Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Pol se pa sprijazni, da dolo?enih zadev pa? ne bo? nikol zastopu. ?e ne zastopi?, bo? moral pa kar verjet. Kaj ?e?, saj nisi sam kriv.

 

jah n?, bol? bit divjak kot pa vinjen voznik, al pa ?e huje vinjen divjak :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem tud pri?akoval to?no tak odziv tukaj. Za nobeno ceno ne priznat da je krivo divjanje. Vse drugo je krivo, samo divjanje ne.

 

A pol si le bil zraven, da to?no ve? kako je bilo. ?e je mulc divjal, kolk je pa pol ?ele divjal tisti 48-letnik, da je bil hitrej?i od mulca. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pol si le bil zraven, da to?no ve? kako je bilo. ?e je mulc divjal, kolk je pa pol ?ele divjal tisti 48-letnik, da je bil hitrej?i od mulca. :ne vem:

 

Boss spet nisi zastopu napisanga k nede? A ti mogo?e ob?asno kaj tazga ?udenga kadi??

 

jah n?, bol? bit divjak kot pa vinjen voznik, al pa ?e huje vinjen divjak :D

 

Ne bo? verjel, ampak, ?e bol? je pa, ?e nisi niti divjak, niti pijan.

Na to mo?nost nis pomislu?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bo? verjel, ampak, ?e bol? je pa, ?e nisi niti divjak, niti pijan.

Na to mo?nost nis pomislu?

 

to ne gre, ?e ma? to v krvi :P

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to ne gre, ?e ma? to v krvi :P

 

Objavljena slika

 

?e bi se prijel kak?nega koristnega opravila, bi te take bedarije minile.

Kot ka?e ima? sre?o in ti je lepo postlano, zato ti ni treba delat in lahko samo afne gunca?.

Bo? moral pa? na svoji lastni ko?i probat kaj je pametno in kaj ni za ?ivljenje na dalj?i rok. N? bat, tako kot za vsazga, tud tebe ?aka dan, ko se bo? moral enkrat "streznit". Milom ili silom. Upamo lahko samo, da zarad tvojih bedarij, razen tebe, ne bo ?e kdo nastradal.

Iz kje prav? da si ti doma drga??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi se prijel kak?nega koristnega opravila, bi te take bedarije minile.

Kot ka?e ima? sre?o in ti je lepo postlano, zato ti ni treba delat in lahko samo afne gunca?.

Bo? moral pa? na svoji lastni ko?i probat kaj je pametno in kaj ni za ?ivljenje na dalj?i rok. N? bat, tako kot za vsazga, tud tebe ?aka dan, ko se bo? moral enkrat "streznit". Milom ili silom. Upamo lahko samo, da zarad tvojih bedarij, razen tebe, ne bo ?e kdo nastradal.

Iz kje prav? da si ti doma drga??

 

Js sm doma iz kme?ke vasi tak, da nebi o koristnih opravilih...

 

nastradal pa dvomim, da bo kdo :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sm doma iz kme?ke vasi tak, da nebi o koristnih opravilih...

 

nastradal pa dvomim, da bo kdo :D

 

?e bi imel kaj pametnega za po?et se ziher ne bi z avtom okol podil. Tak?nih neumnosti se ne spomni nekdo, ki ma polne roke dela.

 

Drga? pa sem mel jaz tud tako 323f-ko. Samo druge barve je bla. . Sem jo prodal, ker ni mela klime.

Ti si takrat najbr? ?e z o?ijem na veselico hodu...

Pa na unmu film?ku vidm, da ti ?e nakam plavo kadi zadaj na auspuhu. In premagal si reno 5. Nekej neverjetnega....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi imel kaj pametnega za po?et se ziher ne bi z avtom okol podil. Tak?nih neumnosti se ne spomni nekdo, ki ma polne roke dela.

 

Drga? pa sem mel jaz tud tako 323f-ko. Samo druge barve je bla. . Sem jo prodal, ker ni mela klime.

Ti si takrat najbr? ?e z o?ijem na veselico hodu...

Pa na unmu film?ku vidm, da ti ?e nakam plavo kadi zadaj na auspuhu. In premagal si reno 5. Nekej neverjetnega....

 

ne ne to nism bil js, to je bil prej?nji lastnik :D druga? pa je renault 5 turbo :D

 

a ti nima? nobenga hobija?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne ne to nism bil js, to je bil prej?nji lastnik :D druga? pa je renault 5 turbo :D

 

a ti nima? nobenga hobija?

 

Mam, ampak ne tazga, da bi ves ?as za to zapravu in da bi s tem hobijem ogro?al druge...Ti pravi? da si divjak in da skoraj ves ?as zabije? za volanom.

A ti, ko nisi na dirkali??u, pol po cesti vozi? lepo po predpisih?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss spet nisi zastopu napisanga k nede? A ti mogo?e ob?asno kaj tazga ?udenga kadi??

 

Sej k tvoje umotvore prebiram res dobim ob?utek, k da bi nekaj kadil tolk je vse zmedeno. A mi bo? pol ti bolj po pijansko razlo?il kako je torej bilo. baje je neko nenapisano pravilo, da mora bit tisti na prehitevalnem pasu hitrej?i od tistega na voznem. ?e je ravno obratno ga tisti na prehitevalnem nekaj serje oziroma dela prekr?ek.

