanj?am hitrost a me kur?ev projektil zadane. :angry2:

 

Ok se ustavimo, da pride policija, preverim kolk je ?kode pri meni a ker je le rahla rajsa (hvala kurcu), ki se bo o?itno dala spolirat nisem kompliciral glede zavarovalnic - itak sta mela pa Nemc in Nizozemc dovolj cajta sama s sabo in padale so tudi krepke besede " du bist ein idiot" pa neki v zvezi z "verdammt schnell".

 

V glavnem dam podatke policiji in povem, da se ne bom jebal z zavarovalnicami, ker je ?koda neznatna.

 

pa ?e ni konc:

 

Nadaljujem proti Lj skozi predor Golovec. zamenjam skrajni desni pas za srednjega in cca 100m pred mano, ko se desni pas zaklju?uje ena teta s tablco KK da ?migavec in se vklju?uje na vozni pas. Isto?asno pa ?vicar ravno tam brez pametnega razloga naredi premik iz prehitevalnega pasu na isto mesto in bum avta bo?no tr?ita.

 

No tokrat vsaj deli niso fr?ali po zraku ampak sem se kot o?ividec pa? spet ustavil in spet smo ?akali na policijo. Sem upal samo, da ne bosta ista kot prej?nji karambol, ker jima ne bom znal razlo?iti zakaj sem spet na kraju nesre?e na relaciji 10km. Sre?a, so pri?lli drugi policaji pa tud od mene niso pobrali podatkov samo povedal sem jim kaj je bilo in je policaj rekel, da je pa? to klasi?na deljena krivda zaradi nepazljivosti obeh voznikov.

 

V glavnem - zdele si sploh dam ne upam, ker tole je pa blo preve? pa upam, da bo kmal konc teh dopustov in da se ta mno?ica utrujenih turistov spoka s cest, ker kar je preve? je pa pa? preve?.

 

Ce ne bo slo ti bo anze dal na vandalizem.

 

Drugace se pa jaz s tabo oz. blizu tebe ne vozim vec :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?eloma ?e nisem naletel na kak?no tako nesre?o kot je opisana zgoraj (hvalabogu), se mi je pa dostikrat zgodilo, da bi skoraj pri?lo do nje. Ne vem, ?e sem ?e omenil, da sem se enega junijskega ve?era peljal proti mejnemu prehodu Dragonja, ko sem 100% re?il eno skoraj brezizhodno situacijo nekega ljubljanskega starega bedaka v modrem Mercedesu A klase (MK1). ?e kdo slu?ajno ve za tega starega kozla naj mi pove lokacijo, ker ga bom po?akal pa ga tak nalomil, da mu bojo menjali oba kolka. Kaj se je dogajalo. V manj?i koloni (recimo 10 avtomobilov) se pomikamo nekje med Grintovcem in Padno. Resda je ?lo po?asi, okoli 80km/h, bil sem drugi v koloni za enim Landcruiserjem, ampak cesta je zavita in polna ?rta pa sem se odlo?il po?akati do mejnega prehoda, kjer bom itak stal v vrsti. In kaj vidim? Ker za razliko od Nizozemca precej opazujem ogledala, vidim par lu?i, ki prehitevajo celo kolono. Pogledam mimo Landcruiserja, kolikor se je dalo in vidim nepregleden ovinek v desno ?ez cca 80m. Itak mi takoj pade mrak na o?i, ker mi taki prepotentne?i grejo ultra na ?ivce, ko se z nekimi kantami spravijo delat prekr?ek sredi nepreglednih ovinkov in s tem ogro?ajo ?e vse druge okoli sebe. Da ne dolgovezim; izza ovinka zagledam lu?i, ki se peljejo kontra medtem, ko je ta idiot bil komaj vzporedno z avtom za mano. In ?e kar v svojem prehitevalnem manevru, ne da bi odnehal. Mislim, da sem gledal ko kameleon, kaj bo. Z enim o?esom njega, z drugim naprej. Ded pripelje v?tric z mano medtem, ko mu je ?e nasprotujo?i blendal in je bil samo ?e kakih 50m oddaljen od njega. ?e sploh toliko. Kaj mi je ostalo, kot da mo?no zabremzam in spustim starega kozla predse medtem, ko nasprotni avto niti sekundo kasneje pripelje mimo, vsi za?nejo hupat (z mano vred) in kaj ta bedak naredi? Vsi vemo kak?en je pregled izza Toyotinega terenca, povrh pa ?e nepregledni desni ovinek in polna ?rta... Ni?, tele gre dalje prehitevat popolnoma v neznano! In, ker se je vse odvijalo tako hitro, nisem ujel ne tablice, najprej ?e za model avtomobila nisem bil siguren... Pridem na mejo in gledam, kje je ta kreten, da stopim ven in mu enih par nalo?im na slabo vest. Vidim nekaj podobnega v stoje?i koloni, ampak nisem bil ziher ali je Stilo karavan ali A klasa. Punca je bila ?e vedno v ?oku, pri 23 stopinjah rahlo zmrznjena, ?eprav je momljala o nekem Mercedesu. In res, ko tipa spustijo ?ez hrva?ki prehod, se je zakadil kot da bi mu pri?gali zeleno lu? na dirki in za?el prehitevat v tisti S ovinek vse po spisku... Spet, ?ez polno ?rto. Skratka, sivo modra A klasa, LJ tablica, mnogokrake sive felne, lastnik je en osivelo-ple?ast ?i?a... ?e kdo ve... :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce ne bo slo ti bo anze dal na vandalizem.

