Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Ampak zmaga pa prvi stavek

 

V petek okoli 20.30 so celjski policisti na avtocesti zunaj naselja Gotovlje obravnavali prometno nesre?o.

kak?na zgleda pa avtocesta skozi naselje? :blink:

 

 

Pa kako so ugotovili, da je bil prehiter(ni prilagodil hitrosti)? meni tole deluje kot, da je bil nepazljiv in ni preveril ali lahko varno zapelje na prehitevalni pas. :ne vem:

 

Ker ? eje 48 letnik pripeljal pravilno po prehitevalnem pasu in naj bi bil po vsej verjetnosti hitrej?i od 19 letnika potem ne vem od kod jim neprilagojena hitrost - to je kve?emu nepravilna menjava pasu.

 

 

 

edit: jures si me prehitel, ker, ko sem tole prebiral mi je kr slabo ratalo kaj eni napi?ejo kot ?lanek.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

telefon ima v desni roki, z levim kolenom pa "dr?i" volan...

 

ZA avtomatike to velja samo :)

 

Ampak zmaga pa prvi stavek

kak?na zgleda pa avtocesta skozi naselje? :blink:

Pa kako so ugotovili, da je bil prehiter(ni prilagodil hitrosti)? meni tole deluje kot, da je bil nepazljiv in ni preveril ali lahko varno zapelje na prehitevalni pas. :ne vem:

 

Ker ? eje 48 letnik pripeljal pravilno po prehitevalnem pasu in naj bi bil po vsej verjetnosti hitrej?i od 19 letnika potem ne vem od kod jim neprilagojena hitrost - to je kve?emu nepravilna menjava pasu.

edit: jures si me prehitel, ker, ko sem tole prebiral mi je kr slabo ratalo kaj eni napi?ejo kot ?lanek.

 

Ok, sem normalen....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a si ziher, da ni slika samo simboli?na, ker pod njo lepo pi?e z velikimi ?rkami, da je fotografija arhivska :rolleyes:

hehe, sej vem, da se zeza? :D

 

nvem, ker tole kar je v opisu mi vse deluje na naselje, ?e pa res blo na AC pol je pa res ?udno vse skupi :glare:

 

tole so sicer na?i konci, ampak se vidi, da sm zlo mal na cesti te zadnje dni, da n? nvem kaj se dogaja okrog mene :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nvem, ker tole kar je v vpisu mi vse deluje na naselje, ?e pa res blo na AC pol je pa res ?udno vse skupi :glare:

 

tole so sicer na?i konci, ampak se vidi, da sm zlo mal na cesti te zadnje dni, da n? nvem kaj se dogaja okrog mene :D

 

od kdaj imajo naselja prehitevalen pas - ste res tako posebni? :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe ?mego dons ni glih pri stvari al pa je v teh koncih ?e vsaka dvopasovnica tud avtocesta :ne vem:

 

Pri njih je vsak pas prehitevalen :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe ?mego dons ni glih pri stvari al pa je v teh koncih ?e vsaka dvopasovnica tud avtocesta :ne vem:

 

ja sej to mi je ?udn vse skupi, sm mislu, da so se mal zakalkuliral...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj vas majstri zdaj mot to, da so novinarji mogo?e malce zmedeno napisal ?lanek (tist pripeljal), al vas mot bolj to, ker je mulc divjal, pa si je nekdo drznu napisat to da je nekdo divjal. Nekam alergi?ni ste na to da nekdo opozori na divjanje. Kako to?

Jaz sem, kot vi pravite star, pa ?lanek ?ist lepo zastopim, vi pa sami visoko?olski izobra?enci, pa ne ku?ite preprostih stvari. Bom probal jaz na kratko in po kme?ko ?e enkrat povedat samo za vas:

Mulc je divjal in je pred sabo voze?i avto dohitel prej kot je pri?akoval, zato je hitro namotal ven na prehitevalni pas po katerem pa je takrat ?e prehiteval 48 letnik. Pok!

Prakti?no so pri?li vsi trije na enkrat v?tric.

A je te?ko zastopit?

Vam se panajbolj imenitno zdi vtikat v to, ker je novinar napisal zunaj naselja, pa ?e?, saj v naselju ni avtocest itd....eh ubogi divja?ki

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, tebe (oz. vas) postavi vsakodnevno pitje Cvi?ka na vi?ji nivo kot smo navadni podivjani brezveznjaki. :hudicek::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj vas majstri zdaj mot to, da so novinarji mogo?e malce zmedeno napisal ?lanek (tist pripeljal), al vas mot bolj to, ker je mulc divjal, pa si je nekdo drznu napisat to da je nekdo divjal. Nekam alergi?ni ste na to da nekdo opozori na divjanje. Kako to?

Jaz sem, kot vi pravite star, pa ?lanek ?ist lepo zastopim, vi pa sami visoko?olski izobra?enci, pa ne ku?ite preprostih stvari. Bom probal jaz na kratko in po kme?ko ?e enkrat povedat samo za vas:

Mulc je divjal in je pred sabo voze?i avto dohitel avto prej kot je pri?akoval, zato je hitro namotal ven na prehitevalni pas po katerem pa je takrat ?e prehiteval 48 letnik. Pok!

Prakti?no so pri?li vsi trije na enkrat v?tric.

A je te?ko zastopit?

Vam se panajbolj imenitno zdi vtikat v to, ker je novinar napisal zunaj naselja, pa ?e?, saj v naselju ni avtocest itd....eh ubogi divja?ki

 

Ja sam da tole zastops mors ze kksn liter cvicka pozret ... :huh: :mi pijemoo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot ka?e vam kak?en kozar?ek cvi?ka ne bi ?kodu. Pomaga pri branju za bolj?o koncentracijo.

@ZMAJ, teb dovolim da me tika?, saj sva ?e taprava komerata.

 

ene se nas hiter prime :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ene se nas hiter prime :D

 

Bo? pa tolko prej kapiral. Pa ?e na pija?i in denarju bo? pr?paral.

 

hehe, sem pri?akoval to?no to... mulc vedno pomeni divjak tko, da sploh ne rabmo razmi?ljat naprej. Kolk je lajf enostaven, ?e tako posplo?ujemo in etikiramo ljudi kar napovprek :jupiii:

 

Jaz sem tud pri?akoval to?no tak odziv tukaj. Za nobeno ceno ne priznat da je krivo divjanje. Vse drugo je krivo, samo divjanje ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kok nej grem pol tak za volan? :ne vem:

 

Pri tem bi ti ravno g. Lojz znal najbolje svetovat, saj je res izku?en mo?ak. :cheers::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Napisal sem da rukni malo cvi?ka, ker bo? pol bolj razumel napisane ?lanke . Nisem reku, da pejd pol vozit.

Porkadu? pa res ni? ne zastopte tukaj. Pejte hitro cvi?ek pit!

 

ja pa js sm skor vedno za volanom :dudek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.