Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Pa ?e ena tvoja nelogi?nost, ko pravi?, da bi s tem zni?anjem hitrosti, spet nekdo rad kasiral. A ni zna?ilnost avtov tak?na, da z manj?anjem hitrosti avto manj goriva ?re? Lepo v drugi prestavi vozi? 30 in s tem privar?uje? na bencinu. Torej stro?kov bo manj, ne pa ve?.

 

jebesh ?paranje goriva, kdor ima ta tro?i :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Govoril sem o tistih, torej tudi o tebi sode? po tvojem postu, ki se mimo nesre?e peljejo po?asi da si ogledajo kaj delajo re?evalci in koliko jih je pokritih,

Skratka o tistih ki morajo zmanj?at hitrost npr na obvoznici da si ogledajo ?kodo ko so avti ?e umaknjeni na odstavni pas.

Ne mi polagat besede v usta. Noben ni pisal o stoje?i koloni in prehitevanju le te.

Druga?e mi je pa en dolen?ek reku da majstr je sam merjasec.

 

Monkster, men se zdi, da si ti tisti, ki nekomu polaga? besede v usta, ne pa jaz. Ti si kar od nekje prvleku, da sem jaz, kao, v tej konkretni situaciji nekaj zmanj?al hitrost, pa firbcal in s tem tvegal nalet vozil. Jaz sem ti pa razlo?u, da sem pa? bil v stoje?i koloni in nehote videl truplo.

Majster, nekam zmeden mi deluje? ti.

 

Klikni na spodnji link pa ?e enkrat preber svoj lastni spis!

http://www.mazda-si.net/index.php?s=&s...st&p=284619

 

Ce bi le malo vklopil mozgane, bi mogoce znal razbrati, da so citati v navednicah in tudi pise v enem stavku prej, da gre za komentarje pri tisti novicki, ki je bila citirana... in da to niso Tomozukijeve (ja... njegov nick je Tomozuki... in kot kaze ti tudi branje povzroca probleme :glare: ) besede... :vskalo:

 

OK, te zastopim. Ampak Tomacuki je to citiral zato, ker se je strinjal s tistimi komentarji, a ne?

Jest, a ti tako vklopi? svoje mo?gane kot prikazuje sme?ek, ki si ga na kocu napopal??

Glede na vse, kako se spoznate na CPP bi tud to lahko razumel.

 

'YavarYe X6V6', ?al ne razumem, kaj si hotu s tem povedat.

Kaj si morem, tud jaz ne morem razumet vsega. Med drugim nikakor ne morem razumet, zakaj ?tevilni divjajo po cesti in s tem ogro?ajo tako sebe in ostale okol sebe..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK, te zastopim. Ampak Tomacuki je to citiral zato, ker se je strinjal s tistimi komentarji, a ne?

Jest, a ti tako vklopi? svoje mo?gane kot prikazuje sme?ek, ki si ga na kocu napopal??

 

Ampak se vedno to niso njegove besede... Glede vklopa mojih mozganov pa tebi ni treba skrbeti... Itak bom izklopil tale forum... ker kot kaze lahko en bedak zaserje cel forum... :(

 

'YavarYe X6V6', ?al ne razumem, kaj si hotu s tem povedat.

Kaj si morem, tud jaz ne morem razumet vsega. Med drugim nikakor ne morem razumet, zakaj ?tevilni divjajo po cesti in s tem ogro?ajo tako sebe in ostale okol sebe..

 

Jaz pa ne morem razumeti, kako se lahko nekateri slepijo s tem, da so najboljsi na svetu, da vse vedo in da poskusajo vsem po vrsti soliti pamet... obenem pa se ponavljajo kot ena stara, pokvarjena lajna...

 

Ce si zadnjic napisal, da nisi banan na nobenem forumu, mocno upam, da bo ta forum prvi, na katerem bos banan ... Drugace bomo drugi vsi usli... in bos lahko sam pametoval... ^_^

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak se vedno to niso njegove besede... Glede vklopa mojih mozganov pa tebi ni treba skrbeti... Itak bom izklopil tale forum... ker kot kaze lahko en bedak zaserje cel forum... :(

Jaz pa ne morem razumeti, kako se lahko nekateri slepijo s tem, da so najboljsi na svetu, da vse vedo in da poskusajo vsem po vrsti soliti pamet... obenem pa se ponavljajo kot ena stara, pokvarjena lajna...

