Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

In kje sem te zalil? Kot kaze je vsak, ki se ne strinja s tvojim mnenjem, kreten ane? Pometi najprej pred svojim pragom in se vprasaj, zakaj te na nobenem forumu ne marajo in te ponekod celo banajo... Pomoje nisi tak "angel?ek", kot bi rad sam prikazal ...

Aja... pozabil sem napisati "Se strinjam"... Potem bi bilo verjetno vse OK ...

 

Samo tolko v vednost.

Na nobenmu drugmu forumu nisem banan, razen na Honda forumu, ki so me banali kar v naprej, brez da bi kadarkoli jaz sodeloval na njem. To se je zgodilo potem, ko je od tukaj nekdo na Honda forum javil moj IP.

Tukaj, na mazda forumu pa sem banan na vsaj polovici, ?e ne ve? podforumih. Saj ve?, mazda forum ima ?e nekaj podforumov kot so ; sre?anja , Tuning, Novice itd.... Pa sploh nisem kaj dosti sodeloval v tistih podforumih. Pa ?e nekatere druge funkcije so mi tukaj prepovedane kot je ogled uporabnikovega profila itd...Skratka, mnogo tega. Pa saj se ne sekiram zarad tega. Samo tolko da ve?.

Ne bo? verjel, ampk celo iz tega foruma sem dobil nekaj privatnih sporo?il, kjer me je nekaj posameznikov hrabrilo in spodbujalo, ?e?, naj nadaljujem s svojim pisanjem. Priznali so mi, da sicer sogla?ajo z mano, ampak se iz dolo?enih razlogov no?ejo tukaj izpostavljati. Kot bi se nekoga bali tukaj.. Ampak teh uporabnikov ne bom izdal, ker so me prosili, naj jih ne razkrijem.

Ne Jest, jaz ne pogre?am, da bi ti na moje izjave napisal" se strinjam". To pri?akujete vi od mene. In ker jaz no?em tulit v va? prekr?karski rog in ker no?em sogla?at pri va?ih kr?itvah in napakah, pa ste me nekako izlo?ili in se zarotili proti meni. To je sicer kar razumljivo. Je pa hkrati to tudi dokaz, da imam prekleto prav, ker, pazi, kdo lahko sovra?i in iz foruma podi nekoga, ki zagovarja red in predpise? Kdo?

Napravte kar ho?ete. Tle sem jaz nemo?en. Vi me kar likvidirajte, jaz bom lahko spal zaradi tega. Diskvalifikacija, nato likvidacija....oh kako znana in zguljena metota izlo?anja nasprotno misle?ih iz preteklih re?imov.

Verjemi, ampak, ?e se ti bo kdaj, Bog ne daj, slu?ajno zgodila nesre?a, zaradi vzroka, ki je rak rana slovenskih voznikov in na katerega jaz neprestano opozarjam, se bo? definitivno spomnil na Lojza. 100%.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj me pa razjezi...tole preberem na FBju...

 

PREJELA RAVNOKAR TOLE SPORO?ILO, VE KDO KAJ VE???

 

POZOR: Na avtocesti Ljubljana - Grosuplje na viaduktu Reber (pred tunelom Mali Vrh) iz smeri Lj - Grosuplje sedi ma?ek na ograji med avtocestama... tam sedi ?e 2 uri. Ga gre lahko kdo iskat...

A je lahko kdo res tako neumen da gre na temu viaduktu dejansko ustavit da re?i ma?ka? Kaj je z ljudmi res...

Enkrat je ena tam ?e dol sko?ila, ker je izvajala neke podobne fore.. :wacko:

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj me pa razjezi...tole preberem na FBju...

A je lahko kdo res tako neumen da gre na temu viaduktu dejansko ustavit da re?i ma?ka? Kaj je z ljudmi res...

Enkrat je ena tam ?e dol sko?ila, ker je izvajala neke podobne fore.. :wacko:

 

Sej zdej je spodi mre?a, ravno zaradi tega, ker je ena veselo vmes sko?ila .... :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj me pa razjezi...tole preberem na FBju...