 

Kako je torej pol tale bil divjak z neprilagojeno hitrostjo na voznem pasu, ?e se je zaletel v tistega na prehitevalnem, ki naj bi bil v fazi prehitevanja, ?e se je nahajal tam in policija pravi, da je bilo z njegovo vo?njo vse v redu (je pripeljal pravilno). A ni bolj logi?no razmi?ljanje, da morebiti pa ni bil divjak zaradi hitrosti ampak zaradi ne?esa drugega - recimo da je bil mogo?e agresiven pa je izsilil prednost, ali pa mogo?e je samo spregledal in nepravilno zapeljal na prehitevalni pas - recimo takole kot mi je par dni nazaj naredu en ata na AC saj mi je sko?il na prehitevalnega tik pred mano, ki sem prehiteval z dovoljenimi 130km/h. Se je pa? iz?lo, ker sem bil trezen za volanom in refleksi so ?e vedno Ok. Mi je pa ata pol nekaj gestikuliral in pizduliral - sem najprej mislil, da si ti Lojz ampak pol sem pa le vidu, da ata ni mel klobuka na glavi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam, ampak ne tazga, da bi ves ?as za to zapravu in da bi s tem hobijem ogro?al druge...Ti pravi? da si divjak in da skoraj ves ?as zabije? za volanom.

A ti, ko nisi na dirkali??u, pol po cesti vozi? lepo po predpisih?

 

hja lej, vsak ma hobi ki mu pa?e...

 

seveda, z dizlakom se pa res ne da divjat :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss - tudi ?e drugi? vidi? nekoga s klobukom na glavi, ni nujno da je g. Lojz. Mora? pa? bolj pozorno pogledat (poudarek je ZNATNO zmanj?at hitrost) klobuk in videt, ?e ima fazanovo ali pavje perje zakajlano za klobukom. To pa je potem velika verjetnost da je na? NE-divjak. :punk::vino::vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hja lej, vsak ma hobi ki mu pa?e...

 

seveda, z dizlakom se pa res ne da divjat :P

 

- S hobiji na?eloma ni ni? narobe, razen, ?e je tvoj hobi namerno in zavestno ogro?anje drugih ljudi, kateri se dr?ijo cestnih predpisov.

 

 

 

@Boss, ti pa ?e enkrat pre?itaj razlago o tisti nesre?i! ?e ne bo ?lo, jo pa pre?itaj ?e enkrat.........pa ?e enkrat..........pa ?e enkrat....pa ?e.......pa.....p......itd... Kar ber, ma? ti cajta dost.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, ti pa ?e enkrat pre?itaj razlago o tisti nesre?i! ?e ne bo ?lo, jo pa pre?itaj ?e enkrat.........pa ?e enkrat..........pa ?e enkrat....pa ?e.......pa.....p......itd... Kar ber, ma? ti cajta dost.

 

Ah ne Lojz, ti mi povej... ti take lepe pravljice pripoveduje? v izbrani slovenski besedi - tale o zlobnem podivjanem 19 letniku in ubogem 48 letnem vdovcu z 12 otroki se kar zanimivo sli?i.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam, ampak ne tazga, da bi ves ?as za to zapravu in da bi s tem hobijem ogro?al druge...Ti pravi? da si divjak in da skoraj ves ?as zabije? za volanom.

 

lej lojz ... eni mamo pa? bol adrenalinske hobije ker in s tem ne ogro?amo drugih ... sploh na cesti ... je pa res da smo po ve?ini zelo radi za volanom ... jebat ga u?ivamo u vo?nji k se recmo teb zdi butast ...

Zate pa lohk predvidevam da ti je hobi pitje cvi?ka ( :vino: ) ... pol lohk tud re?emo da si alkoholik, jebi ga ... sprjazn se ... taka so dejstva ... saj kokr nm sam prav? ... pa ?e vinjenost za volanom ... sam zdej te pa ?tekam zakaj so skor usi zate divjaki ... ja ?e ga ma? neki pod klobukom ( cvi?ka namest mo?ganov seveda ) pol sigurn nemor? dohajat stvari na sesti oziroma nemor? dojemat kaj se okol tebe dogaja in pa ocenjevat raznih razdalj, hitrosti itd. ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- S hobiji na?eloma ni ni? narobe, razen, ?e je tvoj hobi namerno in zavestno ogro?anje drugih ljudi, kateri se dr?ijo cestnih predpisov.

 

predpisi na pistah??? :hohoho::hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No za enega vem, da lahko prehiteva? le po levi. :hudicek:

 

Hehe, a govorimo tudi o F1 dirkah? :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, na nurburgringu veljajo ista pravila kot na cesti le, da ni hitrostne omejitve. Tudi na ostalih dirkali??ih, ?e je le normalna organizacija so pravila, ki se jih je treba dr?ati zaradi lastne in tuje varnosti.

 

Drag race je dolgo?asen, ?e nima? avto, ki zmore prevozit v 12ih sekundah ali manj. :jezicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, na nurburgringu veljajo ista pravila kot na cesti le, da ni hitrostne omejitve. Tudi na ostalih dirkali??ih, ?e je le normalna organizacija so pravila, ki se jih je treba dr?ati zaradi lastne in tuje varnosti.

 

Drag race je dolgo?asen, ?e nima? avto, ki zmore prevozit v 12ih sekundah ali manj. :jezicek:

 

Autobahn.... :dudek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, na nurburgringu veljajo ista pravila kot na cesti le, da ni hitrostne omejitve. Tudi na ostalih dirkali??ih, ?e je le normalna organizacija so pravila, ki se jih je treba dr?ati zaradi lastne in tuje varnosti.

 

Drag race je dolgo?asen, ?e nima? avto, ki zmore prevozit v 12ih sekundah ali manj. :jezicek:

 

just wait for a while :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.