 

Ce si zadnjic napisal, da nisi banan na nobenem forumu, mocno upam, da bo ta forum prvi, na katerem bos banan ... Drugace bomo drugi vsi usli... in bos lahko sam pametoval... ^_^

 

Jest, reku si mi bedak.. To ni lepo.

Jest, nekam hud si ti name. Zakaj pa? A te moti, ker zagovarjam red in disciplino na cesti? Le kaj sem spet narobe reku?

Jest, zakaj ne pritisne? tipko ignore? Zakaj ne ignorira? tako mene, kot to temo?

Ja, res se ponavljam kot lajna. Ampak, a si ti kaj druga?en od mene? Ti se lahko ponavlja? v svoji teoriji, jast se pa ne smem v svoji? So to dvojna merila mogo?e?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest, reku si mi bedak.. To ni lepo.

Jest, nekam hud si ti name. Zakaj pa? A te moti, ker zagovarjam red in disciplino na cesti? Le kaj sem spet narobe reku?

Jest, zakaj ne pritisne? tipko ignore? Zakaj ne ignorira? tako mene, kot to temo?

Ja, res se ponavljam kot lajna. Ampak, a si ti kaj druga?en od mene? Ti se lahko ponavlja? v svoji teoriji, jast se pa ne smem v svoji? So to dvojna merila mogo?e?

 

 

Nisem ti direktno napisal, da si bedak. Napisal sem, da EN BEDAK LAHKO ZASERJE CEL FORUM. Moti me, ker stalno ponavljas eno in isto ... in gres pomoje ze vsem posteno na "organ" ... Zakaj bi moral ignorirati. Tako kot ti lahko napises svoje mnenje, ga lahko tudi drugi... S tem, da ti povrhu se direktno zalis ljudi, lazes in ... mah... brez veze... Itak bi triletnemu otroku prej dopovedal nekaj, kot pa tebi ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest pa mi ti nekaj povej prosim!

Pravi?, da jaz tebi solim pamet. Ampak jaz zagovarjam samo to, kar si tudi ti sli?al v Avto?oli, in to je, da je treba vozit po predpisih in omejitvah. Zakaj pa ti nisi takrat, ko si polagal vozni?ki izpit, reku komisiji in im?truktorju vo?nje, naj bodo tiho in naj ti ne solijo pameti, ker ti bo? vozil po svoje in kot se tebi zdi prav? Zakaj jim nisi tega reku, tako kot pravi? zdaj meni?

 

Nisem ti direktno napisal, da si bedak. Napisal sem, da EN BEDAK LAHKO ZASERJE CEL FORUM. Moti me, ker stalno ponavljas eno in isto ... in gres pomoje ze vsem posteno na "organ" ... Zakaj bi moral ignorirati. Tako kot ti lahko napises svoje mnenje, ga lahko tudi drugi... S tem, da ti povrhu se direktno zalis ljudi, lazes in ... mah... brez veze... Itak bi triletnemu otroku prej dopovedal nekaj, kot pa tebi ...

 

In kater bedak je pol to?

Seveda lahko napi?e? svoje mnenje. Jaz ti tega ne branim. Ti si tisti, ki meni brani? pisati moje mnenje in ti si tisti, ki ?eli?, da se me bana oziroma likvidira od tukaj. Jaz tega ne ?elim zate...jaz nikogar ne podim s foruma. Men si ti ?ist zabaven fant, le da ima? slabe ?ivce in slabe vozni?ke navade.

Jest, midva se poznava ?e iz ALTER-ja mar ne? Tudi tam si se jih od mene kar nekajkrat na?rl. Je pa res, da v tistem forumu nisem bil osamljen v svoji teoriji tako kot tukaj. Tam je ?e nekaj pametnih fantov in deklet v forumu "avtomobilizem" kar sogla?alo z mano. So mi dali kar prav. No, saj tukaj imam tudi nekaj privr?encev, le da se no?ejo izpostavljati, ker se menda nekoga bojijo tukaj. Bojijo se likvidacije, kakr?na meni stalno grozi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest pa mi ti nekaj povej prosim!