A je lahko kdo res tako neumen da gre na temu viaduktu dejansko ustavit da re?i ma?ka? Kaj je z ljudmi res...

Enkrat je ena tam ?e dol sko?ila, ker je izvajala neke podobne fore.. :wacko:

 

lepo odgovori, ni se potrebe ustavljati, imam pu?ko....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je to lepo ali ne se ne bom opredeljeval,

Zakaj se ne bo? opredeljeval? A se koga boji?? Bo? mogo?e tukaj veljal za manj vrednega, ?e bo? slu?ajno kdaj istega mi?ljenja kot sem jaz?

 

Lojz, ?e ?e ho?e?. Ta forum ni edini na katerem sodelujem, zato lahko z gotovostjo trdim, da je zelo liberalen kar se ti?e mo?nosti izra?anja razli?nih mnenj. Obstajajo tudi forumi s katerih bi ti, Lojz, zarad ob?asnega trolanja letel dol in ti tudi n-ta reinkarnacija pod drugimi imeni nebi pomagala. Zatorej, hvali boga da si lahko z nami, kakor to po?nemo mi, ki se zavedamo, da ta forum brez tebe nebi bil ve? isto.

Lojz, prepri?an sem da je tu kar nekaj podobno misle?ih, zato lahko to zapi?em v mno?ini: radi te imamo. :ljubezen:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prosim, da se mi vrne tudi podnaslov teme s tak?nim tekstom, kot sem ga JAZ napisal!

Torej, Naslov teme: Ali vas pogled na nesre?o kaj spametuje?

Podnaslov teme: Ali vozite potem pametneje varneje?

To je originalen tekst in to je bistvo debate.

Ta tema trka na vest vsakega iz med nas, ki premoremo trohico zdravega razuma takrat, ko na cesti morda vidimo nesre?o ali tragedijo drugih, ki se je mogo?e zgodila zaradi kr?enja prepisov ali zaradi lahkomiselnosti ali preprosto zato, ker morda kdaj nismo dovolj previdni.

Ta tema si zaslu?i nobelovo nagrado, ne pa izbris!

 

Je pa res zanimivo, kako ste lahko tako NEodgovorni, brezbri?ni in nesramni do poglavitnega cestnega problema, ki povzro?a NAJVE? smrtnih nesre? in NAJVE?JE tragedije. Nor?ujete se iz stvari, zaradi katerih ljudje na cestah umirajo. Le kak?en zgled dajete svojim otrokom, ?e jih sploh imate? In pol tukaj beremo, ko ste vsi polni besed, ?e?, da je za bolj varno vo?njo potrebna vzgoja voznikov.

Za?nite z vzgojo pri sebi! Zgled je najbolj?a vzgoja. Ni bolj?e vzgoje od zgleda! ?eprav ste tukaj ve?ina ?e vsi otroci in ne star?i, si nekaj zapomnite; Otroci se bodo najve? nau?ili od vas star?ev. ?e se bo, Bog ne daj, mogo?e va?emu otroku zgodila nesre?a zaradi divjanja ali kr?enja prometnih predpisov, boste za to najve? krivi VI sami. Zamislite se, kak?en zgled dajete svojemu otroku s tem, ko ignorirate prometne in mogo?e tudi duge predpise!

?e enkrat prosim za vrnitev originalnega nasloslova!!!!!

V naprej, hvala!

 

Se strinjam....NOT....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo tolko v vednost.

Na nobenmu drugmu forumu nisem banan, razen na Honda forumu, ki so me banali kar v naprej, brez da bi kadarkoli jaz sodeloval na njem. To se je zgodilo potem, ko je od tukaj nekdo na Honda forum javil moj IP.

Tukaj, na mazda forumu pa sem banan na vsaj polovici, ?e ne ve? podforumih. Saj ve?, mazda forum ima ?e nekaj podforumov kot so ; sre?anja , Tuning, Novice itd.... Pa sploh nisem kaj dosti sodeloval v tistih podforumih. Pa ?e nekatere druge funkcije so mi tukaj prepovedane kot je ogled uporabnikovega profila itd...Skratka, mnogo tega. Pa saj se ne sekiram zarad tega. Samo tolko da ve?.

