Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Fantje, ?e enkrat preberte tisto prvo za?etno temo, zarad katere sem ?e davno tega, to debato sploh odprl!

Zamislite se malo! Ne bo ?kodlo!

 

Tukaj?nji ?ef verjetno ?e komaj ?aka, da bi se ta tema zaklenila in verjetno tud ve?ina vas to komaj ?aka, saj se preve? dotika va?ih ?oferskih navad.

Jaz mislim da dolo?eno mero off topika nikjer ne ?kodi, ampak vi mene namerno, kao malo speljujete na led, samo, da bi se ta tema totalno zasrala in na koncu zaklenila.

Dejmo se malo hecat, rde?o nit v tej debati, to je divjanje po cesti, pa dejmo vseeno dr?at.

Ste zato?

 

PS: je pa res, da sem tukaj na vseh ostalih podforumih skoraj povsod BANnan in zato ne morem drugje ni? povedat.

 

Se strinjam

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem! In to to?no vem.

 

A ?ist pr vsaki pizdariji si pol ti zraven? - kako ti to rata? Mogo?e se je pa zarad tebe zaletele, ker si bil "varna" ovira na cesti? :ne vem:

 

Ne trdim, sam spra?ujem, ker vedno tako s sigurnostjo komentira? vzroke nesre?, da ni druge kot, da si pri vsaki osebno prisoten. :blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje, ?e enkrat preberte tisto prvo za?etno temo, zarad katere sem ?e davno tega, to debato sploh odprl!

Zamislite se malo! Ne bo ?kodlo!

 

Sej to nam ?e od samega za?etka dopoveduje?, da se moramo vsi, ki nismo Lojz, zamislit nad ne vem ?em vse. Vsi, ki nismo Lojz, smo divjaki in cestni kriminalci. Vsi, ki nismo Lojz, se moramo vedno prilagajat, ker ?e se ne in si celo drznimo prehitet me?ka?a Lojza pa smo spet nezasli?ani divjaki, katerim je treba izpit pobrat in avto dat v pre?o.

 

Kot si ?e takoj prvi? napisal se moramo vsi, ki nismo Lojz, spametovat, ?e vidimo nesre?o. Edino Lojzu se ni treba, ker on je najbolj varen pod soncem saj se dr?i vseh omejitev brez, da bi enkrat samkrat karkoli kr?il in ga zato pogled na nesre?o ne tangira, saj sam ni divjak.

 

A to je zate konstruktivna debata, da vidi? napake samo pri drugih, da daje? vse v isti ko? brez razlik, samega sebe pa povzdiguje? v nebo brez trohice samokritike? A res misli?, da bo? na tak na?in re?eval prometno situacijo al je to samo jebanje folka v glavo - zato ker lahko in ker ve?, da te skoz ekran ne more nih?e prtegnt okol u?es? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no. Ker za VE?INO TE?JIH nesre? je kriva zgolj in samo PREvelika hitrost. Ponavljam; PREVELIKA hitrost. ?e enkrat; Prevelika hitrost! ZA VE?INO! NE ZA VSE, To skoz tridm, ti in ostali divjaki pa tega ne priznate! Ne priznate pa zato, ker se to ti?e TO?NO VAS.

 

Bosss. la?e?! Na tvoje stalne, otro?je in konstantne la?i pa se mi sploh ne da ve? odgovarjat.

Jaz sem ZMERAJ priznal tudi ostale vzroke, povdarjal pa NAJHUJ?I in NAJPOGOSTEJ?I vzrok, to je PREVELIKA hitrost.

Ampak vi, divjaki, raje ka?ete na vzroke ki so redkej?i in manj pogosti.

 

Jaz celo mislim, da je za NAJTE?JE nesre?e ?e ve?krat kriva PREVELIKA hitrost kot pa to prikazujejo statistike. Za NAJTE?JE nesre?e je sigurno v 80% kriva zgolj in samo PREVELIKA hitrost. 100%

Sem ?e tukaj pisal izid neke raziskave; ?e bi se za 5% zmanj?ala povpre?na hitrost bi bilo za 30% procentov manj nesre?. Za borih 5km/h. Razmisli!

 

Ta je pa najbolj?a danes - najprej re?e?, da la?em potem pa takoj v naslednjem stavku vse moje navedbe potrdi? in to skoraj dobesedno. ?zmeden? A ti moram citrat, kaj si napisal al bo? sam na?el na kaj se moj odgovor nana?a in kaj sem napisal.

 

?lovek ?e misli, da te je sre?ala pamet pol pa tak izliv v ponedeljek. A si ga tolk popival ?ez vikend, da je mo?gane spet alkohol zalil in je zato zgodba v ponedeljek druga?na kot v petek. Sem dobu ob?utek, da ne odpisujem istemu Lojzu, ki je pisal v petek. A pol ma? res brata, kot eni pravijo in da je tud bratu ime Lojz ? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pa zanimivo kako Lojz ni tele nesre?e prlimal

 

http://www.zurnal24.si/vozil-200-kmh-in-ub...v-clanek-168368

 

zakaj? - evidentno je bila prekora?ena hitrost ampak kreten je bil pa pijan. A je torej pritiskanje do 200km/h kot posledica alkoholiziranosti in zmanj?ani razsodnosti v tem trenutku? Lojz bo ?e na?el na?in, da bo dokazal, da je pijanost posledica prehitre vo?nje in divja?tva in da je hitrost morila - zakaj pa je pri?lo do tega pa ni ve? va?no kot ni va?no v nobeni od Lojzevih tez.

 

Je pa res, da je hitrost vedno prisotna pri vsaki nesre?i, ker ?e nisem sli?al, da bi se stoje?e vozilo v koga zaletelo. ?e vzamemo kot to dejstvo potem je seveda hitrost 100% vedno zraven in ima Lojz ?ist prav in mu je treba ?estitat pa naj prenese ?estitke belim mi?kam in njegovima kolegoma Napoleonu in Cezarju ter ostalim prjatlom na oddelku.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si upa kdo ugibat katero makino fura na? Dr. Alojzius vsemogo?ni? Jaz pravim da glede na njegov na?in vo?nje ?kodojca Oktavijo TDI. :aaaaa::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si upa kdo ugibat katero makino fura na? Dr. Alojzius vsemogo?ni? Jaz pravim da glede na njegov na?in vo?nje ?kodojca Oktavijo TDI. :aaaaa::jupiii:

 

Se ne strinjam

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si upa kdo ugibat katero makino fura na? Dr. Alojzius vsemogo?ni? Jaz pravim da glede na njegov na?in vo?nje ?kodojca Oktavijo TDI. :aaaaa::jupiii:

 

nedolgo nazaj je pisu, da vozi Japonca :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe... mislim, da nima Honde... Honde so za divjake - po moje je kaka anemi?na Toyota brez karakterja :ne vem:

 

V stilu zadnje generacije Avensis-a, bljaaaaak! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe... mislim, da nima Honde... Honde so za divjake - po moje je kaka anemi?na Toyota brez karakterja :ne vem:

 

edin Accord karavan prej?nje generacije bi pr?u pomoje v po?tev :D sam men se zdi, da je od enga Nissana govoru, sam nism 100%

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.