Pravi?, da jaz tebi solim pamet. Ampak jaz zagovarjam samo to, kar si tudi ti sli?al v Avto?oli, in to je, da je treba vozit po predpisih in omejitvah. Zakaj pa ti nisi takrat, ko si polagal vozni?ki izpit, reku komisiji in im?truktorju vo?nje, naj bodo tiho in naj ti ne solijo pameti, ker ti bo? vozil po svoje in kot se tebi zdi prav? Zakaj jim nisi tega reku, tako kot pravi? zdaj meni?

In kater bedak je pol to?

Seveda lahko napi?e? svoje mnenje. Jaz ti tega ne branim. Ti si tisti, ki meni brani? pisati moje mnenje in ti si tisti, ki ?eli?, da se me bana oziroma likvidira od tukaj. Jaz tega ne ?elim zate... Men si ti ?ist zabaven fant, le da ima? slabe ?ivce in slabe vozni?ke navade.

 

 

Ne branim ti napisati svojega mnenja... Ampak po pravici povedano najedas... resno najedas ... In pomoje to lahko napisem ali ne?

 

Itak je brezveze tebe karkoli sprasevati, ker nikoli ne odgovoris na tisto, kar tebi ne pase... In od tebe tukaj na forumu ni prav nobene koristi... samo najedas...

 

In siti so te bili ze na drugih forumih (mobisux, alter.si,...)... in kot kaze si en tak tecnez, da te nikjer ne marajo...

 

Dovolj je... Zate se itak siht vsak cas konca... in bomo imeli mir do ponedeljka...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne branim ti napisati svojega mnenja... Ampak po pravici povedano najedas... resno najedas ... In pomoje to lahko napisem ali ne?

 

Itak je brezveze tebe karkoli sprasevati, ker nikoli ne odgovoris na tisto, kar tebi ne pase... In od tebe tukaj na forumu ni prav nobene koristi... samo najedas...

 

In siti so te bili ze na drugih forumih (mobisux, alter.si,...)... in kot kaze si en tak tecnez, da te nikjer ne marajo...

 

Dovolj je... Zate se itak siht vsak cas konca... in bomo imeli mir do ponedeljka...

 

Verjamem, da prekr?karji ne marate, ?e vam kdo "najeda" pri va?em delanju prekr?kov. Ampak s tem se bo? moral sprijaznit, ?e bo? nadaljeval s to prekr?karsko prakso. ?e bo? delal prekr?ke in ostale pizdarije na cesti, ti bo policija in civilizirani ljudje zmeraj "najedali" in te opozarjali, da se tega ne sme delat.

Tako pa? je. ?al, se prekr?karjem vzgoja ne prime ?ez no?. To je dolg in naporen proces. In ti pravi?, da jaz , ki zagovarjam vzgojo, red in disciplino na cestah, ne po?nem ni? koristnega tukaj? Ejejej, pamet prekr?karska.....

Pa ?e enkrat te vpra?am: ?e ti grem tako grozno na ?ivce, zakaj me ne ignorira??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjamem, da prekr?karji ne marate, ?e vam kdo "najeda" pri va?em delanju prekr?kov. Ampak s tem se bo? moral sprijaznit, ?e bo? nadaljeval s to prekr?karsko prakso. ?e bo? delal prekr?ke in ostale pizdarije na cesti, ti bo policija in civilizirani ljudje zmeraj "najedali" in te opozarjali, da se tega ne sme delat.

Tako pa? je. ?al, se prekr?karjem vzgoja ne prime ?ez no?. To je dolg in naporen proces. In ti pravi?, da jaz , ki zagovarjam vzgojo, red in disciplino na cestah, ne po?nem ni? koristnega tukaj? Ejejej, pamet prekr?karska.....

Pa ?e enkrat te vpra?am: ?e ti grem tako grozno na ?ivce, zakaj me ne ignorira??

 

bla, bla, bla, bla :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

'YavarYe X6V6', ?al ne razumem, kaj si hotu s tem povedat.

Kaj si morem, tud jaz ne morem razumet vsega. Med drugim nikakor ne morem razumet, zakaj ?tevilni divjajo po cesti in s tem ogro?ajo tako sebe in ostale okol sebe..

 

Ja g. Lojz, vam povem z prve roke da ste zelo dosadan, pojdite malo ven iz svoje kletke odprite o?i in se nadihajte fri?nega lufta.