Ne bo? verjel, ampk celo iz tega foruma sem dobil nekaj privatnih sporo?il, kjer me je nekaj posameznikov hrabrilo in spodbujalo, ?e?, naj nadaljujem s svojim pisanjem. Priznali so mi, da sicer sogla?ajo z mano, ampak se iz dolo?enih razlogov no?ejo tukaj izpostavljati. Kot bi se nekoga bali tukaj.. Ampak teh uporabnikov ne bom izdal, ker so me prosili, naj jih ne razkrijem.

Ne Jest, jaz ne pogre?am, da bi ti na moje izjave napisal" se strinjam". To pri?akujete vi od mene. In ker jaz no?em tulit v va? prekr?karski rog in ker no?em sogla?at pri va?ih kr?itvah in napakah, pa ste me nekako izlo?ili in se zarotili proti meni. To je sicer kar razumljivo. Je pa hkrati to tudi dokaz, da imam prekleto prav, ker, pazi, kdo lahko sovra?i in iz foruma podi nekoga, ki zagovarja red in predpise? Kdo?

Napravte kar ho?ete. Tle sem jaz nemo?en. Vi me kar likvidirajte, jaz bom lahko spal zaradi tega. Diskvalifikacija, nato likvidacija....oh kako znana in zguljena metota izlo?anja nasprotno misle?ih iz preteklih re?imov.

Verjemi, ampak, ?e se ti bo kdaj, Bog ne daj, slu?ajno zgodila nesre?a, zaradi vzroka, ki je rak rana slovenskih voznikov in na katerega jaz neprestano opozarjam, se bo? definitivno spomnil na Lojza. 100%.

 

A jokcamo,predragi rob?ki, temu jaz re?em cena slave.

g.Alojz na ostalih forumih so naredili tako kot se njim zdi prav,tudi ?e se bi ne strinjate s tem, po drugi strani pa imajo vsaj "mir" in se ne prepucavajo z nekom ki ima vedno prav,kar se cpp ti?e.

Na tem forumu ni ste NIKJER banan ni samo dostopa nima te do vsega,sicer ste pa neko? sam zapustil na? forum iz u?aljenosti in ne vem se ?esa, .... :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

g.Lojz ni se treba skrivat, vemo da ste tukaj in kaj berete, to ste po?el vmes ko ste "zapustil" na? forum, tak da se brezveze trudite.

 

Ovadbice in in izdajanje osebnih podatkov in bla bla bla....., forget it sam ste vse povedal.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

BOKLONAJ!

No, pa NADALJUJMO

 

Fant je imel, hvala Bogu, sre?o.. Morda pa je bila to dobra in relativno poceni ?ola zanj?

 

g. Lojz o?itno je va?e ?ivljenje samo v dveh barvah, ?rni in beli.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

g. Lojz o?itno je va?e ?ivljenje samo v dveh barvah, ?rni in beli.

 

Kaj pa pri?akuje? od voznika ki ob nesre?i zmanj?a hitrost in opazuje kaj se je zgodilo ne zavedajo? se da lahko povzro?i nalet.

To sem le povzel po Lojzovem prvem postu iz Lojzijade.

Men grejo taki na ?ivce, sploh na ljubljanski obvoznici ko spustijo hitrost na 30 da lahko gledajo kaj se je zgodilo....

Torej kdaj bo vrnjen naslov..........

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolano. Itak tudi ?e se zbere milijon podpisal, predlog ne bo sprejet.

 

Sem pa probal v na?i slu?beni gara?i omejitev 5km/h...kako?? ?e v ?tantgasu gre hitreje...no way ej...

 

Berem malo komentarje spodaj in o?itno nismo samo mi "divjaki" mnenja, da je to absurd.

 

"Jaz sem biciklist , po mestu in na dplge fure , pa me je sram telih bedakov iz EU. A se sploh zavedate kaj pomeni za okolje , za porabo bencina in motorja vo?nja z 30na uro Kretenoidni zarukanci in zahojenci iz Zahodne Evrope!"