 

Drugace se pa jaz s tabo oz. blizu tebe ne vozim vec :)

 

Ma ne vem... o?itno je neke vrste magnet na tem avtu, ker privla?i ?ist vse kar leti po luftu. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je danes polna luna ali kaj? :ne vem:

 

Prej porocajo po radiju, da en motorosit pelje po nasprotnem odstavnem pasu nekje med Logom in Vrhniko... Potem cez kaksno urco ali dve, da na stajerski AC med Domzalami in Ljubljano en kamion po nasprotni strani stran AC... Potem je pa menda se obracal cez tri pasove...

 

Tale slika je iz FB profila Radia HIT in jim jo je poslal en poslusalec...

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je danes polna luna ali kaj? :ne vem:

 

Prej porocajo po radiju, da en motorosit pelje po nasprotnem odstavnem pasu nekje med Logom in Vrhniko... Potem cez kaksno urco ali dve, da na stajerski AC med Domzalami in Ljubljano en kamion po nasprotni strani stran AC... Potem je pa menda se obracal cez tri pasove...

 

Tale slika je iz FB profila Radia HIT in jim jo je poslal en poslusalec...

 

Objavljena slika

 

to ?e ni vse, zutri, ko se pelem na ?iht, ?ujem po radiu, da se dva ?etata na AC po odstavnem pau :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to ?e ni vse, zutri, ko se pelem na ?iht, ?ujem po radiu, da se dva ?etata na AC po odstavnem pau :blink:

 

Takih jaz polno vidim, ko se ob petkih vra?am domov. Ve?inoma I/RO registrske. Se ustavijo na SOS pasu, stopijo ven, grejo hcat en za drugim na plehnato ograjo, potem pa v avto pa gremo dalje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e u?er je biu polom na cesti ... kva bo ?ele dons ... :wacko::wacko: luna je pa ?ele jutr :wacko:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj ?e uvedejo tiste "je?ke" ki jim zbu?ijo gume, ?e gredo v napa?no smer, mamujimjebem, kaki bebci;

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/na...seba-umrla.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prekleti divjaki ,ma neeee motorist je bil kriv ..........nadaljevanje mamo jim.........iz prej?nega odstavka :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj je vecina obrnjena v nasprotno smer ... jih policija preusmerja ... ali kar obracajo in gredo nazaj?

 

Objavljena slika

 

Slika je od tukaj >> http://www.radiokrka.com/poglej_clanek.asp?ID_clanka=170346

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje jih policija obra?a....da se znebijo kolone....druga?e bi zihr kazni na polno pisali.

Druga?e je pa ta klanec Karteljevo ?e od prej ko je bila magistralka znana po karambolih...poznam za izvoz malo naprej....se je mogla levo dr?at kot ka?e in tole je vozila par kilometrov, ?ez tunel?ek je ?e ?lo kot ka?e potem je pa po?l....jao ko se spomnem sem ga nazadnje sem gor 180 palu :unsure: , se pa vidi od spodaj do ?isto gor skoraj.

 

Druga?e evole ?e iz ?tajerske.....

 

http://www.zurnal24.si/huda-prometna-nesre...i-clanek-167240 ...se mi zdi da je bila kar varnostna razdalja tukaj problem, kaj pravite?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.zurnal24.si/huda-prometna-nesre...i-clanek-167240 ...se mi zdi da je bila kar varnostna razdalja tukaj problem, kaj pravite?

 

:o tega se zmeraj bojim ko vozim med dvema tovornima voziloma, da me dobesedno spe?tata :o predstavljajte si da bi bil tudi spredaj ?leper :o

mazdaklub-forum-podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:o tega se zmeraj bojim ko vozim med dvema tovornima voziloma, da me dobesedno spe?tata :o predstavljajte si da bi bil tudi spredaj ?leper :o

 

ampak ker mal?ek je to Yaris??, svaka mu ?ast, kletka je cela!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.