Potem zavijte v zidanco, si nalijte deci ga po?asi posrkajte in se spomnite kako vam je te?ko v ?ivljenju in kako ni treba bit fov? vsem ostalim ki nam je ?e bolj fletno in skoz nabijat ene in iste stavke in citate, sam da nam bi pokvaril moralo in nas spravil v slabo voljo, zelo na kratko waste of time(zguba ?asa, ?e dol na dolenjskem ?e ne razumete angle?ko, znate sam po dolejnsku).

 

 

 

PS. Za info sem dobil kar nekaj ?elja foruma?ev da ukrepam in dam vam ?e do naslednejga torka da se vrnete v realnost in na zemljo, potem pa bom premislil koga upo?tevat, ?eprav bi blo po?teno in pravi?no da se upo?teva ve?ina.

Pa ne zdej spet moralizirat in jokcat, kolk se vsi na vas spravljajao, pomislite koko je blo z hitlerjem, sral je po vseh, pol so ga pa lastni podlo?niki skor pospravl.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjamem, da prekr?karji ne marate, ?e vam kdo "najeda" pri va?em delanju prekr?kov. Ampak s tem se bo? moral sprijaznit, ?e bo? nadaljeval s to prekr?karsko prakso. ?e bo? delal prekr?ke in ostale pizdarije na cesti, ti bo policija in civilizirani ljudje zmeraj "najedali" in te opozarjali, da se tega ne sme delat.

 

 

Ali si me videl, da delam prekrske... Ne... torej STFU!!!! Brigaj se zase in ne obtozuj vseh po vrsti... ker ti pises, da smo vsi tukaj dirkaci...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LojZi se je odlo?u in se bo "zaratil" z vsemi. Sorry guys sam zdele res nisem imel ?asa, da bi se z njim prerekal in preusmerjal njegovo "pravi?ni?ko" energijo nase ozirom stran od ostalih foruma?ov. Pol k me pa ni si pa je pa? na?el druge ?rtve, da jih trolla.

 

Jest, vzemi si ga na lahko (take it easy :hudicek: ) se ne spla?a, da bo? zaradi kljukcev zapustil forum, ker pol je to njihova zmaga in so dosegli namen. Nikar se mu ne dat pa ?eprav bo svinjal po tebi tako kot svinja po meni in po drugih, ki se spu??amo v debato z njim.

 

Mi smo dirka?i on je pa samo drka? - kakor koli pogledam sem pa vseeno raje prvo kot drugo

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale slikca bo kar tule pasala (posneta danes okrog 6.15 ure), toliko o voznikovem prispevku k varni vo?nji. Upam da se za silo vidi, da ima snega nalo?enega ve? kot do sredine vi?ine vetrobranskega stekla in gleda ven le ?ez "strelno lino". VSA ?AST! :huh:

post-185-1360259472_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale slikca bo kar tule pasala (posneta danes okrog 6.15 ure), toliko o voznikovem prispevku k varni vo?nji. Upam da se za silo vidi, da ima snega nalo?enega ve? kot do sredine vi?ine vetrobranskega stekla in gleda ven le ?ez "strelno lino". VSA ?AST! :huh:

 

:vskalo: Kar izgubim besede ob takih...ajde da pozabi zadnjo ?ipo sneg dol spucat, ampak spredaj???

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale slikca bo kar tule pasala (posneta danes okrog 6.15 ure), toliko o voznikovem prispevku k varni vo?nji. Upam da se za silo vidi, da ima snega nalo?enega ve? kot do sredine vi?ine vetrobranskega stekla in gleda ven le ?ez "strelno lino". VSA ?AST! :huh:

 

Pomembno je to, da ni prekoracil dovoljeno hitrost ... in samo to :harhar: ostalo ni pomembno ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce bi le malo vklopil mozgane, bi mogoce znal razbrati, da so citati v navednicah in tudi pise v enem stavku prej, da gre za komentarje pri tisti novicki, ki je bila citirana... in da to niso Tomozukijeve (ja... njegov nick je Tomozuki... in kot kaze ti tudi branje povzroca probleme :glare: ) besede... :vskalo:

 

 

Hvala, da si mi prihranil pisanje :prstgor:

 

OK, te zastopim. Ampak Tomacuki je to citiral zato, ker se je strinjal s tistimi komentarji, a ne?

 

Jan?a bi ti rekel: "Gaspod Lojz, to so samo va?e domneve in ?pekulacije." Raje natan?no preberi post pa potem delaj zaklju?ke.