 

"mislim... kar poglejmo sosednjo avstrijo, omejitev 70 skozi naselja, pa nimajo toliko nesre? kot mi, dokler ne bomo spremenili vozniki na?ina vo?nje in dokler ne bodi ceste tako kot morejo biti, bo tak ostalo, 30KMh, pa kje so to vidli, spet bi nekdo rad kasiral na ?e tako ubobo?anem narodu..pamet si naj kupijo ne pa da predpise delajo ki so nesmiselni."

 

"To je eden najve?jih idiotizmov sploh!! Prehiti? kolesarja(!!!!!!) na ozki cesti (primer ?entvid) dobi te na radar in pla?a? 500 eur + 5 kazenskih to?k?????? Ta zakonodaja je posledica bolnikov, ki regulirajo na? promet ?e 20 let in vsako slabo leto se hitrosti zni?ajo, kazni dvignejo in oni so alfa in omega!! Pospravite Zajce, ?tabe in ostale genijalce, pa postavite tukaj ljudi, ki ?ivijo v 21. stoletju!!"

 

Kretenizem, da ni ve?jega. Ne vem, zakaj ne bi naredili kar 15 kilometrov na uro kot najvi?jo dovoljeno hitrost? ?e vedno je manj mo?nosti, da se komu kaj zgodi kot pa pri 30, ne? :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam.

Kot ka?e v razvitem in civiliziranem svetu znajo ljudje tudi razmi?ljat, ne samo na gas ti??at, kot recimo pri nas.

 

Berem malo komentarje spodaj in o?itno nismo samo mi "divjaki" mnenja, da je to absurd.

 

"Jaz sem biciklist , po mestu in na dplge fure , pa me je sram telih bedakov iz EU. A se sploh zavedate kaj pomeni za okolje , za porabo bencina in motorja vo?nja z 30na uro Kretenoidni zarukanci in zahojenci iz Zahodne Evrope!"

 

"mislim... kar poglejmo sosednjo avstrijo, omejitev 70 skozi naselja, pa nimajo toliko nesre? kot mi, dokler ne bomo spremenili vozniki na?ina vo?nje in dokler ne bodi ceste tako kot morejo biti, bo tak ostalo, 30KMh, pa kje so to vidli, spet bi nekdo rad kasiral na ?e tako ubobo?anem narodu..pamet si naj kupijo ne pa da predpise delajo ki so nesmiselni."

 

"To je eden najve?jih idiotizmov sploh!! Prehiti? kolesarja(!!!!!!) na ozki cesti (primer ?entvid) dobi te na radar in pla?a? 500 eur + 5 kazenskih to?k?????? Ta zakonodaja je posledica bolnikov, ki regulirajo na? promet ?e 20 let in vsako slabo leto se hitrosti zni?ajo, kazni dvignejo in oni so alfa in omega!! Pospravite Zajce, ?tabe in ostale genijalce, pa postavite tukaj ljudi, ki ?ivijo v 21. stoletju!!"

 

Kretenizem, da ni ve?jega. Ne vem, zakaj ne bi naredili kar 15 kilometrov na uro kot najvi?jo dovoljeno hitrost? ?e vedno je manj mo?nosti, da se komu kaj zgodi kot pa pri 30, ne? :vskalo:

 

Tomacuki preberi svoje pisanje, v katerem sam po sebi kozla?.

Protestira? proti zni?anju hitrosti, v isti sapi pa kritizira? na?e ceste, ?e?, da na?e ceste niso tak?ne kot bi morale biit. A se ti ne zdi logi?no, da se po slabih cestah vozi po?asneje? Ti bi rad divjal po na?ih cestah, ?eprav so na?e ceste slabe, al kako?

Tomacuki, ve?, preden kaj napi?e?, ni? ne ?kodi, ?e prej malo pomozga?. Ti sploh ne ve? kaj bi rad. Oziroma ve?, divjal bi rad. Kar nekaj.