 

Jest pa mi ti nekaj povej prosim!

Pravi?, da jaz tebi solim pamet. Ampak jaz zagovarjam samo to, kar si tudi ti sli?al v Avto?oli, in to je, da je treba vozit po predpisih in omejitvah. Zakaj pa ti nisi takrat, ko si polagal vozni?ki izpit, reku komisiji in im?truktorju vo?nje, naj bodo tiho in naj ti ne solijo pameti, ker ti bo? vozil po svoje in kot se tebi zdi prav? Zakaj jim nisi tega reku, tako kot pravi? zdaj meni?

 

Policija in in?truktorji vo?nje s ?lani komisije vred ne delajo prekr?kov. A ni ta Loj(z)eva zgodbica lepa? Nekaj takega kot da zdravniki ne kadijo, ker pazijo na svoje zdravje.

 

Tam je ?e nekaj pametnih fantov in deklet v forumu "avtomobilizem" kar sogla?alo z mano. So mi dali kar prav. No, saj tukaj imam tudi nekaj privr?encev, le da se no?ejo izpostavljati, ker se menda nekoga bojijo tukaj. Bojijo se likvidacije, kakr?na meni stalno grozi.

 

Nekaj strani nazaj sem ti dal en dober post na katerega nisi odgovoril. Sestavil sem ti situacijo, v kateri lahko poka?e?, kako zna? razmi?ljat pa si jo o?itno ignoriral. Seveda sem pri?akoval, da ne bo? ?el sebi v skledo pljuvat in bo? raje nadaljeval svojo nelogi?no od vlade zapovedano debato, katera verjetno najbolj spominja na "Never ending story". Deluje? bolj kot glasnik, misijonar ali kri?ar, ki izpolnjuje to, kar mu iz vrha naro?ijo.

 

Ali si me videl, da delam prekrske... Ne... torej STFU!!!! Brigaj se zase in ne obtozuj vseh po vrsti... ker ti pises, da smo vsi tukaj dirkaci...

 

Pa on itak vidi tvojo vo?njo preko pisanja. Sploh ni treba objasnjevat, da nikomur ni? no?e?, ker on ve, da si potencialna gro?nja na cesti. Vklju?no z mano.

 

Mi smo dirka?i on je pa samo drka? - kakor koli pogledam sem pa vseeno raje prvo kot drugo

 

:prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja g. Lojz, vam povem z prve roke da ste zelo dosadan, pojdite malo ven iz svoje kletke odprite o?i in se nadihajte fri?nega lufta.

Potem zavijte v zidanco, si nalijte deci ga po?asi posrkajte in se spomnite kako vam je te?ko v ?ivljenju in kako ni treba bit fov? vsem ostalim ki nam je ?e bolj fletno in skoz nabijat ene in iste stavke in citate, sam da nam bi pokvaril moralo in nas spravil v slabo voljo, zelo na kratko waste of time(zguba ?asa, ?e dol na dolenjskem ?e ne razumete angle?ko, znate sam po dolejnsku).

PS. Za info sem dobil kar nekaj ?elja foruma?ev da ukrepam in dam vam ?e do naslednejga torka da se vrnete v realnost in na zemljo, potem pa bom premislil koga upo?tevat, ?eprav bi blo po?teno in pravi?no da se upo?teva ve?ina.

Pa ne zdej spet moralizirat in jokcat, kolk se vsi na vas spravljajao, pomislite koko je blo z hitlerjem, sral je po vseh, pol so ga pa lastni podlo?niki skor pospravl.

 

Spet gro?nje z likvidacijo

Prav 'YavarYe X6V6' ti me kar banaj, ?e misli?, da mora?. Bo? vsaj pokazal kak?no grozno mo? ima?. ?e tukaj odlo?a ve?ina namesto pameti, pol ti urno z podeljeno mo?jo na dan. Ima? to sre?o, da ima? mo?. Tle jaz nimam kej.

Upam, da te je vsaj tolko v gatah, da bo? tukaj navedel, kaj KONKRETNO je tokrat spet botrovalo za tvojo odlo?itev in za mojo likvidacijo?