Pa ?e ena tvoja nelogi?nost, ko pravi?, da bi s tem zni?anjem hitrosti, spet nekdo rad kasiral. A ni zna?ilnost avtov tak?na, da z manj?anjem hitrosti avto manj goriva ?re? Lepo v drugi prestavi vozi? 30 in s tem privar?uje? na bencinu. Torej stro?kov bo manj, ne pa ve?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jutro g.Lojz. A si ga dans ?e k?nga zlizal :) tko na te??e?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa pri?akuje? od voznika ki ob nesre?i zmanj?a hitrost in opazuje kaj se je zgodilo ne zavedajo? se da lahko povzro?i nalet.

To sem le povzel po Lojzovem prvem postu iz Lojzijade.

Men grejo taki na ?ivce, sploh na ljubljanski obvoznici ko spustijo hitrost na 30 da lahko gledajo kaj se je zgodilo....

Torej kdaj bo vrnjen naslov..........

 

Mokster, teb taki, ki v koloni stojimo zarad nesre?e, katero je zagre?il objestni divjak, in ki potem potrpe?ljivo stojimo in ?akamo, pa mimo grede vidimo, da je en divjak spet ?loveka ubil, gremo na ?ivce pol?

Ve? majster, jaz sem v stoje?i koloni pa? imel ?e vedno odprte o?i zato sem videl, po tvoje, firbcal, kaj je divjak naredu. Mrtva ?enska, ki je le?ala na tleh, je pa res imala svoje o?i zaprte in ni mogla firbcat oziroma gledat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega YavarYe X6V6, podnapise prosim!

 

Glede na vse, kako se spoznate na CPP bi tud to lahko razumel.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mokster, teb taki, ki v koloni stojimo zarad nesre?e, katero je zagre?il objestni divjak, in ki potem potrpe?ljivo stojimo in ?akamo, pa mimo grede vidimo, da je en divjak spet ?loveka ubil, gremo na ?ivce pol?

Ve? majster, jaz sem v stoje?i koloni pa? imel ?e vedno odprte o?i zato sem videl, po tvoje, firbcal, kaj je divjak naredu. Mrtva ?enska, ki je le?ala na tleh, je pa res imala svoje o?i zaprte in ni mogla firbcat oziroma gledat.

 

Govoril sem o tistih, torej tudi o tebi sode? po tvojem postu, ki se mimo nesre?e peljejo po?asi da si ogledajo kaj delajo re?evalci in koliko jih je pokritih,

Skratka o tistih ki morajo zmanj?at hitrost npr na obvoznici da si ogledajo ?kodo ko so avti ?e umaknjeni na odstavni pas.

Ne mi polagat besede v usta. Noben ni pisal o stoje?i koloni in prehitevanju le te.

Druga?e mi je pa en dolen?ek reku da majstr je sam merjasec.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Tomacuki preberi svoje pisanje, v katerem sam po sebi kozla?.

Protestira? proti zni?anju hitrosti, v isti sapi pa kritizira? na?e ceste, ?e?, da na?e ceste niso tak?ne kot bi morale biit. A se ti ne zdi logi?no, da se po slabih cestah vozi po?asneje? Ti bi rad divjal po na?ih cestah, ?eprav so na?e ceste slabe, al kako?

Tomacuki, ve?, preden kaj napi?e?, ni? ne ?kodi, ?e prej malo pomozga?. Ti sploh ne ve? kaj bi rad. Oziroma ve?, divjal bi rad. Kar nekaj.

Pa ?e ena tvoja nelogi?nost, ko pravi?, da bi s tem zni?anjem hitrosti, spet nekdo rad kasiral. A ni zna?ilnost avtov tak?na, da z manj?anjem hitrosti avto manj goriva ?re? Lepo v drugi prestavi vozi? 30 in s tem privar?uje? na bencinu. Torej stro?kov bo manj, ne pa ve?.