Vem, da bo? reku, da ni tvoja dol?nost men razlagat zakaj me bo? pospravu, ampak res bi blo lepo od tebe, da pove?, kaj sem v tem zadnjem ?asu naredu tolko protizakonitega, da me je treba likvidirat, za razliko od vas ostalih. To, kao, z najedanjem in da sem dosadan, je slab izgovor, ker je moja tema ena od najbolj branih tukaj. To ne more? zanikat. ?e bi bil res dosadan, bi me enostavno dali na"ignore" , Pa nekako ne morete. Torej, to ni vzrok. Moj prav, je tisti ki vas v resnici mu?i. Ni? druzga.

Je pa tukaj kar nekaj takih, ki so bolj dosadni in ki bolj najedajo od mene. Pa ni?. Ampak ti so "va?i". Skupaj ste mo?ni. Najbolj pa so dosadni tisti, ki mi kar naprej grozijo z likvidacijo, ?e?, ?e ne bom tiho.... in tisti, ki hodijo tebi na privat sporo?ilo to?it in jokat, naj me pospravi?. Kot otroc; mami lej gaaaa!

Bo? povedal zakaj me bo? V RESNICI pospravu? Si tolk deca? Resnico prosim, ne izgovor!

Tole primerjavo s Hitlerjem.....ejejej, 'YavarYe X6V6' , a ne zna? bolj?e?

 

 

PS: Aja, ?e me bo? ?e zdaj takoj banal in ne bom imel ve? prilike odgovarjat, se vsem vam zahvaljujem za sodelovanje. Zdaj res obstaja mo?nost, da se enkrat sre?amo. Saj veste, tam na va?i lokaciji al pa na kak?nem pikniku se bom oglasu. Saj ne boste zamirli menda? Nekaj vas in va?ih avtov sem pa le spoznal takole iz slikic, ?e ?e ne v ?ivo.

Ajd, se vidimo!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neeee, Neee mojega Lojzeke banat... Pridem po kak?nem tednu gor malo pogledat pa bi radi odstranili edinega pravega dedca na forumu :(

 

Kdo me bo pa u?il varne vo?nje in pametnih nasvetov, ?e ga boste odstranili? A pol moram tudi jaz oditi, ker se vozim res po?asi (no meni se sicer ne zdi ampak drugi pravijo, da sem pol?). ?e verjamete ali pa ne, mislim, da sem samo dvakrat v ?ivljenju ?la ?ez 100kilometrih na uro pa obakrat sem tako stiskala volan, da mi je pod nohtom ?ilica po?ila in sem imela ?isto ?rn noht - to sicer ni bilo niti tako slabo, ker sem imela vsaj dober razlog, da sem si dala umetne nohte gor. :blush:

 

Druga?e se pa moj biv?i mo? sploh ni hotel voziti z mano, ker je postal ?isto ?iv?en, ko so naju prehitevali kamioni. ?e pa je on vozil sem pa vedno bila ?isto prestra?ena in na vsake toliko sem kar zakri?ala. Ga je pa krik navadno tako prestra?il, da sva enkrat skoraj zletela s ceste potem sva se pa odlo?ila, da se pa? ne bova skupaj vozila ampak vsak s svojim avtom.

 

Tako pa ?al ni ?lo prav dolgo in na koncu sva ?la vsak svojo pot - in to zaradi avta in vo?nje :whatever:

 

Zdaj pa ne vem ve?, ker ne bi rada, da se mi to ?e kdaj v ?ivljenju zgodi, da ne bom kompatibilna z mo?kimi samo zato, ker vozim zelo po?asi. Zdaj bi pa? rabila nekak?nega u?itelja, ki ni divjak ampak tak normalen z ob?utkom za nas po?asne, da bi lahko brez travmati?nih izku?enj vozila vsaj malo hitreje, da mi ne bo vsak drug kolesar nekaj ?ugal in se trkal po ?elu.

 

Lojzek sem prebrala, da ?ena ne bo jezna, ?e narediva kak?en krog, da preverim ali gre menjalni?ka ro?ka sploh v peto prestavo. Sicer gor pi?e ?e ?tevilka 6 samo tiste pa res ne rabim, ker vem, da je namenjena samo divjakom. Pravijo, da je treba za?et po?asi in z ob?utkom potem, ko pa se navadim pa lahko za?nem tudi bolj pritiskat, da kon?no premagam moj zvo?ni zid, ki se za?ne pri 100 kilometrih na uro.