 

Ce bi le malo vklopil mozgane, bi mogoce znal razbrati, da so citati v navednicah in tudi pise v enem stavku prej, da gre za komentarje pri tisti novicki, ki je bila citirana... in da to niso Tomozukijeve (ja... njegov nick je Tomozuki... in kot kaze ti tudi branje povzroca probleme :glare: ) besede... :vskalo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Fizika je še vedno fizika in ne boš je okrog prinašal, ker tu nam določene podatke ne želiš prikazat, ker potem pade tvoja pripoved.   Bom poskusil še 1x z razlago. Mestna vožnja ni enaka mestni vožnji. Kaj to pomeni? Če se pelješ skozi mesto in je to relativno prazno brez rush hour gneč ter konstantnega stanja pri semaforjih je to dejasnko med najbolj varčnimi potmi pa al maš EV al pa ICE. Ko imaš mestno vožnjo v pravem pomenu besede z mnogo starti in ustavljanji ter stanjem je pa med najbolj potrošnimi načini premikanja ne glede na vrsto pogona.   Potem so tu regionalke, kjer pri EV-jih velja, da ravno zaradi učinkovitosti pogona je nižja hitrost bolj varčna kot višja... ja 40-50km/h je bolje kot recimo 80km/h. Pri ICE pa zaradi prestav, efektivnosti delovanja motorja, izgub samega delovanja motorja so najbolj varčne vožnje kar tam nekje med 50-80km/h.   Avtocesta je pa smrt za porabo EV-jev, kjer dejansko ravno zaradi učinkovitosti pogona EV-ja ta res skokovito raste z večanjem hitrosti, medtem, ko pri ICE je povečanje porabe bistveno manjše ravno zaradi dejstva, da se za sam pogon porablja le cca 30% energije, ostalo so izgube.   Tko, da ja pri porabi kot jo navajaš, si se vozil sila počasi, kot tudi kaže povprečna. Si upam trditi, da verjetno sploh nisi šel na AC in da za Slo AC-je niti nimaš vinjete. Imam prav?   Aja še to. Sem z dvema EV-jema poskusil vozit enako hitro na enaki trasi kot s svojo 6-ko. Vključuje večino AC, cca 30% mestne z relativno malo gneč in nič regionalk. In ja na AC sem vozil z max dovoljeno hitrostjo. 5,5l/100km imam porabe na ICE, EV-ja pa sta imela od malo pod 20kWh do nekaj nad 20kWh na tej razdalji pa sta bistveno manjša avtočka kot šestica. Ja AC jih je dobesedno zaklala.
    • No, pa saj bo trg pokazal ceno. Če nisi nek izkušen prodajalec, je bolje malo naviti in se počasi dol premikati. Jaz sem s 14 let starim Meganom podobno naredil. Ceno sem navil na 2,5 kratnik kar se je vrtelo na avto.net. Potem sem jo po tednih počasi nižal in začeli so grabiti pri 2 kratniku tistega kar je bilo povprečno na avto.net in je bil za tam okrog tudi prodan v roku cca. enega meseca. Cilj je pa bil, da kupi avto nekdo, ki ga bo naprej uporabjal in da niso kakšni nebodigatreba dilerji okrog mene hodili. Že tako jih je preveč... Mudilo se mi ni, avto je bil lepo vzdrževan in ohranjen za svoja leta in to je to. V takšnih primerih se lahko malo poigraš s trgom in naženeš vsakega, ki ima preveč se veselje pogajati. Pri tako postavljeni ceni pridejo mimo samo resni in še preveč klicev se znebiš. Meni se drugače in kako se to ponavadi dela, na žalost ne ljubi...
    • Torej očitno ni narejen za te obremenitve in primeren za vožnjo po AC do Črne gore, ker bi ga skurilo in porabilo bistveno več od prikazane energije. Sedaj me pa res  zanima kako si se cijazil in koliko časa si porabil za takšno razdaljo s to raketo.
    • Glede na forum, samo enega to moti, ampak tolk fejst da se mu je cist odpelal 😂  
    • Mene fascinira izbira, ker je totalno na kontra polih. Kupi naj, kam ga srce vleče, bo najbolj zadovoljen.   @DINAMIK Glede plastik si priberi tukaj: Tema o plastikah   99% jih ta zadeva ne moti.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.