 

Poljub?ka vsem pa ne biti tako jezni na Lojzeka - meni se zdi, da je on res dobra du?ica in ustre?ljiv ter bi rad vsem dobro.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neeee, Neee mojega Lojzeke banat... Pridem po kak?nem tednu gor malo pogledat pa bi radi odstranili edinega pravega dedca na forumu :(

 

Kdo me bo pa u?il varne vo?nje in pametnih nasvetov, ?e ga boste odstranili? A pol moram tudi jaz oditi, ker se vozim res po?asi (no meni se sicer ne zdi ampak drugi pravijo, da sem pol?). ?e verjamete ali pa ne, mislim, da sem samo dvakrat v ?ivljenju ?la ?ez 100kilometrih na uro pa obakrat sem tako stiskala volan, da mi je pod nohtom ?ilica po?ila in sem imela ?isto ?rn noht - to sicer ni bilo niti tako slabo, ker sem imela vsaj dober razlog, da sem si dala umetne nohte gor. :blush:

 

Druga?e se pa moj biv?i mo? sploh ni hotel voziti z mano, ker je postal ?isto ?iv?en, ko so naju prehitevali kamioni. ?e pa je on vozil sem pa vedno bila ?isto prestra?ena in na vsake toliko sem kar zakri?ala. Ga je pa krik navadno tako prestra?il, da sva enkrat skoraj zletela s ceste potem sva se pa odlo?ila, da se pa? ne bova skupaj vozila ampak vsak s svojim avtom.

 

Tako pa ?al ni ?lo prav dolgo in na koncu sva ?la vsak svojo pot - in to zaradi avta in vo?nje :whatever:

 

Zdaj pa ne vem ve?, ker ne bi rada, da se mi to ?e kdaj v ?ivljenju zgodi, da ne bom kompatibilna z mo?kimi samo zato, ker vozim zelo po?asi. Zdaj bi pa? rabila nekak?nega u?itelja, ki ni divjak ampak tak normalen z ob?utkom za nas po?asne, da bi lahko brez travmati?nih izku?enj vozila vsaj malo hitreje, da mi ne bo vsak drug kolesar nekaj ?ugal in se trkal po ?elu.

 

Lojzek sem prebrala, da ?ena ne bo jezna, ?e narediva kak?en krog, da preverim ali gre menjalni?ka ro?ka sploh v peto prestavo. Sicer gor pi?e ?e ?tevilka 6 samo tiste pa res ne rabim, ker vem, da je namenjena samo divjakom. Pravijo, da je treba za?et po?asi in z ob?utkom potem, ko pa se navadim pa lahko za?nem tudi bolj pritiskat, da kon?no premagam moj zvo?ni zid, ki se za?ne pri 100 kilometrih na uro.

 

Poljub?ka vsem pa ne biti tako jezni na Lojzeka - meni se zdi, da je on res dobra du?ica in ustre?ljiv ter bi rad vsem dobro.

 

Sam pri tvojemu Lojzeku bo te?ko kaj ve? kot varna vo?nja, ker je vse po predpisih ne verjamem da bo? lahko stestirala njegovo prestavno ro?ko, to ni del varne vo?nje....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam pri tvojemu Lojzeku bo te?ko kaj ve? kot varna vo?nja, ker je vse po predpisih ne verjamem da bo? lahko stestirala njegovo prestavno ro?ko, to ni del varne vo?nje....

 

Kaj pa ?e avto stoji na parkiri??u? :blush: ?akaj malo Jures, o kateri prestavni ro?ici je govora? Jaz sem imela v mislih tisto, kjer so ?tevilke gor pa ena ?rka R (Rezervna prestava ali nekaj takega).

 

Sej bi kak?nega drugega prosila za pomo? ampak imam ob?utek, da bi me vsi silili, da naj vozim po omejitvi tolk kot je predpisano samo mene je strah hitrosti. Zato rabim enega heroja, ki mu ni odve? se peljat tudi precej pod omejitvijo pa me po?asi navadit tudi zve?at hitrost - a misli?, da bi Lojzek to znal... po moje da ja... ko preberem njegova sporo?ila mislim, da je kar taprav zame, k sem zelo bojazljive sorte. :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa se je nov troll oglasu ali pa kar isti pod drugim imenom :ninja:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa se je nov troll oglasu ali pa kar isti pod drugim imenom :ninja:

 

poglej pridru?en.......je kar prava

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.